Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janei: no tak kde je máš??? :-D :-D my dneska odlétáme na svatební cestu na Rhodos, už se moc těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my se dneska vrátili ze svatební cesty, počasí nám přálo i na svatebce a moc jsme si to užili. Byli jsme v Berlíně - 3 dny akční - prohlídka města a 2 relaxace dny v Tropical Islands. Bylo to božíííííí. Jsem nadšená. Krásně to umocnilo ten náš krásný vstup do manželství. Jsem pořád plná krásných dojmů. Jojojooooo. Vy už máte všechny fotky. Já dala hned po svatbě do alba 6 ks, ale profi budou až za měsíc. Už se na ně strašně těším. Jdu juknout na ty vaše!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To to letí, holky, co? Před týdnem touhle dobou.... :-) Bych si to zopákla, strašně rychle to uteklo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, letí to...už jsme týden vdané paničky. :-) U nás tedy prší, takže moc holkám, co se vdávají dneska nezávidím, ale určitě se to vybere. Já zatím nemám pocit, že bych si to ráda zopákla, pořád je pro mě ta naše svatba tak čerstvá, že z toho budu ještě dlouho žít. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
...hrooozně to letí :-) před týdnem jsem oblečená čekala na ženicha a dneska už ho mám doma :-D :-D :-D My pojedeme na dovolenou na Karlštejn, měli jsme to zamluvený už v lednu a to jsme ještě něvěděli, že se budeme brát :-N :-N Dneska mají holky zimu, ale snad jim to nepokazí náladu ;-) Tak se mějte a pěkný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám pocit, že to bylo před 100 lety a ne před týdnem!! Taky bych si to klidně zopákla...
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: jůůůůů, ty máš krásné příjmení po manželovi - stejné jako Eva Aichmajerová. Máš pánskou podobu nebo tam máš -ová?
Odpovědět
Profilova fotka
keila: jsem bez -ová, ale na rozdíl od Aichmajerové se píšeme počeštěle s K ;-) Ale na příjmení si nestěžuju... Měli jste krásný dort! Jahůdky, mňam....
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: jojo, ona to má s "c", ale fakt pěkný příjmení máte. Já mám teď ryze české - Krákorová. Ale vzhledem k tomu, že jsem měla německé příjmení, které jsem pořád musela vysvětlovat, jak se píše a čte, tak jsem teď moc ráda, že konečně budu moct zarezervovat hospodu na jméno, které nebudu muset spelovat. :-D ;-) Jahůdky jsme tam dolepovali my. Dort byl přesně podle představ, on se čokoládový moc čančat nedá, ale nám to přišlo málo, tak jsme ještě v pátek při hektickém rozvozu výslužek koupili tu čokopolevu do horký vody a jahody a lepili to tam a pak se nám líbíl o moc víc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: jojo, to teď budu mít já - to vysvětlování s příjmením - že s K a dvě L :-) To jste udělali dobře s těmi jahůdkami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: tak to vaše příjmení je aspoň jasné, jak se vyslovuje, i když uvidíš, že lidé dokážou zkomolit i to, co by tě ani ve snu nenapadlo ;-) . Spíš si myslím, že ti lidé budou připisovat to -ová. Ale to je holt už v ČR normální - třeba když v časopise napíšou Angelina Jolieová, Sharon Stoneová, tak by jeden kvetl. Jinak vy jste měli dortíček také moc krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dámy, jak se máte jako týdenní manželky? Ja chci znovaaaaaa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte, ja by som si to znova zopakovala.. aj niekolkokrat! bolo to uzasne, nadherne, skvele.. akurat si vela nepamatam z obradu.. skoda ze to vsetko tak rychlo ubehlo.. a inak.. lubime sa este viac.. mate tiez take pocity?
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, obřad byl moc rychlý, teď lituju, že jsem si neobjednala kameramana..
Odpovědět
Profilova fotka
ja som tiez nemala kameramana.. ale nelutujem.. lebo ja video neznasam, hambim sa.. takze radsej nie :) fotky hovoria za vsetko aj tak..
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to je pravda, ale jich vyloženě z obřadu moc nemam (resp. hodně jich je ze zadu) , nějak to náš fotograf zanedbal...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my mame par peknych profi, a par od brata.. takze v pohode :) ja sa chcem znova vydavat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Náš fotograf zase moc nevychytal novomanželský polibek, ale to proto, že mu stála ve výhledu matrikářka... No nevadí, pusinkovali jsme se pak aspoň při focení v přírodě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my sme novomanzelsku pusu v kostole ani nemali.. knaz nas k tomu nevyzval. to sa asi robi iba v americkych filmoch :-D skoda, chceli sme si ju dat, ale hned nas zavolal prec podpisovat papiere, tak sme ani nesithli :(
Odpovědět
Profilova fotka
a nezapomnel na to jenom? Protoze me kamaradce se stalo, ze jim puvodne nerekli ani ze si maji dat prstynky a pod... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě fotografka včera poslala ochutnávku - 33 profi fotek, tak jsem je všechny naládovala do alba a děsně se těším, až budeme mít doma všechny fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
keila: jsou moc moc krásné, měli jste to opravdu povedené!:)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: Jsou moc pěkné. Taky mi tento týden fotograf předal fotografie - je jich 1 800... takže je teď třídím, zmenšuji atd. jak zběsilá... celé dny a noci... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě udělala u fotografa první objednávku fotek, tak se moc těším, až je budu mít v ruce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, holky, mně už po zveřejnění alba napsaly dvě osoby, které nabízejí retuše a úpravy fotografií. Stává se to tu myslíte více lidem, anebo to fakt mám pochopit tak, že zrovna mé snímky po retuši důrazně a nutně volají...?! :-D :-D :-D (Odepsala jsem něco v tom smyslu, že by se pak hosté ještě mohli divit, copak je to na fotkách za dokonalé lidi, když celý den měli na očích někoho jiného, méně dokonalého.... Nadsázka samozřejmě. :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
manoque: no já si nemyslím, že proto, že byste měli špatné fotky a pochybuji o retuši Vás - novomanželů... spíš si myslím, že jsou schopný udělat retuš třeba odrazu co más na skle u auta a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
manogue: ale pošli mi kontakt na nějakýcho "retušistu" bych možná pár fotek potřebovala neprofi upravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maartinka1: Já vím. Byla to fakt nadsázka, samozřejmě je v retuši zahrnuta spousta dalších věcí. Ale nám se stejně ty fotky asi nejvíc líbí takové, jaké jsou, co se dá dělat... :-) Zprávu už jsem smázla, ale třeba se ti ta slečna/paní ozve taky, zvláště máš-li odkaz album v této chvíli na první stránce s náhledy. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oprava: odkaz na album.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky psala :-) tak taky doufam, ze to nebylo neco narazkoveho, ale nektere mi upravy uz pan profi fotograf, coz me moc potesilo, pac za to nic nechce :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?