Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám všem zítra držím palce!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, všem přeju, ať je zítřejší den plný sluníčka, veselých usměvů a ať na něj zbudou jen hezké vzpomínky.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky přeju všem ať si to užijete a myslete na to, že je to jen náš den a nikdo nám to nepokazí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám nalakovaný nehty a čekám až uschnou, tak jsem se přišla podívat - čtvrtek, pátek byl hektický, ale zmákli jsme to v klídku a ještě jsme se zasmáli. Od rána jsme samá sranda, nervy vesměs žádný, jen spát už jsme nemohli. Přeju všem, ať nám to dnes vyjde tak, jak jsme si o tom snily, moc si to užijme. Je to dar - smět jít s někým, koho milujeme, před oltář!!! Držím nám všem palce.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jdeme na to!!!!!!! sedím v šatech u počítače a čekám na ženicha :-D :-D :-D :-D vše vychází jak má, jsem nadšená, všechno krásný, přijdu si jako princezna.... přeju Vám hodně štěstí do manželství a pořádně si ten náš svatební den užijte!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že jsem první, jak jste dopadly? Naše svatba bylá nádherná a úžasná, strašně moc jsme si to užili. Účes i líčení dopadlo daleko líp než na zkouškách. Cítila jsem se nádherná a každej mě pořád hodně chválil. Bylo to prostě famózní. Díky naší DJce zábava proudila o 106. Všichni se perfektně bavili. Nikdo se nečpoulil. Kytička byla nad moje očekávání. V šatičkách jsem byla jako princeznička, vydržela jsem v nich do půlnoci a protančila střevíčky. A každej z nich byl paf. Počasí super, nespadla ani kapka, přes focení trochu hic, ale dalo se, dost často bylo pod mrakem a hlavně teplo bylo do ranních hodin. Pro nás tedy jednoznačně nejkrásnější den v životě. Miluju mého manžela a je mi snad blíž, než je vůbec možné. Manželství má prostě něco do sebe. ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahoj, jsem druha x-) Nase svatba byla nadherna. Vse bylo perfektni. Bylo jen docela velke horko,ale dalo se to prezit. Jinak pocity mam stejne jako keila-proste perfektni a vyjimecny den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, včerejšek byl úžasnej a nádhernej... x-) Od rána vše klapalo jak mělo, všechno se točilo jen kolem nás... Kromě počasí nás nic nezradilo... - v 10 večer se prohnala dost velká průtrž (podle pamětníků si nikdo nic podobnýho napamatoval) a bouřka, vypadla elektrika, takže zbytek svatby jsme strávili romanticky při svíčkách a doprovázel nás zpěv našich hostů... :-D Ale jinak vše proběhlo hladce, dneska ráno jsem měla slzy v očích, když jsem se podívala na svatební šaty, protože ten den tak strašně rychle utekl...........
Odpovědět
Profilova fotka
byla to nádhera, nožky mám utancovaný, vydrželi jsme až do pěti do rána :-) Vedro bylo pekelný, takže kolem šestý jsem se už převlíkala, nedalo se to vydržet. Hlavně byly úzký WC a v šatech se mi tam hodně špatně čůralo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to mám radost, že se vám to všechno také vydařilo. Tak to má být. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
PANÍ, mě to všechno tak strasne uteklo, nez jsem se tou ulickou dokodrcala k zenichovi, tak uz jsem rikala ano, ale vsechno vyslo podle planu, vsichni byli moc spokojeni. v satech jsem to vydrzela tak do 7-8, ale vydrzela bych to i dyl, spis ty boty jsem musela vymenit, boleli me z nich nozky. ale je to nadhera, nemuzu uverit, ze uz je to pryc, dostali jsme spooooustu nadhernych daru a spoustu krasnych zazitku ! Ty pripravy staly za to!
Odpovědět
Profilova fotka
Všem též moc blahopřeji. U nás taky vše fajn. Organizace bezesporu náročná, ale všichni pak říkali, že to byla všestranně originální svatba se spoustou překvapení... :-) Jsme groggy, ale happy. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky paní. Vše jsem si užila jak se patří, málem jsme nestihli obřad kvůli skůtr kapu, který přesně v jedenáct projížděl centrem a mi zůstali stát 25 minut na červenou než všichni projedou, pak nám zkolabovala babička z tepla takže ji sestra vezla do nemocnice naštěstí to bylo v pohodě. Ségra s přítelem nestihli oběd, ale ten jim naštěstí schovali večer na střelnici probíhal už jako na drátkách přili jsem do 6 do rána. Rozhodně jsem si to užila jak jsem mohla. Teď jsem sice jako když mě přejel bagr, ale šťastná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem gratuluju. Náš svatební den utekl strašně rychle. Hosté chodily ráno na snídani a já sem se oblékala. Měly sme ji doma, v průjezdě byly stoly a na dvoře altán. Horko bylo hrozné, ale v kostele bylo velice příjemně a na kulturáku se to dalo přežít. Po obřadu nás čekala užasná scénka od kamarádů, do které sme byly samozdřejmě zapojeni. Po obědě předání dortů maminkám, kmotřenkám a odjezd kočárem do zámku, tam focení, pak krájení dortů. Taky skupinové focení s kamarádama a rodinama, pak krájení dortu, návštěva u babičky, která leží a taky návštěva hřbitova. Samozdřejmě sem byla unesená a bylo to super. Při solu novomanželů vypukla velká bouřka, která u nás uhodila do el. vedení, naštěstí kulturáku se to vyhnulo, jen se nám doma utrhnul stan a je celý na odpis. Nebyl náš a byl uplně nový, ale to je nic hlavně, že se nestalo něco horšího. Jinak to byl super den a jak je u nás zvykem tak se pokračovalo i v neděli, kdy byla maškaráda a stěhovali se peřiny.
Odpovědět
Profilova fotka
barus.8 - stěhovali peřiny ? :-D tak házjte fotečky dámy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barus.8: to mohla být dobrá akce (ty peřiny) :-) Holky, máte moc pěkný fotky, my budeme mít až ve čtvrtek, tak je pak sem hodím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím děvčata, u nás svatba proběhla taky v pořádku. Byl to náááádherný den plný zážitků, naštěstí nebyl žádný karambol a vše dopadlo nad mé očekávání. Líčení, účes, kytky, šaty, ženich,dort, jídlo,obřad,hudba vše bylo dokonalý a perfektní. Strašně to uteklo a teď žiju svatbou celý dny. Večer si vždy zalezu do postele a koukám na blahopřání. Dnes jsme pozvali kamarády na prohlížení svatebních fotek, mám jich asi 1.300,- :-D Vydrželi jsme jen do 24:00 a já si šaty nechala až do konce a i tak sem měla ještě v neděli otlačený šňůrky od šatů na zádech, byla to strašná bolest. No a svatební noc: lehli jsme mrtví do postele a povídali si :-D :-D :-D Ráno bylo úžasný, za dveřma nás čekala nádherná snídaně na vozíčku,takže pěkně až do postele... při odchodu jsme dostali dvě krásné kytičky a lahev šampaňskýho co nám dali na pokoj a my ho ani neotevřeli,takže krásné probuzení :-D jinak fotky budou, jen se musim dokopat k tomu je protřídit, zatím jen úryvek od majitelů z restaurace, kteří svatbu dali hned v neděli na internet : http://www.vraz.eu/foto-index.php?gal...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdraví vás paní Dobiášová. :-) To byl fofr, co? Strašně rychle to uteklo, nejradši bych si to dala znovu. I přes ranní zmatek a pár zapomenutých věcí - bolerko zůstalo na posteli v ložnici, zapomněli jsme šampus na přípitek (naštěstí měli v záloze), děkovné dorty pro maminky jsem předávala až dodatečně v neděli a bublifuky zůstaly v autě, takže bublinky při našem vycházení z obřadní síně taky nebyly, přesto přeze všechno to byl to báječný den, který jsme si moc užili. Počásko nakonec vyšlo báječně, taky jsem si ho vymodlila. Ráno to sice nevypadalo moc dobře, ale pak se to vybralo a celý den bylo azuro. Večer se zatáhlo a zvedal se vítr, ale nakonec spadly asi 2 kapičky a bylo to v pohodě, takže se sedělo venko a končili jsme ve tři ráno. Focení bylo super, užili jsme si to, přestože se fotím strašně nerada. Malá ochutnávka je na svatebnifotografka cézet, zbytek budeme mít ve čtvrtek. Už se mooooc těšíme. :-)
Odpovědět
ahojky paní :-) jsem ráda že jste si to všechny užili fotky zatím také nemám tak snad budou brzy :-) už se nemohu dočkat.
Odpovědět
Profilova fotka
to je super, že u všech ten D dopadl, tak jak měl, prostě SUPER. My zatím fotky nemáme, koukám fotky co nafotili kamarádi a nemůžu se na ně vynadívat, Jsem pořád plná dojmů a nemůžu se na nic jinýho soustředit :-D už se nemůžu dočkat svatební cesty.
Odpovědět
Profilova fotka
mě dneska kamarad poslal video, jak jsem schazela k zenichovi a zase jsem si to pekne obracela.... my jedeme na svatebku uz zitra, nemam jeste ani kouska zbaleno :-D ale moc se oba tesime pripadam si ted tak stastna a mnohem vic zamilovana nez predtim, vsechno to ze mne spadlo a porad se mi chce brecet stestim...
Odpovědět
Profilova fotka
Vsetkým novo maželkám gratulujem tie čo máte albumy boli ste nadhernne :-D prajem len to naj naj naj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Psala mi naše fotografka, že pro nás má fotečky už dneskaaaaaa. Jupííííííí, se nemůžu dočkat. :-)
Odpovědět
tak mi snad budeme mít fotky v pondělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak kde jsou nějaké fotky? Hledám hledám a nic... já mám něco tady a něco na našich stránkách www.dekastello.estranky.cz Ale že se to počasí povedlo, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zatím pouze amatérské fotky od kamarádů, které se ale taky moc povedli ... dneska mi snad dorazí od pana fotografa. mrsblack: když vidim tu předpověď na další dny, tak se nám to opravdu povedlo, ikdyž měla pěkně spocené čelíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: to jo, zima teda fakt nebyla, ale asi lepší toto než slejváky, jaké byly před 14 dny. ;-) Holky, jedete někam na svatební cestu? Pokud ano, kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já už jsem dala pár fotek do alba... Edita Nikerlová a Pavel Mikát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
... taky jsem tam pár fotečkem do alba přidala :-) Ivana a Pavel Kolmačkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme si fotečky převzali včera, dostali jsme jich 100 ks hotových a potom cca 600 na CD a na ty se chystáme dnes večer, včera už jsme to nestihli. Dneska pěkně zalezeme do pelíšku, bude určitě pěkná buřina (jak to tak vypadá) a pořádně si je vychutnáme. :-) Takže sem nějaký zkusím hodit zítra. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?