Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Holky,já taky věřím že bude krásně ;-) jinak včera jsem byla na nalepení řas, nevím co si o tom myslet,je to pěkný,jakoby takový výraznější líčení,ale přítelovi se to vůůůůůbec nelíbí a to mě mrzí.... Kosmetička mi říkala ať se to nesnažim sundavat že bych si urvala i moje řasy :-( :-( :-( dneska jdu na nehty a každej se mě taky ptá jestli už sem nervozní... jinak, měla bych to zaklepat,ale karamboly žádný, já když vás čtu,tak se bojím co se stane mě ..
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: a to máš nalepený celý řasy nebo jenom takový ty trsy? Mně vizážistka nalepila jen tři trsy u vnějšího koutku a vypadalo to nádherně přirozeně a i přítelovi se to moc líbilo - ale ze začátku ani nepoznal, že to nejsou moje řasy. ;-) A dolů mi to šlo dobře, normálně odličovačem na oči to lepidlo pustilo. Nebyla jsi ty náhodou na metodě extreme lashing? Jinak doufám, že karambol už žádný nebude. Jen budeme mít teď čt+pá pěkný hoňky rozvést ty výslužky a ještě při tom nezapomenout na věci, co se musí doladit. Seznam mám napsaný, tak si budu pěkně odškrtávat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky tak. nakonec si tu dovcu beru uz i zitra, protoze jsem zjistila, ze se to fakt neda stihnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: já bych to určitě za 1 den nestihla. Navíc jsem v práci už jak na trní - potřebuju douklidit byt a pochybuju, že až večer přijdu, že do toho budu celá žhavá :-| . Ale musim, páč zítra a v pátek už na to tuplem nebudu mít energii a čas.
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, ja se na to taky musim vrhnout dneska, protoze zitra odjizdime k rodicum a dokupovat nejaky ty serepeticky ale byla jsem ted kupovat masle na auta a malem me tam za ty ceny museli krisit...kolik se tak spotrebuje metru na 1 auto?
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: já na ostatní auta kupovala jen taftovou stuhu širokou 2 cm - a počítám na jedno auto 5 metrů - budeme zdobit do V. + každé auto bude mít ještě v okýnkách buxusový věneček na stuze...
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky tak nejak pocitam 5 m na auto, ja mam 4 cm siroke jsem zvedava, jak to tam zadelam pridelam
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: já tím pověřím svědkyni, ať to každému vysvětlí a dají si to tam všichni sami. Tohle teda řešit ve svatební den nebudu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale ja ani sama nevim, jak se to dela, tak jsem to myslela :-D my to uz asi neco malo zadelame v patek vecer
Odpovědět
Profilova fotka
keila: mám ty trsy... takže by to normálním odličovačem myslíš mohlo pustit?? doufám že nedostanu dolů jen pár trsů a zbytek mi tam nezbyde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: jo tak ono to bude asi na různých autech jiný - jako zrcátka jsou jasná a někde v tom středu to budou muset provléct tou kaslí... My zadělat v pátek nemůžeme, jelikož těmi auty přijedou svatebčané z různých dálek až v sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já počítám na auto 4 metry, tak snad to bude stačit ;-) jinak já si budu dělat sv. auto v pátek večer, jsem domluvená i s květinářkou že mi přiveze kytku... budu mít z karafiátů a říkala že to v pohodě vydrží
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to jo, ja udelam jen ty nejhlavnejsi auta, rodice, svedky a td a zbytek , at uz si vyresi ostatni sami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: 4 metry budou stačit, já počítala radši metr rezervu při plánování, kolik stuh budu potřebovat. Karafiáty vydrží - taky jde o to, kde bydlíte a kde vám bude auto stát přes noc - my bydlíme v bytě, takže by nám to do rána na parkovišti někdo odrbal! Navíc máme jen pořádnou mašli z vlizelínu s růžičkami na 5 přísavek, takže to bude připevněno během 5 minut ;-) Ženich má ve stejném stylu jen šerpu diagonálně na 3 přísavky, tak to bude ein zwei! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: to je pravda... auto bude v garáži,takže si myslím že to bude ok :-D ještě musím koupit přísavky, jak si je připevňovala na tu mašli? Mě bylo řečeno že mám koupit takový ty obyč. kuchyňský
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já si to všechno nechala vyrobit od jedné holčiny z mimibazaru. A ta přísavka je drátkem přichycená k té růžiččce. Mám tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... a přítel tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... Budeme v těch autech snad jen 15 minut, tak jsme jejich výzdobu moc neřešili. Navíc jedu v krásným kabrioletu, ten už je sám o sobě krásný dost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
keila: já myslim že to vypadá super ;-) holky, dneska jsme dostali první svatební dar a máme ho otevřít až v sobotu,já nevim jestil to vydržim.... uaaaaa, miluju dárky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja dneska dostala prvni gratulacni obalku, na ktery bylo napsano novomanzele Koutovi....uplne se mi chtelo brecet a pak mi mama rikala, ze mi domu prislo spoustu dopisu , taky blahoprani a ze mi ucitelka ze zakladky prinesla i darek.... ja se tak tesiiiiiiiiiiiiim :-) :) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nám přišlo překvapivě dost gratulací. Od některých lidí bychom to ani nečekali, je to milé. A taky mi přišlo takové zvláštní číst v adresním štítku "Novomanželé".... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska koukala na pocasi.....jakemu zdroji nejvic verite?
Odpovědět
Profilova fotka
evelp: Já asi idnes. Nevím. Většinou jim to myslím zhruba vyjde. :-) Ale hlavně věřím své mamce - ta vždycky řekne, že bude hezky, a fakt je - někdy i navzdory předpovědi. :-D A funguje to i opačně - kolikrát jsme někde byli, nebe bez mráčků a mamka, že bude navzdory předpovědi pršet. Nikdo nevěřil, každý se tomu smál, a fakt zapršelo. Letos na horách to samý - jak řekla, že se vyjasní, vyjasnilo se, a naopak. Snoubenec vážně nechápal. :-D Mamka o sobě říká, že je holt tak trochu čarodějnice a spoustu věcí prostě "nějak vycítí".... 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manogue: a co říká mamka na sobotu??? :-D já slyšela že je docela přesnej meteopress,takže já teď koukám tam... myslím že nám vyjde počásko super. Budou akorát teploty a možná přijde bouřka,ale jak rychle přijde,tak rychle odejde,takže já se počasí vůbec nebojim. .. to co bylo minulý týden,to snad nebude
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já už nejsem od včerejška v práci, tak jsme se sem nedostala. Teď jsem koukala na počasí, kdybych se měla vdávat zítra, tak z toho budu mít opravdu obavy, Dnes jsem byla splavená, jak bĺázen a to má zítra být ještě větší vedro. Tak ta sobota bude o proti pátku a minulýmu čtvrtku snad super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, masakrrrrrrrr, zrovna jsme rozvezli výslužky a bylo to krásný... jen to výslužkování nebylo nic moc,ale máme to za sebou a zitra nas ceka spoustu prace,ale uz se tesim :-D jinak počasí na meteopressu se pro CB zlepsilo...hlasi 26 a polojasno, bez srazek!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, protože mám poslední příležitost před zítřejším velkým dnem se sem přihlásit (odešel nám PC :-( ), chtěla bych Vám všem popřát, aby jste si zítřejší den "D" užili všichni podle svých předtav, bez zbytečných starostí a aby vše vyšlo na jedničku ;-) Všem přeji vykročení pravou nohou a krásný svatební den :-) :-) :-) UŽIJTE SI HO TAK JAK MÁ BÝT ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: Že dobrý, že sprchne až odpoledne či večer. Aspoň tady na Chomutovsku. :-D Taky všem přeji krásný a jedinečný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Damy, ja mam taky jednu z poslednich prilezitosti se tu na vas podivat.... Slečny, moc vám přeji, aby se vám to taky vydařilo, neděkujte dřív, než zítra :-) a i kdyby se něco nepovedlo tak, jak jsme naplanovali, svět se nehroutí, myslete na sebe a na MANZELA, ze jde o vas a ne o to, ze se rum vypil uz v 18.00 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vám přeju, aby jste si zítřejší den moc moc moc užily, aby vše klaplo tak jak si představujete, ale když se něco má pos..t, tak se to stejně pos..e. :-) Ať nám všem vyjde počasí tak akorát, a když sprchne, tak alespoň budeme mít štěstíčka habakuk. ;-) JE TO JEN A JEN NÁŠ DEN! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, právě jsem vyzvedla šaty a kytky. Asi se už sem nedostanu, přeju Vám krásný a jedinečný zítřejší den a hlavně ať to vydrží na pořád .... UŽIJTE SI TO JAK NEJVÍC BUDETE MOCT.. no a příště už jako mladé paničky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
SLEČNY, zítra jdeme na to! Všem vám moc přeju, aby všechno dobře dopadlo. Takže pfuj, pfuj, pfuj..... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?