Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janei: no je to škoda, ale holt už to tak má být. Já jsem si v tu dobu říkala, že to třeba osud zařídil tak, že 5.6. bude pršet, tak to máme 12.6. ...proto jsem hodně zvědavá, jak nakonec bude. Ale jak pořád dokola říkám, neřeším to, protože to nemá smysl. Nějak už to dopadne. A hlavně, že si vezmu toho nejlepšího, nejbáječnějšího chlapa na světě. x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevestičky určite bude lepsie pocasie ako dnes :-D :-D :-D :-D ....ach jaj ma z vas niektora det???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se nám to blíží!!! Já zrovna marodim, tak se z toho snažim rychle dostat. Přeji vám všem pevné nervy, aby nám vyšlo počasí a příjemnou zábavu!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) A.
Odpovědět
POČASÍ VYJDE !!! dneska jsme koupili černý deštník kdyby náhodou a doufáme že tím zaženeme bouřky :-) vždycky když něco takového koupíme je to na opak a nepotřebné . Tskže jsem si slunečno pojistila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: super pojistka! My máme dva černé velké doma, takže je hodíme do auta, protože je fakt, že když tam budou, tak je určitě nebudeme potřebovat - jsme my to ale šamanky. ;-) Za 6 dní je to tu!!!!! Dnes musíme pořádně uklidit byt, aby se hosté nelekli, až si pro nás přijedou. Pití máme nakoupeno, občertsvení vymyšleno. Nakonec nám to tu asi zbyde, neb si myslím, že jsme to trošku přehnali, ale lepší než podcenit. Zítra natiskám jmenovky. Ve čtvrtek napečeme ty koláčky, v pátek rozvoz výslužek a tramtadadááááá můžeme se brát! x-) Nervozita žádná, těšení velké!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych asi měla pořídit nějaké deštníky. Něco na tom je!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky Vás všechny zdravím, počasí snad vyjde. My sme dělalki v pátek rozlučku se svobodů a dnes sem byla naposledy v kroji za svobodna. Všichni mě to stále připomínali. Tento týden bude náročný, ale sme šikovné holky a zvládnem to
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem u našich, zdobila jsem krabičky na výslužky, dodělávaly jsme s mamkou mašle na auta, dáreček pro svatebčany, tisknu noviny a táta dokonce myje zámkovou dlažbu a vypadá to, že bude i trávu natírat, aby byla ještě zelenější. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janei: :-D Tak my si nakonec udělali výlet na jedno z míst, kde se budeme fotit, abychom věděli co a jak, dali si oběd v restauraci, přišli domů a dáchli si. Takže dneska zase na pohodu. Jsem v klídku a bez starostí, jako bych se ani za chviličku nevdávala. Nu ještě 3x do práce a pak hurááááá 11 dní volno. Na to se fakt těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno slečinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, pěkné ranko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tááák holky, poslední svobodnej víkend za námi...příští víkend už budeme manželky - snad ne zoufalé :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je vtipne, protože my jsme to taky puvodne planovali na 5.6. , ale rikali jsme si , ze bude zima, ze to radsi jeste ne :-D a ted jsem se cely vikend proklinala... damy, jak mate naplanovany ten Den? ja mam pocit, ze to v zivote nemuzu stihnout :-(
Odpovědět
Holky už se nemůžu dočkat až vklouznu do těch svatebních šatů, co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
začínám se hrozně těšit, všechny starosti jsem hodila za hlavu, všechno nějak dopade, chci se soustředit jen na to pěkné :-)
Odpovědět
holky cítím se jako před státnicemi :-) lehké šimrání v briše a divnej pocit, ale zase moc se těším :-). Byt jsem vygruntovala takže nejradši bych ho celý týden neobývala , ale počítám s tím že v pátek budu muset trochu poklidit :-) Na šaty se chodím do vaku na skrříni koukat a moc se těším :-) asi jsem magor ale už bych je najradši oblíkla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: nejsi magor, ja bych se v nich taky uz nejradsi prosla :-) a mate foto, jake saticky to budou??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, u nás to vypadá jako po výbuchu. Do skříně se nic nevejde, protože jsou tam svatební dekorace. Po bytě se povalují různé plány, zasedací pořádek, sestavení kolony aut, .... . Na šaty se taky už těším, ještě se upravují. Akorát v nich nemůžu moc chodit, tak to budu muset nějak natrénovat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak jsme na tom stejne, ja se bojim, abych se do nich vlezla, taky se mi jeste upravuji.... a kde to vlastne mate lidicky?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi ještě budou upravovat šatičky. Potřebuju je přizvednout, takže tam jedu ve středu a pak zase ve čtvrtek vyzvednout.
Odpovědět
jo jo na chcilku je hodím do alba
Odpovědět
Profilova fotka
ok ok, tak ja jdu koukat :-)
Odpovědět
jsou tam
Odpovědět
Profilova fotka
to si delas sranduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D ja jsem tyhle mela mit taky, byla jsem do nich uplne zamilovana, teda jeste jsem, jenze pani chtela za půjcovny asi 8 tis., tak jsem je bohuzel musela odmitnout, ale jsou kraaaasnyyyy
Odpovědět
taky je miluju :-) kupovala jsem je od sestry kámošky ta si je nechávala objednávat v salonu přímo na míru takže jsou jetý jen 1 x :-) a za půjčovné za ně chtěli 13000 :-( a to se mi zdálo moc a nakonec mám originály za míň jak půjčovné.
Odpovědět
Profilova fotka
ona je to taky "znacka" a pani mi rikala, co chci, kdyz jsou to kaminky swarowsky (bo jak se to pise)..:-D a ja jsem ji rikala, ze to stejne nikdo nepozna, kazdej koukne slusi neslusi. ale jsou faakt moc krasny! budes princezna :-) a kde ze to mas?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsou teda úžasný!!!!! :-) Fakt se mi líbí! My to máme v Teplicích, takže jsem celý týden u rodičů, protože už bydlím přes dva roky v Říčanech u Prahy. Moje šaty jsou: http://image.topspartner.com/mg/V7091...
Odpovědět
Profilova fotka
ted damy, ja vam fakt zacinam zavidet, ty jsou prenadherny a to mas dovcu cely tyden? ja jsem si radsi nebrala, bala jsem se, ze bych byla moc nervozni, tak radsi at neco delam ja mam tyhle saty: http://www.angelika-liberec.cz/s72.html
Odpovědět
evelp : ale pozná šaty od maggie sottero fakt sedí a zároveň jsou pohodlné. Když jsem šatičky vybírala tak jsem měla na sobě sand přes 50 šatů a v salonu maggie mi padly snad všechny. Měla jsem na sobě i pár čínských kousků a rozdíl byl fakt znát. Hlavně tahle mě pěkně vytvarovali postavu až jsem se sama divila, že pneu na břiše je schované :-) Ale kdybych si je měla za 13000 pujčit tak bych šla taky jinam. Obřad máme v Havlíčkových sadech - Viniční altán v Praze. albrabantik: děkuji za poklonu, ty máš šatyčky taky pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsou taky úžasný, co ty máš co závidět ;-) ;-) Opravdu se mi líběj!!! I ta sukně a ten korzet je moc zajímavej! Mám dovču celej týden. Navíc se dávám dohromady, protože mi nebylo zrovna nejlíp. Tak by byla škoda, abych tu svtbu promarodila. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?