Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
9 dnííííííííííí :-) Já jdu dneska na zkoušku líčení. A tím veškeré zkoušky končí. Pak už jen naostro. :-) Je to něco, jak to uteklo. Já tedy nezvózní nejsem, chytlo mě to v pondělí a pak to přešlo, tak doufám, že už mi ten klid vydrží. Počasí se snad taky umoudří. Dle předpovědí jsou vyhlídky docela dobré. Tak uvidíme. Nějak už to dopadne. Ano si snad řekneme všechny! :-D
Odpovědět
Ahojky, tak přípravy a nervozita vrcholí. Dneska snad došiju pompadurku a večer se vrhnu na svícny z flašek od okurek :-). Máme mejdlo venku tak js škoda kupovet něco co by se mohlo rozbít. Mám v plánu do naich nasypat štěrka a obvázat mašlemi v barvě svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my už žádný zařizování nemáme, jen zítra s družičkami doladim časový údaje. Jsem nějak v klidu, buď jsme na něco ( polovinu věcí ) zapomněla, nebo nevim. Co nám teda zbývá je vyřešit kdo nám odveze studené mísy na raut. Přeji ji si jen krásné počasí a 12.6. probuzení bez žádnéhé obrovského pupínku :-D Ono to nějak vyjde a stane se to co se má stát :-D
Odpovědět
když budeme všechny myslet pozitivně tak by v tom byl čert kdyby to nevyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už taky žádný velký zařizování nemáme. Příští týden ve čtrvtek napečeme malé koláčky, v pátek ráno naplníme cca 25 výslužek a rozvezeme to. ČT+PÁ mm dovču, tak to půjde jedna báseň. No a jinak pozitivně budeme myslet všechny a uvidíte, že spolu matku přírodu přemluvíme, aby nám vykouzlila sluníčko a teplíčko. :-)
Odpovědět
já mám dovču od středy :-) mám ještě loňskou tak si ji vybírám.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky dovču už od středy, už se těším.. :-)) my ani výslužky nemáme, jen vezmeme koláčky do práce
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky ještě dovču z loňska, ale mám pak i po svatbě týden volno...tak před svatbou chci jen 2 dny...už takhle se z toho picnu, až se vrátím, kolik toho tu na mě bude čekat. Ale teď si tím rozhodně nebudu kazit náladu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
..tak teď jsem dodělala svícny na stůl z dekoračního písku a kamínků a nějak mě to chytlo, takže jdu asi pohnout s těma novinama :-) :-) Já už mám dovču od pondělka, protože si vše musíme chystat sami, tak abychom to nepodcenili :-) Dívala jsem se na dlouhodobou předpověď, má být 20 stupňů a polojasno :-) sem tam nějaká ta kapka :-( lakys: ty sklenice od okurek nejsou vůbec špatnej nápad, pokud to stihnu, asi se budu opičit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ze včerejška na dnešek můj první děsivý sen ohledně svatby :-( , jinak bych řekla že zatím žádná nervozita nepanuje. Dovču máme od středy do úterka ;-) musiiv: taky jsem dnes koukala na dlohodobou předpověď, pořád si říkám, že se to ještě může několikrát změnit ;-) Kdyby to počasí chtělo vyjít jak tento víkend - to hlásí pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale aby se to počasí nezměnilo ještě k horšímu. Bojim bojim. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam dovču jenom v patek a kazdy vecer v pristim tydnu nejakou akci,takze to bude narocny tyden. Jinak vcera jsem byla na šatech a jsou úúúúúúúúúúúúžasný, už se jich nemůžu dočkat,byla jsem tak rozrusena ze jsem vubec nemohla usnout a tak nejak si to predstavuju i noc pred svatbou, bude se mi v hlavě honit spoustu veci. Jinak jsem tak prazvláštně klidná, až se toho bojim :-D :-D :-D mám pocit že vše je zařízené, jen doladit detaily v restauraci ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsem se vzbudila nervózní jak sáňky v létě. Nevím proč, když zbývá ještě týden. :-D To jsem na sebe zvědavá příští pátek. :-S Pořád koukám na předpovědi, ale na každým webu je něco jiného. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
janei: ja na predpovedi uz radeji nekoukam, stejnak nic nevi, takze si pockat tak na stredu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edtihn: přesně tak - mění to, jak se jim to hodí. Takže si počkáme a uvidíme. Tak jako tak s tím nic neuděláme, takže si myslím, že je zbytečný to vůbec nějak řešit. :-) Ale já jsem optimistická!!!
Odpovědět
Profilova fotka
keila: přesně... nemá význam se nad tím stresovat, tak věřím že bude pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dneska mám druhou zkoušku účesu, tentokrát to určite vyjde a budu spokojená. Ve středu sme se nějak špatně pochopili, takže my udělala na můj vkus až moc přezdobenej účes,hlavně by nemohl být k mým šatům...
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: tak to to máš s účesem jako já. U mě proběhla taky zkouška 2x. První byl taky moc složitej, třeba na ples by byl super, ale vzhledem k mým dost zdobným šatům jsem to chtěla všechno odlehčit. Já včera byla na zkoušce líčení - tak snad už taky super - dala mi 3 trsíčky umělých řas, tak jsem měla řasy jako panenka. Zkoušela mi už jenom oči, tak to nebylo úplně ono, ale snad to v den D bude podle mých představ.
Odpovědět
tak konečně mám svícky alias okurky za sebou včera jsem se s tím mořila až do půlnoci, ale jsem maximálně spokojená :-) už jen nasypat bílý písek a na vrh svíčku a je to :-). Dneska jdeme doladit detajly na mejdlo a pak už snad bude klid :-) , ale nervozita začíná. Každý den chodím kolem svých svatebních šatů ( mám je pověšené ve vaku na skříni v ložnici ) a nemůžu se dočkat až je na sebe navlíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak Vám přeju pěkný poslední "svobodný" víkend, pěkně si to užijte :-D
Odpovědět
no to si užiju jedem na otočku na chatu a po týdnu bez tchýně ji zase uvidím prý má napsaný seznam co všechno nutně ještě potřebuje a bod 1 je moje kadeřnice. Nějak aasi nemůže pochopit, že nejdřiv prostě učeše mě a pak si mlže dělat co chce.
Odpovědět
Profilova fotka
tak pevné síly lakys ;-)
Odpovědět
to budu potřebovat , příjde mi že přípravy ač s několika zádrhely nebyly tak strašné jako neustálý boj s tchýní
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak jsem dala do albumu svatební účes, jsem ráda že se to na podruhé povedlo, moc se mi to líbí a je to přesně to co jsem chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: účes je přenádherný!!! Moc ti sluší a je to o 100% lepší než původní. Úžasně jednoduchý a při tom nádherný!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky....Edithn překrásnej účes, je to moc hezký ;-) Já mám poslední víkend bohužel pracovní :-( Někdo na ně hold musí dávat v práci pozor a jako na potvoru, to vyšlo na mě.....nechtěla jsem skuhrat, musím říct že mi jinak všichni vycházejí vstříc..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: účes nemá chybu ;-) Dneska je tak krááásně, holkám z 5. 6. se to fakt vyvedlo.... A my budeme mít ještě o pár stupínků líp :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je opravdu nádherně. A vzhledem k tomu, že jsme tento termín od začátku chtěli, jen naše vybraná restaurace měla plno, tak jsme to přesunuli, tak jsem dost zvědavá, jak bude v tu naší sobotu. Ale holky myslím, že prostě už přišlo léto a že i my budeme mít krásně. Prostě jo...už za 7 dní...uuuuáááááá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné slunečné ráno holky, takhle bych se chtěla příští týden probudit, počasí úžasné :-) a nám vyjde taky :-) Tento týden se přehoupne, uběhlo to neskutečně rychle ;-) edith: v jednoduchosti je opravdu krása ;-) Všem pěkný víkend...
Odpovědět
Profilova fotka
keila: My jsme taky měli původně vybraný termín 5.6., ale museli jsme to posunout kvůli tomu, že v místě obřadu je dnes Pohádkový les ke dni dětí. Sakra, škoda, měli bychom fakt nejnádhernější počasí. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?