Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: jééé, tak to mě mrzí...to šmankote nevěděla hned? To je potvora! No snad to bude jediný zádrhel. My dneska zkoušeli účes, tak mám foto v albíčku, moc se to povedlo, tak mám radost. Jinak včera jsme měli velkou rodinnou grilovačku, tak už jsme dávali instrukce co a jak. No je to hukot, holky, od zítřka už jen 12 dní. Strašně to od žádosti o ruku uteklo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: účes je pěknej ;-) Budoucí manžel měl v sobotu zapíjení svobody, bylo veselo, byli tam jen samí chlapi a sem tam já :-D A ještě jsem se rozhodla, že udělám svatební noviny, dívala jsem se na nějaký návrhy na netu a vypadá to dobře... Jen nevím, v jakým množství.. Děláte je ještě někdo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: já je dělám. Celkem nás bude na svatbě kolem 40, tak jich tisknu 30 ks. Ještě je nemám úplně hotové, ale tento týden už je chci dokončit. Hodně jsem se piplala s informacemi o hostech, každý host má v novinách fotku a něco málo o něm je tam napsáno. Docela jsem si vyhrála. Ale strašně se mi to líbí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím Vás :-) já měla v sobotu rozlučku se svobodou, ještě dnes jsem nějak nepoužitelná, ale bylo to úžasný :-) jako jediná jsem ještě neviděla fotky, bojim se co mě čeká :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, keila: účes je moc pěknej, mě to čeká ve středu. jinak my měli taky svatební víkend. Mám pocit že se řešili už jen detaily. Měli jsme na návštěvě člověka co nám bude mluvit a pak známý co to budou organizovat, takže my už to máme celkem naplánovaný, ještě aby vyšlo to počasí. Dělala jsem mašle na svatební menu, to dodělám příští víkend. Nezadržitelně se nám to blíží ;-)
Odpovědět
teda holky nějk mě popadla svatební paniky :-( ach jo . Dneska jsem mluvila s pánem co nám pronajímá prostory střelnice na mejdam a jen tak mimochodem zvedl cenu a přístup tam místo ve středu budeme mít až v pátek. Takže nám to totálně rozházelo plány co se kdy bude dělat. Takže vidím, že tam budeme v pátek do rána a pak pojedu špinavá a smaradlavá na sobotní obřad. V pátek dřív jak v 15 hodin prostě klíče nedostaneme, i když to slyboval. Jsou to prostě šmejdi. Jinak konečně jsem vystříhala a slepila košíčky na výslužky a zítra jdeme ochutnat krémy do dortu :-) už se těším. Taky jsme v sobotu byli zaplatit poplatek za obřad a už se park docela začíná zelenat :-) takže snad na focení bude i zelená vinice.
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase už potřetí překopala harmonogram, takže jak pako píšu květinářce, že květiny potřebuju zase o něco dřív. Takto musím ještě kontaktovat fotografku, ale zatím ještě počkám, zda se něco nezmění. :-) Pořád toho máme ještě dost, až mi z toho jde hlava kolem. Spousta věcí není dotaženejch do konce. Ale nějak už to prostě dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jeeee,tak to by mě šmejklo... jinak holky, já mám pocit že pořád volám nějakým lidem a upravuju s nima detaily a otravuju je s tim... zkoušku šatů jsem si domlouvala na 3x, potahy na židle to ani nevim,pořád se něco měnilo, no a restaurace,tam je pořád spoustu věcí nedořešených a s paní majitelkou už jsem taky mluvila 3x.... si příjdu jak otrava největší a všechno mám hrozně komplikovaný,takže tak... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to znám. Mně minulý týden odřekla paní, co měla péct dort, a ještě chlap, který měl na starost aranžování rautu... taneční koktejlky ještě švadlena nedokončila, nejsou mi lodičky, takže čekají na určitou úpravu... Je toho ještě víc, ale... začínám být chvílemi snad až mírně apatická, starostí je ještě fůra, ale... nějak to snad dopadne. :-) Aktuálně se matlám se dvěma videoklipy, které budeme na hostině vysílat, a ještě nácvikem písně, kterou jako překvápko ženichovi zapěju... a připravuji repertoár pro DJ. Co koumáte akutálně vy, holky? :-) Zasloužily bychom si teď dozajista všechny především pořádný relax - máte některá to štěstí? ;-) :-D
Odpovědět
ježiši já bych chtěla dovčůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky :-( :-( :-( Zasekla jsem se na těch svatebních novinách a nemůžu se pohnout dál, ještě plánuju udělat mašličky na krabičky s cukrovím....
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, je to děsný. Mně už to nebavííííííí. My ještě navíc hned po svatbě v pondělí jedeme na svatební cestu do Berlína. No a já teď začla koukat, kam se tam podíváme a kudy pojedeme, cestovní pojištění apod....no takže další starost. Už nemůžu. Jestli někdy něco - tak podruhý se už fakt nevdávám. :-D Jsem zvědavá, jestli budu jako spousta mých kamarádek tvrdit, že bych si svatební den střihla znovu, páč jako mě to přijde takovýho s*aní, že to není možný.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Ja mela svatbu 12.6 loni a taky bych si to zopakovala,ale je fakt ze s pripravama je prace ale pak to jde ve svatebni den hladce. My si nadelili k vyroci dovcu v teple tak se tesim. Preju Vam vsem at se to vydari dle představ
Odpovědět
Profilova fotka
manogue: já už jsem taky apatická. Svatební šaty pořád nemám (ty původní mi ušili hrozně, takže jsem je nepřebrala a reklamovala), ve středu jdu na zkoušku těch druhých, tak doufám, že už budou nějak vypadat, pán, který nám měl obhospodařovávat čuníka odřekl, takže máme sice objednaný čuně skoro tak těžký jako jsem já, ale točit a přikládat pod ním od rána budeme asi s manžou sami ]-( Chlastačku děláme u nás, takže se to musí ještě všechno dopřipravit, nazdobit atd. družičkové šaty pořád nejsou a takhle bych mohla pokračovat. Aspoň, že kytky vím, že budou absolutně OK a taky vím, že můj partner je báječnej a ve všem hrozitánsky pomáhá. Jinak by mi asi hráblo :-D Jo a taky jsme se zasekli na svatebních novinách - to je ale prý normální (říkaly kamarádky) a dovču by to kurňa chtělo!!!!! 8-)
Odpovědět
Noviny jsem definitivně vzdala :-) jsinak fakt přituhuje posledních pár dní nedělám pomlu ni jiního než se obvolávám všechny lidi a otvravuju je jestli to všechno platí a jen doufám, že to klapne. Na stole mám menu a nejsem ho schopna vytisknout a obmotat mašlí až tak začíním být apatická
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Já se tomu musím smát. Já pořád nemám jmenovky, doladěnou hudbu, noviny už mam, ale jsem líná je natiskat a sešít. Jsou to ale všechno voloviny, který nám zase v cestě za štěstím nestojí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já když vidím to počasí, tak jsem na omdlení... :-( Máme obřad venku. Pořád si říkám, že už snad musí být hezky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ificka: já jsem zase radši, že je teď takhle, neb si myslím, že se to může jen a jen zlepšit. Také máme obřad venku a opravdu věřím, že bude krásně. Zatím ani neřeším jinou možnost!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme taky obřad venku, takže jen doufám a věřím, že to dobře dopadne :-N
Odpovědět
holky nebojte počasí je objednané bude tak akorát pro všechny :-) . Jinak dneska snad už konečně vytisknu to menu :-) a už máme doladěný dort s cukrářem a doufám že bude výbornej, nakonec bude třípatrový nechali jsme si to vysvětli, že nebude tak široký bude hezčí :-) a říkal, že je schopný jej uděla přesně podle obrázku tak jsem na to zvědavá. Co nám ukazobal za fotky dortů co dělal byly nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my máme venku jen chlastačku, ale i tak jsem jak na trní :-S Určitě bude hezky. Koukala jsme na dlouhodobé předpovědi a k polovině června se má počasí zlepšovat, tak snad ;-) Má se oteplovat, sice občas bouřky, ale nemělo by pršet furt, jen místy a přeháňky, takže všude tam, kdy my máme svatbu bude sluníčko!!! :-D Haugh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
keila: ... a kde se berete, koukam, že taky někde v Plzni. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ificka: na zahradě hotelu Victoria. Kde vy?
Odpovědět
Profilova fotka
keila: V Meditační zahradě v Doudlevcích
Odpovědět
Profilova fotka
No takže 12.6. bude prostě krásně, ať je nám na zahradách teplíčko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
10 dní.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja viděla dlouhodobou předpověď a psali že by mělo být 20 az 24 polojasno, což si říkám že by bylo fajn. dneska jdu ke kadernici, kosmeticce a na saty, mam dovcu, to bude super den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: super, předpověď krásná. Uvidíte, jak si tu budeme po svatbě libovat, jak bylo krásně a že jsme měly zbytečný strach. Kadeřnici, kosmetičku i zkoušku šatů si užij. Já jdu ke kosmetičce na druhou zkoušku zítra, tak doufám, že se jí povede moje nová představa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem dnes na netu hledala předpověď na 12.6.2010 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.......Tak dnes byla poslední zkouška šatů, přiznám se....měla jsem z toho všeho nakrajíčku ;-) Všihcni v salonu se semnou loučily, pak mi paní řekla, že ukazovala jiné něvěstě moje fotky a ta že chce moje šaty , takže hned týden po mě, se bude jiná PANI vdávat v těch mých milovaných šatičkách ;-( Ted zařizuji paní, která nám bude hrát na housle a varhany, vybíráme repertoár....stahuji fotky do PC ze zkoušky šatů, chtěla bych si je nechat udělat a pak zařadit do svatebního alba...jako vzpomínku :-) Cukroví se mi taky blíží do finále. Dnes jdu na zkoušku účesu a líčení.Tak jsem mírně něrvozní. Ale budeme mít krásně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takže je to super..... Jinak začíná být dost nervozní, zdali máme vše, jestli DJ pošle už sakra konečně ten svůj seznam skladeb na hostinu a zábavu potom, jestli s námi počítají s vínem, které máe objednané, jestli už v restautaci sehnali ty růžový ubŕousky.....Holky, mám strach ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?