Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už máte všechno hotové, zařízené? Já mám pocit, že mi toho ještě dost chybí a že to nemůžu stihnout.
Odpovědět
Profilova fotka
janei: ja rozhodne nemam vsechno, ale na druhou stranu mam asi vse dulezite... kazdopadne pocit ze mi toho jeste hodne chybi mam taky :-( 21 dni, je fakt uz hrozne malicko...
Odpovědět
Profilova fotka
holky musí být krásně, Včera jsme byli zařizovat zbytek věcí v penzionu, kde to všechno máme a když jsem cestou na zpátek v rádiu slyšela tu prognózu na počasí na červen, tak se mi vytratil úsměv z tváře... ale věřím, že se na 12.6. počásko umoudří.... hoky hezkej víkend... PS: ten pocit, že nám něco chybí máme samo taky ;-)
Odpovědět
myslím si že určitě i na něco zapomenu :-) hlavně aby to nebylo třeba zbudit ženicha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
12. 6. bude krááááááááááááááááááááááááááááááááááááásně :-D :-D :-D Já jsem byla včera domlouvat kytky, nakonec budu mít chrzantémy s kopretinkama... už se těším :-N ¨V pondělí jdu na zkoušku účesu, jsem zvědavá, co vymyslíme...
Odpovědět
tak tohle už mám za sebou kytky jsou jasné a účes nějak dopadne na zkoušce jsem byla koncem bubna abyla jsem nadšená tak doufám, že se ji to povede znova. Já teď naháním kámoše aby opravil kompresor k pípě jinak jsme bez pivka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, čas se neúprosně blíží a já se připojuji a věřím v nádherné, vydařené počasíčko :-) Alespoň to tak všem pozvaným říkáme, že máme objednané sluníčko ;-) Jinak nás o víkend čeká schůzka s provozním, s květinářkou a v týdnu s forografkou. Vše je zařízené, jen dolaďujeme ;-) Alespoň doufám a nepropadám panice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my už také máme všechno zařízeno a už jen dolaďujeme, ale právě to my připadá nejvyčerpávější a nejmíň mi to baví. No krůček po krůčku doděláváme všechno. Vůbec si nedělám iluze, že všechno o svatebním dnu bude perfektní, to určitě nebude, takže myslím, že do toho jdu s normálním očekáváním... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dolaďujeme hudbu na obřad, jak jste na tom holky vy? U nás si to vzal do parády skoro manža, pak dáme hlavy dohromady ;-), výsledek musí být do této neděle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...mě bude zpívat v kostele spolužačka ze střední s kapelou, mají prý vybraný písničky takový, aby se u nich dobře brečelo :-D :-D
Odpovědět
Nad hudbou taky už pomalu přemýšlím :-) musím mít připravení CD do pátku :-) tak to bych stihnout mohla už mám vybrané nástupy a prstýnkovou a pak vůbec netuším co chci :-). Na nástup ženich canon in D, nástu nevěsty ( teda mě ) písnička že šreka instrumentální od Johna Powela a jen střední část. Týden jsem si s tím hrála abych vypreparovala jen to co chci a prstýnkování bude ze zlatovlásky já ti prstýnek dám a pak fakt netuším asi perfect day a haleluja ale na 100 % ješte rozhodnutá nejsem. Co budete mít vy ???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s hudbou si teď taky trošku lámu hlavu. Na usedání hostů v sále bude asi Láska na 100 let od Lucky Vondráčkový, potom další písnička než přijde oddávající asi Vangelis - Chariots of file, nástup ženicha zatím nevíme, přítel chce od AC/DC Hells Bells, jenom ty zvony na začátku, ale já nevím.... já mám na nástup Verve - Bithersweet symphony, pod poslov nám bylo doporučeno nedávat nic a po vyslovení ano začně hrát Hallelujah od Alexandry Burke a na gratulace asi Já už to vím od Vondráčkový a Neckáře. Ale ještě to není vůbec jistý, asi to ještě 100x změníme. Hlavně nevím, aby to ve finále neznělo hrozně, když vlastně bude nastupovat ženich, tak než dojde ode dveří k oddávajícímu, je to chvilinka, takže se to usekne, pak budu mít nástupní písničku já, ta se pak taky bude muset useknout.... no nevím vůbec jak to udělat. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My máme kamarády z orchestru, na nástup Handela, na prstýnky slib a pusu Pechelbel a nakonec taková veselá šílenost :-) aby nebyli hosti až moc dojatí :-D Jiinak holky přeci neva ani když trošku zaprší, ne? Říká se, že prší štěstí!!! 8-) Podle předpovědi na červen budeme ty nejšťastnější nevěsty na světě :-D Doufám, že bude jen malá letní přeháňka, ty já ráda :-)
Odpovědět
déšt nepřipadá v úvahu mám 3 metry dlouhou vlečku a obřad venku. Pršet prostě nebude :-) !!! pro štěstí bude rýže a oříšky.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Doufám, že máš pravdu ;-) My máme sice svatbu vevniř, ale všude kolem zámku jsou písečné cesty a mokrý písek by asi moji vlečku taky solidně zdemoloval :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem právě došla ze zvaní.Obešli sme 10 baráku a 10 nás čeká zítra.Su trošku v náladě, ale zvládly sme to v pohodě. chtěla sem vás poprosit o komentář k mému líčení a učesu na svatbu.Mám fotky z první zkoušky v albu. Taky se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s půjčováním zahradních altánu- stanů?
Odpovědět
Profilova fotka
..tak jsem vydolovala z kamošky, co nám budou hrát - Lásku na 100 let od Lucky Vondráčkové, Otázky od Olympiku a buď Konec dětských snů od Leony Machálkové nebo Zalúbený od Elánu.... Doufám, že farář nebude mít nic proti :-)))) barus: učes je nádhernej, takovej jsem ještě nikde neviděla a na líčení se mi líbí, že není nějak extra výrazný :-) fakt ti to sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám na nástup vybranou písničku deváté srdce, ale mám jí jen v hrozné kvalitě, tak to možná ještě změním, páč by to asi šumělo. Na nástup ženicha asi nic. Pak na gratulace zatím We are the champions od Queen, ale taky ještě není úplně jistá. Takže na 100% máme jen písničku na 1.tanec - a to Falling Slowly. :-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsme se nenápadně přesunuly pod 20 dní do .... barus: účes vypadá zajímavě :-) tak tenhle víkend jsem skoro nic neudělala a to jsem měla plánů až nad hlavu :-) jedině co se mi povedlo byl zasedaací pořádek na vstupní dveře salonku a vyčištění obleku :-). Musím trochu zabrat jinak to asi nestihnu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) jj utíká to, takhle rychle nám uteče i ten náš den D :-S Radši pro jistotu objednám ty deštníky... pořád o tom přemýšlím...
Odpovědět
i když jsem optimista tak deštník v kufru auta taky bude, ale uřčitě ho nebude potřeba
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, destnik kupovat nebudu, nebude treba :-D holky, já mám na nástup taky pachelbela canon in D :-D budu to mít živě zahrané na housle,myslím že to bude úchvatné. Jinak organizaci obřadu jsem předala své tetě a strejdovi, kteří mají pro to výbornej smysl, takže obřad bude jiště krásnej... budou nám zpívat kamarádi (asi 4 písničky) dokonce jsem se dozvěděla (a mělo to být překvápko) že pro nás strejda složil písničku a budou jí zpívat ty kamarádi ,tak se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to bude krása. Já předala organiziaci svědkyni... má mou plno důvěru :-D jsem ráda, že vše máme na jednou místě, že to bude lepší kvůli organizaci
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když už by nemělo svítit suníčko, tak pršet rozhodně nebude. Já těsně před svatbou budu sledovat počasí na medard-online.cz, tam jim to vychází docela přesně, ale mají předpovědi "jen" na 3 dny, což je alespoň docela reálný. Z čeho totiž někdo dokáže usoudit, že bude za 3 týdny pršet, to fakt netuším a prdím jim na to. :-)
Odpovědět
správný přístup keila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, souhlasim.... ty jo, ja uz mam na odpocivadle jen 18, to je síííla. 18 dní??? co to je? a to nám toho ještě hodně zbývá udělat.
Odpovědět
se dneškem 19 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
... i těch 19 je šílených.... uteklo to jako voda.... :-(
Odpovědět
to jo hlavně už týden mám pocit, že jsem na něco důležitého zapoměla :-S tak doufám, že je to jen pocit.
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky pořád tak nějak přemýšlím, jestli je všechno zařízený... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?