Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Laky: ahojky, prosím chtěla bych se zeptat máš hezké vývazky, to uprostřed sešíváš a pak tam teprve dáš ten špendlík?? :-) jinak se taky vdávám 12.6. v Praze
Odpovědět
Ahojy terez. vývazky jsem nejdříve sešila dvěma stehy a pak na to našila perličky. K myrtě je pak nalepím tavnou pistolí a na svatebčana pak malým špendlíčkem, který nebude vidět. Děkuji za pochvalu. Kdepak máš obřad ?
Odpovědět
děkuji moc, asi je zkusím, ale když to nepůjde tak to koupím :-) jinak obřad máme na Chodovské Tvrzi, a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sem se sem konečně dostala. Byli jsme v Barcelone a trosku si ten výlet nechtene prodlouzili. Kazdopadne jsem si tam koupila krasny boticky na svatbu... zkusim je vyfotit a dat do alba. pro ženicha už mame oblek. Kupovali jsme ho v Zaře, není to klasika a asi to neni tradicni pro zenicha,ale jemu se libil,tak proc by nemohl byt jiny? jeste potrebujeme bilou kosily na manzetovy knoflicky, boty a pasek. jinak to vypada ze budeme prekopavat celou svatbu. zjistili jsme ze by jsme se asi nevesli s obradem k tomu penzionu, navic tam uz ted,kdyz se oteplilo pobyhali lidi v plavkach a deti na houpackach, takze 12.6 by tam bylo urcite narvano. Pak se mi nelibi majitelky pristup a ceny ;-) :-D
Odpovědět
edithn: ahojky, jsem tu nová :-) chápu správně, že budete mít jinde obřad než mělo být původně? a už máte oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
terez.: Vítám tě mezi nevěstami :-) Jakou budete mít barvičku svatby? edithn: no tak to je mazec :-/ doufám, že najdete jiý vhodný místo... Mě teď volala vizážistka, že toho 12. nemůže, mám obvolaných asi 10 kosmetiček a všechny jsou plný...
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: tak to je drsný, snad sezenes terez: taky te vitam. presne tak, chapes to spravne. Uz mame vybrane misto. Je to velika restaurace s grilem, vnekovnim posezenim a i tam je veliky prostor, kde by mohl byt obrad ;-) urednik je volnej,tak by to mohlo klapnout.... víc se mi líbí původní místo,ale tohle bude jednodušší a víc v klidu.
Odpovědět
terez. obřad máme ve Viničním altánu v Grobovce :-) tak snad bude hezky. Chodovská tvrz bylo jedno z míst o kterém jsme přemýšleli ale pak vyhrál altán je to taková romantika :-) edithn: tak to držím palce snad najdete něco jiného. Taky jsme to trochu předělávali nedohodli jsme se s pronajímatelem hospody na večer. Když jsme byli domlouvat podrobnosti ponájmu sálu na parkurové střelnici na večerní mejdlo tak nám pán jen tak mezi slovem oznámil, že v pronájmu podstatě nic není - a to chtěl 10 000 jen holý pronájem. Nejdřív tvrdil, že je to v pohodě a že si všechno můžeme udělat sami že budeme mít velký sál, bar a sociální zázemí a co si tam připravíme je jen na nás ) a nakonec nám sdělil, že všechno jídlo a pití musíme mít jen od něj a to na čem jsme se před tím domluvili už neplatí. Tak jsme si nechali udělat kalkulaci a ty ceny byly fakt přemrštěný tak nakonec kašlem na jeho sál a všechno bude jen venku v areálu střelnice hned vedle, kde máme pronajmutý od lesů ČR prostorný dřevěný altán pro 100 lidí, hájenku s malý sálem pro 35, malý venkovní bar s lednicemi a pípou a sociálky. Všechno za směšných 1000 Kč :-). Elektrika tam je takže světlo a hudba budou bez problémů a když by náhodou pršelo dají se na altán připevnit plachty. Takže hlavu vzhůru nakonec to vždycky nějak dopadne i když s malými nervíčky.
Odpovědět
lakys- viniční altán, je moc hezkej :-) my jsme taky dlouho přemýšleli, nakonec jsme dali chodov, hostinu máme v Komořanským zámečku, takže to je pak i kousek.. no snad hezky bude, no prostě musí :-) edithn- tak to bude určitě v pohodě musiiv - výzdobu svatby máme v zeleno bílé :-) no a s vizážistkou držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: ty jo to zní skvěle... já jsem sháněla nějakej altán pro obřad v přírodě a nic jsem v okolí ČB nesehnala. holky, někdo z vás tu chtěl odkaz na sv. potahy. Moc doporučuju tenhle obchudek, slečna je moooc ochotná a fajn, navíc mají super ceny. svatebni-potahy.cz
Odpovědět
edithn: nejen zní ale i vypadá :-) . Dneska jsem konečně dodělala krabičky na mandličky a zároveň poslouží jako jmenovky na stůl. Jsem zvědavá co na to hosté řeknou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co holky, už jste aspoň trochu nervózní ;-) Já zrovna řešim samotné pozvání nepozvaných hostů. Někteří lidí jsou vážně oprsklý, ach jo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky... já už mírně nervózní začínám být, když vidím, jak ty týdny utíkají, je to rychlost... :-) Já teď blázen začla řešit, že chci jiného fotografa - kvalitnějšího, co fotí s nápadem, ale bohužel mají všichni plno, což jsem čekala, ale mrzí mě, že jsem to neřešila dřív. Fotky jsou porádně to jediný, co z toho dne zbyde - kromě stavu manželského a prstýnků a já mám sice fotografa celkem dobrého, ale fotí jen takovou ty omšelou klasiku. Tak jsem z toho lehce smutná. Neměla jsem na fotkách šetřit... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
keila: taky začínám trochu nervozní...Ještě když musím řešit blbosti :-((( No vidíš s tím fotograme.. Já mám nějakého známého od táty. Dnes se mu budu připomínat, aby nezapomněl. Neviděla jsem žádnou jeho práci, tak mám taky troch obavy. Prstýnky a fotky na tom jsem nechtěla řešit. Nejhroší je, že když jsme v listopadu oslovila nějakého fotografa, tak měli všichni totálně narváno :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: já mám objednaného jednoho, je levný, vyjde na 3 tisíce - ale je v tom jen obřad, focení skupinek a nás, což dle mě vyjde max. na 3 hod. Teď jsem si znovu prohlížela jeho práci a není to špatný, ale je to takový nemastný neslaný. Já chci takové veselé fotky, i fotky zaměřené na detail, fotky z příprav apod., teď jsem v kontaktu s jedním pražským, co má náhodně volno, za 8 hodin focení si vezme 10.000,- ale ty fotky jsou pěkné. No tak nevím co dělat. Poradím se s přítelem, ale klidně bych si těch 7.000,- připlatila... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já mám za fotografa vlastního taťku a bráchu... taťka je do toho fanda,takže si nenechá aby mu někdo lezl do zelí a mojí svatbu chce fotit on :-D :-D :-D jinak jsem dala do alba botky na svatbu, které jsem si koupila v Barceloně... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith: jsou super botky, jakou mají barvu, na té fotce to moc nerozpoznám :-) keila: za osm hodin do bude fotek jak blázen a budete mít z čeho vybírat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: botky moooc pěkné. ;-) tynah: no právě, a chci zdokumentovat celý den. Je mi jasné, že tam bude spousta lidí, kteří budou fotit, ale profi fotograf je profi fotograf. Teď jsem našla jednoho, ten mi nabídl za 7.400,- celý den. Je až z Brna, takže cca 2.000 je doprava, takže to jde. Večer ukážu jeho práci přítelovi a objednám ho, pokud to doma projde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky. Tynah: chtěla jsem stříbrný, ale neměli je v mý velikosti. Tyhle jsou takový tělový,docela na noze splívají s kůží až trošku do zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: tak to je super, když splívají...na fotce se zdají tmavší, ale já si to hned myslela, že budou do zlatava. Já už botky také mám - jsou smetanové s podpatkem tak akorát a vyšly mě na 500,- v Humanicu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po těch x měsíců, co utekly jak voda, můžeme už říct, že se příští měsíc vdáváme :-D
Odpovědět
:-) je fakt že to utíká a čím víc se blíží termín tím víc tchýni hrabe :-) bojím se že ten poslední měsíc s ní bude pekelný.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, můžu k Vám do diskuse:) Taky máme termín 12.6. a hrozně to utíká..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, letí to neuvěřitelně :-D dneska už je to jen 38 dní... co nového u Vás? my máme svatební oznámení, viz. album. Takže tento týden se nechá vytisknout a začneme rozdávat. Předpokládám že jsem jedna z posledních, která ho ještě nemá co?
Odpovědět
Profilova fotka
nikouseknevesta: vítáme tě mezi námi ;-) Povídej kde bude svatba a co už máš zařízené? respektive co ti chybí???
Odpovědět
no takhle v čísle to vypadá ještě děsivjeni než když řeknu měsíc a kousek :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No tak šatičky už mám od ledna, nicméně se mi pořád upravuje velikost, páč jsem si nařídila tvrdý režim a zařekla jsem se , že budu "hubená" nevěsta :-) Takže čekám, že mi je ted budou zase zabírat, hlavně přes prsa :-) Dneska jsem si pořídila bílé samodržky, za asistence ženicha, ten si pořídil konečně kravatu v barvě, takže už nám chybí jen boty pro něj a jsme oblečení komplet :-) Na výběr spodního prádla, ho nevezmu, at má nějaký překvápko :-N Jinak naše oznámení mám v albíčku, dnes přišla sMSka s tím, že naše prstýnky jsou hotové a čekají jen a jen na nás.... Ted hrozně řešíme dort a cukroví, koláčky.....je toho tolik a tolik :-( Odřekl nám fotograf, tak jsme narychlo někoho hledali, samozřejmě nikdo nemol, nakonec se nám podařilo sehnat super paní, tak jsem ráda...ještě pokladničku na stůl a zdobení na stoly.Mám toho v hlavě tolik :-)
Odpovědět
nikousek : tak to toho máte taky zařízeno hodně :-) , buď ráda že ti fotograf odřekl relativně brzo kámošce voval 2 dny před svatbou a to byl teprve průser. Naštěstí to všechno dobře dopadlo :-) V hlavě toho máme určitě všechny dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máme, ale co naplat, když nám chybí tak podstatná věc jako kapela :-S Nemůžeme nikoho splašit :-( Kdyby mi zavolal fotograf 2 dny před svatbou, tak mě nesou z domu kopytama napřed :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikouseknevesta: vítám tě :-D Je to šílený, jak to utíká. Doteď na mě nebylo nic vidět a za poslední týden mě hrozně vykouklo břicho, mám uplnej strach, jak budu vypadat za měsíc.... :-( O víkendu pojedeme kupovat oblek, tak doufám, že pořídíme. Teď jsme byli na svatbě kamošce a můžu doporučit nafukovací balonky pro děti - hodně se s tím zabavily a rodiče měli "klid"... Měli tam asi 30 balonku a překvapivě jich většina vydržela až do večera :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?