Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: kupovali jsme je přes e-prsteny, ale pán je stejně jako my z Plzně, takže jsme tam byli osobně. Jsou z oceli, bez rytiny (nechtěli jsme) a vyšly na krásných 1.650,-Kč oba. A můžu ti říct, že vypadají jak z bílého zlata, aspoň každému, co jsem je ukazovala, tak řekl, že myslel, že je to bílé zlato. Odkud je máte vy a kolik stáli? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
keila: Tak to je hodně dobrá cena :-) a jsou moc pěkný. My jsme se taky byli dívat po prstýnkách, ale chceme z bílýho zlata, tak je to s těma cenama horší 4000-7000 pro oba :-| Zatím je ale obědnaný nemáme, říkali, že stačí 3 týdny před svatbou...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak zítra ráno to už bude jen dva měsíce :-) Máte to někdo spočítaný přesně na dny ?? ;-) My se za chvíli chystáme na výpravu po košili a botách pro ženicha, tak snad budeme úspěšný. hezkej víkend...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my byli dnes na nákupech. Máme komplet hotovýho ženicha - oblek, košili a kravatu - strašně mu to sluší a to na obleky moc není a nakonec se sobě líbil, tak jsem měla radost. Čekala jsem, že to pro něj bude utrpení. No a já mám šampaň střevíčky, které určitě využiju i na jiné příležitosti (dala jsem je do alba). Takže fakt už zbývá jen dokoupit výzdobu na auta a snad je to vše. Uf. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky sem napukovala.Mám moje botičky, ubrousky a látky za dobré ceny
Odpovědět
Profilova fotka
holky, doufám, že nás za dva měsíce čeká lepší počasí než dnes :-D My v sobotu koupili fialkovou košili, moc hezká tak jsem měla radost. Ještě nám pro ženicha zbývají boty ale to už asi nebude žádnej velkej problém. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: kdepak neboj, za 2 měsíce bude tak krásně, že budeme všechny zírat. Nebe bude bez mráčku a teplíčko bude, to je jasná věc. :-)
Odpovědět
Ahojky : tak abych se taky zapojila musím se pochlubit, že jsem konečně došila krátkou sukni na převlečení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: velký teplíčko zas nemusí být, aby mi neslezl make-up než řeknu ANO :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: :-D no to je taky pravda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
..i když máme zamluvený hezký počasí :-D :-D , máte v záloze něco, co byste si na sebe daly, kdyby pršelo nebo byla zima? Myslím jako nějaký ´"kabátek"....
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: já ne, s touto variantou vůbec nepočítám :-N budu řešit případně těsně před, kdyby byla nějaká šílená předpověď, ale ono bude hezky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
musiiiv: taky nemám nic, k těm mým šatům by se asi ani kabátek nehodil...mě je pořád hrozný horko a tím stresem bude ještě větší, takže to nějak přežiju kdyby se počásko zbláznilo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě je zase pořád zima a i ve velkém teple se dost málo potím, tak klidně může být větší teplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem taky strašně zmrzlá a mám uplnou hruzu z toho, co bych dělala, kdyby bylo takový počasí, jaký je teď za oknem 8-( Jinak se nám ujž podařilo domluvit faráře, takže aspoň jedna starost z krku... :-D Teď ještě fotografa a kameramana :-|
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: no kdyby bylo takový počasí jako dnes, tak taky nevím. Na to by mi rozhodně nestačilo bolerko, tak jedině zimní péřovka. :-D Já tedy doufám, že bude hezky i dlouho do večera, aby lidi mohli sedět venku na zahrádce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
... jak to máte holky s líčením? Budete mít nějakou vizážistku nebo se budete malovat samy tak jak jste zvyklé?
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: já se chtěla namalovat sama, ale teď si pohrávám s myšlenkou, že zkusím zajít někam na zkoušku. Přála bych si kouřové stíny a sama si je udělat neumím. Už jsem rozhodila sítě a v jednom salonu za zkoušku zaplatím 100,-Kč, tak bych to možná prubla v den oslavy mého kamaráda, že bych to zároveň vyzkoušela a byla rovnou nalíčená na oslavu. Já jsem hrozně praktická!!! :-D Jinak do svatby zbývá 59 dní, už se to blížííííí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: já se právě maluji jen řasenkou a lákají mě taky ty kouřový stíny... Někdo říká, že je pak ta nevěsta neobvyklá (jakože lidi na ni nejsou zvyklí, že je tak namalovaná), ale zas ty fotky budou vypadat líp...
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, na fotkách je lepší být víc namalovaná, tak to možná zkusím. 100,- mě nevytrhne... ;-) Já si tedy maluju i linky kajalovou tužkou, ale na fotkách to nikdy moc vidět není...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Dlouho jsem tu nebyla a když nahlídnu, koukám, že jste v plném zařizování a já mám pocit, že nemám vůbec nic. Zatím zůstávám v klidu 8-) Ponejvíc máme všechno domluvené, ale čekají nás takové ty potvrzovací schůzky, kde se všechno podrobně domluví. Takže největší hoňka bude v květnu, do té doby zůstávám relativně v klidu ;-) Jinak líčení nechávám na vizážistce, příští týden jdu na zkoušku :-) Co nemáme vůbec, to jsou botky - jak pro mě, tak pro ženicha :-| A šaty jdu domlouvat taky až v příštím týdnu 8-), tak snad budu úspěšná....
Odpovědět
Profilova fotka
vendysi: tak to už máš vesměs také všechno důležité obstarané. Já už mám tedy potvrzovací schůzky všechny za sebou, až na jednu - na matrice, tam máme přijít měsíc před. Ale to bude jen formalita.
Odpovědět
Profilova fotka
keila, jj, dá se říct, že jo, ale květen bude náročný - samá schůzka :-) teď jsme dorazili z nákupu, tak jsme si dovezli svíčky na výzdobu a ubrousky, které jsem nemohla dlouho sehnat - mám radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, neobjednávaly jste některá svatební mašle, co se s nimi zdobí kostel, auta, židle - nemáte www stránky, kde se to dá koupit? Díky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) tady to nějak utichlo :-) plánujete??? zítra jedeme pro oznámení, tak jsem zvědavá jak se podařilo :-) A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: já pořád stejně ;-) teď jsem si dala od zařiizování oraz a v květnu to zase vypukne - musím jít na matriku, znovu vyzkoušet šaty, zkusit účes, líčení... tak teď odpočívám. Ale strašně se to blíží - už jen 53 dní, holky (ještě, že mám to počítadlo v albu :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) taky jsem si říkala, že to utichlo ;-) My už máme oznámení rozdané...Momentálně scháním šatičky pro naší 3-letou cácorku :-) Ve čtvrtek jdu na zkoušku líčení a v pátek si nechat šít šaty :-) Přeju, ať jste s oznámením spokojeni, určitě budete :-) A jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D právě se mě tady mamka promenáduje v novým kostýmku :-) takže u nás jsou přípravy pořád v proudu... Akorát ještě nemám boty, zítra se po nich budu muset podívat, abych je mohla trošku rozchodit po domě :-) A ženich stále nemá oblek :-( Včera i došel cylindr na ženichovo auto, tak budu muset zajít za květinářkou a naplánovat květiny - gerbery mě rozmluvila, že ve vlasech nevydrží, tak to asi vypadá, že budou kopretiny s ornitogalem.. Jinak jsem se objednala ke kosmetičce na svatební líčení, jsem zvědavá, jak budu vypadat... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
..tak dneska jsem si koupila botky :-) ještě si asi pořídím pompadurku a bude to všechno. A teď musíme oblíct ženicha :-D vendysi: oznámení se taky podařilo :-)
Odpovědět
ahojky: tak další pokrok šatičy na převlečení jsou hotové, bižu už mám taky komplet. Na zkoušku účesu jsu ve čtvrtek a dneska se musím ještě domluvit na zkoušce líčení :-) a na schůzce s cukrářem. Teda ten čas letí ještě měsíc a půl a je to za náma.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?