Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: šatky pěkné, ani ti bříško zatím není znát, tak jsem zvědavá, jak povyroste do těch 2 měsíců :-) Já jsem se teď domluvila s fotografem, že ty fotky ve dvou nafotíme před obřadem (cca od 13:30) a po obřadu sfoukneme už jen skupinková fota a jde se na hostinu. Přece jenom nám obřad začíná v 16:00, pak pozdní oběd a na raut už jsme zvali od 19:00, tak ať není pres. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: to je zajímavý, že máte obřad tak pozdě :-), to se tak u vás dělá? U nás na Moravě se to táhne už od rána, v 10.30 je obřad, v poledne oběd, pak focení, v 16.00 kapela a táhne se to až do ranních hodin - prostě náročnej den 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: jj, šatky jsou pěkné, můžu se zeptat kolik jsi dala za půjčení? v 10:30 i v 16:00 jsou oba zajimavé časy na obřad. Tak já budu někdy mezi vámi ve 12:00 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: za půjčení jsem dala 3800, chtěla 1500 zálohu... Ceny měla od 2500 do 7000 Kč. My to právě máme v 10.30, abychom měli v poledne oběd :-) A svatbu máte holky kde? Kostel, obřadka, zámek?
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv, nene, takhle se to u nás nedělá. Byl to jediný poslední volný čas na toho 12.6. a ještě s podmínkou, že si musíme obřad zařídit někde jinde než na radnici. Což se nám nakonec i hodilo. Takže máme obřad na hotelové zahradě a následně tam i hostinu a raut. Ale nakonec jsem ráda, že to máme tak pozdě. V ten červen je stejně vidět pomálu až do 22.00 a aspoň bude na všechno čas a to focení před se mi taky líbí, že pak na nás nebude muset nikdo čekat, takže doženeme čas a vyjde to nastejno, jak kdybychom to měli od 14.00 a pak focení.
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou ceny :-D já mám šaty za 6.000,- a byla to skvělá akce a mega výhodný půjčení :-D my máme obřad na louce mezi penzionem kde bude hostina a rybníkem... chtěla jsem církevní,ale nejsem pokřtěná,takže jsme to skloubili dohromady a máme úředníka na oddání a kazatele aby nám řekl něco pěkného :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budou krásný svatby venku :-) taky jsem takovou jednu zažila - bratranec se ženil na fotbalovém hřišti přímo v brance :-))) To víš, eduthn :-), my jsme malej okres a podle toho vypadají i ceny. Ale třeba ve Vyškově se to všechno pohybuje kolem 7000. Tam jsem se taky byla dívat na šatky, ale měly všechny bez ramínek a to je pro mě hrozný :-) asi by mě vypadl obsah dekoltu při prvním kroku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě stojí půjčení 4.900,- Jak už jsem psala v předchozím příspěvku, my máme obřad v hotelu na zahradě, kde je i hostina a raut.
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: a kde máte obřad vy?
Odpovědět
Profilova fotka
keila: to bude nááááádherný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: však ty to taky budeš mít na louce nádhernýýý. Hlavně aby nám vyšlo počasí. Já věřím, že jo! Musí!
Odpovědět
Profilova fotka
přesně ;-) na mě tam sice bude zírat asi tuna rybářů a možná i stanařů :-D :-D :-D ale už jsem se s tím smířila...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edithn: na mě zase hosté v hotelu...ale nevadí, hlavně, že bude sranda! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne, budeme středem pozornosti a budeme krásné,tak ať koukají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě. Jen ať se podívají!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, počasí je objednaný :-) Bude krááásně :-D :-D :-D My máme svatbu v kostele, obě rodiny jsou křesťansky založený... mě to teda nic neříká, ale budiž ;-) No jako u nás na vesnici se taky sejde půlka lidí před kostelem, takže všechny budeme pod dohledem :-D No už teď se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: brácha byl minule fotit svatbu na Moravě a je to tedy opravdu úplně něco jiného než u nás v JČ. Hodně dodržujete ty zvyky a účastní se asi hodně lidí viď? a jak říkáš, na obřad příjde hodně lidí z vesnice a je spousta jííííídla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn. Jo, zvyky to je naše :-) akorát teda nechci únos nevěsty :-) Jinak máme na oběd pozvaných 80 lidí, večer nás bude 90.... a o jsme ještě nezvali sestřenice a bratrance :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám dotaz jaké budete mít silonky? Jinak my to máme v kostele, taky v 10:30. Hostu bude hodně kolem 160
Odpovědět
Ahojky, tak jsem se si říkala, že jsem blázen když budeme mít 90 lidí a koukám, že je to tak skoro u všech :-). Obřad máme ve Viničním altánu v Praze ve 12 hodin pak přejíždíme na chatu kde máme pronajatou parkurovou střelnici :-) a tam to pak pěkně rozjedem.
Odpovědět
Profilova fotka
barus: teeeeeda 160 lidí. Celkově máte všechny hoděn lidí. Nás bude na oběd 50 a na večeři 65? ještě přesně nevím Barus: v pondělí si jdu koupit botky, takže to budu přizpůsobovat jim... ale kdyby byli silonky, tak hnědý samodržící :-D
Odpovědět
já mám samodržky dvoje , jedny bílé na obřad pod dlouhou sukni a pak na večer tělové, páč by nohy v bílých silonkách s krátkou sukní vypadaly nožky trochu mrtvolně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barus: já taky budu mít samodržky, bude to lepší i kvůli wc :-D :-D :-D Dneska jsem se byla dívat na boty a nic mě nepadlo do oka :-( musím koukat dál...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem tu asi zatím nevěsta s nejnižším počtem hostů, nás bude celkem 40. :-) Já půjdu možná i bez silonek nebo samodržky a určitě tělové barvy. Botky také stále nemám, hledám hezké střevíčky na středním podpatku, stříbrné či do zlatava, které pak využiju i dál. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak máme prstýnky.... zítra si je půjdeme na poštu vyzvednout. Teda to byla rychlovka, za necelý 14 dní a to nám říkali 4 týdny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: super. Já když jsme měli prstýnky čerstvě, tak jsem si ho pořád musela zkoušet, jak se mi líbil. Teď už mě to naštěstí přešlo, ale už se fakt těším, až ho budu nosit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: Neboj, trumfnu tě. Nás je 23 na oběd, 31 i s rautovými hosty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: koukám k tobě do alba a ty je tam nemáš,viď? jaké jste koupili? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: mám je tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, jsem asi přehlídla ;-) ;-) ;-) jsou moc pěkné, kde jste je kupovali a kolik za ně dali? trošku výslech :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?