Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hudbu na obřad má nastarosti přítel, ten se v tom bude vyžívat, ale na to máme času dost :-), s provozním místa obřadu máme předběžně domluvenou schůzku až na jaro ;-)
Odpovědět
na hudbu je času dost :-), ale tohle jsem si říkala i o fotografovi a jak to dopadlo ..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ti vyhlášený jsou fakt brzy zarezervovaný :-| Taky jsem měla smůlu na ty, který jsem měla v plánu, ale nakonec mám zajištěno 8-) Ale stejně mám z toho divný pocit, když je to takhle dopředu zarezervované jen po mejlu, doufám, že to klapne a můžu s tím počítat na stopro 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po mě chtěl fotograf zaplatit už předem zálohu, tak předpokládám, že to platí na 100%.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď budu mít ještě větší dilema :-| Komunikace po mejlu byla bez problému, fotografka velmi milá, tak budu doufat...., že vše klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotografku mám taky zarezervovanou zatím jen po mailu, bez zálohy a tuhle jsem to nevydržela a radši jí ještě jednou napsala, jestli nás tam opravdu má. :-) Tak snad to klapne bez problémů, zdá se být moc milá a moc se na ní těším. Kdo koho vlastně teda máte? My paní Podžornou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chtěli Ladu Baladovou, ale protože už měla termín obsazený, nabídla mi její kolegyňku :-) Poslala mi na ukázku její práci a tak jsme neváhali a zarezervovali - fotí podobným stylem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janei: koukala jsem na stránky Vaší fotografky - fotí nádherně, budete mít krásnou vzpomínku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já měla svatbu 12.6 letos. A měly jsme taky paní Podžornou je moc fajn a dělá krásné fotky. Je spolehlivá a pečliva. Nechali jsme si udělat i předsvatebni foto a byla jsem vážně moc spokojena.
Odpovědět
měla jsem ji předzamluvenou a nějako to nevyšlo hold se stane, za týden mám schůzku s jiným fotografem tak uvidím snad mě přesvědčí. Nejhorší na tom bylo to , že jsem stále neměla potvrzený termín a bez něj se všechno domlouvá dost špatně. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky se mi její fotky moc líbí. My jsme nejdřív měli zamluveného Lukáše Potůčka, ale pak jsme museli změnit termín a to on už volno neměl, tak jsem našla paní Podžornou a moc mě zaujala. A moje kamarádka, která se vdává 14 dní po mně jí má taky a to mezi námi o ní nepadlo ani slovo. :-) Docela náhodička. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
schellongova: Koukla jsem na vaše albíčko a fotečky jsou nádherné, moc vám to slušelo. Už se na pí. Podžornou opravdu moooooc těším. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, my sice nemáme ještě jistý, jestli se budeme brát 12. nebo 19. 6., jelikož na úřadě schvalují oddací dny až na konci listopadu. Nemůžeme kvůli tomu dokončit ani rezervaci místa pro hostinu. Jak jste na tom s obřadem? Venku, nebo někde uvnitř? ;-)
Odpovědět
jitka, mám zamluvený viniční altán takže je to něco mezi když by náhodou pršelo má to střechu :-). Taky jsem čekala dost dlouho než nám vypsali termíny a vůbec ti to nezávidím.
Odpovědět
my máme zarezervovaného Zdeňa Dvořáka od Znojma,bude to mít k nám sice přes kus republiky,ale letos tady fotil dvě svatby,o kterých vím,takže za a) cestu zná a za b) krom nádherných fotek má i svělá doporučení a za c) a to hlavně, se s ním hrozně fajn komunikuje
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.Tak koukam,že ve stejný den co se budeme vdávat je nás víc...Bereme se v Českých Budějovicích na radnici.Chtěla jsem to mít na Hluboké,ale hodně lidí mi nakukalo,že kdo se vdáva na Hluboké se rozvádí.Takže jelikož jsem trošku málo pověrčivá musím se spokojit s radnici,ale taky dobrý...Jinak místo datumu ještě nemám vůbec nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to já bohužel musím všechno hrotit hrozně dopředu, protože před svatbou budu 3 měsíce v zahraničí, tak to chci všechno poschánět do konce ledna. Takže už mám: fotografku, vizážistku, hostinu, objednané šaty a samozřejmě podepsanou matriku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to máš docela hodně :-) Já už mam teda ještě orientačně vybraný šastičky ale ještě váhám...Nějak se nemůžu rozhodnout
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme o víkendu zamluvili fotografa a koupili ženichovi kravatu.
Odpovědět
Ahojky, my máme zamluvený termín, fotografa, místo pro hostinu a včera jsem si už zamluvila i šatky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bych si asi mela maknout koukam ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
radik - naštěstí nemáš svatbu v Praze, tam už pomalu rok dopředu je pozdě :-S Sama jsem už musela dělat kompromisy, protože spousta důležitostí už byla obsazená, ale myslím, že jsem dostala více méně, co jsem chtěla. Původně jsem taky chtěla termín 19.6. ale nemají :-( takže hurá 12.6. ....jedeme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda v Praze je to horší...My jsme malé město 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že když teď začneš zařizovat, tak to bude vpohodě. Kdybych se vdávala u nás v horách, tak by to stačilo tak měsíc dopředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Jojo dneska koukám kde udělat hostinu,ale koukám to je děs...Někde sou tak komunistický restaurace,že bych si tam nedala ani colu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to v Praze sice pěkné najdeš, ale zase ty ceny! a nebo se tady na brms dočteš hrozný zkušenosti, ale snad jsme nakonec vybrali dobře, ale ještě musíme najít hospůdku na večer, kde nám ogrilují pašíka a budou mít dobré pivíčko, což na Prahu je další, těžko řešitelný problém... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Nad tim sme přemýšlely taky,že by jsme večer udělaly prasátko,ale tak nějak jsme ta zavrhly
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k tomu, že večer tam chceme spoustu kamarádů (oběd jen rodiče a svědci), tak jsme tuto variantu zvolili jako nejlepší. Myslím, že všichni, kdo tam budou, tak jim více méně kápnem do noty.
Odpovědět
ahojky koukám , že se nám diskuze pěkně rozrůstá :-). Akorát se snažím vymyslet slavnostní menu a nějak mi to nejde. Máte nějaké tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme vybráno: předkrm: roasbeef polévka: klasika knedlíčková s nudlemi hl. jídlo: nějaké kuřecí obalené v parmské šunce a plněné něčím moc dobrým se šťouchnými brambory desert: sv. dort podlmě je toho moc, ale ten můj, že se chce pořádně nacpat a že to po mě klidně dojí ;-) , protože já to rozhodně nedám :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?