Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tak to rozpočítej ;-) Tak jsem si právě přes net nakoupila kosmetiku - novej make-up apod. Líčit se na svatbu budu sama, takže jsem si něco pěkného nakoupila a to mi i zůstane, takže dobrá investice... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: mě se víc líbí ta druhá, ale může to být jen nafocením. Já mám 12.4. takový běhací a zařizovací den, kdy mám schůzku v cukrárně, květinářstí, kosmetičkou a "nehtařkou". Oznámení je rozesláno, hosti pozvaní, tak pomalu začnu řešit auta, zasedací pořádek a tak. Taky musím ještě zajít na zámek a domluvit se na hudbě, jak to bude probíhat. Pořád si myslím, že to nejdůležitější už mám a že zbytek jsou jen detaily. :-D Tak snad se nepletu.
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem se tady nedostala. mrsblack-vidim,ze mam co dohanet :-| My byli na Matrice,domluvit detaily na hostinu a venkovni obrad. 9.4 se jdu cesat,tak jsem zvedava. Oznamka stale nemam vyrobene. Ohledne Matriky-zapomnela jsem se tam zeptat. Zajimate se jaky budete mit proslov nebo si to nechate jako prekvapeni? Trosku se toho desim,ale vedet to asi nechci...
Odpovědět
ahojky, dneska jsem přidala do alba rozešitou suknii na převlečení :-) už chybí je přišít pásek a pořádně vyžehlit :-) o víkendu bych to mohla dodělat.
Odpovědět
Profilova fotka
přeji Vám pěkné čtvrteční dopoledne :-) lakys: abych pravdu řekla tak mě to nenapadlo se na matrice ptát. Teď tedy když o tom přemýšlím, tak doufám, že bude povídat něco "normálního" a vhodnýho :-N
Odpovědět
Lepší je nevědět :-) stejank to nebudeme vnímat a ty kecy jsou většinou podobné.
Odpovědět
Profilova fotka
O proslov se nezajímám. Stejně to v tu chvíli vnímat nebudu a myslím, že svatebčani už tuplem ne. Nechám se překvapit!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja jsem jeste na matrice nebyla, pujdeme tam v cervnu... ale ja se strasne bojim ze nebudu vedet kdy mam rict to ano.. my prijde ze vzdycky bych ho rekla driv nez bych mela :-D :-D :-D jinak my planujeme zajit pristi tyden do restaurace a uz si sestavit menu a nechat si to vypocitat. 12.4 jdu na botky a 13.4. je v Salonu kde mam objednany satky akce ze nevesty nalici a ucesou zdarma a pak je moznost se objednat do toho salonu ve svatebni den,tak kdyby se mi to libilo, tak mam alespon jistotu kam zajit... je super ze ty kosmeticky uvidi moje saty a pripadny kloboucek se zavojem, ten jeste nevim jestli bude :-D
Odpovědět
ještě že mám matriku už vyřízenou jít tam znova bych asi nezvládla. V průběhu května jen musíme ještě zaplatit poplatek ve Viničním altánu a domluvit co a jak bude :-). Myslím, že mě chybí už jen pár drobností :-) teda doufám.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: my jdeme na matriku v květnu. Kdy říct "ano" taky nebudu vědět, ale snad to nezvorám, případně se zasmějeme. :-D Do restaurace jdeme zítra, takže sestavíme menu a domluvíme výzdobu a další detaily. A zítra odpo ještě přijde kadeřnice z rodiny zkusit mi nějaký účes, to se těším, co mi vykouzlí. Líčit se budu sama, nechci stíny a řasy si umím namalovat, že jsem jak mrkací panenka :-) . Dnes mi přišel nový make-up a další serepetičky, takže místo do vizážistky jsem investovala do šminek, co mi zůstanou. ;-) Teď hledám vhodné střevíčky, chci stříbrné nebo zlaté, co pak ještě půjdou využít a na středním podpatku, abych to v nich vydržela.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se akorát vrátili z hotelu a musím říct, že jsem nadšená. Super jednání. Vůbec nemusím řešit výzdobu (organzy, vlizelíny apod.), vše nám udělají zadarmo oni v naší barvě. Je teda pravda, že já tu výzdobu moc neřeším, ale i tak to dle fotek, co nám paní ukazovala vypadalo krásně. Chtěla jsem si koupit čokofontánu a oni jí v hotelu mají, takže zaplatíme jen čokoládu a pronájem zdarma. Já jsem nadšená. Uvidíme, jak to v den D dopadne, ale přístup zatím super. Za chvíli ještě přijde kadeřnice a zase jsme o kus dál! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpátky z Anglie, ale moc dobré zprávy mě tady teda nečekali. Tatík je v nemocnici po mrtvici, ale snad je vše na dobré cestě. Sice ještě pořád nehýbe pravou rukou a skoro vůbec nemluví (nemůže prostě najít ta slova), ale doktoři říkají, že je to zatím moc brzy a že to bude trvat měsíce, než se vše vrátí. Na svatbě teda asi moc křepčit nebude, ale snad bude v takovém stavu, aby všechno mohl plně vnímat a aby si to zapamatoval. Potoky slz už mám za sebou a ted se snažím to brát optimisticky. Keila: tak to máš opravdu super, já taky oceňuju přístup hotelu, kde to máme. Je mi vcelku jedno, co bude matrikářka říkat, myslím, že to asi stejně nebudu moc vnímat, ty proslovy jsou většinou hodně podobné. Hlavně neprošvihnout to ANO :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-) přidávám se k vám, taky máme vybrané datum 12. 6. :-) Svatbu plánujeme teprve 14 dní, protože se vyskytl důvod vzít se - jsem v 9. týdnu těhotenství :-), jinak bychom se k té svatbě asi nikdy nedostali :-D Jinak svatba bude v kostele, pak na sokolovně a žluto-bílá. Ještě nemáme domluveného fotografa, ale snad ještě někoho seženeme.... V pátek už mi došly vývazky, postavička na dort a fotky z jedlého papíru na dort maminkám. Je tady někdo, kdo plánuje také žlutou svatbu? A nebudete mít někdo kytky ve vlasech?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, strasne dlouho jsem na beremese nebyla a ted jsem si rekla, ze se musim pro inspiraci mrknout, abychom na neco nezapomneli...V unoru jsem odpromovala, nastoupila do prace a zjistila jsem, ze cas leti rychlosti svetla :)) Vicemene mame vsechno zamluvene, ale jeste prijde takoveto upresnovani co jak bude vypadat, takze bude frmol. Obrad budeme mit ve Valticich, termin mame zamuveny na urade, ale jeste se nam naskytla prilezitost udelat ho venku, tak to jeste uvidime...Mame uz prave udelane oznameni na urad, ale uvidime... To musiiv: ja jsem chtela mit svatbu do zelenkava, ale nakonec jsme taky skoncili u zlute. Budeme mit uz na hostinu 80 lidi a bude to v malem KD u nas a je tam vsechno do tmave modra (zavesy, zidle), tak mi prislo, ze zluta s kvetinovou to pekne rozjasni. Dekoraci jsme si kupovali sami pres net. Jinak jediny co zatim jeste nemam je to skoro nejdulezitejsi pro nevestu (hned po zenichovi :-D), a to jsou saty - ale uz snad vim kde, 16. dubna jdu vybirat...budu si nechat sit s tim, ze si je tam pak nechaji. Hlavni je, ze budou na miru...
Odpovědět
Profilova fotka
dablketrin: tu hostinu máme podobnou :-) i když jsou tam velký okna, tak ta žlutá je taková veselá barva. Z čeho budeš mít kytky? Jsem přemýšlela o slunečnicích, ale připadne mi to, že je to spíš na podzim... Tak nevím, snad mě v květinářstvá poradí.... Šaty jdu zkoušet teď ve středu, jsem zvědavá, jestli něco vyberu, protože mě je budou asi muset přešívat kvůli bříšku... No uvidím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: vítám tě mezi námi a gratuluju k miminku. Kdy máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: děkuji za milé přivítání ;-) Termín mám vypočítaný na 25. 10. Jinak těhotenství zatím vůbec nepociťuji, vůbec nemám nevolnosti :-D , akorát nízký tlak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
musí to být krásný pocit.... už se taky těším :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jo, to je :-D taky plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
plánujeme, ale až tak rok po svatbě a jestli to vyjde to taky nikdo neví :-D co bys chtěla? holčičku nebo chlapečka? už máš jména?
Odpovědět
Profilova fotka
pohlaví je mě jedno, hlavně ať je to zdravé ;-) ještě na mě nic moc není vidět a všichni tipují holčičku, tak jsem zvědavá. Ale určitě si to necháme říct - to bych nevydržela :-D Na kluka máme Honzíka (po dědovi) a na holčičku Barborka - překvapivě jsme se na obojí shodli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je super že už máte takhle jména a hlavně že jste se shodli. Tak to budeš skoro v šestým na svatbě,viď? jinak já bych taky chtěla kytičku do vlasů,ale ještě uvidím, nevím jestli by toho nebylo už moc.
Odpovědět
Profilova fotka
...právě z toho mám hrůzu, že na sebe neseženu šaty. Zítra jdu do jednoho salonu, tak uvidím :-( Taky navštívím květinářství, tak doufám, že mě poradí. S tou kytkou taky ještě nevím, ale závoj určitě nechci. Přemýšlela jsem ještě o korunce. Do jaké barvy chceš mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: moc gratuluju ke krásnému důvodu ke svatbě. My jsme měli v únoru stejný dovůd, takže jsme také chvátali rychle všechno zařídit, jenomže jsem o miminko v 9.týdnu přišla. :-( Srovnala jsem se s tím docela sportovně a zaměřila jsem myšlenky na svatbu a věřím, že se to snad po svatbě (nebo klidně i před svatbou) povede a zdárně to tentokrát dotáhneme až k porodu. :-) Já chtěla volit šaty empírového střihu. Mám je ještě i v albu. Bříško přiznají a přitom leccjaký špíček skryjí. Jinak včera jsem měla schůzku s květinářkou, tak mám domluvenou fialovo-růžovou kytku z pivoněk a eustomy. Domluvila byla parádní, tak se moc těším. No už mám skoro všechno podstatné zařízené. O víkendu snad už koupíme oblek přítelovi. A pak už se budou řešit opravdu jen maličkosti!
Odpovědět
Profilova fotka
keila: to je mi moc líto :-( :-( teď už to musí 100% vyjít ;-) Taky mám vybrané šaty empírového střihu, dnes je jdu omrknout, tak doufám, že budou ještě volné. Akorát potřebuji šaty s ramínkama, abych si pod to mohla vzít podprsenku :-p , protože se mě docela změnila velikost 8-) Oblek taky ještě nemáme, ale budem se po něm už ohlížet...
Odpovědět
Profilova fotka
musiiv: jojo, teď už to vyjde na 100%. Tak to je super, že máš empírové šaty. To se těším na fotky. Mně se strašně líbí těhotné nevěsty. Je to tak něžné. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: tak to je mi moc líto :-( ale neboj, určitě se to podaří musiiv: ja budu mít svatbu fialovo - bílou holky, jsem doma objevila pozvánky ke svatebnímu stolu ještě když se brácha ženil... je jich 51 ks, tak je využiju. Mám radost, že mám další položku odškrtlou :-D jsou v albu
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jojo, teď se to určitě podaří, věřím tomu... Pozvánky dobrý, to se ti tedy povedlo. My máme svatbu fialovou - růžovou (ta růžová je starorůžová, nic křiklavýho).
Odpovědět
Profilova fotka
keila: holky, to bude nááádhera. Jsem zvědavá na svatební fotky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak jsem dneska byla na zkoušce šatů a mám vybraný :-) až budu mít chvilku, tak je hodím do alba. Empírový nakonec nemám, páč tam byla pod prsy fialová mašle, kterou neoddělávají, takže bych musela měnit celou výzdobu... :-| Ale jinak fialová je moc pěkná barva :-D :-D edithn: tak to máš super vychytaný s těma pozvánkama :-D Ještě musíme domluvit toho faráře :-( , abychom se domluvili na čase a mohli nechat udělat oznámení....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?