Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na obřad jsme už vybrali písníčky a na první tanec na to jsem nevzpomněla, nechám to na kapele :-) dneska po práci si jdu vyzkoušet šaty co mám vybrané a doladit k tomu boty a doplňky.... a domluvit se na kytky...
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: ty se máš, já mám zkoušku až v květnu...dřív to ani nejde, neb se mi šaty teprve šijí a přijdou jim až v květnu, pozitivní na tom je, že budu nejspíš první, kdo je bude mít na sobě...
Odpovědět
halooooo nemůžete někdo ten čas zastavit?strašně to letí
Odpovědět
Profilova fotka
koupila jsem si šatičky na převlečení na večer, tak nesmím přibrat, jinak se do nich nevejdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky přeju dobré páteční ranko :-) keila: taky budu jako první ty svoje šaty.. to je super. Doladila jsem ve středu doplňky. Šaty jsou půjčený ale šitý jak na mě. Žádná úprava se už konat nebude, takže je obleču až 12.6. :-D mrsblck: tak je dej do alba, ať se můžem podívat.Je pravda, že moje šaty na převlčení, jsou mi taky akorát, tak taky nesmim přibrat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: jj už jsem je viděla, jsou moc pěkný... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem si vyzvedla prstýnky, tak máme další věc zařízenu. Teď jedu na týden pracovně pryč, tak to bude týden bez zařizování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak máme objednané prstýnky, mám je v albu. Ve skutečnosti jsou hezčí a úplně jiný než jsem měla v plánu koupit :-D :-D :-D jinak moc doporucuju internetový zlatnictví Goldex. Je to česká výroba, mají krásný prstýnky, já jsem se rozhodovala asi mezi 4 a to je na mě co říct a za pěkný ceny... no a paní na prodejně v Kralupech je skvělá, milá, hodná, poradí a navíc nechtějí ani korunu zálohu až když Vám prstýnky pošlou poštou takže fakt moc doporučuju!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Přidávám se. Máme svatbu na Kačině po deseti letech společného žití :-) SLÁVA :-D . Máme domluvené a zaplacené místo, matriku, já si jdu ve čtvrtek vyzkoušet šaty, máme dohodnutou svatební agenturu, kadeřnici, pozvánky vytištěné, soupis svatebních darů na netu, ale furt je toho mega co dělat. Koukám, že 12.6. je dost oblíbený termín, co ;-) Doufám, že nám vyjde počasí 8-) slunečné. Přidávám se k nočním můrám - 10 minut radosti a už skoro 2 měsíce nočních mur (já až tak nesním, spíš vůbec nemůžu usnout :-S - pořád sháním věci na výzdobu - zkoušela jsem si dělat šerpy na auta a je to celkem easy. Svatbu plánujeme asi šampaň - bordo (podle toho, pro které šaty se nakonec rozhoupu (mám 2 favority). Obídek s rodinou bude v Kutné Hoře v restauraci Mincovna, chlastačka večer u nás - ve vlastní hospůdce s hafem kamárádů, takže sháníme čuníky na rožnění a sudy piva atd atd. Co víc dodat. Doufám, že to budeme mít co nejvíc v klidu. Přípravám zdar :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky, po delší odlmlce jsem opět tu :-)
Odpovědět
NEMÁTE NÁHODU NĚKTERÁ RECEPT JAK ZALEPIT PUSU MAMINCE A TCHÝMI :-) brzy se z obou asi picnu. Když už jsem vyřešili koláče tak zase mají problém s rozdělení svatebčanů do aut :-( jako kdyby to nebylo jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: tenhle recept fakt nemám, ale ber to tak že to asi hodně prožívají :-D je fakt ze rozdělení svatebčanů do aut, jsem ještě ani neřešila a řešit možná budu ve svatební den :-D jinak v albu mám reálnou fotku prstýnku
Odpovědět
Článek se načítá
no prožívaj jen do všeho kecaj, jedna vyčítá a brečí přítelovi do telefonu že její rodina musí být v autě společně a že nepřipadá v úvahu, že by těch 20 minut někdo jel s mojí rodinou a ta druhá zase vyčítá, že nechci pozvat jejího bráchu který ani neví, že existuji cca 15 let jsem ho neviděla ani já a ani mamka. :-( a to už jsem si myslela, že koláče byl poslední problém.
Odpovědět
prostýnky budou moc pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
týjo, tak moje "budoucí" tchýně nekecá vůbec do ničeho a moje mamina taky ne, dala jsem jí nějaké věci na zařizování, ona s tím souhlasila, takže ví, co přesně chci a když se ptá, tak se ujišťuje, jestli je to opravdu tak, jak to má být :-D Ale jinak to rozhoduju většinou já, příteli je skoro všechno jedno, takže ten spolurozhodl jen to nejdůležitější - místo, datum, prstýnky, svědek. Ale barva svatba, výzdoba, oznámení a tak - to řekl, že nechá na mě, že je mu to jedno. A upřímně, vidím na něm, že jeho ty svatební přípravy zase tolik neberou, tak ho tím ani nezatěžuji. edith: prstýnky jsou pěkné... Kde v Kralupech si to zařizovala? Jsem totiž Kralupanda, tak mě to docela zajímá. Budu mít z Kralup i kytku a pravděpodobně i dort.
Odpovědět
Profilova fotka
mrs: v Tescu je zlatnictví goldex, moc doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: šmankote, to ti tedy nezávidím tyhle starosti, ještě tohle kdyby mi někdo přidával, tak mě klepne. Moje mamka řeší jen to, co má napéct a tchýně totéž. U nás to nikdo nijak extra neprožívá. A to ani ženich, ani já. No ale zařídit se to musí, takže se angažuju, ale vodsaď podsaď. :-D egithn: prstýnky jsou krásné. V jednoduchosti je prostě krása.
Odpovědět
co bych za to dala kdyby mě daly obě pokoj. Partner je z nich tak znechucenej že by nejradši svatbu zrušil :-( Nejdřív dělaj že se jich to netýká se vším souhlasí a pak jako kdyby se v obou něco otočilo a vyváděj jak malý holky. Myslím, že hysterická bych měla být já a né drahé maminky. A to už jsem udělala kompromisů víc než dost.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: to je docela fakt děsná situace... :-(
Odpovědět
asi jim týden nebudu brát telefony třeba se uklidní. Nejradši bych někam odjela a hodně daleko :-) a představa že mě ještě čeká zasedací pořádek , to abych si rovnou rezervovala místo v blázinci. :-N :-N :-N
Odpovědět
ahoj holky, kde prosím sehnat bílé botky na svatbu ve Zlíně. Kromě svat. salonů? Chci něco pohodlného, ne moc vysoký podpatek, ne moc špičaté prostě akorát, a ne moc drahé cca 1000,-... začínám být z toho neštastná, nic mi nesedí nebo nic není ]-( ..dík
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Lakys: já jsem od soboty taky bez nálady a prohlásila jsem, že mě mrzí, že jsme neodjeli někam k moři a tam se nevzali. Ještě by nás to tam možná vyšlo levněji. Kdo do toho kecá je můj táta. V sobotu viděl místo kde to všechno máme a řekl o tom, že to místo není vhodné na svatbu a začal to rozmlouvat a dělal u toho strašný ksichy, když jsme se vždycky s majitelem domlouvali. Do všeho začal kecat. Nepřispěje nám na nic a ještě má kecy to je snad nejhorší varianta ]-( Jo a přítelova prateta zase řeší co bude mít ráno k snídani. To bych se z toho picla. Ale holky nenachám si svůj D někým a ničím zkazit, takže na ně kašlu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: tak to je docela síla, že do toho kecá i tatík... ty maminy jsem ještě schopna nějak pochopit, i když je to otrava, ale tatík :-) - tomu mýmu je to vcelku jedno, hlavně abych si to prý užila :-D Fakt vám nezávidím, že se kromě příprav, které i tak zaberou dost času, musíte ještě zabývat připomínkami ostatních členů rodiny. Tak držím palce, ať se vám to daří nějak zvládnout - udělat dle svých představ a zároveň nikoho neurazit (jde to vůbec??) :-o
Odpovědět
ahojky: ono je to skoro všude stený vždycky se někdo protivnej kdo do všeho kecá najde. U mě to je budoucí tchýně ke které si postupně přidala mamka. Taky jsem přemýšlela o moři, slunci a pláži kde by jsme si řekli ano, ale už to nejde změnit všichni to vědí a to by nás teprve ukamenovali. :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych to věděla předem tak jsem pro pro to moře a pak jen udělat mejdan pro kamarády.. :-) Budoucí tchýně s tchánem jsou zlatý, naopak se nabídli že zajistí koláčky a i nám chtějí přispět, ale můj táta, to už prostě nevydejchávám.... Nikdy se stejně nezavděčíme nikomu, že to prostě bude podle nás :-) změníme téma, co Vám ještě holky chybí ??
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, nemáte to jednoduché. Ono zařizovat svatbu není žádnej med sám o sobě a ještě tohle poslouchat, fuj. Že se nestydí. Jak už jsem psala, nám do toho nikdo nekecá, nikdo nic neřeší. Od tchýně jsme dokonce dostali finanční injekci na zařizování, ale prý to není dar, ten ještě bude. A ještě nám napeče. Moje mamina se také stará jen o to, co napeče. Prostě pohoda. Samozřejmě ve svatební den může být všechno jinak a pochybuju, že se zavděčíme všem. Tak jako tak někdo naši svatbu pomluví, iluze si nedělám! ;-) tynah: mě chybí stále dort, i když už vím jaký a kde, jen se rozhoupat to zařídit, výzdoba do restaurace a šerpy na auto a oblek pro ženicha.
Odpovědět
já ani nevím co mě chybí :-) nějak v se v tom začínám ztrácet :-) dneska jsem objednala ubytko pro mamku a ségru zbytek si prý berou stany a přítelova rodina má vyčleněný jeden pokoj na chatě :-) takže zase jeden úkol v cajku. V nejbližší době se chci vrhnout na zasedací pořádek a jmenovky na stůl. Už týden vybírám čelenku do vlasů a nevím jakou. Už jsem to zredukovala na dvě a teď nevím. Dám je do alba tak budu ráda za vaše názory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jsou obě pěkné, ta druhá je líp vyfocená, tak se mi zdá o chlup hezčí, ale jinak jsou skoro stejné. My naštěstí nemáme nikoho přespolního, takže ubytování neřešíme. V sobotu jdeme do hotelu dolaďovat detaily a pak mi ještě přijede kamarádka - kadeřnice zkusit účes. Na to se moc těším, neb mám strašně ráda, když mě někdo češe. :-) Tak budu mít z krku další věc, příští týden mám schůzku s floristkou, tak budou domluvené květiny. No rýsuje se to pěkně. Taky aby ne, do svatby zbývá 73 dní (mám v albu počítadlo, tak to vím přesně :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: obě jsou dobré, spíš pak jedině která by lepší držela v účesu....
Odpovědět
to těžko říct :-) ani jednu jsem v ruce neměla ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?