Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
mám to 7 kg měsíc předem pro ty co nechceme zvát a 10 na svatební den. Ale 5 kg si objednala tchýně a vůbec netuším co s tím bude dělat trošku mě točí.
Odpovědět
Profilova fotka
to bude překoláčkováno :-D
Odpovědět
to určitě stále jsem nepochopila proč jich musí být tolik :-|
Odpovědět
Profilova fotka
týjo, vy tady teda hazíte těma kilama... Já budu mít koláčky asi ze 4 kil a toť vše. Na svatbě bude jiné sladké, takže to dáme do košíčků a před svatbou hezky s koláčkama dojdeme ještě jednou všechny osobně pozvat. Výslužku dělat nebudu, v dnešní době už trochu vyprchal ten smysl, takže jsme se rozhodli, že dělat nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja bych chtěla závoje, ale ne klasický je to takový klobouček... mám ho v albu. Jinak my jsme veliká rodina a je u nás tradicí dělat výslužky,takže my budeme péct až se z nás bude kouřit :-D
Odpovědět
ahojky. Tak dneska jsem byli na ochutnáve svatebních koláčů a na to že jsou kupované byly opravdu vynikající. Dokonce mě už začíná být jedno, že jich budeme objednávat tolik :-). Jinak já závoj asi mít budu. Mám ho doma, ale otázka co se budu mít na hlavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Svatbu máme také 12.6.2010. Přítel mě o ruku požádal v únoru, takže byly docela hoňky vůbec sehnat místo a i termín na matrice. Nakonec se podařilo. Ale obřad budeme mít od 16:00. Což nevadí, vidět bude dlouho a aspoň budu mít hodně času na přípravy... Zařízené už máme skoro všechno. Zbývá jen koupit přítelovi oblek a zajistit květinářku. Musím říct, že jsme vše zvládli zařídit během jednoho měsíce. Tak jsem ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj keilo, vítáme tě mezi námi. Kde budeš mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Keilo, také tě vítám. To seš docela rychlík, že to máš během měsíce sfouknuté :-D Mě ještě spousta věcí chybí, ale pořád si říkám, že je ještě čas. Včera nám dorazilo oznamko, takže jsem spokojená. Už jste oznámení rozesílali?
Odpovědět
ahojky holky. tak abych se nenudila mám ještě jednu perličku. Včera přítel přivezl svatební koláče na ochutnávku z učiliště Chabařovická a ani nevím jak mě napadlo převážit koláčky, protože se mi toho zdá na kg málo a světe div se inzerovaných 20g/ koláč nikde. Mají sotva 8 - 10 g jeden. Nevím co si o tom mám myslet dneska jsem jim volala, a niketrak se k tomu nikdo nevyjádřil jen mě bylo odpovězeno co by jsem za tu cenu chtěla, že je dneska všechno drahé. Takové chování jsem opravdu dlouho nezažila. Teď to řeším již jen přes ředitele školy tak jsem zvědavá co odpoví. Držte palcečky ˇať to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: a máš ho v albu? ještě jsme nerozesílali, ani na něm nečali pracovat, ale už by to asi chtělo co? :-D lakys: tak to je teda jednání. Ať tam uvednou že to má 10 g. Nechápu že si to dovolí....sem zvědavá co ti na to řekne ředitel.
Odpovědět
to já taky mám v záloze i ČOIku v dnešní době se už s nikým nemažu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D koukam ze se s tim nepares.... me by vubec nenapadlo je převažovat :-)
Odpovědět
to ne, už to na jejich stránkách opravili, ale stále mi nepřišlo jejich vyjádžení.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? no jeste ze to alespon opravvili, ale mohli by se jeste k tomu omluvit,viď?
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: my už jsme oznámení rozeslali asi před 3 týdny. Nikdo nevěděl, že se budeme brát, páč ještě kolem Vánoc jsme všem tvrdili, že ne. Pak se přítel rozhoupal a jelo to jak namydlenej blesk. A oznámení jsem právě kvůli tomu rozeslali fakt hodně brzy, aby si nikdo ze svatebčanů nenaplánoval dovolenou. ;-) edithn: obřad budeme mít na zahradě hotelu, kde bude současně i hostina a raut. Takže vše na jednom místě, což je super. Hosté si budou moci rovnou při zdlouhavém focení objednat pití a tak. Ale k tomuhle jsme došli spíš neplánovaně, jelikož v únoru už měli na radnici plno a dali nám toho 12.6. jen jeden čas s tím, že ale obřad si musíme zařídit jinde než na radnici. Takže to nakonec dopadlo líp než mohlo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
keila: vítej do klubu vdávajícíh se 12.6. venku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: :-D tak snad bude krásně, abychom si to užili, co?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, keila: taky máme obřad venku a vše na jednom místě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynah: tak to je super. Tolik nevěst 12.6. a ještě venku - to by bylo, aby nebylo hezky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás o svatbě zatím vědí jen rodiče, sourozenci a svědci, jinak taky nikdo, takže chci v příštím týdnu rozeslat, aby měli všcihni dost času si to naplánovat. Večer dám fotku do albíčka, oznamko se mi moc líbí, takový tradičně netradiční. :-D Prošmejdila jsem taky jeden svatebni obchudek na netu a nakoupila vše potřebné na výzdobu - tabule, aut, svatebčanů. Dnes nebo zítra by to mělo dorazit.
Odpovědět
Profilova fotka
prostě ani vedro ani zima a hlavně žádný déšť :-D hmmm s tou výzdovou to taky musím nějak vymyslet.... přští sobotu jedeme tam kde máme svatbu, tak snad vyřídím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla v pondělí v restauraci, kde bude hostina i raut, a docela mě potěšilo, když mi řekli, že si mohu vše připravit a přinést už v pátek kdykoliv během dne. Udělám si tak výzdobu sama přesně podle svých představ, donesem pití, dort (do chlaďáku) a na sobotu vše zařídíme bez stresu.
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: nechápu jak se ti daří utajit svatbu před známýma? Já měla včera návštěvu (bývalý kolega z práce) a on na mě spustil, že slyšel že se budu vdávat a že mu to říkala jeho kolegyně z práce, kterou sice znám,ale vůbec se spolu nestýkáme.... no prostě nechápu :-D :-D :-D jinak s tou restauračkou ti to dost závidim. Je super že si to můžeš udělat taklhle dopředu. Já budu muset donést věci a oni mi to nazdobí ve svatební den, jelikož potřebujou být v provozu ...
Odpovědět
Profilova fotka
edith: asi to bude tím, že kromě rodiny je většina mých kamarádů či známých z jiných měst a ti nemají šanci se to dozvědět tímhle "jeden řekne druhému" systémem :-D Na gympl jsem chodila jinam, na vejšku taky jinam, mezitím se kamarádi sami nějak přestěhovali, já jsem se taky přestěhovala, takže jsme roztroušeni různě po republice. Jinak k té restauraci - máme to totiž v hotelu, kde mají normánlí restauraci, která bude v provozu, ale mají taky vinárnu pro 100 lidí, kde to budeme mít my a tam takový provoz není, takže mi to automaticky zablokovai i na pátek, aby se to stihlo vše připravit. Musím pochválit jejich super přístup.
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: to máš vážně super s tou výzdobou. Jsem zvědadá co mi řeknou příští týden... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, jsem za to ráda, je to opravdu dost neobvyklé, a proto si toho taky vážím :-) Oni mi nabídli, že mi výzdobu udělají sami, ale nemám k nim takovou důvěru, tak radši čapnu kamarádku a udělám to s ní sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: ja kdybych měla možnost tak si to taky nazdobím sama :-D :-D :-D holky, stejnak to nám to letí co? už máte prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: my to máme také v hotelu, den předem prý můžeme navozit dort, koláčky a vše sladké, že nám to uskladní v jejich boxech. Jinak na další domlouvání jdeme až koncem března. Tak se chci především zeptat, jak s hudbou na obřad. Zda by to šlo taky zařídit den předem, ale nevím, zda tam bude chtít naše DJka nechat aparaturu. No nebo jestli na tu zahradu mají natažený sami nějaký bedny, páč ta zahrada normálně funguje jako i na jídlo, tak uvidíme. Výzdobu nám zajistí napůl oni, napůl my. Ubrousky v barvě oni, já koupím jen nějaký vlizelín a nechám je to naaranžovat, já tohle neumím a navíc si s tímhle hlavu moc nelámu. Zrovna jsem koukala na kamarádky svatbu, která jí měla fialovou, tak jsem koukala na fotky z restaurace, jak to měla nazdobeno a vůbec to do fialova nebylo, nechala to na restauraci, bylo to slavnostnější, než když jde člověk na oběd normálně, ale žádný extra super taky ne. A já si toho ani nevšimla (stejně tak, jako bych si asi nevšimla, že je to laděný dobře) a to jsem byla svědek a svatba byla naprosto nádherná, nejkrásnější na které jsem byla. Takže pro mě tohle nemá moc význam. Ale to jak budu vypadat já, to řeším pořád. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: my už prstýky máme asi 14 dní. Byly totiž hotové za týden, což jsem nečekala! :-D Holky, máte už zařízenou květinářku? Já nevím, jestli není ještě brzy nebo už pozdě?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?