Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
edith: 5990 je moc hezká cena o té se nám v Praze může jen zdát ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: to teda jo. Už jsem byla rozhodnutá a smířená, že dám 12500,- Kč. Naštěstí kámošky mě překecaly a zajeli jsme do Lidic - svatební salon- a objevily tam šaty jak ušité na mě ;-) ( jsem malá všechny mi vždycky hrozně dlouhé) se kterými se nemusí dělat vůbec nic a ještě je nikdo neměl na sobě za cenu půjčového 4900,- Kč. Byla jsem jak Alenka v říši divů....
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jsou věci na kterých šetřit nebudu, ale zrovna u ubrousků to neplatí :-N To není možný prostě někde musejí mít fialový ubrousky.... co jsem se dívala, tak všechny jiný barvy jsou, ale tyhle jsem neviděla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je stejný jak u těch plovoucích svíček.....všechny různý barvy mají,ale lila ne...možná koupim bílé, tím se nic nezkazí, ale mám problém že mám šampaňský šaty a ubrus v restaurac bude bílý, tudíž i celá výzdoba bude muse být bílá s lila, snad se to semnou nebude moct tlouct.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky světle šampaň šaty....no v restauraci bude taky asi bílý ubrus, pochybuji, že mají šampaň.... ;-) nemyslím si, že to bude vypadat nějak blbě, když kromě Tebe bude vše sladěné do bíla + lila.
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo.... nehledě na to že si nedokážu představit šampan ubrus, trošku to působí zažloutle :-D
Odpovědět
Holt všechno mít nemůžeme :-) ale jsme jistě všechny šikovné a dokážeme si s tím poradit. Mě se taky zdá kombinace čistě bílé a oranžové moc křiklavá, ale kvůli tomu krémové ubrusy shánět nebudu :-) A stejnak na konec nám to všichni pochválí :-D :-D :-D tynah : mé první vybrané šatičky měli stát 13500 a taky jsem si to rozmyslela naštěstí ;-) na nich byl zelenej flek a to mě odradilo a tak mám nakonec jiné ještě hezčí a za 8 000 a jsem spokojená jsou jen moje a třeba je pak ještě střelím 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: ty sis je nechávala šít? Holky, já jsem taky uvažovala nad tím že bych si je nechala ušít v Číně, ale měla jsem strašný strach z toho jak budou vypadat.... každopádně strašná závist, že ti zůstanou ;-)
Odpovědět
edithn: ne ne mám originál maggie sottero nebo jak se to píše. Mám je od kamarádky, která se v nich na podzim vdávala jsou jako nové měla je jen na obřad a pak se převlékla. O šatech z číny jsem uvažovala také ( kdo by ne za tu cenu ), ale pak jsem si to rozmyslela nikdy nevíš co ti nakonec dorazí. V těhlech se cítím báječně a nekupuji zajíce v pytli :-) a když se mi je pak podaří prodat třeba za půlku tak je to v poho za to bych si je ani nepůjčila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, ráda bych se k vám přidala. Také plánujeme svatbu na 12.6.. Už moc těším x-) Ale zatím kromě zamluveného termínu a obleku pro partnera nic nemáme. Všechno mám sice v hlavě, ale budu s tím muset hnout, když čtu co všechno už máte zamulvené. A také už se mi zdají noční můry o tom, jak je den svatby a já nemám ani šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, vítám Tě. Kde to máte kostel , uřád nebo zámek?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jani.kali já jsem ještě před měsícem nevěděla že se budu vdávat a najednou mám skoro vše vyřízené. Když máš představu jak bys to chtěla a kde, tak to jde poměrně rychle. jiank noční můry mám také. Minulý týden se mi dokonce zdálo, že si mě ten můj bere jen kvůli tomu aby dostal výhodnou novomanželskou půjčku a mohl si koupit na podnikání komerční prostory :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
barus: Zátím nejsem úplně rozhodnutá, máme totiž na výběr ze dvou míst buď na úřadě, kde je nová krásná obřadní síň, nebo v budově , kde je památník A.Dvořáka,tam je to hezký z venku, ale uvnitř je to uzpůsobené spíše ke noncertům, než k svatbám. Tak jsem docela na vážkách. Ale paní na matrice říkala, že to stačí 14 dní předemřici,kde to budeme chtít. edithn: Taky doufám, že to teď půjde rychle, když už mám zamluvený termín. Jinak tvoje noční můra mě pobavila :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak Edithn začala včera s nočníma můrama a já dnes pokračuju... čekala jsem na vizážistku, pořád mi volala ,že už jede, ale stále nic, pět min než jsem měla odject, tak jsem byla stále nenamalovaná a vypadala jsem děsně, protože jsem byla strašně ubrečená, mezitím se mi tam mihla ještě další nevěsta, kterou jsem vůbec neznala, tak jsem se rychle začala malovat a česat, aby si ten můj nevzal tu druhou... Holky fakt mazec, nechápu kde se to v tý hlavě bere. Hlavně to není první sen o tom jak mě vypekla vizážistka, asi si budu muset dát pozor :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to máme z toho jak nad tím pořád přemýšlíme :-) už se mi taky kolikrát zdálo že je svatební den a já nemám nic připraveného a přitom si myslim, že nad tim přes den vůbec ani neuvažuju, takže je to fakt někde hluboko v podvědomí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi čím déle se to připravuje, tak je to víc v tom podvědomí a je to horší.. nech si to vidět noc před tím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to já si to představuju už teď, budu bulet že už nebudu maminky a tatínka :-D :-D :-D ráno mega oteklý oči, budu ty slzičky muset nějka potlačit
Odpovědět
holky obávám se že večer před bez frťana asi neusnu :-D hlavně se nezmastit den předem. Taky už jsem to zažila s kámoškou a musím říct že ráno nic moc :-), ale dopadlo to výborně vzali se a žijí spolu dodnes.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: já se neche opít ani na vlastní svatbě.... alkohol semnou dělá divi, takže bych tam nerada něco předváděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem z vás úplně nervózní a začínám mít pochyby, zda to vše zvládneme. Teprve tento týden půjdeme na matriku potvrzovat termín a jinak nemám zařízeno vůbec nic!!! Požádána jsem byla o Vánocích a vždycky jsem chtěla svatbu v červnu, takže to asi bude takové narychlo. Ale snad se to dá zvládnout... MUSÍ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack: neboj, to zvládneš levou zadní, nejhorší je asi domluvit termín na matrice a najít dostatečně velikou restauraci,ale já jsem s tím začala až v lednu a vše klaplo ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: Jakmile budeme mít potvrzený ten termín, tak zkusím zajistit ty věci, kde záleží na termínu - hudba, foťák, restaurace, šaty. Zbytek jako prstýnky, oznámení atd. může počkat, to tak nehoří. Přítel se mi směje, že plaším že je času dost... Kamarádka začala pro svatbu v květnu zajišťovat vše v únoru a taky to stihla - ale je pravda, že na květen není takový nával jako na červen.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já si taky myslím že je čas... ale hodně nevěst si zamlouvají termíny dost dopředu, proto je potřeba (pokud máš něco vysněnýho) začít co nejdřív. Taky záleží z jakýho jsi města. Řekla bych že na Prahu je to pozdě ;-) Já sem z Českých Budějovic a tady je to tak akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
právě záleží na místě, v Praze jsou ty oblíbený hodně zabraný hlavně na červen. Nejhorší je asi vymyslet kde a jak a pak už se to zařižuje snadněji..
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem kousek od Prahy, takže je tady trochu nátřesk. Ale nic vysněnýho nemám, takže budu volit zlatou střední cestu. Resp. vysněnýho mám, ale je to nad rámec našich možností - splácíme hypotéku na barák, takže máme limitovaný finanční prostředky, proto ta zlatá střední ...
Odpovědět
Zatím máme času dost :-) kámoška to všchno stihla za necelý 3 měsíce :-) . Ale to se mi to mluví když nejdůležitější věci už mám v cajku. Jen stále čekám na potvrzení místa na večerní párty ve hře jsou stále 3 místa :-) Chcemě si pronajmout jedno odlehlé místo v lese s malou hospůdkou a hold šiml jeden úřadní má času dost takže stále čekám co nám na to řeknou lesy ČR zda tam budou mít nějakou vlastní akci nebo zda nám to pronajmou.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla a jedné dost rychlé svatbě, kdy se ti dva ještě na začátku února neznali a na konci dubna měli svatbu. A taky to stihli všechno naplánovat :-) Ale já bych to chtěla mít už všechno naplánované, abych měla klid na duši.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po dlouhé době, jsem v jednom kole, tak moc volného času nezbývá 8-), ale po očku vás sleduju ;-) Oznámení máme rozdané, nadělovali jsme ho pod stromeček - máme velkou rodinu, tak jsme to rozdali s předstihem kvůli plánování dovolené ;-) Dnes jsme si zadali zakázku na výrobů snubáčků - na ty se moc těšíme a jsme zvědavý, jak dopadnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana.kali: a vydrželo jim manželství? přeci jen to byla veliká rychlovka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je vážně rychlovka, teda nevím jestli bych do něčeho takovýho šla :-D :-D My se jdem dnes podívat do jedný svatební agentury na prstýnky a oznámení...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?