Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to ani s výzdobou nechci nějak přehánět, něco zeleného doprostřed, pak budou zelené a bílé ubrousky, nějaké květinové něco aby to trochu vypadalo a bílé svíčky do skleněných svícínků,,, stejně bude stůl plný - cukroví, nějaké tyčinky, pití, myslím si, že třeba nějaké okvětní lístky, kamínky , peří na stole akorát zavazí :)
Odpovědět
Profilova fotka
to s Tebou souhlasím :-) já vůbec mám hrozně ráda jednoduché věci (proto jsem s Mirkem :-D chudáček kdyby mě slyšel :-D ) takže ani s výzdobou to nechci nijak přehánět...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak skleničky taky nekupujem, popř. si je vypujčíme od kamarádky dostali je před svatbou, jsou beze jmén jen se 2srdíčky. Výzdobu si děláme všechnu sami vyjde to levněji a bude to podle našich představ. Kytku mi bude dělat kamarádka je aranžérka, tak taky o starost míň
Odpovědět
Profilova fotka
barus: tak to máš taky dobré s kamarádkou... :-)
Odpovědět
dobré ráno holčiny :-) připojuji se skleničky jsou zbytečné. Měla jsem jednu z maturáku a už ani nevím kde je takže předpokládám, že by takto dopadly i ty svatební :-) Jednoduše řečeno škoda peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
já chápu, že si je některá nechá udělat,ale já mezi ně patřit nebudu. Doma na nich pak akorát usedá prach ;-) To je tolik věcí co by si mohl člověk na svatbu pořídit,ale musíme to něják reálně vytřídit, protože to bysme pak měli hooodně hluboko do kapsy.
Odpovědět
jsou věci na kterých by se zase tak moc šetřit nemělo ( fotograf, jídlo ... ) , ale skleničky mi příjdou taky dost zbytečné a taky moc nepreferuji ty různe cetky na svatební tabuli, decentní květinová dekorace udělá větší parádu než hromada kamínků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s váni ,co se týká výzdoby tabule, chci tam jen pár kytiček a nějakou svíčku, ale rozhodně ne nějaké peří, okvětní lístky a kamínky,,, stejně by to tam jen zavazelo, když tam bude cukroví, pití atd
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevím jestli jste to tu už neřešily, ale plánujete mít na sobě silonky? Přeci jen může být pěkné teplíčko a navíc mám v plánu si koupit otevřenou špičku, tak nevím jak by to vypadalo. Možná si je vezmu na obřad a pak bych si je sundala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no já punčochy budu kupovat, přeci jen nevím, jaké to počasíčko bude,,, a na obřad do botek je chci určitě, ale jen takové ty samodržky,,,, ale pořád nevím, jestli bílé nebo tělové,,,, právě proto jsem si koupila boty s uzavřenou špičkou
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě žádný nemám, ale chtěla bych si právě koupit otevřený. Co se týče silonek, tak si koupím taky ty samodržky a asi tělový
Odpovědět
Profilova fotka
no já dostala botky od ježíška :) a silonky si možná koupím oboje a pak uvidím, jsem si říkala, že do těch šatů by možná byly lepší bílý,, no nevím,,,, težko říct....
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky, já mám botky plné a punčošky taky řeším mám dost velkou sukni a myslím že mi v ni bude v červnu teplo tak nevím zda to ještě přihřejvat punčoškama, ale asi si je koupím odpoledne a večer budu mít sukni krátkou a tam by se mohly hodit.
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně aby bylo teplo,,, loni byl červen pěkně hnusnej,,,,
Odpovědět
sněžit snad nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to ne, ale já jsme zmrzlina, a pokud by mělo třeba pršet a být 15 %,, tak zmrznu,,, le nemalujme čerta na zeď,,, bude krásně teplíčko,,,,
Odpovědět
neboj nezmrzneme bude hezky a když spadne 5 kapek tak to přežijeme a určitě jich víc nebude
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já s jinou variantou než že bude krásně nepočítám :-D :-D :-D a 5 kapek bych snesla, jak se říká prší štěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
tak se budeme modlit,,,m y to budeme mít částečně venku, tak doufám,, jinak jak holky pokračujete s přípravami,, já jsem konečně včera dodělala vývazky, ted se chystám na mašle na kliky od aut, a včera miláček vybral oznamko, tak jsme si psala, aby mi poslali vzorek a jestli bude ok, tak ho hned objednáme,,,
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak už jsem něolikrát říkala.. 12.6.2010 bude nádherný den! sluníčko bude svítit, ale nebude vedro na padnutí :) prostě tak akorát... to je snad jasné :-D jinak samodržky si pořídím... ale spíš tak pro sichr... asi si je spíš nevezmu... jedině pak až bude hrozit sundavání podvazku :-D aby to hezky vypadalo a ne ty mohe hnusný nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Holky, já jsem taková pasivní nevěsta, zatím sleduju všechno jen na netu a nemám doma jedinou věc :-D napůl máme zařízenou restauraci, s tím souvisí i obřad, protože bychom ho chtěli mít u ní (takže venku, takže nesmí pršet) ;-) a napůl kapelu, fotografa máme v rodině, kameramana taky, oznámko nám udělám brácha, na šaty jdu ve středu a mám v plánu že si pomalu začnu dělat čokoládky.... někdo tady říkal že si je dělá sám, což mi přišlo fajn, jen nevím jestli zvládnu udělat ten obal na počítači :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no my čokoládky mít nebudeme,,, ani taková ta vína s vlastní etiketou... jinak máme už vše podstatné zařízeno
Odpovědět
Profilova fotka
ale není to vůbec jednoduché domluvit vše potřebné na jeden termín, fotograf, kameraman, ti už mají plno termínů zamluvených třeba i na srpen, pak restauraci _ no tu my naštěstí řešit nemusíme,ale vím, že s tím holky mají dost problémy... no a když jsem v listopadu domluvali cukroví, atak paní už měla skoro celý červen plno
Odpovědět
Profilova fotka
já jsme právě ty čokoládky tady viděla prvně a přišlo mi to nápaditý a originální, že jsem to na žádný svatbě neviděla. A když si to udělám sama, tak to bude stát pár korun a svatebčani mají vzpomínku. Skloubit vše dohromady je prý veliký problém, ale vzhledem k tomu že obřad budeme mít před penzionem, který spadá pod malou vesnici nebo město,tak není problém s termínem na úřadě. Cukroví si budeme s mamkou a tchýní péct sami, to nás čeká tak 2 měsíce dopředu
Odpovědět
Profilova fotka
edithn - tak to máte fajn, že to máte tak zařízeno, no my chtěli svatbu na zámku v Lysicích, ale pak hostinu si budeme dělat sami v takovém srubu, takže s restaturací jsem nemuseli řešit nějaký problém, no a hlavně tím i ušetříme,,,,, tak sem pak hoď fotečky šatů :)
Odpovědět
Profilova fotka
určo je sem hodím, snad si nějaký vyberu.... ty už máš na pevno vybraný co máš v albu? jsou moc pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn - no mám je rezervované a zaplacenou zálohu, ael ještě se chci jít v únoru podívat na novou kolekci, jestli mě nějaké nepadnou do oka,, jinak ta cena se mi hodně líbila, tak jsem u nich ani moc neváhala
Odpovědět
Profilova fotka
kolik jsi dala, jestli se můžu zeptat? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
4500,- a nová kolekce bude asi o 1000,- dražší
Odpovědět
Profilova fotka
to je krásná cena.... vím že u nás v ČB dala kamarádka loni za půjčení šatů asi 9.000,- jsem zvědavá kolik budou chtít po mě. V tom salónu co mám v plánu navštívit prodávají loňský modely za 5.900,- což mi přijde super,ale nevím v jakým budou stavu, kdyby se mi nějaký líbily, tak bych se tomu určitě nebránila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?