Datum svatby 12.6. 2010. Popovídáme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, které jste si také vybraly termín 12.6.2010. :-) Pojďte si popovídat o tom, kde se budete vdávat, co už máte zařízené, co všechno plánujete atd... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: a nemůžou přijít oni k Tobě? já budu mít zřejmě kadeřnici a vizážistku v jednom tak to bude super... a na 99% přijde k nám... učeše i mamku a možná i svědkyni...
Odpovědět
Profilova fotka
ještě to nemám domluvené, ale myslím že by se to dalo i takhle vyřešit, což to je to nejmenší ;-)
Odpovědět
edithn: holt Praha je drahá :-( stále sháním ale ceny se pohybují skoro stejně. Kadeřnici mám je výborná a je to letitá roddiná známá ta mě učeše za babku , s kosmetičkou to je horší neví co by si za to vzaly hlavně že se teď skrývají za vizážistkami a hned jsou o 100 % dražší :-( Stále hledám tak snad se zadaří.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: presne jak rikas s tema vizazistama :-D :-D :-D preju,abys nasla nekoho podle tvych predstav holky, já jdu 13.1. na sv. saty a uz se nemuzu dockat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já musím taky zjistit kolik ta moje vlastně za to bude chtít :-D :-D :-D ona k ní chodí mamka tak to mám předdomluvené.. a mamka by k nikomu moc drahému nechodila :)
Odpovědět
ona ta kosmetika tak drahá není, ale jen do té doby než se zmíním že se jedná o svatební líčená a už je to hned o 100 % dražší. No jsou to všichni vyděrači a snaží se vytřískat co nejvíce peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: to už mám dojem jsem slyšela něco takového v souvislosti s kyticí.. že jakmile se řekne že je svatební tak je najednou dvakrát tak drahá....
Odpovědět
nejenom kytky jakmile řekneš že se jedná o svatbu všichni se tě snaží natahnou jak jen to jde a pak se nám nemá hlava z rozpočtů točit. Ještě že mi bude kytky vázat maminka je aranžérka a kytky doveze kámoš z velkoskladu a mamka mě snad nenatahne :-) máme zatím výborný vztahy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, spočítali Vám v restauraci na kolik vám zhruba vyjde jídlo a pití na osobu? Nám pani řekla, že když to bude 1.000,- na osobu, tak nam uzavre celou restauraci. A já ani nevím jestli je to hodně nebo málo, ale asi se to tak pohybuje, ne? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: no mě všude říkali ať počítáme s tím, že svatba vyjde tak tu tisícovku na osobu.... jinak s uzavřením restaurace neměli problém nikde kde jsme byli... ale nás bude večer docela dost - 70.... lakys: to máš dobré... nechtěla by mít maminka dobré vztahy i se mnou :-D
Odpovědět
edithn: my to máme rozdělené na rodinou hostinu počítáme cca 500 Kč / osoba a pak večer budeme jinde a tam si to všechno připravujeme sami a pití si taky sháníme kde se dá nejlevněji zhruba to bude taky tak 500 na hlavu. Na hostinu bede cca 30 osoba a veče kolem 70 lidí :-). S uzavřením restaurace nemáme problém jelikož budeme mít salonek + zahradu co je s tím spojená a je to až v zádu tak kdyby tam měli nějaké hosty absolutně o nich nebudeme vědět :-) a naštěstí prachy po nás za to nechtějí. hanka.jezibabka : mamka má dobré vztahy s kde kým, ale obávám se že když máme termín ve stejnou dobu tak 2 svatby asi nezvládne je to docela makačka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: škoda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
hanka.jezibabka: tak když se rozhodneme změnit termín tak se třeba domluvíme :-) , ale doufám, že termín už měnit nebudeme byly by to jen komplikace.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu, na červnu to teď osiřelo, tak jsem nakoukla sem :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: už jsi z vany venku? :) lakys: tak to budeš hodná :-D a nezná maminka někoho v oboru? kdo by třeba nebyl tak drahý?
Odpovědět
hanka.jezibabka: zkusím se zeptat zda by ti někoho dohodila romca13: tak doufám, že nám taky něco pěkného přispěješ. Pro dnešek končím valím domů :-) . Krásný večer.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: to já už jsem naštěstí doma a čekám až drahý udělá večeři :-) taky hezký večer a předem děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanka--j, už jsem z vany, bylo to super,,,, ty jo, já stím brms nejsem schopná nic udělat,, jak v práci tak ani doma,, pořád hepím u PC :) co sem chodím, tak snad píšu 2xrychleji, než předtím,abych stíhala práci a ještě brms :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no mám štěstí že sem večer skoro nikdo nechodí :-D :-D :-D :-D jinak taky nevím jestli bych doma něco udělalal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se dnes rozhodla, ženebudu vařit, udělám jen chleba, na to vaječnou omeletu a salámeka nějakou zeleninku,,, ještě bych si potřebovala vyfouhak vlasy a umýt nádobí,ale vůůůbec se mi nechce
Odpovědět
Profilova fotka
hanka - jak jsi se tenkrát ptala, jestli se dá nějak upravit ta paruka, jako nějak učesat?? ptala jsi se někde??
Odpovědět
Profilova fotka
budete si někdo pořizovat svatební skleničky,,,mě to totiž přijde úplně zbytečný, tak jsem chtěla vědět, jestli máte stejný názor nebo jestli jsem sama :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: hmm to bude dobré papání :) mě drahý dělá smažený hermelín a pečené brambůrky :) s tou parukou je to tak že mamka zjistila že její kadeřnice sama dokonce paruky vyrábí a umí je česat :-) takže mě asi učeše ona :-) je to s ní předdomluvené ještě za ní musím sama zajít... poradit se taky co a jak že bych si možná koupila novou - nějakou dlouhou :) mám sice delší ale je dost zničená.... a každý rok dostávám příspěvek od pojišťovny tak toho využívám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: vzhledem k tomu že nevím co to je a na co to je tak to určitě mít nebudeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanka - tak to je fajn, že máš tu známou, ta ti určo poradí,,,
Odpovědět
Profilova fotka
hanka - no to jsou takový vsoký skleničky třeba se jmény ,,, je to třeba i tady v inzerátech,,, a přijde mi to hrozně zbytečný a drahý,, takže jsem ráda, že nejsem sama, kdo to mít nemusí
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jako že hosti mají svoje skleničky se jmény? :-o no tak to fakt néééé... jako myslím že i tak nás ta svatba bude stát peněz dost :-D vždyť jsi to dneska viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nee, jako ženich s nevěstou,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... jako třeba něco takového, vím, že v jedné diskusi to právě řešili, že to strašně všechny chtěly, tak jsem to moc nechápa,a ještě když je to tak drahý
Odpovědět
Profilova fotka
aha no ale i tak to nepotřebuju.... fakt ne... upřímně řečeno (nemyslim ve zlém) nepotřebuju ani žádné svatební bublifuky (kde se k tomu přišlo???) nebo balonky štěstí nebo co to všechno je :-D jako skleničky jsou to hezké to jo... ale přijde mi to zbytečné vyhazování peněz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?