Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k Vaší diskuzi. Termín máme také 27.8.2011 v Praze, hostinu a následnou oslavu máme na pronajatém statku, takže musím vyřešit výzdobu. Pokud by jstě měly nějaké typy, sem s tím :)
Odpovědět
Ahoj holky tak jsme byli o víkendu na místě hostiny a vypadá to ještě líp než na netu takže nám spadl obrovský kámen ze srdce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami tak to moc a moc gratuluju. :-) My jsme dnes byli zaplatit poplatek na radnici a vyplnit formuláře x-)
Odpovědět
@slunecko123 Ahooooj :-) vítám tě mezi námi, my s největší pravděpodobností budeme mít hostinu venku pod pergolou a když bude škaredě tak ve stodole která k tomu patří a s výzdobou už si taky pomalu lámu halvu, kdyby nám to vyšlo tady na tom místě chtěla bych na trámy u prgoly navázat velké mašle z organzy a nafouknout balonky heliem, a udělat takovou tu výzdobu, jak se ty balonky navzaují na kamínky aby neuletěli :-) horší je když bude foukat vítr tak to bude blbý :-) to nevím.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zvažujeme přesunutí termínu, nemáte některá zkušenostim, co by to obnášelo - mám na mysli, co všechno je nutné na matrice a jestli budou za to něco chtít?
Odpovědět
@morwenna Ahojky no tak já si myslím že když budete jen měnit termín a místo dle matriky zůstává tak nebudete paltit nic ale v případě zrušení termínu a přesunutí obřadu úplně jinam, tak to nevím čoveče ale myslím že by se ni paltit nemělo..... :-) ale vlastní zkušenost nemám teda.... Zkusila bych tam zavolat, oni ti řeknou co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám.. termín máme taky 27. 8. 2011... už pomaluju vyřizujeme.. máme zamluvený obřad v Jaroměřicích na zámku a hostinu taky v Jarom.. včera jsem si byla zkoušet šaty v Třebíči. Žádný jsem ale nevybrala..Zatím vůbec nevím, kde bych splašila nějakou dobrou kapelu z okolí. Nemáte nějaký tip?
Odpovědět
@jajunka84 Ahoooj :-) čoveče, v Třebíči vůbec žádné kontakty nemám ale zkusím se poptat mám tam kamarádku tak třeba bude vědět :-) Jinak Gratuluji ke zvolenémz temínu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je nejlepší :) máme akorát šestileté výročí, bude se to dobře pamatovat... pročítala jsem diskuze, máš teda pořádně mastný šaty :) chtěla bych něco levnějšího... ale po včerejší návštěvě salonu se obávám, abych vůbec něco vybrala a nemusela do Brna..
Odpovědět
@jajunka84 njn drahé jsou ale jsou i držší, zamilovala jsem si je hned tak jsem se pro ně rozhodla, nebudeme mít klasickou svatební hostinu ale jen takovou párty odpolední tak tím celkem dost ušetříme, tak jsem si říkala ať aspoň ten obřad stojí za to a vybírala jsem si šaty podle toho jestli sem i líbí a ne kolik stojí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka no, asi to bude nejlepší....moc se mi teda termín měnit nechce, všichni už s tím počítali...no, ještě uvidíme.. dívala jsem se do tvého blogu, ten dort je úžasný...moc šikovná :)
Odpovědět
@morwenna děkuji ale ještě má příliž mnoho chyb ale když se na něj člověd dívá z dálky tak to celkem jde :-) no ještě uvidím, jestli ho budu dělat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chanellka dle fotky mi péřijde úžasný už jen proto, že bych nic podobného nezvládla... já se trochu pochlubím - mám hotovou košili pro muže a skoro hotovou moji spodničku - a jsem o poznání mín nervní:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@morwenna ty si šiješ?? Jestli jo, tak to bych nezvládla zase já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka jj, šiju...chci netradiční šaty a je to koníček :-)
Odpovědět
Ahoj holky no to je mazec. Jedna peče dorty a druhá šije. Já asi nezvládnu ani udělat jmenovky jsem na nějaké tvoření úplný antitalent :-).
Odpovědět
@morwenna no tak to klobouk dolů, to jsi fakt dobrá, musíš sem pak určo dát fotky za svatby aby jsme viděli tvoje dílo :-) @pajami no já moc taky šikovná nejsem ale ono je to fakt strašně jednoduchý to se nezdá ale takovej základní dort jak jsem dělala já to by jste tady zvládla každá, fakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám a začínám propadat panice. Přítel mě požádal před 14 dny o ruku a rozhodli jsme se, že se stihneme vzít ještě tohle léto. Ale když vidím kolik toho už máte zařízeno, pochybuji že to zvládneme :( Dnes se jdeme podívat na místo obřadu - Sacre Coeur (původně jsem to chtěla na Zbirohu, ale musela jsem od toho upustit kuli vzdálenosti :( ). V sobotu máme domluvené dva statky k pronájmu kde bysme si chtěli zařídit vlastní catering. Navíc nemůžu sehnat šaty, které by mi přišly dokonalé.. Asi se z toho zblázním..
Odpovědět
@veru_m Oooo jéééé :-) vítej mezi náma, pokud budu moct pomůžu ale určitě nepropadej panice, ještě je pořád dost času na zařizování, my jsme místo na hostinu zamluvili taky teprve minulý týden, určitě to zvládnete ;-) Držím pěsti ať vše dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_m přesně tam, nepropadej panice, ještě je vlastně půl roku čas, budu držet palce, at dobře vybereš :-) ten statek zní dobře - jak to bude vypadat? @pajami ono zase tolik toho není...pomáhá mi s tím maminka od muže (ona naštěstí moc tchýně není :D), bez ní bych to nedala...
Odpovědět
Ahojky, taky se přidávám. :-) Momentálně máme zamluvený obřad, místo hostiny, fotografku a hudbu. O víkendu nás čeká svatební veletrh, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsem videla Sacre Coeur.. ve vnitr to tedy vypada nadherne. Jen mam pocit ze je tam hrozne malo svetla a nebudou pekne fotky. Nemate s tim nekdo zkusenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunecko123 A kdepak budes mit obrad? A jaky statek planujete? Take budeme jeden pronajimat :¨)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka @pajami jedna peče, druhá šije :-) a já přemýšlím, že tu svatbu úplně zruším, protože mě ten můj neskutečně ser..... :-(
Odpovědět
Ahoj co se děje? Já měla depku ze svatby minulý týden jestli si pamatuješ a teď jsem docela v pohodě tak snad to vydrží.
Odpovědět
Holky už jste přemýšleli o svatební kytici? Budete mít kytici sladěnou s kyticemi pro maminky? Já bych chtěla bílé tulipány, ale v tomto období je to docela drahá záležitost tak nevím jaké kytky pro maminky.Nechci dát za kytky majlant. Že by bílé růže?Aby to bylo sladěné do barvy.
Odpovědět
Profilova fotka
pajami: ja se vdavala loni v zacatkem zari, take jsem chtela tulipany, rekli mi, ze obdobi je pro ne uplne nej ten kveten-cerven. Ze by je dokazali sehnat, cena by snad i sla, ale nejhorsi je, ze by nedokazali zarucit, aby po hodine v tom vedru neuvadly..to jsem riskovat nechtela a mela jsem nakonec ruze. Myslim, ze hlavne by mela ladit nevestina kyticky a klopa zenicha.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami taky jsem přemýšlela o bílých růžích...mám docela barevné šaty, tak vůbec nevím, jak do toho vyladit kytku...ale asi se poradím s floristkou a nechám to na ní....maminkám bych nejradši nechala vyvázat slunečnice, mají je moc rády, ale vím, jestli se to bude hodit....
Odpovědět
Ahojky Holky já jsem taky chtěla tulipány ale vypádá to nejspíš na růže, o kytičkách pro maminky jsem zatím nepřemýšlela, chtěla bych pro ně něco netradičního a budu to ladit jen do barvy, tak uvidíme.... Možná takové ty floristické kornouty a nahoru orchidejku... Uvidíme... Holky kdy tak zajít za floristkou kvůli kytkám?? Tak měsíc před svatbou?? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?