Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Holky dneska jsem narazila na super stranku kde mají levný balonky a mají strašně moc barev, tak kdyby jste měli nekterá zájem pošlu kontakt :-)
Odpovědět
Pošli mi prosím kontakt :-) děkujuuuuuuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: já taky prosím prosím o kontakt...díky holky, včera nám volali od Rýdla, že prstýnky jsou už hotové a že do dvou pracovních dnů je budeme mít doma..se těším jako malá..asi budeme mít Vanoce v únoru :-D
Odpovědět
Holky dneska jsem se trošku vystresla a musela jsem jít znovu do salonu zkusit šatičky, zkoušela jsem i novou kolekci ale utvrdila jsem se v původní volbě :-) Tak jsem zase o něco šťastnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt jj objednávala, je to lepší, protože pak na tebe nemá čas a je to zkoušení o ničem.
Odpovědět
Profilova fotka
@jarcag: díky, až se vrátím z hor, tak se tam určitě objednám.. holky, koupila jsem si pěkné balerínky ( na přezutí na večer )..prostě jsem u Deichmanna neodolala..jsou úžasně pohodlné a když jsem viděla že mají i moje číslo, tak jsem vůbec neváhala.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už máme doma prstýnky..jsou opravdu nádherné..Neodolala jsem a musela jsem si ho zkusit ( jestli náhodou není třeba velký nebo malý)..Nejradši bych ho měla na ruce už pořád, ale prý to nejde :-( Můj skoromuž říká, že je bude muset přede mnou někam schovat...No abychom je pak ještě našli :-D
Odpovědět
Ahoj už máte prstýnky jo? My teda nemáme ještě nic. Jen vše zamluvené a právě mi můj otec řekl, že se mu vůbec nelíbí místo hostiny, že si to tam nedovede představit a že musím myslet i na ostatní aby se jim to líbilo atd. Takže jsem pořádně otrávená :-( . Místo na hostinu jsme ještě neviděli jedeme tam příští sobotu, ale na netu to vypadá dobře a provozní ochotná a já už si to jinde neumím představit. Asi jsem se moc nadchla a teď jsem zklamaná :-( ach joooooo
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: jj,už je máme doma..neobjednávali bychom je tak dopředu ale na veletrhu je měli za skvělou cenu..My toho právě moc zamluveného nemáme - jen místo na obřad a místo na hostinu..Nemáme ani fotografa a ani domluveného DJ - což mě trochu děsí.. Našim se taky nelíbí některé věci co na svatbu plánujeme..byli jsem u našich minulou sobotu a bavili jsem se o financích. Nabídli se, že zaplatí ubytování pro hosty a moje šaty - za to jsme jim moc vděční.. jenže problém pak nastal když jsem se bavili o tom jak si to ten den vůbec představujeme..Rádi bychom se fotili ještě před obřadem a to se našim nelíbí, stejně jako se jim nelíbí že nechceme před obřadem takovéto děkování rodičům nebo že bychom chtěli jen DJ..Taky jsem z toho byla dost zklamaná, ale řekla jsem si že je to naše svatba a že si ji uděláme takovou jakou ji chceme mít my a ne takovou jakou očekávají ostatní..Nenech se nikým a ničím otrávit..je to přece váš velký den..
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt jestli se mohu zeptat, děkování rodičům by mělo probíhat jak? my asi taky nic takového neplánujeme, tak abych neudělala nějaké rodinné faux pas...
Odpovědět
Ahoj děkování probíhá tak, že se pronese nějaký proslov a dávají se třeba dárečky rodičům a dort za syna. My takového nic dělat nebudeme. Připadá mi to jako komedie a máme s rodičema dobré vztahy a ví, že si jich vážíme tak nevím proč bych jim měla děkovat zrovna ve svatební den. Budoucí tchyně se zeptám jestli chce dort za syna a to je všechno. Nechceme vůbec žádné tradice jako třeba se ještě žádá rodiče o požehnání. Viděla jsem to jednou a na videu to pak bylo docela směšné :-) . A včera jsem se rozhodla, že nikomu nic neřekneme jak to bude probíhat, aby jsme se vyhnuli remcání, že by jsme to měli udělat jinak. S taťkou zajedeme příští týden okouknout to místo na hostinu a když se nám to nebude líbit tak vybereme něco jiného a tím to končí. Neřeknu nic ani kamarádkám fakt mě ten rozhovor včera vytočil a úplně otrávil. Vím, že rodiče chtějí poradit. jsem asi nějak přecitlivělá že mě to tak vzalo. Na svatbě budu mít program a překvapení pro hosty tak k oznamku zašlu harmonogram dne, aby věděli co se bude dít.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Díky za info...no, tak to vidím tak, že se asi rodičů zeptám, jestli nebude vadit, když to vynecháme...moc "tradičních" zvyků na svatbě stejně nechceme :-) Docela tě chápu, nenech se rozhodit, je to váš den...myslím, že vždy se asi najdou takoví, kteří budou remcat. důležité je si svatbu užít a nenechat se vytočit. My máme docela štěstí, že rodiče od muže jsou strašně v pohodě a jsou ze všeho hodně nadšeni. Moji rodiče už tak nadšeni nejsou (máme svatbu trochu netradiční), ale nic nenamítají a nechávají to na nás. Ale docela mě naštvali kamarádi - nějak se rozhádali a zásadně nechodí na akce, kam je pozvaný i ten druhý - ale já bych je tam chtěla oba :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@morwenna: já ani nevím jak by to mělo probíhat..byla jsem na pár svatbách na Slovensku, kde se něco takového dělalo ale bylo to spíše žádání o požehnání rodičů..bylo to ale na svatbách kde byli všichni věřící..takže tam to bylo něco jiného..Tam to probíhalo když si přišel ženich pro nevěstu k ní domů, když ji donesl kytici..družba nebo krstná pronesla nějaký projev jako že jménem snoubenců chce rodićům poděkovat a že je teda žádají o požehnání..No prostě to není nic pro nás..Jak psala pajami, mě to přijde jako komedie dělat tohle zrovna ve svatební den..Rodiče si díky zaslouží, ale chtěli bychom to udělat po svém - chceme jít s rodičema na večeri den před svatbou a tam jim dát malý dáreček a po svatbě máme v plánu dát rodičům udělat svatební album i svatební video.. Naši se k svatbě zatím nijak moc nevyjadřovali, až mi bylo líto že je to nezajímá..a teď mě zase začíná štvát když se do toho začínají moc "montovat"..jsem asi divná..rádi bychom měli pohodovou poklidnou svatbu bez zbytečných formalit a takové té škrobenosti..prostě aby to byla v první řadě zábava..
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: s tím harmonogramem dne je to skvělý nápad..asi si ho od tebe "vypůjčím".. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemáte někdy chuť se na vše vykašlat a všechno zrušit? :-(
Odpovědět
Ahoj já to mám od včerejška. Nejradši bych to odpískala a vůbec nemám chuť se s nikým o svatbě bavit. Jsem zvědavá jak ta moje nálada bude dlouho trvat :-( . Příští víkend musíme jít okouknout to místo na hostinu tak nevím jak to zvládnu. Jestli se mi to nebude líbit nebo bude někdo remcat tak by jsme měli najít něco jiného, ale nemám na to vůbec chuť.
Odpovědět
Nechci se setkat ani se známýma se kterýma se vídáme pravidelně. Nechci prostě tlachat o svatbě. Takže fakt krize. :-( Ale je faktm, že až doteď jsem byla ze svatby nadšená každý den jsem na to myslela tak už toho asi bylo dost a měla bych se zaměřit na něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami jo jo, asi to chce změnu a dát si trochu oddech. Včera po veletrhu jsme se dost pohádali a najednou má tendenci do všeho kecat, co a jak bude. Na začátku mi řekl, že mu to je úplně jedno. Jsem fakt už tím znechucená a nebaví mě to. Hlavně jsem protivný oba a hádáme se i před prckem. :-(
Odpovědět
Byli jsme taky na veletrhu, ale mě to spíš otrávilo. Bylo tam plno lidí a nic moc mě tam nenadchlo. Dokonce ani žádné šaty. Připadalo mi to pořád to samé. Bohužel, ale přípravy být musí takže v pátek jdeme vybírat ženichovi oblek. V sobotu jdeme na to místo hostiny (pak možná hledat jiné místo). Všechno máme 250 km od bydliště takže naráz musíme zařídit plno věcí a nehledě na to, že to musíme zařídit co nejdřív, protože v květnu mám státnice. Takže zatnout zuby a hurá do zařizování :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami tak držím palce. My se jedeme zítra ještě mrknout na jedno místo kvůli obřadu a když to nevyjde, tak holt ty předražený Průhonice a pak na to vše nějakou dobu kašlu.
Odpovědět
Ahoj HOLKY, no co to tady čtu??? Ale naprosto vás chápu já takove období měla asi 14 dní dozadu, teď už je to lepší, ale měla jsem pocit že to všechno zruším a odjedeme se s přítelem vzít někam k móři :-D měla jsem depku z toho že nemáme místo, že to bude stát hafo peněz no prostě všechno babička do mě začala hustit ať změnímě datum (27.8 i totiž zemřel pře 10 lety dědeček, ale já to vzala pozitivně, určitě by byl rád že na ten den budeme mít i nějakou hezkou vzpomínku a bude se pěkně na to velelí dívat z nebíčka :-) ) no takže pořád prudí ať to ještě změnímě a tak no hrůza... Tak mě poladla takový schýza že jsem vzala peníze koupila letenky a letíme z přítelem na týden do Londýna..... :-D a je to o mnoho lepší starosti ze svatbou jsem hodila za hlavu a začala řešit něco jiného :-) a světe div se funguje to :-) ;-)
Odpovědět
Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, která mám depku. Snad to bude lepší i když nevím nevím jak se o víkendu udržím :-(
Odpovědět
@pajami Neboj ono se to podá, mě třeba v tomhle pomáhá hodně přítel, že mě jak kdyby na to všechno dodává sílu.... Tak jsem to tak nějak přečkala, no chce to myslet na něco jiného např. my pořád nemáme zamluvené místo na hostinu a už mě to tak moc netrápí jak pře 14 dny kdy mi z toh ostály vlasy na hlavě, no hrůza :-) prostě nějak se to udělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ani tak nemám depku, ale trochu občas šílím, že nestíhám, že ještě nemám šaty atd...ale ted se na ně vrhnu, tak to snad bude lepší :)
Odpovědět
šaty taky ještě nemám. Já jsem nějak asi celkově rozhozená (asi biologické hodiny nebo co). Jinak přítel mě taky pořád uklidnuje ten je naprosto nad věcí. No uvidíme po víkendu.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami já šaty taky nemám a bude líp. Včera jsem měla dost depku a dneska jsme se jeli podívat na to místo obřadu a fakt nádhera a za 1/3 cenu. sbohem drahý Průhonice. Hned zítra tam volám a domluvím podrobnosti. Musím říct, že se mi teda nálada trochu zvedla. I když zase přípravy o týden odložím, protože malá marodí, ale aspoň po telefonu vyřídím nějaké věci jako to místo a rezervaci na zkoušku šatů.
Odpovědět
Snad to budu mít po víkendu co okoukneme místo na hostinu taky tak. Jinak nevím co se mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá, obřad zařízený. :-) :-) :-) :-) :-) Nakonec tedy Zámek Berchtold, a bude to 20.8. ve 14 hod. Asi bych se tedy měla přesunout do jiného tématu (dle data), ale mě se tu s váma líbí. :-)
Odpovědět
@leg jééé tak to je škoda že jste měnili datum ale myslím že nikdo nebude mít problém aby si tu s námi zůstala :-) tak gratuluji k místu obřadu :-)
Odpovědět
Tak to snad vypadá, že se nám začíná rísovat nové místo na garden party po obřadu.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?