Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@petulkavt no tak to my jsme si mysleli že si celou svatbu budeme platit samy ani jsme se s našima nijak nedomlouvali že by měli něco platit a přítelovi rodiče už vůbec ( přítel už se jednou ženil a jeho rodiče s druhou svatbou moc nesympatizují si myslím :-( ) ale naši nás příjemně překvapili, když nám navrhli že hostinu zaplatí x-)
Odpovědět
Ahoj nám rodiče na obodu stranách řekli, že zaplatí hostinu.Moji rodiče moje hosty a ženichovy rodiče jeho hosty. Takže super hodně nám to pomůže, protože i tak dáme sami dva hodně peněz za šaty, odvoz,kapela, prstýnky atd.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zrovna jsem dost zklamaná. Měli jsme vybraný oddací místo s tím, že poplatek je 7600 a dnes mi při rezervaci času paní suše oznámila, že zvedli poplatek na 9900. :-(
Odpovědět
@leg já to nenávidím jak můžou říct něco a pak to změnit to sou takový feny fakt já nemám slov.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka to proto, že alternativa ke špatnému počasí je v zámku, předtím to bylo na OÚ. Asi se porozhlédneme po jiném místě. Nevíte někdo o něčem pěkném na Praze východ?
Odpovědět
Profilova fotka
@leg: tak to mě moc mrzí..nám se stalo to stejné..původně jsme měli platit 3500 a pak nám to zvedla ta baba jedna protivná na necelych 8000...vyřešili jsem to změnou místa - jiná městská část..
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel tady v okolí jsou svatby pouze na zámcích jako Štiřín, Konopiště, Jemniště atd., tak tu cenu asi budeme muset překousnout. :-(
Odpovědět
@leg tak to je blbý teda no ale jestli se vám to místo líbí tak nenaděláš nic...... ale je to teda pořádnej balík....
Odpovědět
Profilova fotka
@leg: no je to pálka (např. pro nás by to byla desetina našeho rozpočtu)..ale máte to zase na celý život, tak proč si ten nejhezčí den pořádné neužít..
Odpovědět
Profilova fotka
no tak pro nás by to bylo víc, protože jsme počítali s rozpočtem 70 tis. ale je fakt, že je to (resp. mělo by být) na celý život, tak uvidíme.
Odpovědět
Holky, katastrofa, začíname zase znova s místem na hostinu :-( ach joooo já se zblázním..... 8-(
Odpovědět
@petulkavt hele sice opožděně, ale píšu- mě je 24 a taky se beru takže to vůbec neřeš... 8-) a jedna kamradka se bere v 21, což už je extrém sice, ale když to tak vidí....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jarcag Ahojky, byla jsem dnes poprvé zkoušet šaty, sranda:-) Byli jsi nejdřív v El svat.sal. měli pěkné šaty a moc příjemné paní. Jedny se nám líbily a dobře mi sedly,ale nějak to nebylo ještě "ono" :-) byli jsme ještě v dalších a nakonec jsem si je půjčila v svat.sal.Exclusive. Chtěla jsem bílé a mám champagne :-) ale pěkné. V EL říkali, že dostanou novou kolekci, ale já mám velikost 40/42 a to říkali , že v této velikosti asi nedostanou žádné :-( každopádně šaty mám, myslím že i za dobrou cenu, takže spokojená :-)
Odpovědět
Ahoj přidáš fotku? :-) . Jsem zvědavá jak opice. Ještě nemám úplně jasno jaké šaty budu mít.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami fotku nemám, ale posílám odkaz na šaty. http://www.svatbaexclusive.cz/flash/k... je to v 9 řadě a 4.šaty DELME. Na obrázku jsou bílé ale já mám champagne. Doporučuju tento salon fakt pěkný šaty!
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: Jak to? já myslela že už máte vybráno a že jen řešíte jestli venku nebo uvnitř?! @jarcag: moc pěkný šatičky..jestli se můžu zeptat za kolik?
Odpovědět
@petulkavt no v sobotu nám volali že tam byla pře náma ještě jedna předběžná rezervace a že ji potvrdili a zarezervovali si všchny pokoje na tři dny :-( takže jsme zase na začátku :-(
Odpovědět
Dneska mám trochu depku, začali jsme přemýšlet o změně termínu... Ach jo :-( já nechci do jiné diskuze :-)
Odpovědět
Ahoj kvůli tomu místu? A nic jiného se Vám nelíbí?
Odpovědět
No ale líbí to víš že jo ale objížděli jsme to teď o víkendu byli jsme na 4 místech a 27.8 obsazeno, ještě jsem zkoušlea dneska rozeslat nějaké nabídky tak uvidíme... ale začínám být celkem v koncích..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: Nevzdávej to..ještě je dost času najít to pravé místo..A co přesně hledáte a kde už jste byli? Taky jsem toho dost objeli než jsem našli to pravé..třeba mě ještě něco napadne co by ti pomohlo...A do jiné diskuze tě nepustíme :-)
Odpovědět
@petulkavt zkoušíme to spíš u nás na vyškovsku ale dneska jsme psala do restaurací a hotelů kolme přehrady tak jsem zvědavá co odpoví, úplně nejideálněší místo pro nás by bylo nějaká chata hájenka nebo louka kde se dá postavit párty stan a kde by byli alespoň trošku slušný toalety, protože takových míst je celkem dost ale nemájí to socilní zázemí....řekla jsem že toi toi nedám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: tak to mě skoro nic nenapadá..my hledali trochu jiná místa..jedině snad U Kalábů v Olšanech, Ranč CH v Ořešíně nebo Eliot v Žebětíně, Colatransport v Holáskách a Jelenice na přehradě..není to sice přesně co hledáte, ale víc nevím..
Odpovědět
@petulkavt Kromě Jelenice, máme vše obeslané a čekáme na vyjádření, tak uvidíme, snad se něco nejde.... Dneska jsem dokonce poslala nabídku do hotelu Vista, tam jste myslím byli taky, pokud se nepletu, že?? Začala jsem být už trošku optimistická, že snad něco najdem a když ne tak to uděláme u našich na zahradě, moc místa tam sice není ale snad by jsme se tam nějak zmáčli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: jj, ve Vistě jsme byli ale pro nás to bylo malé - ale je to tam vážně pěkný a lidi moc milý a ochotný..líbila se nám ta střešní terasa..tam by byla skvělá večerní párty :-) už jsem si konečně vzpomněla na název - líbil se nám i Penzion Marie na přehradě..ale tam jsi už asi taky psala..
Odpovědět
@petulkavt tam ještě ne ale hned to napdavím a zavolám tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt šaty jsou za docela dobrou cenu 7.900,- a mají tam na výběr z krásných šatů!
Odpovědět
Profilova fotka
@jarcag: tak to je super cena, jsem čekala že to bude tak od 10 nahoru..šatičky vypadají vážně luxusně..asi si tam udělám brzo výlet...Měli by tam mít i botičky witt..tak to bych zabila dvě mouchy jednou ranou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt jj botičky tam měli, taky je tam mám vyhlídnuté cca kolem tisícovky. Vyrazíme tam v nejbližší době s přítelem mají tam i pěkné vestičky s kravatou a košile. Koupila jsem si tam i korálky na krk. Šaty úžasné a ty moje jsou dokonce úplně nové. Paní velmi milá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jarcag: objednávala ses k nim dopredu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?