Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@chanellka to věřím, absolutně nevím co budeme shánět když tahle varianta nevyjde...to bude masakr!!a my jsme malé město tak tady tolik možností není..
Odpovědět
@mischali věř mi že ani ve velkém městě moc možností není, chtěli jsme mít svabtu v Brně nebo kolem Brna a museli jsme až k Vyškovu... Aby jsme se alespoň trošičku přiblížili našim představám....
Odpovědět
@chanellka člověk pak musí polevovat ze svých požadavků...je to težké vybrat to přesně podle svých představ!
Odpovědět
@mischali sakra těžké, navíc nám včera oznámili že je pro ně neekonomické mít jednu svatbu v jeden termín, když hravě dokážou zvládnout svatby dvě, což nás postavilo před problém, buď zvolit mokrou variantu, být v prostorách uvnitř ke kterým patří větší terasa, nebo být v prostorách venku kde je obrovský prostor ale s možností když bude pršet párty stan :-( tak teď nevíme co a jak.... :-|
Odpovědět
@chanellka já bych to asi volila radši vevnitř s teráskou...ale to je můj názor!!Místo aby byli rádi aspoň za jednu svatbu,tak je to neekonomické...ach jo
Odpovědět
@mischali já to taky nechápu, tak uvidíme, mají mám so konce týdne spracovat nabídku tak jsem zvědavá co pošlou... :-)
Odpovědět
@chanellka tak třeba to nakonec bude dobré a budete spokojeni :-D držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
@mischali uvidíme a děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, máme rezervovanou restauraci i s celou ubytovací kapacitou pro cca 20 lidí :-) . Tak a teď ještě dojet na matriku a zajistit hodinu obřadu :-)
Odpovědět
@leg jéééé super to vám gratuluju taky bych to chtěla mít už z krku......
Odpovědět
Profilova fotka
já to pořád odkládala, protože jsem omarodila a malá taky, takže nakonec to vyřešil jeden telefonát. V září tam měla svatbu švagrová a bylo vše super, takže už trošku jdeme na jistotu. Jen ještě ten obřad na žádanou hodinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna : tak ten zámek to je teda něco..budete mít obřad uvnitř nebo někde v zahradě? @mischali : přeji aby vám to s tím místem vyšlo..jak psala chanellka, Brno je sice velké ale na výběr toho tady moc není..teda pokud nejsi milionář...My jsme dokonce jednu dobu uvažovali že celou svatbu přesuneme do Olomouce protože už jsem z toho byla dost zoufalá..Stejně jsme ale nakonec museli slevit z toho co bychom chtěli...Budeme mít hostinu v žebětínském dvoře a ten bohužel nemá zahradu, ale jen menší terasu a taky prostor pod pergolou.. @chanellka: kdyby měl člověk jistotu že bude celý den hezky a že nebude pršet, tak bych šla do té varianty se zahradou..Na druhou stranu-loni jsme byli na jedné svatbě a oni měli obřad i hostinu venku - i když to bylo v srpnu 20.8. tak stejně byla večer docela zima..jak zapadne sluníčko je fajn mít se kde alespoň na chvilku ohřát..Kamarádi to bez problémů vydrží, ale zrovna na téhle svatbě byl dost čiperný dědeček a ten by vydržel slavit ještě dlouho pokud by mu nezačala být venku zima.. holky, dneska jsem potkala jednu kámošku ze školy, tak jsme se bavily co je nového a já neodolala a pochlubila se že chystáme svatbu..čekala jsem cokoli, ale že mi řekne: "A to jako musíte? Vžyť seš na to ještě mladá"... Jsem nad tím trochu odpo přemýšlela, v kolika se teda v dnešní době lidi berou?! Když jsem si tak promítala ty svatby kamarádů a známých, tak já vážně budu asi nejmladší nevěsta..a to mi bude 26?! Jsem z toho trochu v šoku..
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj já si myslím, že na věku nezáleží i když jsem teda ráda, že jsem si počkala až do třiceti :-) . Trochu jsem si prodloužila mládí. Měsíc před svatbou budueme mít s ženichem výročí deset let a dvacet dnů po svatbě mi bude 30 :-) . Ale jinak si myslím, že na věku opravdu nezáleží.Hlavně aby Vám to klapalo a byli jste šťastní :-)
Odpovědět
@petulkavt děkuji, však vám tady dám vědět, jak to dopadlo...jak jsem psala, je potřeba pak slevit ze svých nároků, člověk se řekne že je to přeci pohoda sehnat si nějakou restauraci že jich je mraky...ale pak zjistíš že je to sakra makačka...ale vy si to určitě užijete i s tou teráskou :-D jáosobně si myslím, že je to lepší mít to radši vevnitř plus ta teráska, vždycky je se mít kam schovat, a nejenom kvůli počasí....
Odpovědět
@petulkavt já budu mít v březnu 25 a přítel třicet, nepřipadám si na vdáváni moc mladá, řekla bych že to je tak akorát ale je to tak jak příšepajami, každý kdo jak se cítí třeba moje mladší sestřička v minulý rok v dubnu jí bylo 20 a v říjnu se ji narodila krásná holčička a říká že si nepřipadá na mateřství moc mladá a bude mít svatbu v listopadu tedy ve 21 letech :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že na věku nezáleží, spíš je důležitější, jak to člověk cítí. Mně když někdo řekl, že bych se měla už vdávat a mít dítě např. v 25, tak jsem se málem osypala. Je mi 30 a mám 1,5 letou dcerku a myslím, že letos je pro mě svatba ideální (po 10 letech vztahu). Prostě k tomu rozhodnutí musí člověk dospět. A je jedno, jestli ve 20 nebo ve 40.
Odpovědět
@leg přsně tak člověk to musí cítit že už je tan pravý čas :-)
Odpovědět
Holky já mám dilema ze šatama, už je mám zamluvený ale teď nevím jestli jsem si zamluvila doopravdy ty šaty s velkým Š v salonu jsem z nich byla nadšená a teď váhám... Ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky moc za podporu..byla jsem včera asi nějak mimo ( chřipka s člověkem asi trochu zamává :-| ). Vím že to není o věku a vím, že pro mě a pro Karla je ten ideální čas právě tenhle rok..Asi začínám být z té svatby trochu nervózní..a to je teprve únor..no co já budu dělat v půlce srpna :-D @chanellka: a můžeš si je jít ještě vyzkoušet? třeba když si je na sebe zase oblečeš a uvidíš se v nich, tak zjistíš že jsou to ty pravé...
Odpovědět
@petulkavt asi máš pravdu, zkusím tam ještě zaskočit :-) a uvidíme, v únoru mají dostat novou kolekci :-) x-)
Odpovědět
no já jsem původně chtěla stany, ale je to dost drahy...no to mi povidej, venku a vevnitř nadliský ukol:)nakonec to budu mit v nově postaveném kulturáku, který má i venkovní terasu tak dobrý:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt obřad budeme mít v zámecké knihovně...ono v Náměšti na zámku je i klasická svatební sín, ale ta se nám zdále malá, hostinu potom budeme mít na louce, tak se také přidávám k tichá prosbě, že nebude pršet. Ikdyž s mokrou variantou počítáme a máme zajištěný dostatak stanů, že bychom se tam vešli všichni...ale samozřejmě doufám, že pršet nebude... ..jinak s věkem, jak psali holky, je to o tom, jak se cítíš, nám oběma s přítelem je 25 a moc mladí si nepřipadáme, spíš tak akorát, jsme spolu dva roky, hodně dlouho jsme byli jen přátelé...ale nějak tak se cítíme, že bychom ted svatbu chtěli...hlavně se nenech rozhodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Určitě jsi vybrala pěkné. V sobotu jedu s kamarádkama zkoušet šaty a jdu do svat.salonu El jak jsi mi doporučila. Viděla jsem ty šaty i na veletrhu ve Vaňkovce a mají moc pěkné. Paní říkala, že v únoru mají dostat nové. Tak uvidíš nikdy není pozdě je změnit,ale většinou ty první jsou nejhezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna: tak ta knihovna je to jediné co si z toho zámku pamatuju..(už je to pár let co jsem tam byla)..ale ta knihovna je opravdu nádherná..ten malovaný strop.. holky dneska mi přišlo na email video - první novomanželský tanec - jsem se u toho strašně nasmála, protože to nebyl jen ploužák ale mix více skladeb..zkusím něco takového nadhodit mé polovičce a uvidíme jestli to projde..Už jste přemýšlely o prvním tanci?
Odpovědět
@jarcag přesně tak asi se půjdu kouknout až budou mít novou kolekci kompletní a uvidíme, ještě jednou si vyzkouším šaty které jsem si vybrala, ale taky myslím že jsem vybrala dobře, na veletrhu se mi libili hrozně šaty z naive ale kamarádka co tam šaty předváděla, říkala že moc dobře nesedí, že to měli různě našpendlené a tak :-( no tak mě zase trošku ujistila že jsem si vybrala dobře :-)
Odpovědět
@petulkavt No u nás to s prvním tancem bude trošku složitější, já jsem několik let tancovala latinu a přítel je taneční analfabet, takže u nás to vypadá na klasickej ploooouuživej tanec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: jéé, tys taky tancovala? a v jaké taneční škole? já kdysy tancovala v Progressu v Olmiku.. No jo chlapi,můj skoromuž se kdysy přiznal, že místo tanečních chodil na kulečník..takže mu jde dobře snooker, ale pletli se mu nožičky už při ploužáku..Teď chodíme do tanečních pro dospěláky a světe div se, ono ho to začíná snad i bavit.. :-D
Odpovědět
@petulkavt tak to ti gratuluju já jsem tancovala u Evici Šedové v Brně teď už kopletně taneční škola Dynamic Brno :-) Tak to ti závidím ty taneční, já jsem chtěla s řítelem na kurz salsy ale nedostala bych ho tam ani párem volů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: tak dneska jsme měli jít tancovat - začínají nám konečně zlaté - ale trčíme doma ]-( ..nejdŕív jsem bojovala s chřipkou já a teď zase Karel...no děs běs..s takovou se budeme na svatbě taky jen ploužit... Začínám mít trochu nervíky..o víkendu nás čekají rozhovory s rodiči ohledně financí na svatbu..v sobotu to bude u našich a v neděli zase u budoucích tchánovců..No jsem zvědavá na čem se rodičové za našima zádama domluvili..Snad to budou jen příjemné věci...děsím se toho že nám třeba začnou "kecat" do seznamu hostů atp.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt držím palce, toto už máme za sebou...do seznamu hostů naštěstí nekecali...rodiče muže jsou zlatí, ti nekecají do ničeho, moje mamina taky ne...jen musím trochu usměrňovat mého tatínka...ale docela v pohodě.... jedinný boj, který mě čeká je přesvědčit tátu o svatebním dresscode - máme historické kostými a jemu se do toho moc nechce :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?