Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat Já se chystám dát výslužky do práce, zaměstnancům, kolegům . Nevím přesně, jak se to má dělat, ale tak v práci trávíme tolik času s těmi lidmi, že mi to přišlo automatické jim donést výslužku.
Odpovědět
Film byl hodně dobře udělanej, líbil by se mi, ale kdyby mě nečekalo za chvilku něco podobného, byla bych v klidu! Tchánovci jsou zatím fajn, ale z tchýně mám obavy, ona až moc do všeho šťourá, o všechno se stará, mám strach že nám bude oragnizovat život, trošku jako to dělala synovi do teď! :-| Přistoupila jsem na to jen pod pdomínkou, že to bude jen dočasný, abysme si našetřili na něco svýho, ale..
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka Myslím, že při společném soužití generací se střetům těžko člověk ubrání. Rodiče/ tcháni mají často potřebu do věcí mluvit, nebo je organizovat z titulu jejich věku. A mohou to být jinak lidé velmi tolerantní, přesto se ve většině případů člověk střetům nevyhne. Uvidíš sama, ale já osobně si myslím, že je lepší začít bydlet s partnerem sám, byť skromněji, ale svobodně. Držím pěsti, ať to vyřeším co nejlépe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka Joo včera jsem na to koukala,moc se mi líbil. Ale nevěš hlavu,byl to jen film,a pochybuju že by si nechal někdo takhle srát na hlavu jako ona v tom filmu,já teda ne :-)
Odpovědět
@leiladelly Taky budu dávat výslužku do práce. Není to nic neobvyklého. Donesu jednu a těm, co se mnou spolupracují nejvíce, zavolám, ať si přijdou s talířkem :-)
Odpovědět
@jancip Ahoj taky budeme do práce dávat výslužky. A pokud se na mě někdo jako na nevěstu přijde podívat jak vycházím z domu tak bude chodit kamarádka s talířkem s cukrovím a koláčky. Na vesnici se to tak dělá.
Odpovědět
@pajami já jsem taky z vesnice a vím že se to tak dělá ale přijde mi to jako přežitek tak jsem se rozhodla cukroví venku neroznášet už proto že si přítel pro mě nepřijede a z domu u našich půjdu jen já rodiče a segra s přítelem a malou takže nic moc k vidění :-) budu přestavovat dějiny :-D to zas budou pomluvy :-D
Odpovědět
@pajami Já sice nevím, jestli se to u nás pořád tak dělá (jsme malé město), ale my to tak taky budeme mít. Asi budeme brát i cukroví a koláčky ke kostelu, protože tam se chystají různí známí taky přijít podívat.
Odpovědět
@chanellka no to jo. spoluobčané tě roznesou :-) , ale když to tak chceš. U nás se sejdou právě všichni, ženich se svými hosty přijede k nám teda spíš k našim a obávám se, že někdo vymyslí i falešnou nevěstu a to se mi nelíbí, ale bohužel tomu asi nezabráním. Chudáka ho budou před půlkou vesnicí trápit u dveří :-)
Odpovědět
@pajami jéééé tak to já taky nesnáším ty falešný nevěsty :-D já jsem chtěla ten okamžit překvapení namínat jak kšandy takže můj milý mě uvidí poprvé až jak budu kráčet uličkou k oltáři :-)
Odpovědět
@chanellka nad tím taky ještě přemýšlím. Hosté se u našich sice sejdou všichni, ale přemýšlím, že bych je nechala odjet do kostela tam aby se seřadili a pak bych až vešla. Ale na druhou stranu bych chtěla, aby pro mě přišel k našim dal mi kytku a chtěli by jsme být ještě chvíli spolu sami těsně před obřadem, aby jsme si hned řekli první dojmy když se uvidíme v bílém. :-)
Odpovědět
Když už jsme u té falešné nevěsty tak nevíte někdo jak to přesně probíhá?Nebo o co vlastně jde?
Odpovědět
Článek se načítá
@pajami to máš asi pravdu ale mě se zdálo zbytečný aby pro mě přítel jezdil pak jeli spolu na obřad a pak zase zpět do místa kde bude zahradní párty :-) Ale určitě obojí má své kouzlo :-) Když jsem řekla babičce že si pro mě přítel nepřijede tak se zhrozila :-D proj to ne to nejde že lidi budou pomlouvat že si ani pro mě nepřijel a co to bude za svatbu :-D no sranda :-D
Odpovědět
@chanellka no jako babička taky že mě musí koupit květiny a přijít si pro mě :D my se taky sejdem na obřadě, o to víc se těším, že mě uvidí až budu vystupovat z auta - velké překvápko :-)) babička si představovala že mě má přítel i požádat o ruku s kytickou mého otce někdy když jsme oznámili zasnoubení, prarodiče holt žijí ještě v jiné době no........... naštěstí je nemusíme poslouchat a udělat si to po svém :-))
Odpovědět
@chanellka nebudou neboj, moje mamka taky že bude roznášet muset cukroví, tak jí říkám, co šílíš to přece nemusíš! já to ani nechci jako přesně tak, nebude nic k vidění....a naši mají navíc domek tak trochu bez sousedů :D nic.
Odpovědět
Já chci, aby ženich přijel k nám, aby jsme před tím vším byli ještě chvíli spolu sami, aby jsme si udělali takovou romantickou chvilku, kterou si budeme pamatovat. Jinak myslím, že v kostele a celý obřad budu tak vyklepaná, že si nebudu pamatovat nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pro mě si taky přítel nepřijede, budeme v jednom domečku, jen každý v jiné části.Kdyby si pro mě měl přijet k rodičům, musel by jet skoro 300km :D Předá mi kytičku doma a pak chceme být taky ještě chvilku jen spolu, poslední společná chvilka za svobodna :)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky budeme v jednom domě jen každý v jiném patře :-) Jinak falešnou nevěstu nechci a roznášení koláčků taky ne,navíc máme obrovskou zahradu takže sousedi nic neuvidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, my budeme v jedné místnosti :-D nejak se nám to nechce hrotit - budeme spát u mé mámy, oba jsme z Prahy a svatbu máme u Brna, ze kterého je má rodina.... ...a ze zvyků toho máme málo....nebude falešná nevěsta ani roznášení koláčů...a rodiny se sjedou až do restaurace....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak falešnou nevěstu jsem taky zavrhla..A ženich si mě vyzvedne taky u nás doma a né u rodičů..Prostě už žijeme ve svém, tak nám to přišlo úplně normální. Ženich se na noc před svatbou přesune ke svým rodičům a já budu u nás s našima..Ráno před obřadem máme naplánované společné focení, tak si mě vyzvedne a půjdeme udělat pár fotek do parku..Rodičům se sice focení před nezamlouvalo, ale prosadili jsem si svou..Prostě se chceme s Karlem ještě před obřadem vidět a užít si jeden druhého..Během focení by se u nás měla sejít celá rodina jak z mé strany tak ze strany ženicha a pak vyrazíme všichni společně na obřad..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak velký úspěch - po dnešní další návštěvě Prostějova máme konečně komplet oblečeného ženicha..Kalhoty mu teď už perfektně sedí a nakonec se podařilo sehnat i vestičku..Už jsem byla vážně nervózní, že ženich nebude mít co na sebe..jsem z toho v noci ani nemohla spát..Holt nervíky začínají pracovat..
Odpovědět
@petulkavt to je super nápad, aby jste byli před obřadem spolu aspoň chvíli sami. My to máme taky tak, ale bez focení, jen po předání kytičky spolu zůstaneme chvíli sami než se všem ukážeme společně
Odpovědět
Můj ženich si jde pro oblek až v pondělí má ho šitý na míru tak jsem zvědavá.Snad to bude dobrý, protože už z toho mám taky nervy
Odpovědět
Tak to my to máme obráceně. Týden před svatbou budu u rodičů, jednak budu dělat vývazky, mašle na auta a tak a jednak chci, abysme byli na sebe víc natěšeni. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, děvčata :-) tak mi dnes začíná předswvatební dovolená, potom přípravy a už se nám to blííížíí... takže přeji hodně štěstí a pevné nervy :-)
Odpovědět
@morwenna oooooo to se někdo mááá :-) Taky bych si nechala líbit takovou předsvatební dovolenou :-) Pěkně si to užívejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna Jéé to se máš,tak si to užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna : já bych taky chtěla dovolenou..tak si to pořádně užijte..
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami : tak to jsi mě uklidnila, já myslela že je to jen u nás -oblek skoro na poslední chvíli..to vlastně máme oproti vám nepatrný náskok.. ;-)
Odpovědět
Já budu mít taky týden před svatbou dovolenou. Ale já nemám zařízené a udělané věci, co má někdo minimálně 2 měsíce dopředu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?