Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : až tam pojedeme, tak se zeptám a dám ti vědět..
Odpovědět
@pajami asi jo :-) auto to uveze a buď se to využije nebo ne :-) @petulkavt moc moc moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka To chápu. Někdy mají slevy u Blažka, ale teď nevím, my už oblek máme, se svědkem jdu komplet oblečení kupovat zítra (právě do té Vespy). My jsme moc spokojení, i s oblekem šitým na míru, i s tím hotovým Calvin Klein, který Radkovi upravovali. Ale je pravda, že pokud tatínek oblek vůbec nenosí, je možná i cena v jejich outletovým obchodě vyšší než zamýšlíte. Tak dobře pořiďte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak další věc úspěšně zařízená - před chvilkou jsem se vrátila z květinářství a mám z toho opravdu super pocit :-) Vyhrála kombinace modré hortenzie a k tomu bílé růže..Měla jsem na kytky rozpočet 3500 a ani jsme to nevyčerpali..za moji kytici, korsáž pro ženicha a svědka, 2 kytice pro maminky, 2 pro babičky, kytice pro svědkyni a švagrovou + ozdoba na moje auto a ozdoba cylindru ženichovi na auto - 2700,-Kc..
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka tak mam nove informace, pritelovi volal pan z hospody a obed a i vecerni raut by se melo vejit do 20tis, plus teda piti zvlast, ale uz jsem z toho daleko klidnejsi... :-)
Odpovědět
@petulkavt No tak to je super cena :-) .Já mám kytky v plánu až začátkem srpna tak jsem zvědavá jak pořídím
Odpovědět
@petulkavt Peti já mám v podstatě stejnou objednávku jako ty akorát mám navíc k tomu ještě dvě vazby na hřbitov a rozpočet mám 3500 ;-) taky jsem čekala víc :-) @anorien tak super, to už je lepší cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chanellka: tak jsem byli včera u Koutného a bohužel žádný výprodej nebo nějaké velké slevy v blízké době neplánují..jedinou slevu (myslím že max 5%) dostaneš, když máš Sphere card..Jo a jestli tam pojedete, tak ten další týden rozhodně nedoporučuji, mají celozávodní dovolenou..Takže lepší je to až v srpnu..:-)
Odpovědět
@petulkavt moc moc moc děkuji za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : nz :-) My tam nakonec budeme muset jet ještě jednou..Včera jsem si domů dovezli jen upravené sako, na kalhotech mu měli zkrátit delku a zabrat je o 2 cm v pase i přes zadek - jenže to zabrali jen v pase a dělalo mu to pak na zadku "bouli" :-| Paní sice říkala že nám ty kalhoty pošlou poštou ať nemusíme jezdit takovou dálku až z Brna, ale raději tam zajedeme a vyzkoušíme vše na místě ať se to dá kdyžtak ještě doupravit..Jo a doma jsme navíc zjistili, že košile u které jsme si mysleli že je velikost 40, tak je ve skutečnosti 46, takže ji tam pojedeme vrátit..S oblíkáním ženicha to je složitější než se mnou. Mě stačilo zajet do Mikulova jen 2x a už mám šaty doma, ale s ním pojedeme do Prostějova už po třetí.. :-D
Odpovědět
@petulkavt já to říkám pořád že ti chalapu jsou ještě víc náročnější než ženská já to měla sfouknuty za dvě hoďky a s Ondrou jsem taky jezdila po všech čertech než jsme sehnali košili a kravatu a boty :-D no hrůza :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anorien taky platíme tolik, ale myslím, že v tom máme i pití u oběda :-) kolik Vás bude?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chanellka : naprostý souhlas :-D nás bohužel ještě čeká ten "maraton" s botama..
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h my mame hostinu pro 35 lidi a vecer nas bude celkem asi 65. posledni info je, ze menicko se svickovou by snad melo byt za 220 kc na osobu a ze i s vecernim rautem bychom se mohli vejit tak max do 22tis, vsechno je teda ale bez piti. takze jidlo komplet max 22tis + piti
Odpovědět
Profilova fotka
@anorien no tak to máte ještě lepší jak my, my teda máme 20 tis. a to v tom máme oběd + raut + pití na oběd a to nás budu na oběd 25 a na raut do 30-35...tak to máte ještě lepší :-) tak to je supr...asi to není v praze co?
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h no bude to kousek od pisku... :-) jen doufam, ze to tak opravdu bude, zatim je to domluva po telefonu, ale osobne uz jsme tam byli asi 3x, jeste tam musime zajit a definitivne to potvrdit
Odpovědět
Profilova fotka
@anorien no jo tak to je jiná cena, to my tohle máma na kapmě, ale tak taky to jde :-) no taky jsme tam byli asi 4x a už jsme se dohodli na záloze, ale jsem spíš zvědavá jak to bude vypadat ten den :-P
Odpovědět
Profilova fotka
@anorien : tak my byli domlouvat oběd a raut včera a vychází to na : 512,-kc osoba co je i na obede o na rautu, 250,- kc osoba co je jen na rautu..Co se týká pití tak to počítáme tak 300,- na hlavu..Takže my jsem na částce asi tak 55 000,- Je to dost šílený když se takhle vše sečte, ale zase je tam zahrnuto vše - i třeba výzdoba sálu a svatební tabule..
Odpovědět
@anorien my budeme mít raut tak pro 70-80 lidí a máme ho asi za 24 000 alkohol a víno budeme mít svoje tak akorát nealko to nevím kolik se tam může počítat na hlavu, jinak oběd mám pro 15 lidí a to máme napočítaný asi na 3200 bez pití.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se před chvilkou vrátili z prohlídky obřadní síně s fotografem..Byla jsem dost "na měkko", když jsem tam viděla ty nevěsty - příští měsíc budu na jejich místě já;-) Vypadla tam jedna svatba, tak jsem měli dost času si pořádné prohlédnout prostory a udělat i nějaké fotky..Fotograf měl radost, že obřadní síň je krásně světlá..a já mám radost protože tam byla paní varhanice a přehrála mi všechny skladby, které jsem chtěla.. Už se nám to blíží a já se čím dál víc těsím:-)
Odpovědět
Ahoj my se taky těšíme čím dál víc. Nemluvíme o ničem jiném :-) . Konečně jsem se dokopala hodit do alba aspoň oznamko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami : teď jsem na to koukala a máte to moc pěkný..my máme na oznamku taky fotku..
Odpovědět
@petulkavt Děkuju :-) . Dnes jsem trénovala nandávání kontaktních čoček a teď přemýšlím nad svatebníma novinama, ale času už moc není :-(
Odpovědět
@pajami dobré ránko, já taky přemýšlím nad svatebníma novinama ale nějak nemám nápad... :-( tak se na to asi vybodnem...
Odpovědět
@chanellka Já mám zatím sepsané nějaké vtipy o manželství, citáty, význam tradic, a ještě jsem někde na netu našla jak probíhá svatba např. v Rusku. Pak bych tam dala pár našich fotek a k tomu komentář, a možná charakteristiku nás dvou dle horoskopu a jak jsme se seznámili. to si myslím, že bude stačit. Zase aby toho nebylo moc to by nikdo nečetl. Spíš bych to chtěla nechat vytisknout, aby to vypadalo jako noviny tak to musím ještě zapátrat jestli to nějaká tiskárna dělá.
Odpovědět
@pajami vím že to tady dělá nějaká kočka ale je to celkem drahý, přepošlu ti do IP :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak už jen měsíc :-D
Odpovědět
@pajami uááááá mám trošku husí kůži..... pěkně to letí ty dny....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám tak šikovného muže..měsíc do svatby a on má po včerejším pádu pekne barevnou nohu..Už asi přestává platit to co maminky vždycky říkaly - než se vdáš (oženíš) tak se to zahojí.. :-(
Odpovědět
@petulkavt Peti já už to raději nekomentuji, můj Ondra jede v sobotu s klukama na 4 dny na kola, tak se modlím aby se mu nic nestalo... :-) Nejen že se člověk musí starat o všechno kolem svatby ale taky aby se mu nic nestalo a v rámci možností aby se dostavil k tomu oltáři :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?