Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt Tý jo, tak to jsi neposílala už pár let ;-) Za deset korun je to už pěkně dlouho..... Předtím byl dopis myslím za devět a víc už si ani nepamatuju. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky tak mám po dovolené (zařizovací) a máme na svatbu všechno hotové. Ozamka jsou rozdané a všechno zamluvené. Zbývá jen doladit drobnosti a udělat svatební noviny :-). A vlastně ženichovi se teprve šije oblek a boty, kde budeme shánět to netuším. ale na paniku je ještě dost času
Odpovědět
:-) taky máme všechno důležité zamluvené, ještě zbývá oblek pro ženicha, na svatební prstýnky čekáme a ještě pzbývá domluvit podrobnosti s cateringovou firmou ohledně večerní párty, ale jinak myslím vše :-) Moc se těším a užívám si ještě svoje starý příjmení............ je to takový zajímavý a krásný pocit před svatbou....nevím jak to máte vy ale já mám takovou malou nostalgii hihi :-)
Odpovědět
@kofik.h Tak my máme aspoň cukroví a dort, ale jinak na tom fakt nejsem o nic lépe. Jsem ale celkem v klidu. V práci často dělám pod tlakem, takže toto mi přijde zatím jako pohodové plánování :-) My máme ale štěstí, že nám do toho nikdo nekecá. Oni ví, že nemůžou, že se nenecháme..takže se vždy jen tak opatrně zeptají, jestli už mám oznámení apod. :-)
Odpovědět
@chanellka No, já si říkám, že když bysme to moc hrotily, tak tím otravujeme akorát okolí. Takže v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip tak to máš dobré, to mě do toho kecá každý, hlavně máma a chche to mít podle sebe, takže peklíčko, ale nějak se to snažím rozdýchávat, ale měla jsem toho hodně v plánu co vše chci udělat na svatbu, ale opravdu to nejde takže půlku věcí vypouštím stejně to byly kraviny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky odkuď máte koláčky? nejlépe z okolí Prahy :-)
Odpovědět
@kofik.h Já jsem dala mamce funkci, které se drží :-) A protože mě znají a ví, že jsem si nikdy nenechala do ničeho kecat, tak to ani moc nezkoušejí. Nemělo by to cenu...Zkus to Tvé mamce taky vysvětlit, že je to Vaše svatba, že si to uděláte dle svého. Ale něčím ji taky pověř, ať se necítí zbytečná :-)
Odpovědět
@kofik.h My budeme mít z domácí dílny, sejdou se známé a budou péct, ale v Praze je to asi trochu jiný.
Odpovědět
Profilova fotka
@leiladelly : no naposledy jsem posílala dopis na táboře - a to už nějaký ten pátek bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po dnešní návštěvě známých vidím tu naší svatbu o hodně růžověji..Máme doma 5 litrů domácí slivovice, takže teď už to bude vše v pohodě.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jancip a můžu se zeptat jakou funkci si jí dala? je pravda, že se asi cítí zbytečná, jelikož opravdu pořád zdůraznuji, že je to naše svatba a bude to podle nás i když dost se udělalo podle nich
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jestli vás to uklidní, tak my toho taky ještě spoustu nemáme, ale jsem zatím v klidu, mám toho v práci tolik, že poslední dva týdny nemám čas o svatbě ani přemýšlet natož něco řešit.. (chybí nám zamluvit kytky, vybrat prstýnky, košily a kravatu, vymyslet menu na oběd i raut, ... :-|
Odpovědět
Obě maminky mají na starost cukroví, koláčky a výslužky. Od nás dostanou jen seznam hostů a dál se jim do toho nemotáme, vč. do toho, komu dalšímu budou výslužku chtít dát.
Odpovědět
Ahoj u nás je to taky tak, že maminky mají na starosti cukroví a výslužky a tatínkové si vzali na starosti alkohol a já teď finušuju s doladěním svatby (výzdoba na auta, vývazky atd). holky máte nějaká zkušenost se svatebními novinami? chtěla bych tam dát fotky např.tři fotky na stránku a k tomu komentář, ale není mi jasné ve kterém programu to mám vytvořit.
Odpovědět
Máte nějaká zkušenost s koním spřežením? Jestli v kočáru jede s nevěstou otec a jestli je to cesta jen na obřad? Pak musí nevěsta autem?
Odpovědět
@smallinka Bych řekla, že to je úplně stejné jako u auta. Napřed s nevěstou jede otec a po obřadě ženich.
Odpovědět
@jancip No já si taky myslím, protože ženich pro mě nepojede domů ale potkáme se na obřadě až. Ale myslíš, že ten kočár bude čekat až i po obřadě? Jestli se to třeba neobjednává jen že vás zaveze a pak odjeden, nevím no.........já si říkám, že kočár by počkal a po obřadě bysme s nimi udělali ještě i fotky a pak nás se ženichem vezl domů.....ale nevim takto na kolik to vyjde finančně.
Odpovědět
@smallinka z mého pohledu by bylo lepší kdyby jste v kočáře jeli i po obřadě. Jak jsi psala i kvůli těm fotkám. Já budu mít limuzínu cestou na obřad a bude na nás i čekat a pak s ní pojedeme na hostinu. Je to sice drahé, ale je to jednou za život tak co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami já je vytvářím a dělám to normálně ve wordu a jde to, potom až to nějak dopíšeš tak doupravit jak a co můžeš v microsoft publish to by taky mělo jít :-)
Odpovědět
@smallinka To, záleží určitě na Tobě, jak si to objednáš a zaplatíš. Já jezdila s koňmi na pole, takže já bych se u toho cítila spíš pracovně jak svátečně :-)
Odpovědět
@jancip No tak to tě chápu ;-) no bylo by to moc hezký kdybysme potom jeli s přítelem, teda už potom s manželem ;-) i z obřadu společně ;-) to bych si užila, ale pokud to bude moc drahé tak hlavně že se svezu já jako nevěsta :-D
Odpovědět
@smallinka Já si nemyslím, že by to byla nějaká hrozná částka. Pak dej vědět kolik to stojí to mě fakt zajímá. Já jsem domluvená s kamarádama, že nám tu limuzínu zařídí a zaplatí jako svatební dar. Takže i tohle je možnost. Holky máte některá na svatbě čokofontánu? Kolik ovoce pro kolik lidí je potřeba? Já si to nějak nedovedu představit. Nejdřív jsem ji nechtěla, že bude každý přejezený, ale jak už mám skoro všechno zařízené tak dovymýšlívám co by se dalo ještě pořídit. Do svatby ještě dost času tak kdovíco ještě vymyslím :-D
Odpovědět
@pajami Snad nebude, u nás na vesnici jeden pán zemědělec tuto službu poskytuje, má koně i kočár a jezdí na svatby většinou do Slavkova na zámek. My budem mít svatbu na vesnici přímo, kde bydlí jen pojedem kousíček takže by to drahé být nemuselo. Jj dám vědět.
Odpovědět
holky já mám pocit že to počítadlo je nějaký rozbitý :-D už jen 40 dní to je mazec!!!!!
Odpovědět
@pajami Ahojky, tak koní spřežení (kočár) stojí 1500 kč na hodinu, teda u nás je to tak. Počítala jsem, že to vezme 2 hodiny, max. 3. On tam počká a po obřadu a focení pojedem s manželem spolu ............On mi nabízel, že sveze i svatebčany a že klidně 4 hodiny může. Ale víš jak to by bylo už dost drahý, takže ty 2 hodiny nejsou tak strašný finančně, ikdyž je to páka. já do toho čéče jdu ;-) Kdybych měla zdobit auto, tak stejně možná 1000 Kč padně, takže to si můžu od toho odečíst. Moc se na to těším, ať je to trošku takové neobvyklé. Svatbu máme venku v přírodě, na kopci u smírčího kříže, tak to bude bezvadný doplněk ;-)
Odpovědět
@smallinka Ahoj tak to je dobrá cena. Určitě to za to stojí taky bych do toho šla :-)
Odpovědět
@chanellka Ahoj já to nikdy nepočítala, ale když to vidím černé na bílém tak je to fakt mazec. Já už mám předsvatební horečku nebo co. Přemýšlím, jestli mám spodničku akorát, jestli jsem si vybrala správný účes a líčení, zdá se mi, že snubák mohl být širší a jdu si vybrat jinou bižuterku. Zkrátka pořád nad tím přemýšlím a dumám a o pár věcech začínám pochybovat. Jak mi bude týden před svatbou to nechci ani vidět. A to jsem si říkala, jak to budu prožívat v klidu a hlavně si to užívat.
Odpovědět
@pajami no já jsem to nějak nehrotila já jdu na zkoušku účesu a líčení 14 dní před svatbou tak už si pak nebudu moct moc vymrčovat :-D ale věřím že to dopadne dobře :-) O šatech jsem taky pochybovala ale teď už jsem si na ně zvykla takže se i začínám těšit :-)
Odpovědět
@chanellka se šatama jsem si jistá, spíš pochybuju o spodničce, tak možná si že si koupím ještě jinou spodničku a uvidím. Taky mám pocit, že mi ty kruhy na spodničce při minulé zkoušce byli vidět. No prostě furt nad tím přemýšlím a ňůrám. Na zkoušce líčení už jsem byla a půjdu po druhé, páč se mi to nějak nelíbilo (taky je to tím, že se skoro vůbec nemaluju) a na zkoušku účesu taky teprve půjdu, ale říkám si, jestli jsem vybrala ten správný obrázek a typ účesu. no hrůza.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?