Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : no já jsem je chtěla mít pod "dohledem" :-) naši jsou z jiného města...prostě mít takový ten pocit že se na ně můžu kdykoli podívat..třeba si je i vyzkoušet když nebude přítel doma..nevím jak to ty dva měsíce vydržím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt Taky si říkm,kam je dám,ale asi k našim,ale taky bych je radči měla pod ,,dohledem,, aby mi je nikdo nemohl chodit šmíírovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se hlásím se svatbou ve stejný termín. :-N Už se to krátí ale spoustu věcí máme zařízených ale je pravda že třeba na kytky a dort a podobné mě odkázali ať přijdu objednat třeba až měsíc před, nebo dort třeba 14dní a podobně. To nejduležitější ale je a to: Kdy :-D, kde, šaty, prstýnky, oznámení, ženichův oblek, boty a takové ty drobnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
tak 27.8. bylo nase puvodni datum , protoze ma muj tata narozeniny, ale nakonec kvuli dovolene atd jsme to museli prehodit na 24.9... =-) preji Vam vsem holkam ale nadherny den D a poradne si to uzijte 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včerejší zkouška šatů dopadla na jedničku (s hvezdičkou)..šaty perfekně padly - nikde mi nic nechybělo, nikde nic nepřebývalo :-) Takže šikovné švadlenky už pak jen zkrátily šaty podle délky bot, našily šňůrky na uvázání vlečky a šatičky jsem si odvezla domů..Nakonec budou u našich - přeci jen tam mají dost místa a nic nepřestavují, ale nevím nevím jak těch 62 dnů vydržím.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@karotka87 : mě taky říkali, že na kytky stačí přijít na začátku srpna..a u dortu mě paní překvapila ještě víc - tam prý stačí 10 dnů před svatbou - mám trochu strach aby mi pak neřekli že už toho mají plno a že to nestihnou..Oznamko ale ještě nemáme - to budu tvořit tento týden - až teď ve St se nám totiž povedlo udělat fotku která se líbí nám oběma.. ;-)
Odpovědět
Já jsem domluvená na zkoušku účesu taky až na pondělí před svatbou, taky to chceme spojit s melírem.. ;-) Jenom líčit se chci sama..to ještě musím nějak vyzkoušet a natrénovat! :)) A my jsme už taky konečně začali rozdávat oznámení..měli jsme ještě malej zádrhel s obálkama, protože jsme si vymysleli atypický tvar oznamka a obálky jsem musela složitě objednávat až kdesi ze Slovenska, ale nakonec dobrý! A nebudete se holky taky některá stěhovat do společnýho bydlení až těsně před svatbou? Nebo jsem jediná, kdo kromě svatby řeší ještě milion věcí kolem rekonstrukce a zařizování společnýho bydlení?? ;-) Včera jsme byli s přítelem na svatbě mýho bratrance, tak jsme nadšení, že jsme to tam všechno mohli okouknout, inspirovat se a teď už přesně víme co chceme a co bysme naopak chtěli jinak!! :) A taky už konečně dokážeme udělat nějakej časovej harmonogram naší svatby..
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka ad tchyně... to máš fajn... já bych chtéla aby ženský měly klobouk, ale reálné je to jen u mé mámy a svědkyně. Švagrová je ťuňťa z vesnice, takže to moc reálné není. A paní maminka klobouky taky nenosí, navíc půjde asi v jednom z těch svých "pytlů". Obávám se, navíc, že švagrová oblíkne své 3 dcerky jako na svaté přijímání - sukýnky a naškrobené krajkové halenky... A nevím, jak tomu zabránit ...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt No právě to je takové zvláštní že jim to stačí až tak těsně před svatbou ale tak jsou paní cukrářky asi naučené a nebo to pak pečou i po nocích aby to bylo hotové :-D
Odpovědět
@petulkavt @karotka87 Tak já jsem se včera setkala s tím že koláče mám objednat v pondělí před svatbou :-D ale je to naštěstí sousedka od našich tak nemám strach že by pak odřekla ale je to teda mazec :-) @bufobufo já jsem ráda že má klobouk ale půjde skoro celá v černé tak to bude jak na pohřeb ale já už na to kašlu na to kdo v čem půjde už jsem rezignovala nejdůležitější bude nevěsta a ženich :-) Moje mamča si šatičky bude šít má krásnou látku, tak to strach nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka: tak my spolu teda už nejaký ten rok bydlíme, ale před svatbou jsem se (teda spíš já) vrhli na malou rekonstrukci - takže v tom zařizování a dovybavování nejsi sama..Byla bych moc ráda, kdyby to konečně u nás nevypadalo jako studentský byt , ale byt mladé rodiny. Minulý týden jsem se u toho docela bavila - já vytahovala šrouby a staré hmoždinky ze stěny a pak sádrovala díry a Karel mezitím dělal večeři a pral..Se tak nějak vzájemně doplňujeme.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím o radu...Nevím jak správně napsat na oznamko místo obřadu..tak aby to všem bylo jasné a pochopili to...Kterou z variant byste vybrali? ...v prostorách býválého premonstrátského kláštera v Brně, Lazaretní 2... nebo ...v obřadní síni býválého premonstrátského kláštera v Brně, Lazaretní 2.. nebo ...v kapitulní síni býválého premonstrátského kláštera v Brně, Lazaretní 2... nebo za to ještě napsat ..."v areálu Vojenské nemocnice"...ale to už je asi moc dlouhý, že? Já fakt nevím... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@petulkavt ahojky já jsem pro první formulaci :-) ...v prostorách býválého premonstrátského kláštera v Brně, Lazaretní 2 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: a je z toho jasné kde to je, že....mě už z toho totiž asi hrabe.. ještě byla varianta....v obřadní síní Brno-Židenice, Lazaretní 2....ale problém je v tom, že Lazaretní leží v Zábrdovicích..tak aby se nám někdo v Brně ještě neztratil..
Odpovědět
@petulkavt my máme na oznamku taky jen Katedrála sv. Petra a Pavla v Brně a už jsme tam nepsali že to je na Petrověě Brno střed, kdo si nebude jistý cestou tak se zeptá :-) vše se dá teď vyhledat na netu tak si myslím že s tím nebude problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat jak je to s doklady po svatbě, chceme jet asi v polovině září na svatební cestu. Platí tedy staré doklady 3 měsíce po svatbě? Protože mi asi těžko vše vyřídí za 2 týdny, že?
Odpovědět
@janinkat Ahojky Myslím že pas ti platí ale nevím jak s občankou to spíš ne protože při obřadu se znehodnotí odstřihnutím rožku a tím pádem jsou neplatné... Tak pokud máš platný pas tak ten si můžeš v klidu po svatbě začít vyřizovat ale pojedeš ještě na ten starý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Jo díky, však já myslím, že na matrice mi to taky poví jak to bude, že? Chystáte se taky na svatebku?
Odpovědět
@janinkat určitě by to tam měli vědět :-) jj chystáme, chtěli by jsme hned po svatbě ale asi to vypadá na nějaký last minute :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka My taky určitě last minute, asi Kréta :-) Dneska jdem na matriku, tak se poptám.
Odpovědět
@janinkat jéé to se máte že už máte rozhoduto, my pořád nevíme, se rozhodneme asi až příjdeme do cestovky :-D
Odpovědět
@janinkat pak sem hoď info, jak si dopadla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, veliký úspěch - konečné máme oblek :-) :-) :-) Už jsem z toho začínala být trochu nervózní - no ještě štěstí, že mám tak bezva tchýni..Vzala si dnes volno v práci a prostě "zavelela", že dnes jedeme do Prostějova ke Koutnému..Hned první oblek co Karel vyzkoušel mu padnul - teda musí se trochu zkrátit délka kalhot, ale to je maličkost..A super taky je, na kolik ten oblek vyšel - jen 3190,-Kc..takže i když jsme ještě koupili tři košile a dvě kravaty, tak jsem platili pořád míň než za kolik prodávají ten stejný oblek v Brně..No teď ještě nějak dokopat ženicha aby si koupil nové boty.. ;-)
Odpovědět
@petulkavt Ahoooooj no tak super to mám radost že vám to tam nakonce vyšlo, já jsem ti říkala že si tam určitě vyberete ;-) My taky vybrali hned první oblek co si Ondra vyzkoušel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: no ani nevíš jak mě se ulevilo..další starost z krku..Jakej bude mít Ondra oblek? Karel bude mít nakonec takový šedo-černý..je takový do lesku a sako na jeden knoflík..Jediné co mě mrzí, že tam neměli na výběr víc vestiček..Zkusím se podívat ještě po Brně po nějaké čistě bílé ale kdyžtak půjde bez ní..Už tak mu bude dost vedro..
Odpovědět
@petulkavt Já bych napsala to druhé: ...v obřadní síni býválého premonstrátského kláštera v Brně, Lazaretní 2.. nebo To mi přijde takové nejjasnější a myslím si, že na oznámení se to i takhle píše.
Odpovědět
@petulkavt Ahojky Peti tak to tak vypadá že kluci budou mít stejný oblek :-D no ale ten je nejkrásnější ze všech :-) Ondra nakonec nebude mít vestičku koupili jsme krásnou bílou košili a takovou šedo černou úzkou vázanku a vypadá to skvěle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka: díky..právě se rozhodujeme mezi první a druhou variantou.. @chanellka: jsem si myslela že budou mít stejný oblek - podle toho co už jsi tu psala...Ale tenhle oblek tam byl jednoznačně nejhezčí - ten jsme tam nemohli nechat..Karel pořád váhá jestli s vestičkou nebo bez..Mě už je to jedno..hlavně aby se v tom dobře cítil..Jeho argument pro vestičku je, že když si pak sundá sako, tak aby bylo poznat, kdo je ženich..že ostatní chlapy pak budou taky jen v košili..
Odpovědět
@petulkavt Peti to máš asi pravdu ale Ondra už večer bude stejně v kraťasích takže u nás to ztrácí ten význam :-) ale u vás si myslím že to je rozumný důvod pro vestičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: No mě to docela překvapilo..já bych byla ráda aby se všichni cítili dobře - hlavně my dva - prostě nic sešměrovanýho..A on si vymyslí vestičku..Neříkám, že to nevypadá dobře, ale je mi jasné že mu v tom bude hodně vedro..Ale může taky být o deset stupňů míň a bude mu v tom akorát... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?