Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@guesska88 a jak ta izolačka vypadá? Je to velký formát a nastříháš si to podle potřeby?
Odpovědět
@pajami Ta moje má šířku asi tak 7 cm,poté si to nastříhám a podélně kolem papírku nalepím a tu sloupnu ten ochranný papírek.Stála mě asi 40 korun v papíráku,ale kamarádka měla i slabší,asi 1,5 cm na šířku.V papíráku jen řekneš,že cheš oboustrannou izolepu
Odpovědět
Holky, tak jsme o víkendu zkompletovali oznámení do obálek a začali dělat vývazky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h slím že slazení červench družiček a žluté svědkyně bude hezké!!! a jinak má svědkyně bude chudák asi dělat vše s ženichovým svědkem :) od toho jsou. ráno se "starat" o hosty doma-spíš je vítat místo nás:) na svatbě je treochu organizovat a zrovna teď vymýšlí nějakou zábavu. a proslov taky mít bude alespoň jeden ze svědků ;) oni to ti svědci nemají jednoduché no,.
Odpovědět
@vbrisudova s těma svědama je to něky pěkne na nic.... mě jde za svědka sestra která bude má půlroční holčičku tak se bude především starat o ni, no tak i když by mi chtěla moc moc pomáhat tak vím že to asi nebude moc možné..... a přítelova svědkyně je taky jeho sestra která žije v rakousku, tak ta přijede těsně před svatbou no takže jsem se spolehla na svoje nejlepší kamarádky a ty naštěstí nijak neprotestují a snaží se mi maximálně vyjít vstříc :-) Ještě že je mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vbrisudova tak to je super, že s tím počítají :-) můj svědek už taky vymýšlí proslov...a jeho přítelkyně co si vezmou na sebe :-D
Odpovědět
Ahoj tak mě budou ráno pomáhat kamarádky (spíš je tam chci abych si s nima dala naposledn panáka za svobodna) :-) . Jinak co se týče proslovu jsem mezi známýma řekla, ať si promyslí jestli ho někdo chce. Nechci stresovat svědky a nebo je nutit. Chci aby si tu svatbu všichni užili a nejsem na tradice takže i bez proslovu se obejdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Já budu mít na pomoc a na panáka kamarádku(svědkyni) :-D a s proslovem přemýšlím jako ty jestli bude nebo ne je mi jedno,já osobně bych taky nerada někde nějaký proslov měla moc na to nejsem, takže nechci nutit ani nikoho jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h já myslím,že to bude hezké drůžičky červené a svědkyně zlatá,když máš svatbu do těhle barviček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka ale já myslím že segra to zvládne. právě ted měla moje dcera půl roku a je to super. a zvladam vše.přípravy učit se na skolu i zahradku. v půl roce už je to s dětmi jednodušší.akorat pak k večeru bude asi mit vic prace s uspanim apod. ale pres den pohoda. každy ji stejne bude chtít potulit a pomackat tak ji bude mit maminka jen na krmeni(alespon u nas to tak je:) ) taky jsem chtela mit sestru za svedka ale bude mit dvouměsíční mimi tak jsem poprosila kamaradku a zaroven naší svatební fotogradfku:D což bude velice zajímavé :D kamaradky jisti vše;) taky je mam domluvene na přípravu zahrady ráno,to by nikdo jiný nesthl :)jedna svatba a kolik starosti ze??:)
Odpovědět
@vbrisudova no to máš pravdu, starostí až nad hlavu, a tak rychle se to blíží to je hrůza :-) Já si myslím že vždycky se to nějakudělá ale když to má člověk nějak rozplánované tak je to rozhodně lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka taktak...a já ještě ke všemu jsem tak strašná puntičkářka. vše eňo ňuňo.ještě jsem ve "svatbách" před mateřskou pracovala takže než něco vyberu zorganizuju apod tak je to na mašli kolikrat :D ale tak co uz nadělám :D se mi stále zdá že ještě pořádne nic nemám. a už se to celkem blíží...ale tak stihnout se to tak i tak musi ;) a pokud na svatbe budeš mít nekoho kdo už na svatbe byl tak to bude pro nej hracka udela zabavu i svatebca nejen svedek. na segřiné svatbě taky připravili překvápko pozvani hoste a bylo to super
Odpovědět
Článek se načítá
@vbrisudova no tak to kor jestli si dělala svatby tak už to máš zmáknutý a víš jakých chyb se vyvarovat :-) to máš plus :-) tak já si myslím že každá z nás to chce mít perfektní a určitě to tak i bude, i když občas se něco nevyvede tak si myslím že to bude perfektní, v holkách mám naprostou důvěru obě už se vdávaly tak ví co a jak :-) Teď spíš řeším oblečení svědkyň a už jsem z toho celkem nervozní, šaty se jim měli nechávat šít ale nemůžu sehnat vhodnou látku.... Pořád chodím po obchodech a koukám na ty samé látky a nemůžu nic koupit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
víš co. zkus internetovy obchod látek. má teta šije a ona z jednoho objednava vždy ji pravidelne zasílají vzorky látek a my si pak jen vyberem ona objedna a ušije. zkus at ti zaslou ukazkovy vzornik a treba vybereš. protoze treba zrovna konkretne v blizkosti naseho mesta neexistuje dobry obchod z latkami kde by sis vybrala.zkus to tak. Vím ze tam má někdy bomba látky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@vbrisudova také mám takovou zkušenost, já jsem látku na šaty taky objednávala přes net a jela pro ni přes půl republiky - a stejně to vyšlo levněji než v obchodě.... chanellka co by sis představovala za látku?
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka aha. tak tetě to dovezou poštou...zkusim ji zitra zavolat z jake web stranky to bere(pokud budeš mít zajem).vím že je tam velice spokjojena.
Odpovědět
@vbrisudova Dobré ráno, to zní skvěle jestli budeš mít tu možnost to zjistit tak budu ráda za kontakt :-) @morwenna já bych chtěla asi nějakou upletovinu aby ty šaty byly elastické aby byli trošku slavnostní ale aby se daly nosit i po svatbě :-) Včera jsem konečně narazila na látku která by se mi jakž takž líbila ale stála 699kč/metr, tak to jsem šla do kolen... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka http://www.opaltextil.cz/metrovy-text... ahojky tetě jsem se nedovolala ale segra říkala že se ji zdá že to byla tato webka. tak zkus zažadat o vzorkovník mylsím že nebude problem :)
Odpovědět
@vbrisudova Ahojky moc moc děkuji, hned na to mrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se zase jednou "pobavila" na úřadě...Bylo mi jednou "velice přijemnou" úředníci sděleno, že po svatbě nemám hlavně zapomenout zaplatit za odvoz odpadu ve městě mého nového trvalého bydliště...Když clověk potřebuje něco na úřadu vyřídit, tak to trvá a co si sám doslova nevydupe to nemá..ale jakmile chtějí po lidech peníze, tak jsou schopni jednat sakra rychle..
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak o víkendu jsem myslela že bychom konečně mohli sehnat oblek pro ženicha, ale zase nic..Začínám z toho být trochu nervózní - nemyslela jsem si že oblek nám zabere víc času než moje šaty :-| Nějak nemůžeme natrefit na správnou velikost ve správné barvě...Je hloupý, že to co se nám líbí se prodává jako set - kalhoty a sako, ale skoromuž by potřeboval sako jiné velikosti než kalhoty..ach jo.. Ale jedno plus co se týká svatby o víkendu přeci jen bylo - podařilo se mi na babičce s dědou vyškemrat jejich svatební fotku..už se těším jak ji dám do novin.. :-)
Odpovědět
@petulkavt ahoooj a u toho Koutnýho v tom prostějově jste byli?? Tam obleky i šijí :-) S tou paní na tom úřadě si mě teda pobavila :-D to jsou takový feny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: no tam jsem se bohužel ještě nedostali :-| A asi to ani nevyjde..v týdnu je to prakticky nemožné - jsou tam jenom do 18 a to nestíháme kvůli práci a víkendech je to ještě horší..už je zase závodní sezóna, takže není víkend kdyby se ten můj někde neproháněl na kole..A když nejsou náhodou závody, tak mám já školu - teď momentálné i zkouškové..Od půlky dubna jsem plánovali volný víkend - měl být teď 4. a 5. června, ale bohužel já nedala jednu zkoušku, tak na ni musím jít teď v neděli... :-( Zkoušeli jsem prodejny v Brně, kde prodavají obleky od Koutného, ale tam jsem právě narazili na ten problém s velikostma a v jedné prodejně jsem narazili i na slečnu "studený psí čumák"..OP má zase super střihy a velikosti ale v nijak zvlášť pěkných barvách. Kája tam o jednom obleku prohlásil, že to je tak akorát do rakve a to ještě tak před 30lety..(je s ním na nákupech veselo)..Vyzkoušeli jsem i Blažka ale to mu střihově vůbec nesedí..Do konce června - do konce zkouškovýho to asi nechám uležet a pak se uvidí..
Odpovědět
@petulkavt jéé to je škoda protože já si opravdu myslím že tam by jste vybrali cokoliv příteli nesedlo byli ochotní to na míru upravit nebo přímo ušít celý oblek :-) Ale nevěš hlavu určitě se něco najde, byli jste i třeba v Peak and Clopenburg ve Vaňkovce?? Tam mají taky pěkné obleky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: tam jsem se taky dívali, ale já nevím - jsem asi divná ale mě se prostě některé barvy na svatbu nelíbí..Většina chlapů, co nám přijdou na svatbu, si nejspíš vezme tmavý oblek a tak bychom radši jinou barvu..hlavně nechceme černou - to nám oběma přijde depresivní..Není to přeci pohřeb ale svatba :-) Byla bych ráda, aby bylo poznat, kdo je ženich, když budou vedle sebe stát chlapi v obleku..Teď jsem viděla fotky od známé z jejich svatby - ženicha jsem neznala a ani bych ho podle oblečení nepoznala..tipovala jsem úplně jiného chlapa protože ten daleko víc ladil s nevěstou a byl lépe oblečen než ženich - teda podle mě..Ale je pravda že ženich neměl vestičku a to udělá taky hodně.. Jediný oblek co Karlovi seděl byl co zkoušel od Koutného už asi v únoru ale ten měl vadu na saku a jinej neměli..teď nám paní řekla, že ty už nemají a že je teď dělají jen ve SLIM - zeštíhlené..Sako bylo akorát, ale ty kalhoty - chudák nemohl ani dýchat..a vypadal v tom jako by čekal velkou vodu ;-) A neboj, já to nevzdávám..teď ještě 2 zkoušky a jedna seminárka a pak se do příprav vrhnu naplno..A to by bylo abychom něco nesehnali..Jen mě trochu děsí představa, jak pak s ním ještě půjdeme kupovat boty.. ;-) Jestli já to do té svatby vydržím a "nepřizabiju" ho, tak to bude na metál :-D
Odpovědět
@petulkavt Ahojky :-) taky jsem měla toršku problém s přítelovým výběrem, je hrozně vybíravej a strááááášně dlouho vždycky přemýšlí jestli si to má koupit nebo ne ]-( je horší jak ženská někdy :-D ale naštěstí ten oblek od koutnýho mu padl do oka hned, za co jsem ráda, už máme i bílou košili a chtěla jsem aby měl i vestičku ale nakonec jsme to přehodnotili a koupili jsme kráásnou kravatu tmavě šedou s lesklými proužky, bude jí mít uvázanou na ten velkej uzel a bypadalo to božsky :-) a je v tom fešák takže super, já jsem spokojená :-) Ještě mě napadlo ve špalíčku Maxim ale to už je trošku jiná kategorie cenová oblek tak za cca 13000 ale dělají také úpravy na míru v ceně :-)
Odpovědět
@petulkavt a držím pěsti při zkouškách :-)
Odpovědět
Ahoj holky já jsem minulý pátek odstátnicovala a od té doby se svatebním přípravám věnuji na plno a vymýšlím akorát tak samé ptákoviny a zbytečnosti takže se musím začít krotit. Jinak oblek taky ženich nemá. Nakonec si ho nechá ušít (ale na šití ještě není domluvený, to mu člověk může opakovat pořád dokola, ale on prý že je ještě čas, no moje nervy) takže tak. Já si jedu zítra vyzvednout šaty, příští týden se vyfotíme na oznamko a začnu dělat pozvánky ke svatebnímu stolu a vývazky.
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: díky, teď v neděli to bude hodně potřeba..ještě jsem to ani nedočetla do konce.. :-| @pajami: tak to moc gratuluji...A co s tebe teď je, jestli se můžu zeptat? Doktorka, magistra...
Odpovědět
@petulkavt to zvládneš :-) já jsem se dneska taky příhlásila do školy po pěti letech se budu znova učit tak jsem zvědavá jak to zvládnu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?