Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Ahoj tak to je nepříjemná komplikace. Taky mám stejný dotaz jestli to nejde vyřešit jinak. Svatbu už máte zařízenou a oznámení už Vás taky něco stálo a myslím, že kdyby jste to zrušili tak Vás to vyjde dráž než ty motorky. Držím palce ať to vyřešíte co nejlépe.
Odpovědět
Holky budete mít pod šatama punčochy nebo ne? Chtěla bych být bez, protože určo bude teplo a přeci jen silon je fakt nepříjemný, ale nevím jestli se to hodí.Jestli to není zase nějaká tradice nebo tak :-) Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami já myslím, že si to můžeš udělat v klidu podle sebe :-) já budu mít podkolenky - ale ne silonové, ale bavlněné, lehoučké, jakoby pletené - dírované....budu je mít kvůli botičkám, naboso to v nich není příjemné...
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami já zvažuji, že též budu bez punčoch, ponožek a dalšího, pokud bude vedro jako je dneska tak bych se v tom upekla...:-P
Odpovědět
Profilova fotka
Jinka děvčata musím se pochlubit, už máme objednané prsteny :-) jééé jak já jsem ráda, že jsme zas něco zařídili...Docela jsem se divila, že říkáte, že se na ně chodíte doma koukat a tak, ale už Vás chápu :-) a téééž se na ně ¨moooc těším ;-)
Odpovědět
Jee také máme toto krásné datum ;-) poslední sobota v srpnu, myslím, že bude krásně, žlutá pole - budou žně, sluníčko takové už ne úplně letní trochu do červena :-) hezky si to plánuju co? Hlavně musí být krásně, protože my máme obřad venku..........
Odpovědět
Profilova fotka
Já si punčochy brát asi budu, ale pokud se pro ně rozhodnu, určitě tělovky samodržky. Šaty mám barvy champange, takže pod to si bílé fakt brát nebudu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka my máme též obřad venku tak hlavně, aby nepršelo to je hlavní!! :-)
Odpovědět
snad nebude, říkám si, že pršet může kdykoliv červenec, červen je to jedno, zdá se mi, že právě konec léta bývá poslední dobou slunečný, ale nikdy nevíš, ale já doufám, že když je léto tak to klapne ;-) kde máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka no v loni pršelo a byly kroupy na tohle datum, ale zas se to pak vyjasnilo, takže uvidíme :-) Jinak my máme obřad ve Vrtbovské zahradě a sice tam je menší kopule, kde si povíme ano, ale všichni budou venku a taky se tam musí pěkný kus dojít, takže opravdu doufám, aby nepršelo......máš v záloze deštníky?
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka @kofik.h no taky doufám, že bude hezky - my máme sice obřad vevnitř, ale hostinu máme potom venku..
Odpovědět
@morwenna dobré ránko o víkendu jsem měla asi 50 infarktů ale snad se dlomluvíme s finančním úřadem na odkladu platby, dneska tam jedu, tak držte pěsti holky :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky tak v pátek sme byli na prstýnky,sou nádherné už se těším až budou doma,ale vybírat je bylo utrpení nebo v Bílovicích mají tak veliký výběr jako sem ještě neviděla,ale moc příjemní a ochotní..jinak na tu poslední sobotu v srpnu se taky modlím at vyjde počasí obřad máme venku....jinak to ubíhá šíleně,ale už ve směs všechno máme tento týden snad přijdou pozvánky ke stolu a mašlička na ozámení a ubrousky na svatební tabuly...ještě oblek ženichovi a nějaké drobnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Jestli bude vedro tak půjdu taky bez punčoch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka @kofik.h taky máme obřad venku tak snad nám počasí vyjde já to mám o den dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka tak držím palce,hlavně ať ti to dobře dopadne!dej pak vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janca74 ty máš obřad 26. srpna? to já mám taky, jsem zvědavá na to jaký bude provoz v pátek :-) ale už se stejně nemůžu dočkat :)
Odpovědět
Tak já teď nervačím z úplně jiných věcí než ze svatby a to že ještě nemáme zařízeno ani nakoupeno skoro nic mě nemůže rozházet.. Chodím do práce, do školy, navíc začíná zkouškový a zítra ještě navíc dělám závěrečky v autoškole..fakt nevím kdy začnu konečně zařizovat svatbu!! :-( Ale lepší je si to moc nepřipouštět, řešit problémy hezky jeden po druhým a nenechat se tím zavalit.. Ale část starostí se mi podařilo přenechat ženichovi, což je taky fajn úleva- třeba včera zamluvil fotografa.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h jo taky 26.srpna :-) ty to máš v Praze co my ne tak s tím provozem to snad bude v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka buď v klidu, já jsem byla požádána cca dva měsíce předstátnicema, to jsem ještě do toho chodila do práce a ještě do jazykovky a dalo se to :-) večery jsou dlouhé :-) a vždy za odměnu jsem na něco koukala a nebo něco vybrala a když si to rozdělíte tak je to fajn a pak menší nervy :-) :-) Do srpna času dost, někdo to má už zařízené celé a někdo ne, my jsme na tom tak nějak na půl, ale děláme to vklidu nechceme se ukvapeně rozhodnout jako u obřadu :-D :-N držím palce na všechny zkoušky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janca74 no tak snad určitě :-) my dojedem na obřad a pak jezdit nebudem tak to je fajn :-) ale horší to bude pro ty ostatní co pojedou odvést auta 8-( no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h tak to jo :-) tak držím palce ať se vše zvládne v pohodě a bez nervů ;-)
Odpovědět
Ahojky holky tak tu daň bohužel budeme muset doplatit, naštětí se dá nastavit splátkování tak to budeme muset splácet, tak se teď trošku zapotím při schánění sponzorů aby nám to šlo rychleji z krku... :-( Svatební přípravy tím pádem běží dál ale jsem z toho pěkně zdrbnutá :-( ach jo.....
Odpovědět
@chanellka Tak to je síla, ale aspoň že vám umožnili to splácet! Ale hlavu vzhůru, vždy´t krásná a veselá svatba může být i za málo peněz a místo svatebních darů chtějte jen peníze, ať aspoň dluhy za svatbu pak zvládnete poplatit..
Odpovědět
@kofik.h Jojo, taky to tak dělám, že si za odměu večer po učení sednu k pc a něco vyberu nebo objednám na svatbu a musím říct, že to vůbec není špatná motivace k učení! 8-)
Odpovědět
@nomka no nějak se to udělá nejhorší na tom je to že máme neziskovku a žijeme ze spozorských darů tak si budu muset obejít sponzory a uvidíme :-) ale už jsem se s tou myšlenkou smířila, prostě se to nějak udělat musí :-)
Odpovědět
@chanellka Tak držím palce, ať to všechno zvládnete a sponzoři jsou štědří! ;-)
Odpovědět
@nomka děkuji :-) Jinak holky já jdu určitě bez punčoch mám boty s otevřenou špičkou a fakt nesnáším když vyčuhuje ta punčocha takový ten šef jestli víte :-) a taky nevím do samodržek bych jespíš nešla mám totiž trošku objemnější stehna a nevypadá to moc dobře a normální punčochy, kdyby bylo vedro tak je to celkem nepohodlné, já osobně se v tom dost potím :-) Co se obřadu týče ten máme v kostele ale hostinu pak venku tak doufám že počasí vyjde... :-)
Odpovědět
Tak o těch silonkách v botkách taky pořád přemýšlím.. Myslím si, že na konci srpna může být ještě pěkný vedro, a představa, že se budu pařit v dlouhých těžkých šatech a ještě v silonkách.. :-| Vyhlídla jsme si krásný bílý pohodlný páskovaný sandálky, ale mamka mi na ně řekla, že prý jsou na svatbu blbý, že jsou potřeba klasický střevíčky a silonky, tak teď nevím jestli do nich mám jít nebo nee! Navíc mi přijde, že ty sandálky bych pak využila i v létě, ale co s takovýma střevíčkama po svatbě fakt nevím..asi je pak jedině prodat..
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka já bych spíš dala na tvůj pocit a ne na maminky...máma mi též radí, ale někdy to nejsou moc dobré rady a hlavně jde o tvé pohodlí, jelikož to bude tvůj den a na tebe bude každý koukat a když se nebudeš cítit tak se to pozná, tak uvidíš
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?