Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@pajami já reším jen rodinu, řekla jsem ať si koupí věci které pak můžou nosit v létě nebo do práce, prostě něco co jim nebude ležet pak ve skříni a akorát vím že by se mi asi nelíbilo kdyby na sobě měl někdo černé šaty či kostými, je to svatba ne pohřeb :-D tak jsem řekla že pokud možno tak světlé pastelové barvy, jenže všichni to strašně řeší pořád volají a vyptávají se jestli to je vhodné a tak :-D se z nic picnu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám dotaz..teda spíš prosím o radu.. Jak to máte vyřešené ohledně auta ve kterém pojedete na obřad? Pojedete vlastním nebo půjčeným a kdo vás poveze? My zatím s Karlem vlastní auto nemáme a v autě našich jsem chěla aby se vezla babička s dědou - přeci jen už mají svůj věk a celý ten den pro ně bude i tak dost náročný, tak ať mají to nejpohodlnějši auto..Holky, poveze vás na ořad váš taťka? Přijde mi trochu hloupý aby taťka dělal řidiče a tím pádem si nemohl až do oběda dát ani jednoho malého panáka na posilněnou..Jo a budete nějak zdobit všechna auta, nebo jen vaše a ženichovo? Přemýšlela jsem, že bychom dali na auta rodiny co zveme na oběd alespoň bílou stuhu ať jde nějak poznat, že patří k nám..
Odpovědět
@petulkavt mě poveze strejda svým autem naštěstí máme v rodině dvě auta do kterých se vejde 7 lidí tak je to super :-) a my máme vlastní auto a tím pojede přítel... no a zdobit auta budeme tak nějak všechy protože na Petrově to znamená povolení vjezdu, musí být aspoň nějaká stužka uvázaná a za sklem svatební oznámení jinak to tam prý policajti dotahují.... No a taťka teda určitě řídit nebude.... :-D si myslím že by to bylo takové hloupé, jinak řídit nám budou vesměs kamaradi které máme pozvané na večerní oslavu, takže náší rodinu odvezou na obřad, a ti kdo se budou chtít taky podívat do kostela už přijedou vlatními auty... no a pak akkorád kamoši svezou hosty na odpolední párty :-) tak snad je to pochopitelné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt mě asi taťka poveze jeho autem,jelikož máme nedostatek řidičů,tak pak si to vynahradí na hostině kde budeme i spát.Auta ostatních ozdobíme ale nebudem to nějak přehánět jen do okýnek stužku nebo ty věnečky ještě nevím. @chanellka Jé to máte super auta pro 7 lidí to by jsme taky potřebovali.
Odpovědět
Ahoj já pojedu limuzínou je pro sedm lidí tak v ní pojedu asi s našima a se svým svědkem. V druhém autě pojede ženich s mamkou, jejím přítelem a ve třetím autě pojede ženichův otec se svojí přítelkyní a s ženichovým svědkem. Po obřadu pojede limuzínou i manžel a jeho rodiče asi. Pro ostatní svatebčany máme zamluvený autobus. Jinak auta budou půjčené. Zařizuje to kamarád a budou řídit jeho známý. Nechtěla jsem auta z rodiny abych nemusela nikoho otravovat aby řídil a nemohl pít. Takže budou řídit úplně cizí lidí a všichni pozvaní si můžou bez starosti užívat. co se týče výzdoby aut tak k pronájmu limuzíný patří prý výzdoba mám jen nahlásit v jakých to chci barvách. A na ty ostatní dvě auta něco koupím. Hrozně se mi líbí takový šneci udělaní z drátu a na tom je kytka a třeba peříčko nebo korálky a je to na přísavku takže z několika těch šneků se dá udělat řetěz. Jestli víte teda co myslím jestli jsem to dobře popsala. hodně holek to tady má v albu a dokonce mi jedna poslala i návod jak to vyrobit, ale jsem levá jak šavle tak to raději koupím :-)
Odpovědět
@pajami to já taky neumím nic dělat rukama já jsem spíš technicý než výtvarný tip :-D ale mám tak šikovnou mamču že mi to všechno vyrobí :-)
Odpovědět
@chanellka tak to se máš. Taky jsem přemýšlela, že zapojím mamču do výroby dekorací na auto, ale když budou jen dvě tak to prostě koupím. Stačí mi, že jsem si dala závazek vyrobit oznamko. No, vyrobit...... prostě se s drahým vyfotíme a v nějakém jednoduchém programu z té fotky udělám černobílou napíšu tam text a nechám to vytisknout na nějaký pevný papír :-)
Odpovědět
@chanellka Koukla jsem na to Vaše oznamko a máte ho fakt moc hezké a moc Vám to tam sluší :-) . Přesně styl, který si představuj. Jednoduché a přitom originální :-)
Odpovědět
@pajami moc děkujeme, oznámko vyráběl přítel ale inspiraci jsme čerpali tady na beremku.... Nechtěla jsem žádné verše a básničky, my si na to moc nepotrpíme.... Nechali jsem to vytisknout na takový diamantový papír tak to vypadá velmi vkusně, tak jsem zvědavá co na to řeknou ostatní :-)
Odpovědět
@chanellka Můžu se zeptat v jakém programu to vyráběl? Já měla kdysi v druhém PC photoshop, byl jednoduchý a super. Teď jsem si stáhla gimp a to je hrůza. Je tam plno funkcí, že se v tom nedá vyznat a nemám čas ani chuť celý program zkoumat.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt to jsme ještě moc neřešili, ale ostatním je nazdobíme bílými stužkami...doufám, že se rodina nějak poskládá...já mám spíš opačný problém, s tátou jet nechci (občas je to o nervy a těch budu mít ve svatební den až až.)..asi pojedu s bráškou a mami...u nás v rodině je to jednodušší o to, že polovina lidí nepije, takže rodinná hostina bude asi z půlky nealko (včetně nealko šampáňa na přípitek), vynahradíme si to na následné party :-D
Odpovědět
@chanellka Jojo, některý věci je lepší neřešit, když to člověk stejně nemůže změnit! Ono je bohužel všude něco..
Odpovědět
Článek se načítá
@pajami jj měl photoshop a říkal že super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem.. máme to za rovných 100 :-)
Odpovědět
ahooooj tak to je krásné číslo. Asi začnu stříhat metr :-)
Odpovědět
Holky to je šílenost, teď to bude letět jak tam bude už jen to dvojmistné číslo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pomóóc 100 dní...,pořád mě přijde že mi něco chybí,už nevim co bych kupovala a vymýšlela???? :-N
Odpovědět
@patynecka mě teť hlavně příjde že nám chybí prachy :-D a dostala jsem schýzu s toho že to snad ani všechno nezaplatíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Z toho si nic nedělej, to nejsi sama kdo nema prachy ,mi ted mame zaplatit 2Otis za obrad a hostinu a zitra doplatit 8 tis za prstýnky,to je na oběšení!!! A o schýze mě ani nemluv,nejen že ležim se zánětem močáku,ale k tomu mám podle diagnozi doktora: střevní dyspepsii,strasne me bolí břicho už 4 den,a nejlepší byla otázka od doktora: ,,Nemáte teď nějaké nervy z něčeho?,, No z čeho je asi tak můžu jen mít,že? :-S
Odpovědět
@patynecka jé tak to mě moc mrzí, ale já vím co to je bolest močáku mívala jsem ho tak 2x do měsíce, teď se mi to hodne zlepšilo takže to mám třeba tak 1x za kvartál :-D ale mě pomáhají fakt ty brusinky když je nejhůř, nejím nic jinýho než sušený brusinky... :-D jj ně už taky začali pracovat nervičky ale to je asi normální, takovej běžnej předsvatbní stresík ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka když já jsem hroznej nervák,jsem schopná celou noc nespat,když o něčem přemýšlim,no a noc na svatbu spát taky určo nebudu a kdo ví,jestli ty noci před tim taky ne,.. njn asi to mám už z toho všeho zařizování a plánování,dítě a práce do toho,už toho na mě asi bylo moc :-( jen doufam,ze me atb zaberou a budu ok,pristí víkend mame jet na závody aut,mame VIP lístky a nerada bych nejala,tesime se na to celý rok :-(
Odpovědět
@patynecka něco takovýho taky znám těšíš se na to dlouhou dobu a pak ti to vybuchne, co já můžu doporučit tak to chce opravdu prolejvate ten močák, vypít aspoň 3 litry vody, žádný sladký, hodně vitamínu C a hlavně ne žádný teplý koupele!!!! to se ti po tom ještě zhorší... Kdyby si chtěla něco poradit ohledně léčby věř že za těch 10 let co mám chronický zánět močového měchýře už něco znám :-D Ale neboj určtě ti zaberou obvykle to trvá tak 2-3 dny a pak už je to v poho... ty se uzdravíš a pojedete na závody, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka: přeji brzké uzdravení..mě teda netrápí močák ale hlavně z nervů a tepla jsem dost často trpěla na vaginální mykózy, už jsem z toho byla fakt nešťastná, tak jsem zkusila Wobenzym a vážně mi to pomohlo..Je celkově na posílení imunity a zvyšuje účinky antibiotik. Já ho brala i v zimě když jsem měla angínu a dostala jsem se z toho mnohem dřív. Třeba by ti to taky pomohlo...
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: no jo peníze - neznám nikoho, komu by prachy nechyběly..Včera jsem byli večer na chvilku posedět s kamarádama co měli svatbu teď v dubnu. Měli to v dost podobném stylu jako plánujeme my, nic predraženého, žadné zbytečnosti a výsřednosti, většinu věcí si taky dělali sami a celkově je to vyšlo na 130 000,- Tak si říkám jestli my se vůbec do těch 100 vejdeme :-(
Odpovědět
@petulkavt my rozhodně ne :-( to už vím teď.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Jo už je beru od uterka a konecne dnes je mi trosku lépe,ele jsem taková utahaná a mam horkost,ale ne teplotu.tak snad to do prisstiho tydne bude ok,kez by,to jsem cela ja,vzdy se mi neco pose... kdyz se na to hodne tesim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt Já bumbám uro čajdu,beru atb a koupila jsem si tabletkové brusinky,tak snad bude brzo vse ok,fakt jsem si ale myslela ze mam neco se zaludkem,pac me strasne bolelo bricho a on mocak dle krve v moci,njn me se musi vzdy neco podělat,hl. že máme do svatby jeste tu stovku,doufam,ze to do te doby prejde a nic na me krom pritele už nevleze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt začínám panikařit :-D @patynecka jejda...taky přeju brzké uzdravení... jinak holky, kdo má blízko Brno, Prahu nebo Ostravu - zítra je v Ikey sleva 20 % na všechno zboží - o víkendu 20% na drobný věci a dekorace...já jdu udělat nálet na výzdobu....
Odpovědět
Ahoj holky, když se daří tak se daří včera jsem se dozvěděla že nám finační úřad nechá dodanit nákup motorek pro náš motoklub, což je 68 000 a jelikoš jsme neziskovka, na účtu máme 11.000 tak jsem v infaktovým stavu, že se to bude muset zaplatit z peněz na svatbu a svatbu odložit :-( :-( ach joooooo :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka jejda, to je mi líto :-( nejde to vyřešit jěště nějak jinak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?