Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka no u nás jak moc nikdo na sladké není, tak budem nejspíš dělat takové decentní výslužky, kam dáme převážně koláčky svatební a pak jsem myslela, že bych upekla malinké bábovky, ale nemám ještě formičky, ale na to času dost, tak třeba doseženu...ale dost lidí nám řeklo, že výslužky nechtějí, ale tak tohle dostane každý povinně, aspoň taková malá maličkost a pak to co zbyde se hezky rozdělí :-) ale za dceru a za syna opravdu dělat nebudem...zas to s těma tradicema nepřeháníme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka @kofik.h No už je to takový přeplácaný,my misto dortu za syna atd bhdem dávat takové Poděkování na okrasném papíře,viz album, a jeto! nebo napect malé perníčky jako pozornost a je to,pak kousek masíčka na domu a musi stacit,je pravda že bhde teplo a vsichni budou stejne precpany ze sobotu a urco nebudou v nedeli dojidat dorty :-) Akde se daji sehnat formy na male babovicky? taky dobrý napad :-)
Odpovědět
s těma bábovičkama mě to taky zajímá :-)
Odpovědět
Holky musím s e pochlubit včera jsme koupili pro ženicha kravatu s košílí a je to super, dlouho jsem sháněla košili která by byla čistě bílá, nebyla by průhledná a měla dostatečně dlouhé manzety na manžetové knoflíčky... Koupili jsme ji v Mark and Spencer za 899 takže i za super cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka My budeme mít asi taky jen jeden dort,záleží jak chceš velký já velikost přizpůsobím aby mi vyšel pro všechny.Potom jsem přemýšlela možná nějakou roládu nebo minidezerty.Za dceru a za syna dávat nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka @chanellka holky já jsem je viděla v Lidlu, ale bohužel jsem tuto akci propásla, ale myslím si, že se to určitě někde najde a že se to sežene :) až seženu tak dám info :-)...ale když mi nevyjdou bábovičky tak aspoň muffiny...uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h mňááám muffiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky chtěla jsem se zeptat - budeme objednávat rodičům jako poděkování perníkové srdce a nevím přesně kdy se jím to má předat. Myslela jsem, že by se jím to dalo, jak pro mě přijde ženich a předá mi kytici a našim by dal to srdce- děkuji za dceru a já zase jeho rodičům. Co na to říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka @chanellka Holky ty formy na malé bábovičky jsem viděla na svatba-obchod
Odpovědět
Profilova fotka
@janca74 Ty jo tak to je supr tak už na to koukám a nejspíš budu objednávat, když neseženu v kameném obchodě :-)
Odpovědět
Ahojky, taky se přidávám k nevěstám s tímto datem svatby..svatbu budeme mít kousek od Brna v kostele a hostinu v restauraci, která je hned naproti, takže ideáll! A jak jste se tady některá ptala, kdy dávat ty perníkový srdce za syna a za dceru, tak mi je položíme rodičům na svatební stůl k jejich místům..tak se to myslím dělá i s těma dortama! ;-) Chceme svatbu spíš v jednodušším stylu, takže žádný dorty, výslužky, ani přeplácaný stoly u nás nebudou.. A ty perníkový srdíčka (ale malý) plánujeme i jako jmenovky, přijde mi to jako dobrý spojení potřebných jmenovek a dárečku pro hosty! :)
Odpovědět
@nomka Ahoj ahoj, vítám tě mezi námi :-) taky jsem chtěla mít svatbu bez dortů a bez cikroví ale nekonec budu mít i dortu ale cukroví naštěstí jen na výslužky, na odpolední grilovačce budou už jen koláčky..... :-) Holkýýýýýýýýý ještě 104 dní strašně to letí to je mazec :-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
@chanellka No jo, taky začínám zjišťovat, že ne všechno může být tak jak já bych chtěla! Třeba výslužky já vůbec nechci, ale přítolova maminka na nich trvá, takže si prý stejně nějaký udělá nezávisle na mně! :-/ A nad jediným dortem nad kterým bych byla schpná uvažovat je vícepatrový medovník, který jsem zatím v Brně nikde neobjevila..bohužel! A když to takhle přepočítáš na dny, tak to je hrozný, vždyť mi ještě nemáme kromě termínu a šatů nic zařízenýho!!
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka to abychom začali stříhat metr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka nic si z toho nedělej, my též nemáme skoro nic a hlavně se k tomu nemůžeme dokopat :-P..no a co se týká toho, že něco chceš a není to pochopeno tak takhle to já mám u oběda:-( Já bych si dala k obědu kuřecí špíz a jinak přítelova rodina s přítelem by spíš chtěli roštěnou s rýží, chtěli i kapelu a tak nějakou hledáme....no není to jednoduché...přijde mi to, že tyhle přípravy jsou takovou zatěžkávající zkouškou :-)
Odpovědět
@nomka na medovník se zkus zeptat v cu krárně u mamlasů na Svoboďáku a nebo v Rozprýmu v líšňi, někde to určitě musí dělat :-) ještě mě napadá cukrárna diam ;-) @kofik.h hezky jsi to nazvala :-D zatěžkávací zkouška to je ono :-) V sobotu jsme byli u přítelových rodičů na grilovaní a přítelova mamka hrozně řeší co si má vzít na sebe aby ladila k ženichovi, ten bude mít tmavě šedý oblek tak si myslím že celkem cokoliv, jediné na čam trvám jsou pastelové barvy aby mi pak nepřišla třeba v černých šatech nebo tak :-S No hrůza měla už skoro koupené krásně krémové šaty ale prej se to k šedé nehodí :-D no nic uvidíme jak to dopadne.... Jak říká pak Špilar hlavně být v pohodě :-) Jinak holky máme uspěšně za seboupřípravu na Petrově :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nomka : ahoj, vítej mezi náma.. V Rozprýmu v Líšni mají celý srpen zavřeno :-( byla to naše první volba na dorty a zákusky, ale bohužel každý rok mají tenhle měsíc dovolené..Napadá mě ještě Pusinka, nebo Kuncovi v Obřanech..Od nich měla teď jedna známá sladké na svatbu a byli prý ochotní udělat cokoli..
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: tak oblečení rodičů máme vyřešené jen z půlky - moje mamka si minulý týden koupila nádhernou halenku a k tomu super světlé kalhoty..hned ten den pořídila taťkovi novou kravatu..aby ladil nejen ke mě ale i k mamce..Ještě jsem ji neviděla ale v tomhle se na mamku můžu spolehnout..Nemalý oříšek je, co si obleče tchýně..ženich totiž pořád nemá oblek a tak to nemáme k čemu ladit.. :-( tchýně začíná být nervózní, Kajův taťka se ji směje že je ještě plno času..no a nikdo nevíme jestli tedy tchán zapne svůj oblek nebo bude muset taky vyrazit na nákup...Ale jak říká, na to je přece ještě dost času.. ;-)
Odpovědět
@petulkavt tvůj budoucí tchán je vtipálek :-) jak píšeš o mamku strach nemám, to vím že ta to zvládne má cit pro barvy a ví co se mi líbí a co ne :-) ale moje budoucí tchýně to strašně řeší, najednu stranu pořád mi říká že ji v tom musím pomoct něco vybrat a tak a když ji řeknu tak poďte v sobotu mám volno tak se vymlouvá, tak nevím co po mě chce... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: tak to jsem na tom podobně - tchýně to pořád řeší..ptá se co si má oblíct-prý aby nám to celé nezkazila..Já už do jisté míry rezignovala..svatba bude do modro-zelena a původně jsem chtěla aby měly maminky něco v téhle barvě..ale když vidím jak se trápí že se ji nic nelíbí a že ji nic nesedí a že vlastné neví jestli šaty nebo kostýmek nebo cokoli jiného..tak tomu nechávám zatím volný průběh..Řekla jsem si, že až budu mít (doufám že úspěšně) po zkouškách, tak pak se na ty přípravy pořádné "vrhnu". Prostě je všechny naložím do auta a to by bylo abychom něco v Olympii, Vaňkovce a v Kr.poli nenašli.. :-D
Odpovědět
@petulkavt no přesně tak já jsem dokonce přemýšlela nad tím že by jsme si s mamčou udlělali výlet do Bratislavy do Au-parku je to hodinka a něco cesty je to blíž než do Prahy a jestli tam něco nekoupíme tak se picnu :-D
Odpovědět
Tak děkuju holky za rady s těma cukrárnama, zkusím je oběhnout! ;-) A moje budoucí tchýně je na tom s oblečením taky podobně, ale jí snad s výběrem nakonec pomůže její dcera, takže se toho snad nebudu muset účastnit já!! :) A všechny ty přípravy určitě jsou takový testovací kolo kvality vztahu, protože nátlak z každé strany rodiny ustát a pak být ještě v pohodě, to určitě není jen tak! 8-)
Odpovědět
@nomka já musím říct že mamka je celkem v pohodě, celkem se shodneme na tom co se nám líbí s přítelem a ve směs si z toho nedělají nějak extremně hlavu, přítelovi rodiče nám do toho nemluví vůbec, ani se na nic neptají a ani nic nechou vědět ale to vyplývá z postoje jaký zaujali k naší svatbě..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se do příprav naštěstí taky nikdo neplete. Má mamka je daleko a přítelovi rodiče řekli, že je to náš den a tak si jej máme udělat podle sebe, aby se to hlavně líbilo nám, za což jsem opravdu ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka @petulkavt tak to máte děvčata dobré, že to s váma řeší a chtějí "souhlas", to já to mám horší, máma si koupila černé šaty, které jsou docela dobré střihově, ale jednu vadu na kráse mají a to dvě velké kapsy ve předu :-( takže jsem z toho celá neštastná, ale máma nadšená a to ještě za ně dala několik tisíc...pořád říká nadčasové šaty, no doufám, že do té doby najde něco jiného a nebo jsme se ještě dohodli s mužem, že na každou fotku pokud to půjde ty kapsy zamazkujem, tak snad se nám to povede moje budoucí švagrová též chce jít v černé, že má takové pěkné společenské šaty, jsou pěkné, ale jsou takové spíš na ples a ne na svatbu no tak uvidíme...snad to bude svatba a ne pohřeb :-P
Odpovědět
@chanellka U nás se nám do toho pletou právě skoro všichni, u mé mamky mám trošku pocit, že si chce na mé svatbě realizovat to, co nemohla mít na své svatbě a přítelova mamka s tou je to ještě horší, protože mojí mamce můžu aspoň bez obav, že by se urazila, říct že si to uděláme podle sebe.. :-/ Ale postoj rodičů tvýho přítele se mi líbí asi ještě míň! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky, koukám, že já to ještě budu mít nejjednodušší, máme svatbu v kostýmech a rodinka si prostě vezme na sebe to, co jim seženeme :-) hlavně to všechno berte s humorem a nenechte se otrávit :-)
Odpovědět
@morwenna to si myslím že je nejlepší, já jsem to taky chtěla ale do kostela mi to asi nedovolí tak jsem udělali odpolední večírek ve stylu holywoodských hvězd a do harmonogramu jsem hostům napsali ať si připraví kostým :-)
Odpovědět
@nomka bohužel s jejich postojem nic nenadělám, už jsem to přestala řešit :-( ale zezačátku mi z toho bylo celkem smutno teda :-(
Odpovědět
Ahoj holky tak to já mám oproti Vám výhodu. Mě je totiž úplně fuk co si kdo obleče. Je tolik starostí se vším tím zařizováním, že ještě do toho řešit co kdo bude mít na sobě už by bylo fakt moc. Je to moje svatba a nemyslím si, že něčí oblečení by mi ji mohlo zkazit. I když budou všichni oblečení společensky tak stejně tam budou určitě aspoň jedny šaty, nebo jeden účes, který se mi nebude líbit. Ale já řeším jen sebe a ženicha a aby se vydařilo počasí, obřad, hostina a zábava. Ale zkoumat kdo co bude mít na sobě fakt teda nebudu a pochybuju, že se toho vůbec všimnu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?