Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt no nazdar, to by se mi tak chtělo poslouchat.... to je výhoda, že už nemusíme nikoho poslouchat (no, bohužel v mém případě bych si i někoho poslechla, ale jsou už nad "druhým břehu", tak není koho). A tak si vše sami organizujeme, platíme, nic po nikom nechceme a ničemu se nepřizpůsobujeme. na všem se shodneme, když včera Radek vybral ze 150 to jediné oznámení, které se mi líbilo, tak jsem si řekla, že je to dobrý, že věci vnímáme stejně a celá svatba bude dobrej mejdan :-D :-D
Odpovědět
@leiladelly to bude jízda, stejně jako u nás :-) teda doufám..... jen aby počasí vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: No koukám, že vy jste taky pořádně velká rodina. :-) Kdybych zvala celou rodinu, tak jen ta moje větev vyjde na 70 lidí - mamka má jednu sestru a taťka 5 sourozenců + mám celkem 16 bratranců a sestřenic a skoro všechny jsou už vdané a všichni ženatí, nebo mají dlouholetý vztah + samozřejmě jejich děti..Kdybych se držela tradice, tak se vůbec nedoplatíme..Ale mě se ty velké slovenské svatby prostě líbí..Velká rodina = velká zábava.. Já si jinak s tchýni dobře rozumím a vycházíme spolu, ale tohle se mě včera dotklo..Karel říká, že si to prý moc beru..No holt už jsem taková..Svatbu si taky platíme z velké části sami. Naši mi zaplatí šaty - řekli, že jinak to přece ani nejde ;-) a taky zaplatí ubytování pro naši část rodiny. Karlova rodina je celá z brna a okolí, takže pro ty noclech v hotelu nebude potřeba..S tchýni jsem se o penězích ani nebavila. Snažila jsem se ale do příprav zapojit obě maminky, aby jim to nebylo líto..No snad to včera byl jen takový "výbuch" a bude už zase klid..
Odpovědět
@petulkavt jj to jsme, navíc my se všichni scházeíme na narozeninách nebo děláme nějaký akce, takže já bych si ani nedovedla představit že bych je tam všechny neměla... :-) Jestli si s tchýňkou rozumíš tak to bylo asi jen nějaké chvilkové zatmění :-) a bude to zase dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, pokud byste chtěli zahrát na Vaší svatbě, tak jsem Vám k dispozici. Více o mně na www.michalkindl.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : doufám že to byly jen "skvrny na slunci".. Všichni jsou teď nějak nervózní..Kájova ségra odevzdávala v Pá diplomku a má před sebou státnice, já mám teď celý kvéten zkouškový a mamka čeká na výsledky z magnetu a verdikt od neurochirurga..No a k tomu ta naše svatba...Jo a moje kalkulačka v Excelu mi zahlásila, že už jsem překročili za svatbu částku 20 000,- :-o Fakt síla..
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka tak to u nás to máme podobně,přítel už taky byl ženatý a tak jeho rodiče taky moc nadšení nebyli :-| táta přítele řekl,že už na jedné svatbě byl tak už nepůjde a že nám dá peníze ]-( no asi nakonec půjde nevím ,zatím jsme to s ním neřešili přítel byl na něho naštvaný.No a tchýně té to je asi tak nějak jedno,ale žádné nadšení.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt tak to mi povídej taky jsme nějak překročili rozpočet a to ještě nemáme zdaleka všechno :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt @janca74 no, to my ho určitě přešvihnem taky - ze začátku jsme si bláhově mysleli, že to bude 50 tisíc, ale reálných je cca o 15 víc....ale pořád si říkám, že je to jednou za život :-D
Odpovědět
Aholky tak to jste fakt dobrý my rozpočet přešvihli o hrozně moc když jsem to celý tak nějak zkalkulovala tak jsme na 85 000 což je fakt mazec :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna: no my jsem na začátku počitali že to bude spíš okolo 100 000,- Je to sice šílená častka, ale jak říkáš - je to jednou za život :-) A navíc jsem se rozhodli, že budeme potřebné věci nakupovat postupně - jinak by se to ani nedalo..Už teď máme doma tři plné krabice různých drobností..Jo a taky jsem okolo Velikonoc (když byl alkohol všude v akcich) koupili pár láhvi už na svatbu..
Odpovědět
@petulkavt my to udělali s tím alkoholem uplně stejně taky jsem kupovali když byl v akci :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chanellka: my teď musíme vymyslet nějaké nové místo kam ho dát - už tři flašky to "nepřežily" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt no, my jsme ted konečně sehnali dodavatele na medovinu - tak se taky bojím, kde ji uskladnit...jinak by to asi do svatby taky nepřežila :-D jinak víno zamluvíme a necháme u vinaře..
Odpovědět
@petulkavt :-D to je dobré my jsme to raději převezli k našim tak doufám že nám z toho po tajnu neupíjí :-) @morwenna my jsme byli v sobotu ve sklepě vybírat víno na svatbu a taky jsme se domluvili že ho tam necháme raději až do svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka, @morwenna: tak o víno strach nemám - Kajův strýc je vinař, takže vínko bude od něj a taky u něj zůstane až do svatby..Až mi skončí zkouškový, tak jsem se domluvili na malou ochutnávku. Já tomu ale prd rozumím a piju jenom bílé, takže to bude hlavně na strýcovi - co doporučí a co je taky ochoten z vlastních zásob dát.. ;-) Jen nevím kolik vína máme brát?! Kolik ho budet mít vy? Počítali jste to nějak na osobu? Nevím jestli budou hosté pít víc víno nebo pivo nebo tvrdý?! Když jsem se pár kamrádů zeptala co pijou - čemu dávají přednost, tak řekli že si nemám dělat starosti a že si dají to co bude.. :-( takže zase nevím kolik čeho pořídit..
Odpovědět
Z tvrdého bych měla strach. Vždy, když někde je, a začne se panákovat, tak to nedopadá moc dobře.My budeme mít jen pivo a víno. Nevím, zda se počítá na hlavu litr vína nebo dvě sedmičky.
Odpovědět
@haniiicka po dlouhé době zase zpět, hele vůbec se nestresuj já dělám dvě školy na jedné teď státnicuju takže všechno budu řešit dokonce až v červenci-...takže doufám že je času dost:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt my máme cca 70 lidí - od 18 večer do té doby než se nám bude chtít - tipla bych, že do rána....abudeme mít 3 sudy piva - jeden plánujeme rozdělat už v pátek, když se budou stavět stany (teda jako hangáry), 80 litrů vína (asi víc červenýho) a 12 sedmiček zmíněné medoviny na přípitek...tvrdý moc nechceme, možná nějakou slivovici.... ....ale hodně to závisí, jak vaši kamarádi pijou...ti naši mají poměrně slušnou výdrž, bojím sem že toho bude málo...
Odpovědět
@petulkavt my budeme mít 60 litrů bílýho a 20 litrů červeného, pak máme nakoupeno 12 litrů Jagermeistra, asi 8 litrů domácí slivovice, kubánský rum, asi 3 flašky vodky, u nás hodně frčí i zelená a pak nějakou wisky no tak já doufám že to bude stačit :-D jo a pivo samo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka pro kolik lidí asi tak? já se začínám bát, že toho máme málo...
Odpovědět
@morwenna no ofociální počet je asi 65 ale naši vždycky někomu řeknou dojdite a vy taky takže jsem zvědavá kolik nás tam ve finále bude, myslím kolem 75-80 no takže tak... :-D ale já počítám s tím že by toho mělo hodně zůstat, snad :-D abychom z toho mohli ještě zapít první rok naší neteře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkkristinka Já to teď nějak přestala úplně řešit. Termín státnic se nezadržitelně blíží a termín svatby je ještě "dost daleko" :) Takže až budu mít po všem, vrhnu se na přípravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kolik dortů si necháte dělat,jeden ten ,,hlavní,, pro nevestu a zenicha,a pak?? aby mohk kazdy ochutnat z dortu? budemem mit tak 60 lidi na oslave,tak nevim ...
Odpovědět
@patynecka Dobré ráno :-) my budeme mít asi jen jeden dort asi 3 patrový a to musí vyjít podle mě... Mamka nechce taktový ten dort za dceru tak to dělat ani nebudem... :-)
Odpovědět
Ahojte holky:) prosím o radu..nevíte o nějaké kadeřnici a kosmetičce (nejlépe 2v1) z Brna, která by mě přijela nalíčit a učesat domů? díky moc za tipy..původně jsem myslela že to zvládnu sama, ale nakonec to nechám na odborníky.
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka my budeme mít jeden hlavní svatební dort, pak máma říkala, že upeče dva piškotové dorty s ovocem polité želem :-) a asi ještě udělá babča roládu a myslím, že toho bude až až, jelikož nikdo moc to sladké nebaští :-)...ale já si dám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak děvčata, dnes jdeme domluvit všechny podrobnosti do restaurace, pak oběhnout prstýnky, doufám, že si už konečně nějaké vybereme a když to hezky časově stihneme tak i skočit ke květinářce, ale tam to bude složitější, jelikož vůbec nemám tušení co bych chtěla za kytičku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka @kofik.h To je taky pravda,jeden patroví a pak nějaké roládky,a musi to stačit,jinak za dceru atd taky delat nebudem,.. stejne vsichni budou baštit prasátko,ale myslela jsem jak se dávají takové ty vysluzky do krabicek,aby na ně vubec neco zbylo :-)
Odpovědět
@patynecka my budeme dělat výslužky ve středu někdy na večer a ve čtvrtek to budeme rozvážet takže je budeme dávat ve většině případů dopředu a dort tam nebude.. a my budeme mít taky grilovačku a ze sladkého už tam budeme mít jenkoláče a pak jsme objednali 15ti kilovou mísu ovoce a taky si myslím že pokud bude teblo jakože bude ;-) tak moc ani nebude chuť na sladké :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?