Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Ahoj Holky @morwenna my máme prstýnky u našich a tam jezdíme tak jednou za měsíc a první co tak letím nahoru do skříně si vyzkoušet prstýnek :-D takže asi tak.... Holky včera jsem se pokoušela vyfotit to oznamko ale nějak to nevypadalo dnes dobře tak hodím do alba jen návrh co máme zpracovaný přes počítač :-)
Odpovědět
Ahoj Holky včera mi bouchla cukrářka, nemáte nějaký konatk v okolí brna nebo vyškova na šikovnou cukrářku??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy už máte všechny hotové oznamko?!! Tak to jsem zase pozadu. ;-) teď mi akorát začalo zkouškový, takže všechno okolo svatby musí počkat až do půlky června.. Jo a prstýnky máme schované doma v krabičce a já se na ně minimálně 2x do měsíce chodím "kochat"..A taky si ten svůj vyzkoušet - jen pro jistotu - jestli mi pořád dobře sedí...
Odpovědět
my ještě oznamko nemáme. Mám za tři týdny stánice takže není na nic čas. Ale hned po státnicích se na to vrhu
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to občas nevydržím a chodím prstýnek zkoušet :-D Jinak oznámko taky ještě nemáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka ahoj, cukrářku mi zařizuje máma v brně, má tip od nějaké kamarádky, jestli chceš můžu se poptat a sehnat kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
My máme oznamko od včera domáá!! ještě ho vylepšim děrovačkou,co jsem koupila,aspon pozvánky ke stolu a pak se uvidí,co vše ,,oděruju,, když budu v tom amoku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, došila jsem si šaty :-) ukazovala jsem je mámě a její reakce: "ty budeš jako Kate!" :-D :-D :-D maminka trochu přehání...včera jsem v nich byla fotit fotky pro nastávajícího, hrozně se na to těším...večer nebo zítra snad nahážu fotky hotových šatiček
Odpovědět
@morwenna ahoj, byla bych ráda za kontakt jestli můžu poprosit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, svatbu mám taky ve stejný den, a s příprava jsem na tom celkem bledě. To nejdůležitější sice zařízené máme,ale na zbytek kvůli státnicím není čas :(
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiicka ahojky, vítej :-) a nevěš hlavu, mě se to zdá stejně,ale myslím, že základní věci máme a detaily se doladí kdykoliv :-) kdy státnicuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna Začínám 18.května a táhne se mi to do 6.června. Pořád si říkám, že pak je ještě času habaděj a že nějak se to prostě udělá:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak s příprava jsem na tom taky nějak bledě, jelikož teda máme už tak nějak vše vybrané, ale nemůžem se nějak dokopat k tomu, abychom to objednali a koupili...bojíme se, abychom se neunáhlili, takhle jsme to udělali s obřadem a tak teď ještě vyčkáváme, tak snad nic nepropásneme :-) už jste posílali oznámení? my ho ještě ani nemáme, nevíme zda máme udělat z naší fotky a sami a nebo si objednat nějaké, snoubenec chce nějaké propracované :-P
Odpovědět
@kofik.h Na posílání oznámení je ještě čas, my ho taky ještě ani vůbec nemáme. A vzhledem k tomu, že ho budu dělat sama, tak to chvíli potrvá.
Odpovědět
@kofik.h Ahoj my si budeme oznamko dělat sami. Teda spíš se o to pokusíme, ale snad to dopadne dobře. Chceme obyčejné z naší černobílé fotky na které budou jen obličeje a nějak hezky to chci orámovat tu samotnou fotku a pod to jednoduchý text kdy a kde to vypukne :-) . Snad se nám to povede, protože s jinou variantou nepočítám. Začnu ho dělat až začátkem června a posílat ho budeme poslední týden v červnu. Myslím, že to je akorát.
Odpovědět
Holky můžu vás všechny uklidnit mám kamarádku která se bude vdávat příští sobotu 21.5 a s přípravama začala minulý týden :-D a už bude mít skoro vše zařízené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka to je super ;-) Já v sobotu koukala na Sex ve městě, viděla jsem to sice od momentu, kdy pan Božský utekl od oltáře, ale celkově se mi ta svatba na konci, v jednoduchým kostýmu a s obědem s kamarády , líbila víc než plánovaná monstr akce :-D :-D :-D menší akce se určitě dá zorganizovat za krátkou dobu, my zamluvili vše asi během tří dnů a teď už jen dolaďujeme :-D :-D :-D
Odpovědět
@leiladelly no tak sex ve městě to je meka :-D můj mi furt nadává že a to hledím ať na seriál nebo na filmy :-D ale mě se to prostě líbí tak co :-) Já jsem si plánování svatby rozložila abych každý měsíc zařídila něco :-) tak už to máme taky skoro naplánované :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sex ve městě byl super :-D I když seriál se mi líbil asi o kousek víc :-D Já to dělám tak nějak "nárazově", napřed jsme domluvili všechny termíny, pak návrhářku na šaty (nechávám si šít svoje šaty), kadeřnici mám, vizážistka asi bude v té době na dovolené, myslím, že mi trochu pomůže, předem řekne, co a jak a namaluju se pak sama. Teď řeším oznámení, měli jsme určitou představu, ale narážíme na to, že nikdo není schopen vyrobit obrácený slepotisk za slušnou cenu. Taky jsem řešila, s kým půjdu k oltáři, tatínek umřel. Ale máme děti, tak jsem se rozhodla, že půjdu s těma dvěma staršíma, bude to dobrá sranda. :-D Máme jen malinkatou akci, skoro mi to připomíná tu svatbu Carrie na konci :-D , ale tak nějaké přípravy přece jen jsou :-) (abych pravdu řekla, přijde mi skoro jedno, jestli je deset hostů, nebo padesát a víc.... člověk ty věci musí nachystat tak jako tak :-) Tak jsem se rozepsala :-D
Odpovědět
@leiladelly to máš pravdu, my budeme mít teda o něco větší svatbu, oficiálně asi 65 lidí ale můj taťka je hroznej lidumil a chtěl by tam mít nejlépe všechny :-D tak tomu řekne a tomu taky no tak jsem zvědavá kolik nás tam nakonec bude, máme to jiné v tom, že odpoledne budeme mít už jen takovou grilovačku s kamarády tak to už se tam pak rozplyne jestli bude o 10 lidí víc nebo míň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Důležitý je, aby to každý měl tak, jak on to cítí. Já vnímám jako mezník to, jestli člověk ještě má svoje rodiče, nebo ne. Když ano, tak je nasnadě taková ta "klasika", rodina a pak odpoledne kamarádi a spol. :-) My to máme tak, že já už rodinu nemám a rodiče Radka moc o svatby nestojí :-D Tak jsme si řekli, že pozveme opravdu jen toho, koho chceme. Nezveme nikoho z konvenčních důvodů, že by se slušelo pozvat ;-) Bude to takový náš mejdan, máme dobrou fotografku, tak na fotky se těším. A jinak, hlavně , ať je to v klidu a žádný stresy a žádný nervy! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanelka: tak to je kamarádka vážně dobrá..já se svou nerozhodností bych to za tak krátkou dobu nezvládla.. :-( Když si vezmu třeba jen boty - já blbec oblítala všechny možné obuvy v Brně, plno ťamanů a několik svatebních salónů - abych se nakonec vrátila pro úpně první boty co jsem zkoušela.. :-) Karel se mi smál a říkal, že kdybych takovou energii co jsem věnovala schánění botů, věnovala třeba práci, tak už musíme mít na svatbu dávno vyděláno..
Odpovědět
Profilova fotka
@leiladelly : ta malá svatba na konci filmu má opravdu něco do sebe..Včera tchýně naznačovala něco v tom smyslu, že nechápe, proč jsme se rozhodli pro tak velkou svatbu.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt no, my máme dva docela extrémy - na rodinný oběd máme jen nejužší rodinu a svědky (cca 20 lidí), ale na večerní party máme zatím cca 70 lidí - jsem zvědavá, co na to řeknou rodiče :-D my jim moc podrobností zatím nesdělovali...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt hlavní je, aby počet hostů vyhovoval vám, ne tchýni....vdáváš se přece ty :-)
Odpovědět
@petulkavt no tchýně to je kapitola sama pro sebe, můj přítel už jednou ženatý byl tak si dokážete představit to nadšní když jsme jim ozámili že se chcem vzít :-( to bylo a proč, musíte?? a že už jednu svatbu platili a tak no prostě děs...
Odpovědět
@morwenna tak to budeme mít asi velmi podobné, malinkatý oběd a mega párty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna, @chanellka : no my právě taky chceme oběd jen s rodinou a pak večer párty s kamarády..Tchýni nějak nedochází, že ikdyž pozveme jen blízkou rodinu, tak to prostě dá dohromady těch 30-35 lidí.(teda počítám s obědem i pro fotografa a pro kamaráda co nám to bude natáčet ) ..Večerní párty je jí jedno, tam už jsem na čísle 45-50..Ještě nemáme udělané oznamko, ale už máme i nějaké "odpadlíky"..takže počet hostů se bude určitě ještě měnit..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a co mě včera teda nejvíc dostalo, bylo, když říkala, že to bude blbý, že z jejich strany tam bude jen třetina lidí a z moji strany rodiny to budou dvě třetiny..Vážně nemůžu za to, že jsme prostě větší rodina..Můj taťka je z 6 dětí ale i tak zveme jen jednoho strejdu s rodinou a jednu sestřenku s rodinou - prostě ty se kterýma si rozumíme a pravidelně se vídáme..Snažili jsme se aby ten počet hostů i na oběd byl trochu "vyrovnaný" ale fakt nevím jak jinak to udělat..Nějak neovlivním to, že skorošvagrová je momentálně sama nebo že se bratranec rozešel s přítelkyní a já tam teď mám z jejich strany o další dva lidi míň..
Odpovědět
@petulkavt totok je nejhorší můj taťka má ještě tři bráchy a mamka dvě segry takže jsem na tom hodně podobně, my navíc teda se všichni pravidleně scházíme a je to vždycky hrozná sranda, tak bych je tam večer chtěla všchny mít no a přítelova strana je mamka která je jedináček a táta který sice má sestru ale tak nějak spolu nekomunikují.... takže co, na svatbě bude většina hostů z mojí rodiny ale já na to kašlu svatbu si platíme samy a naši nám zaplatí raut a řekli ať si pozveme koho chceme, tak co.... Přítelovi rodiče nic platit nebudou a ani nám nebudou přispívat tak co.... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?