Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Nechávali jste si dělat prsteny na zakázku?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt Já ho taky nemůžu do nákupů dokopat-naprosto to nesnáší! uz mu 14dní říkám ,at si veme na den dovcu,ze nekam zajedem,mnoo a nic.. :-) no jo ,chlap :-)) @janca74 na před chtěli,ale když nám bylo řečeno 14tis za pá a více,nakonec jsme koupili přes internet...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem strašná..si říkám,že nebudu zbytečně utrácet, že si nebudu pořizovat žádné šaty na převlečení, že mi stačí ty koktejky nebo jiné letní šaty co už mám doma...No a ono je to zase jinak..jsem prostě neodolala a v mém oblíbeném obchůdku v Olomouci si dnes koupila nádherné šatičky...foto hodím do alba zítra.. Budete mít taky nějaké šaty na převlečení? Chtěla bych ve svatebních vydržet co nejdéle, ale něco sebou přeci musím mít do zálohy, kdyby se třeba stala nějaká nehoda a já skončila např. se skvrnou od vína na šatech....
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt já teda určitě šaty na převlečení mít budu...něco se může stát, jak říkáš (cokoliv od toho, že se poliju až k tomu, že mě moji bláznivý kamarádi při únosu na rybník vykoupou :-D )...takže určitě si něco na převlečení vezmu.... a s tím utrácením si neděluj hlavu, jsem na tom stejně...včera jsem šla okouknout prádlo a koupila jsem si dvě soupravy (akce 1+1 :-D ) a podvazek....
Odpovědět
@morwenna Ahoj je z oceli i můj byl z oceli, ale jak jsem psala ten můj se nepovedl a od té doby to s výrobcem řeším. Chce mi pomoct, ale bohužel nejde nebo neumí udělat to co bych si představovala
Odpovědět
@janca74 ano na zakázku, podle fotky prstenu
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami co ještě zkusit třeba jiného výrobce? můžu se ještě zeptat, od koho to máš? mám totiž taky prstýnky z netu - sice titan, ale dělá i ocel, tak jestli to není stejný výrobce (abych se třeba mohla začít bát)...
Odpovědět
Mám je od pana Rybníčka. Píše se tu o něm jen pozitivně, ale ten můj prsten prostě udělat nejde. Je to normální prsten, jen je tam jeden velký kámen (nechci tam malé kamínky), aby tam mohl být ten velký kámen tak prsten je hrozně tlustý a nedá se nosit. Nejde tam prostě dát klasický placatý kamínek. Pořád to spolu řešíme a poslala jsem mu asi deset fotek prstenů, který může udělat a klasický prsten s malýma kamínkama udělat může. takže mi asi nic jiného nezbyde.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami aha, tak budu držet palce, aby to dopadlo aspon trochu podle představ a hlavně ke spokojenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt taky chci vydržet co nejdéle ve svatebním,ale nějaké šaty na převlečení mít určitě sebou budu.jen ještě nevím jestli ze zásob co mám doma nebo nějaké pořídím nové:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami Aha tak to jo,já ti chtěla právě říct jestli by ti prsen nějak nepředělali,ale jak tak čtu tak to asi nejde.Zkoušela jsi se ptát i jinde jestli by ti nějaký takový neudělali?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami tak zkus Jitku Kudláčkovou, ta dělá i s kameny a vždy jsme s ní (resp. s její firmou) měli super zkušenost. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak mi jsme prstýnky nakonec včera objednali přes ten net,rak jsem zvedava za 4 týdny jak budou vypada :-))) ale na obchudek byla chvála,tak doufam,že bude vse ok A co jinak,jak jste pokrocili v nakupování dekorací atd???
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme dneska byli na nákup vývazků a ještě nějaké drobnosti a hned 1000 kč v pytli :-) To se zdá, ale těch věcí co je třeba nakoupit....uff.. :-D No ale to hlavní... Už máme vybrané prsteny a budou 13. května, jupíííí a za super cenu ;-) Jinak už máme skoro všechno, ještě botky, ale na ně pojedeme do Polska, tam je to levnější.
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat A jaké máte prstýnky,odkud a za kolik???????? ;-)
Odpovědět
@leg ahoj pošleš mi kontakt prosím?děkujuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami veveve tečka jk tečka cz
Odpovědět
Profilova fotka
holky prosím o radu, pořád o tom uvažuju - jsou nutné vývazky?
Odpovědět
@morwenna já myslím že nutné nejsou, já jsem je původně taky nechtěla, protože budeme mít s vatbu v kostele a pak párty, ale mamka řekla že joooo, no tak jich pár uděláme a bude je mít jen rodina.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@morwenna Ahoj já si to nějak bez vývazků neumím představit :-) mám pocit, že to ke svatbě patří, ale záleží na každém jaké si tu udělá :-) . Ani nevím z jaké doby je tradice vývazků.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami mě to přijde taky tokové tradičnía líbí se mi to...na druhou stranu nevím, jestli se to vůbec hodí k naší netradiční svatbě (máme svatbu historickou)...asi nechám pár udělat s jednuduchýma bílýma mašličkama, a kdo bude chtít, tak si je vezme...
Odpovědět
Profilova fotka
@patynecka Ahoj, přítel má prstýnek hladký lesklý a já mám akorát navíc 5 malinkých briliantků a máme to ve žlutém zlatě. Moc krásné a vyjdou nás na 7 tisíc, takže super cena. Prsteny máme z Havířova. Taky jsem včera byla s kámoškou nakupovat a narazila jsem na svatební botky v Deichmanu a jen za 450 kč. Už se to pomulu blíží co? :-)
Odpovědět
@janinkat no to jo čas letí jako blázen ještě 127 dní pokud se nepletu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Jo 127 dní, ale tak my už máme skoro všechno zařízené, akorát nějaké drobnosti dokoupit. Strašně to letí, naštěstí zatím nejsem vůbec nervozní, ale to asi příjde, že? ;-)
Odpovědět
@janinkat já taky ne a jsem zvědavá jestli se ta nervozita dostaví, občas ale u mím vám takový ty stavy, je to na celej život, mám nebo nemám ale to je prý ormální tak se tím moc nezatěžuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka:...ještě 127? já bych řekla už jen 127? :-) Holky vážně vám závidím ten klid, já jsem nervózní už teď..Pořád mám pocit, že nic není zařízené a že se to ani nestihne..Navíc se mě skoro všichni pořád na něco ptají...asi to chce na nějakou chvilku odpočinek od toho blázince..
Odpovědět
@petulkavt :-D taky se dáá :-) už začíná být vendku nádherně tak teď už to poletí ty dny to bude nářez...... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ještě 4 měsíce ;-) Chtěla jsem se zeptat, jestli budete mít závoj nebo ne? Uvažuji, že ho mít nebudu, mám pocit, že mi nesluší...
Odpovědět
@janinkat Ahooj :-) já jsem si ho vypůjčila ale taky ještě nevím jestli si ho vemu... :-) chtěla bych mít kytku ve vlasech budu mít takový bolerko a dlouhý náušnice tak nevím jestli už tam toho nebude až moc :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?