Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna já taky pořád váhám jestli závoj nebo ne :-) a jakou barvu šatů budeš mít?
Odpovědět
Ale tak proč ne i k barevným šatům může být závoj, když se to dobře sladí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, právě mě do závoje ukecávají hlavně maminky, že když už nemám bílý šaty, abych vypadala trochu jako nevěsta, já bych ho moc nemusela... @janca74 šaty budou smetanové - spodnička a vrchní jsou zlato - červené, je to brokát, ten červený má v sobě také zlaté nitě - mám ty látky vyfocené v albu tady...
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna hmmm originální šatičky :-) myslím,že třeba smetanový závoj by šel i když já bych asi k takovým šatičkám závoj nebrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna: podle mě to bude i bez závoje vypadat perfektně..pokud se v závoji necítíš, tak si ho neber..doufám, že pak přidáš fotku hotových šatů - jsem na ně moc zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata :-) tak se k vám přidávám do klubu, sice máme svatbu o den dříve, ale tak to snad nevadí ;-) ale jak to tady pročítám tak mám lehce depresi, jelikož nemáme ještě nic zařízené :-( a hlavně to nejdůležitější hospodu :-( asi z toho zešedivým....
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h vítej :) já toho taky zatím moc nemám...a jelikož se mi blíží zkouškové, začala jsem delegovat :-D hlavně na otce, stejně má moc řečí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt dám, doufám, že tak do měsíce budou moje hotové, abych se mohla pustit ještě do těch pro muže...
Odpovědět
Profilova fotka
@kofik.h Ahojky,my máme svatbu taky 26.8 :-)
Odpovědět
Holky nám asi bouchl DJ na svatbu dneska nám poslal cenovou nabídku 7.200 Kč, když jsme spolu mluvili osobně říkal že nejlevnější varianta je 5000 a nejdražší 8000 ach jo :-( Nebudete mít některá z vás taky DJ?? O kolik si řekl??
Odpovědět
@chanellka my budeme mít kapelu, ale 7.500,- za DJ se mi nezdá zase tolik. A na jak dlouho to mělo být?
Odpovědět
@pajami no já právě nevím počítala jsem s 5000 jak řekl na začátku :-S já bych to i brala za těch 7200 ale přítel řekl že strop je pro něj 5000 co by mohl obětovat :-( tak teď nevím teda.... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
@chanellka no tak to je blbý, že řekl původně takovou částku a teď chce něco jiného. A nezkouší Vás jen jestli povolíte?
Odpovědět
@pajami no přesně říkal přítel taky, tak mu bude volat tak jsem zvědavá co se z něj vyklube ale mám trošku strach, když už teď jedná takhle tak aby vůbec přijel na tu svatbu... ]-(
Odpovědět
@chanellka Zkus si najít jiného DJ ať máš nějakou rezervu.
Odpovědět
@pajami už se na tom pracuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@janca74 jo tak to je supr :-) ale docela je ten den blbý kvůli dopravě, co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka Já taky chledám Dj, nebo kapelu, ale přítel by nejraději kapelu a za těch 5.000,- ale bojím se, že stejně za tuhle cenu neseženu :-( Ale nejraději bych sehnala konečně hospodu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@kofik.h já jsem teda od začátku raději nakloněná k DJ než ke kapele a to přesně z toho důvodu jak píše tady pan dinner ale je to na každým, přítel říkal že by byl ocotnej dát za DJ 5000 ale prý se dá sehnat i za 3000 ale to nevím jak je to s kvalitou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky nepřemýšlíte o vlastních etiketách na svatební víno?
Odpovědět
@pajami já přemýšlela ale nakonec jsem to zavrhla, víno bude na svatbě ve džbánech tak jsem přemýšlela spíš nad nějakými lístečky na stužce aby každý poznal co pije za odrůdu :-) ale nevím jak to vymyslet....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu nová. Máme svatbu 27. 8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrej nápad:-) @pajami
Odpovědět
Profilova fotka
@alushka77 vítej mezi námi:) kde plánujete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
na zámku ve Šluknově, okres Děčín:-)
Odpovědět
Ahoj holky jak to máte vymyšlené se svatebníma darama? My čekáme jen peníze, ale nedovedu si představit jak bude probíhat předání. Napadlo mě, nechat někde truhličku jakože na přání, ale nevím jestli by to pochopili a zase tam psát že je to na prachy to je blbý. Chtěla bych to nějak vymyslet, protože si myslím, že svatebčanům to bude taky vrtatat hlavou a aby za mnou každý chodil s obálkou a každý v jinou dobu tak nevím kam bych ty peníze dávala.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami U nás to probíhá tak, že když nám svatebčané gratulují po obřadu v kostele, tak většinou každý dá kytičku a obálku kde je přáníčko a v obálce jsou i peníze. To přebírají svědci a na hostině nám to předají.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?