Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@petulkavt Ahoj tak to je super. Jsem zvědavá na fotky. Po extempore se snubním prstenem mi švadlena poslala o víkendu fotku šatiček a už budou skoro hotové. Tak aspoň něco se podařilo.
Odpovědět
@pajami Tak to gratuluji ž euž budou šatičky hotově, četala jsem si že se nějak nepodařil tvůj prstýnek, budeš si shánět nový?? :-)
Odpovědět
@chanellka Pán, který mi ho dělal mi v sobotu sám od sebe napsal, že mi udělá nový (už třetí) tak nevím, ale asi do toho půjdu a už si ho prostě nechám. Kdybych sháněla někde jinde tak už bych neměla s ženichem stejný.
Odpovědět
@pajami já jsem původně taky chtěla jiný prstýnek než přítel, protože jsme se absolutě nedokázali shodnout na výběru ale nakonec nám padli do oka jedny co se líbili oboum. Přítel ale taky nechtěl slyšet na to že by jsme měli každý jiný :-)
Odpovědět
@chanellka já chtěla od začátku aby jsme měli stený. přítel na to moc není takže jsem vybrala já co mě se líbí a jemu se naštěstí taky líbil no akorát to dopadlo tak jak to dopadlo, ale kdyby to měla být jediná komplikace tak by to bylo super :-)
Odpovědět
@pajami přesně tak jak říkáš :-)
Odpovědět
Dnes máme mít první přípravu na faře a můj přítel dostal horečky :-(
Odpovědět
@chanellka Ježiši ještě že jsi to sem napsala!!!! Já měla telefonovat koncem března faráři a domluvit se!!!!! děkujuuuuuu že s náma sdíliš své starosti někomu to sem tam hodně pomůže :-)
Odpovědět
@pajami Tak to jsem ráda :-) ale co my no, mám tam jít dnes sama a přítel si to pak musí ahradit tu hodinu...
Odpovědět
@chanellka a nemůžete si to oba odložit až budeš přítel fit? Hele a bere to v pohodě,že tam musí chodit? Můj dahý to dostal rozkazem :-) tak se moc netváří, ale souhlasí, že to nějak přežije :-)
Odpovědět
doufá totiž, že to ukecá tak na dvě max tři sezení :-D
Odpovědět
@pajami jo on to celkem vzal no sice není věřící ale já jo tak to dělá spíš kvůli mě, já jsem ho do toho nenutila, kdyby řekl že nechce svatbu v kostele tak by jsme se nejspíš vzali někde jen tak venku ale jsem ráda že nic nenamítal :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@pajami Právě paní říkala ať tam jdu aspoň sama a domluvím se s panem farářem jak to uděláme, tak třeba se to bude dat ještě nějak přeložit, se mi to totiž zdá takový divný, nebudem tam chodit sami ale budou tam s nama i jiní snoubenci, že tam budou všichni v páru a já bych tam měla být sama.... :-|
Odpovědět
Holky, obávám se, že na 2-3 sezené to neukecáte. Někde trvá intenzivní příprava i půl roku.
Odpovědět
@jancip u nás to bude už tak komplikované, protože přítel dělá na směny a farář nemá čas. Včera říkal, že se nám ozve kaplan ten se nám prý bude moct přizpůsobit. No tak nevím jak to dopadne. Nevíte kdo všechno může oddávat? Musím počítat s variantou, že svatba nebude v kostele.
Odpovědět
@pajami s náma má připravy jáhen a bude nás i oddávat ale kaplan myslím oddávat nemůže, nebo si myslím že to jen takovej pomocník... Já jsem včera absolvovala první hodinu příprav sama, protože přítel lehl a bylo to celkem fajn, pro mě jako pro věřící zajímavé povídání, takové nenásilné, přítel se totiž bál že mu tam bude vštěpovat do hlavy že musí věřit a tak... ale byl to takovej mladej kluk a nikomu svůj názor nevnucoval tak to bylo super :-) My teda máme 4 sezení katechyzmu a 2 sezení přípravy na manželství :-)
Odpovědět
@chanellka to vím, že nemůže oddávat kaplan. Má nám udělat jen tu přípravu, ale přítel jelikož pacuje na směny nemá tolik času tak nevím jak to dopadne. Buď bude kaplan ochotný se nám podřídit nebo padne svatba v kostele a musel by nás oddat nějaký pošahaný zastupitel nebo starosta, ale než tohle tak to se radši nebudu vdávat vůbec
Odpovědět
@pajami já teda musím říct že u nás byl velice ochotný jakkoliv se schůzkami manipulovat a přizpůsobit se na 100% našemu volnému času... Neboj, dobře to dopadne... ;-)
Odpovědět
@chanellka snad jo. To už je druhá komplikace to se mi vůbec nelíbí.
Odpovědět
@pajami já si myslím že vám vyjdou vstříct a když ne tak si najděte jinej kostel, tam budou určitě hodnější :-)
Odpovědět
Já už právě hledala jiný kostel a tady vypadali nejvstřícnější a stačí,že je problém s oddávajícím (už jsem psala, že se budeme brát 250 km od současného bydliště v rodné vesnici :-) , a tamní farář nechěl pokřtít moji neteř, protože její rodiče nechodí v neděli do kostela) takže si myslím, že bude ještě i oddávající farář dělat problémy.
Odpovědět
@pajami já teda nevím ale moje kamarádka když se chtěli vzít u jednoho s rodičů ve vesici, vzpomínám si že to taky měli dost daleko domluvili se s faráři a hodiny na přípravu barali tam kde bydleli a pak se akorát s farářem co je odával domluvili že na přípravu budou chodit jinde... a co teda vím tak to bylo uplně v klidu... Já nevím někteří faráži mi přijdou fakt divní :-S
Odpovědět
@chanellka Přesně takhle jsme domluvení i my, ale potom co nepokřtil neteř a nedal jim ani povolení, aby ji pokřtili jinde si myslím, že nám bude dělat problémy. Ale to je předčasné řešit, protože ještě jsme se neshodli na předpřípravě. A kdo všechno může teda oddávat? jen starosta a zastupitelé?
Odpovědět
@pajami no myslím že jen starosta + zastupitelé a farář nebo jáhen, jinak mi není známo......
Odpovědět
Tak jdeme dnes na první schůzku s kaplanem. Musím říct, že příjemnějšího člověka jsem nikdy neviděla. Je strašně hodný a ochotný tak už se těším hlavně jak si hodinku odpočinu u jeho povídání :-)
Odpovědět
@pajami Dobré ráno :-) No vídíš, já jsem ti říkala že to dobře dopadne ;-) Holky byla jsem včera vzkoušet kadeřnici na svatební účes a musím říct že jsem byla hooodně překvapená, jak cenou tak i finální barvou :-) Jupííí už se těším na první zkoušku účesu :-)
Odpovědět
Já byla včera taky u kadeřnice, ale jen na melíru a musela mi trochu zastříhnout konce takže mi vlasy do svatby určitě už moc nenarostou. Tak nevím co vymyslím za účes :-(
Odpovědět
@pajami já bych chtěla jen takovej drcek malej, něco podobného jak mám v albu a včera říkala že na to mám ideální délku, vlasy mám něco málo pod ramena, tak jsem ráda protože jsem se bála že to budu mít na to moc krátký.... Ale naštěstí ne tak jsem si oddychla.... Nechala jsem si pře Vánoci pstříhat, měla jsem vlasy do půli zad pořád jsem si je nechávala růst že jako na svatbu ale můj furt nic tak jsem si řekla že už na to kašlu a 22.12 jsem se nechala ostříhat na takový delší mikádo no a 24.12 mě přítel požádal, myslela jsem že ho zabiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka moc hezký účes...jsem zvědavá, co vykouzlí kadeřnice mě....také pořád váhám jestli závoj nebo bez, co myslíte? budu mít barevné šaty...
Odpovědět
@morwenna no já pravě totiž taky váhám jestli se závojem nebo bez, já sice budu mít šaty bílé a mám k nim půjčené bolerko a mám koupené dlouhé naušnice, tak nevím jestli už by to nebylo moc přeplácané kdybych měla ještě závoj :-| jinak já po závoji vždy toužila.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?