Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nejsem u některých hostů právě jistá.. A věř mi, že to co tobě nebo mě přijde samozřejmé, tak jiným to tak připadat nemusí..Budu si brát cyklistu a někteří jeho kamarádi jsou dost "cáklí" sportovci..takže tohle platí hlavně pro ně..
Odpovědět
No u tématické svatby to je něco jiného. To je jasné, že musí snoubenci napsat co na sebe. Ale u normální svatby si myslím to je zbytečné. Já znám všechny naše svatebčany a vím, že přijdou slušně oblečení. Já nevím, mě to prostě přijde divné a mě by to urazilo. Já bych si to netroufla někomu napsat.
Odpovědět
@petulkavt To bych možná spíš volila variantu, že bych si s těma kamarádama promluvila. Určitě se uvidíte do svatby několikrát třeba na nějakém večírku. Ale staršímu příbuzenstvu a starším hostům bych to teda nepsala.
Odpovědět
@pajami Máme taky cáklé kamarády, ale jejich přítelkyně už teď vymýšlí jakou jim koupí košili aby spolu ladili.
Odpovědět
@petulkavt Když je to "zvláštní" tématická svatba, tak to samozdřejmě chápu!To je opravdu vhodné poprosit hosty, aby se takto oblékli a pak se třeba necítili trapně.... Ale pokud jde o "obyčejnou" svatbu, tak se mi tyto kartičky s příkazama jak se obléci zdají trapné až ponižující
Odpovědět
@petulkavt Ale neber to prosím, že se do Tebe pouštíme. O tom to není ,nemyslím to zle, jen říkám, co bych si asi myslela já, kdybych takové instrukce dostala, tak jen aby si to vaši hosti taky tak nepřebrali, víš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to rozdávání oznamka taky beru jako něco zvláštního..a je mi jasné že minimálně při té příležitosti skoro se všema budeme mluvit..Většina z nich se bude taky hned ptát jak si tu svatbu představujeme a co si mají obléct případně co za dar..
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas: já to tak neberu, neboj.. Jen si asi nerozumíme v tom co jsem měla na mysli..Nikdo nedostane katričku s příkazem. Jen z čistě praktických důvodů prostě dostanou ještě vytistěný harmonogram dne, kdo jakým autem pojede atp. Upřímně když budeme rozdávat oznamka 2 měsíce před svatbou, kolik lidí si asi zapamatuje že se sejdou v domě nevěsty v tolik a tolik..nebo že mají vzít na obřad do auta ještě tetu kterou zatím neznají..Já si myslím že na to v den svatby prostě nebudu mít čas a ani nervy a ani chudák moje svědkyně není všemocná aby tohle sama v den svatby organizovala..
Odpovědět
@petulkavt Jó tak nějaký plán dne taky určitě plánuji. Taky ho budeme asi dávat k oznamkům. Nesnáším, když na se na svatbě každý ptá kam má jít, kam si sednout, všichni jsou zmatení a neví, co mají dělat - teda zatím jen ze zkušenosti hosta..
Odpovědět
Profilova fotka
A když už jim dám ten harmonogram, tak k tomu můžu dopsat - to co se tady řešilo původně za otázku - ohledně těch darů. Nevtíravou a třeba i tou veršovanou formou. A pak tam nékterým dopíšeš že je prosíš aby se oblékli společensky. No a nakonec že se na ně už moc těšíš a že pokud budou mít ještě nějaké dotazy, tak ať zavolají tobě nebo příteli a v den svatby ať volají svědkovi a svědkyni..
Odpovědět
@petulkavt Ano, ale o tom oblečení bych to nepsala. Ale teď nevím, kdo to tady psal o cyklistech, asi Ty. Tak pak bych to možná fakt napsala :-D . Ale jen jim.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas: no je mi jasné, že ta svatba nebude přesně taková jakou si ji člověk vysní a naplánuje..Nechci malovat čerta na zeď ale už jsem zažila i to, že se nerozjelo auto nevěsty.. :-| A když budou mít všichni harmonogram a budou vědět v kolik kde mají být, tak snad ten chaos aspoň trochu "eliminujeme".. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petulkavt harmonogram budme mít taky, hlavně proto, že máme překvapení pro hosty tak aby byli napjatý i po obřadu :-) . Nemaluj čerta na zeď :-) . Když se nerozjede auto nebo se něco rozbije to zase není taková tragédie. Já si nejvíc přeju, aby se všechny babičky a ostatní svatby dožili aby nepršelo. To mi stačí :-)
Odpovědět
@petulkavt Jo jo taky myslím, že je fajn mít harmonogram. Hlavně pro hosty.... Já ho asi budu psát tou vtipnou formou -televizní program. dávala jsem to číst ségře a bráchovi a líbilo se jim to. Ale ještě nejsem úplně rozhodnutá.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas: jj, ten cyklista je můj :-) Zrovna ho mám na 14 dnů na Mallorce kde trénuje..Dneska jsem myslela že ho asi přizabiju až se vrátí..První věc co mi řekl dnes do telefonu bylo : "tak jsem to přežil"...No ve mě by se v té chvíli snad krve nedořezali - já už hlavu plnou toho že někde sletěl že má něco zlomenýho nebo tak..A oni dnes jeli jen horskou etapu a chtěl mi říct, že to zvládl ve skvělém čase a že není tak zničenej jak si myslel že bude..
Odpovědět
No něco podobnýho má sestřenka - taky cyklista... Ale už si prý zvykla. To já bych si asi nezvykla, pořád se bojím, že se něco někomu stane
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: tak to bych si taky moc přála..můj dědeček má už 86..ale pořád to dokáže ještě "roztočit"..Kdybyste viděli jak umí skvěle tancovat..takový valčík s ním, to je vážně něco úžasného..
Odpovědět
@arilas ¨já se taky pořád strachuju. Proto jsem psala, že mi stačí když se všichni svatby dožijí. Samozřejmě ne jen svatby. I když se na svatně něco pokazí tak je to o přístupu. Pokud to budeme brát s humorem a nadhledem tak to bude v pohodě. Já se uričtě nebudu stresovat jestli něco vyjde nebo ne. Budu si to užívat a to už měsíc před svatbou. Nakonec to období plánování a těšení bude stejně nejhezčí. :-)
Odpovědět
@pajami Když jsme u těch prarodičů, tak u nás babičky byli nejvíc dojaté a natěšené na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas: no ja mivam takovy obdobi, kdy si rikam ze je fajn ze neco dela a nesedi jen doma a ze se ti muze stat cokoli i kdyz jen pujdes tady u nas na nakup..Ale ted jsem trochu s nervama na pochodu. Sestrenka mela v lete hodne vazny uraz prave na kole a skoncila na voziku..Proto jsem taky museli hledat bezbarierove misto na obrad i hostinu..
Odpovědět
@petulkavt :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: tak to moje babička mi řekla, že když už se bude vdávat i její vnučka, že už je asi hodně stará..A pak jen dodala, že se ale staře necítí takže prý já musím být moc mladá :-D
Odpovědět
@petulkavt tak to řekla, babička moc hezky. s tou sestřenkou to je fakt hrozné. já když mám z něčeho depku tak si uvědomím, že můžu být ráda že jsem zdravá nejen já , ale i celá rodina. Jinak nám přišli snubní prsteny a ten můj katastrofa. dala jsem ho reklamovat, přišel jiný a ještě horší. Takže si budu muset nějaký asi koupit a ženich si nechá ten vyrobený. nebo nevím. naštěstí šaty jsou krásné a už budou hotové, Tak aspoň něco.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas, @pajami: je to hrozny, ale sestrenka to zvlada naprosto perfektně..Už teď se proháněla v krkonoších na monoski a ještě než napadl sníh zase zkoušela jezdit na handbiku..Doma se vsazime ze ktere paralympiady priveze prvni medaily. Jeslti uz z Londyna pristiho roku nebo az ze zimni..
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: ty prstynky me mrzi..nase nastesti dorazily v poradku.. Zitra jedu do Mikulova na saty..takze se jdu poradne vyspat at tam nevypadam jak po flamu..
Odpovědět
tak dej vědět jak jsi dopadla. Četla jsem tady na fóru na Madoru (jestli je to teda ten salon kam jedeš) samou chválu tak snad dobře pořídíš.
Odpovědět
Mně přijde brzy dávat nějaký harmonogram se svatebkem. Se může ještě mnohé změnit. Myslím, že stačí, když se nějaké instrukce pošlou tak měsíc dopředu. Zatím jsem se s tím setkala u všech známých, nikdo neznal tak brzy přesné detaily, kdo s kým pojede v autě a tak. Vždyť ještě ani nebudu vědět, kdo na svatbu přesně přijde. To se dovím, až při tom zvaní.
Odpovědět
My v harmonogramu auta mít nebudeme. Jen sraz u nevěsty, obřad, oběd, focení novomanželů, překvapení a večerní program.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem.. Včera jsme byli v Mikulově v Madoře zkoušet šaty..Nečekala jsem, že to bude tak moc úspěšný den..Původní plán byl, že se podíváme so mají, vyzkouším co se mi bude líbit a že se ještě po shlédnutí fotek doma poradím co teda by bylo nejlepší..Dopadlo to ale trochu jinak. Jedny šaty co jsem zkoušela se mi tak moc líbily a byla jsem to v nich prostě já, že jsem už neváhala a rozhodla se. Zaplatila jsem zálohu a moje vysněné svatební šaty se už budou šít.. :-) :-) :-) Jsem happy jak beruška..Fotky hodím do alba až mi moje skorošvagrová pošte to co taky nafotila..
Odpovědět
@petulkavt super už se těším na fotky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?