Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@petulkavt no mě by to bylo ani celkem jedno ale včera jsem to navrhla přiteli a ten to razantně odmítl, že pak už to nebude míst svoje kouzlo, tak asi má pravdu tím pádem jsem ale uplně nahraná protože si nevím rady jak to zorganizovat.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka no, řeším úplně stejný problém - obřad máme v 13 00, potom prohlídku zámku s focením, oběd....no, a tak počítám od 18 bych už chtěla být na party.... ...přemýšlela jsem, že v restauraci uděláme ještě před obřadem nachystat malý přípitek (cca od 1130 nebo od 12) a pohoštění (je technicky nemožné, aby se všichni sešli v domě nevěsty) - příbuzní by se tam oťukali, něco zobli a na obřadu by nešilhali hlady - no a my mezitím asi půjdeme fotit první sérii do zahrady - aspon se trochu před obřadem uvolníme :-)
Odpovědět
@morwenna no to my se uvidíme až před oltářem tak jsem zvědavá, to asi moc žádná uvolňovačka nebude....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poraďte mi kde sehnat fialkové ubrousky, na netu nějak nejsou...
Odpovědět
@janinkat Nezkoušela jsi IKEU tam mívají celkem, záleží asi na odstínu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka ahojky, a kde v Pv jste kupovali oblek v OP Prostějov nebo u Ševčíka? mají tam i o víkendu otevřeno nebo jen v týdnu? Díky :-) Přítel oblek má, ale asi koupíme jiný :-)
Odpovědět
@jarcag Ahoj my jsem kupovaly oblek v Obleky Koutný v Prostějově a byli jsem tam v sobotu takže v pohodě, myslím že na netu mají otevírací dobu :-)
Odpovědět
Holky máte v plánu k oznámení kartičky s pozváním ke stolu a kartičky o dvatební dar?? Jak to řešíte, budete dávat oznámení + 2 kartičky??? Mě to přijde takový blbý, tak jsem si říkala že jsetli to nenatisknout na jednu s obou stran ale mám pak stach že to někdo třeba neotočí a my se stejně nevyvarujem skleničkám, talířům a podobným nesmyslů, chtěli by jsme finanční svatební dary... Co myslíte, nebo jak to budete mít vy??
Odpovědět
@chanellka Ahoj my budeme mít jen kartičku s pozváním ke stolu a na druhé straně bude harmonogram. Mám totiž pro hosty připravené překvapení tak, aby byli napjatí :-) . Kartičku o svatebních darech dávat nebudem. Žíjeme spolu už dlouho tak doufám, že nikoho nenapadne dávat nějaký věci do domácnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka máme jen kartičky s pozváním ke sv.stolu a říkali jsme, že když je pojedem rozvážet, tak nenápadně vždycky řeknem, že jestli neví co koupit tak bysme byli rádi za peníze :-) máme svůj byt a vše vybavené, tak to snad pochopí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka super, v Prostějově toho je hodně tak jsem nevěděla jakou firmu myslíš :-) zajedem tam kouknout
Odpovědět
@jarcag myslím že budete spokojení, paní jsou tam super a ceny uplně božský :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chanellka díky
Odpovědět
@jarcag není zač Já jsem právě chtěla napsat takovou tu básničku jak se vždycky píše... no tak to bude asi formou pokus omyl, kdo přinese skleničky neotočil kartičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka ono to je stejně jedno. Kamarádka taky měli kartičku o darech a sešlo se jim skleniček a vyloženě kýčů dost. :-| Holt svatbu některé osoby berou jako dobrou možnost zbavit se krámů
Odpovědět
@leg taky mi to tak připadá v některých případech.... :-( což je dost smutné.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak problém s kartičkama jsem vyřešili trochu jinak..My budeme mít dvě obálky. V jedné obálce bude oznamko a pozvánka ke stolu nebo na večerní raut a v druhé obálce bude program dne, pro přespolní mapka Brna a informace o ubytování a taky ta básnička o darech. Ta bude napsaná i s dalšími instrukcemi a radami - v kolik a kde se sejde rodina nevěsty, kdo z rodiny pojede jakým autem na obřad, co si mají svatebčané oblíct atd. Nerada bych aby nám někdo na svatbu totiž přišel v jeansech nebo v kraťasech, stejně tak bych nerada aby některá s přítomných měla bíle nebo dlouhé šaty. No a taky tam bude doporučení a prosba že pokud mají děti a nejsou schopni si je uhlídat, tak ať si zajistí na ten den hlídání. Já si svatbu zkazit nenechám..
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě jsem zapomněla dodat, že většinu oznamek budeme předávat osobně, nebo některým posílat pouze elektronickou verzi, takže za poštu i se 2 obálkama nějakou tu korunku ušetříme..
Odpovědět
@petulkavt No tak to je teda dost drsné hlavně s tím oblečením a těma dětma. nevím jestli bych se neurazila kdyby mě někdo zval na svatbu a zároveň mi sdělil tohle.
Odpovědět
@petulkavt Taky mi to připadne dost hrozné :-S
Odpovědět
@petulkavt a to žádná ženská nemůže mít dlouhé šaty?Ani třeba jinou barvu než bílou? A co když má nějaká křivé nohy tak musí být v kalhotech? Nebo má plesové šata dlouhé tak si bude muset koupit krátké šaty?
Odpovědět
Myslím, že je úplně normální mít na svatbě dlouhé šaty. Tohle už se mi zdá opravdu přehnané
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami, @arilas: čekala jsem, že se do mě někdo "pustí"... ;-) napsala jsem to blbě dlouhé bíle šaty a nebo bílé šaty..
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami, @arilas: a co se vám zdá přehnané na tom, že někomu řekneš aby nepřišel v riflích? Kdykoli jsme šli na svatbu, tak jsem se ptala nevěsty v jakém stylu svatbu mají a jaké oblečení je vhodné..Já beru svatbu jako společenskou událost, někdo zase ne. Na ples bych taky nešla v riflích nebo kraťasech..
Odpovědět
Profilova fotka
A s těma dětma se vám to může zdát přehnané..já proti dětem na svatbě nic nemám..ale všeho s mírou..Bohužel zkušenosti s předešlých oslav mi jinou možnost nedávají. Opravdu bych byla nedara kdyby mi na svatbě lítalo nezvladatelné dítě a schazovalo a rozbíjelo talíře..a jeho rodičům to bylo jedno..
Odpovědět
Aby ses nedivila, že se někdo urazí nebo dokonce nepřijde na svatbu. Mě tohle "nakázat" kamarádka tak mi to přijde,že si myslí že jsem úplně blbá, že nevím co se sluší mít na sobě. Tipuju, že půlka ženských se urazí a všichni rodiče, kteří mají děti
Odpovědět
Profilova fotka
Proč by se měl někdo urážet?! Vžyť nikomu nepřikazuješ co konkrétně si má oblíct - neříkáš mu např. vem si tyhle zelený šaty. Jen hosty prosíš aby se společensky oblékli. Jestli vám ostatním nevadí že na svatbě bude další ženská v bílém, tak mě to prostě vadí. Asi jsem sobec, ale vdávám se já, je to můj a přítelův svatební den, tak nevidím důvod proč by tam měla být jiná v bílých šatech, nedej bože v bílých dlouhých šatech. To by urazilo mě a snad i každé nevěsty by se to dotklo..
Odpovědět
A myslíš že tvoji hosté jsou opravdu takový že by příšli nevhodně oblečení? Já nevím, nedovedu si představit člověka, který jde na svatbu v džínách. I ten největší blb ví co se sluší a patří. Nechci tě kritizovat jen jsem se něčím takovým ještě nesetkala. Mě by se opravu nelíbilo kdyby mi přišlo krásné svatební oznámení a k tomu poznámka o oblečení a o dětech. Myslím si že se pak každý soustředí na to a ne na oznámení. Já beru i to rozdávání oznámení jako výjmečnou chvíli. Já to takhle vidím tak abys nebyla zklamaná.
Odpovědět
a taky si myslím, že i kdyby tam byla nějaká ženská v bílých šatech tak na nevěstu prostě mít nebude. Budu tam mít kamarádky, které jsou hezké a mají dokonalou postavu a budou mít krásné šaty, ale nemyslím si, že by mě zastínili to ani náhodou.
Odpovědět
Profilova fotka
A není to vůbec o tom, že bych si myslela že je někdo blbej a neví co si má obíct..Před 2 lety jsem byli známým na svatbě - tématická svatba ve stylu country a western. A mě se vůbec nijak nedotklo když nás nevěsta s ženichem poprosili abychom si na sebe vzali něco v tomto stylu..Naopak jsem byla ráda, že vím co si máme na sebe vzít abychom jim to nějak nezkazii a oni měli svatbu jakou si přáli..Vždycky je to jenom o lidech..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?