Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@chanellka ahoj jakou budeš mít kytku?
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka no tak za tu cenu to vypadá fakt dobře. A taky mě zajímá, jaké kytky? ;-) Já dnes byla zkoušet další šaty, tak je jdu stáhnout a přihodím pár fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám včera konečně došlo oznámení, je nádherné :-) A taky jsem si dneska koupila spodní prádlo pod šaty, fakt žůžu ;-) Můj ženich má tmavý oblek s proužkama, využili jsme povánoční slevy u Blažka a ušetřili 50% ,paráda..
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem stáhla fotky šatů, takže kdo chce, tak se mrkněte a budu ráda, když mi napíšete, které se vám nejvíce líbí. :-)
Odpovědět
@leg ahoj mě se nejvíc líbí číslo tři a pět ty ti fakt padnou :-)
Odpovědět
@pajami mám ji v albu amám u ni napsaný že je to favotitka, tak přesně takovou akorát ještě doplněnou o bílé fresie :-) @leg budou převládat tmavě růžové růže s bílími a zeleným i doplňky fresie eustonie no prostě takovej mixík :-) doufám že to bude vypadat dobře.... :-)
Odpovědět
@leg Ahojky tak podle mě ti nejvíc seknou šaty číslo 7 a pak 1 :-) fakt nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg já myslím,že č.7 nebo č.2 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem sem po čase zase zavítala. Vidím, že nejsem sama, že skoro všechno už mám nachystané. Oznámení jsme si nechali nakonec u firmy Japos, prstýnky máme od jednoho zlatníka z Prahy (máme je z oceli v kombinaci s růžovým zlatem-fakt pěkné a za supr ceny, kdyby jste někdo chtěli kontakt tak pište...), hudbu máme taky Nota bene, fotografku taky, obřad a místo na hostinu,cukroví, dorty. Vývazky jsem šila sama, docela sranda ale mám! :-).....ted už jen zamluvit květinovou výzdobu. Máme u nás asi 4 květinářství, tak přemýšlím jaké vybrat :-)
Odpovědět
@janinkat vy už máte hotové oznámení :-) to je mazec, já bych ho už taky chtěla tisknout ale jak ho budu mít doma, budu mít tendence ho už rozdávat a to se mi zdá 5 měsíců před svatbou ještě docela brzy ale já bych to nevydržela :-D
Odpovědět
@jarcag ty jedeš teda :-) My už máme taky skoro vše zařízené, teď už jsme ve fázi kdy šetříme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg: mě se nejvíc líbíš v 1 - tím že nejsou jen čistě bílé jsou naprosto úžasné a perfektně ti sedí :-) pak se mi ještě líbíš v 7 - v nich máš fakt perfektní postavu..a v 5 taky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jarcag: teda oproti tobě máme s přípravama úplný skluz.. ;-) skoromuž mi dnes navíc odletěl na 14 dnů pryč, takže dost věcí musí zase počkat než se vrátí..ale ještě než mi "frnknul" do teplých krajů, tak jsem si stihli domluvit schůzku s fotografem.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat: taky jsem chtěla využít povánoční slevy u Blažka, ale bohužel mají střihy co skoromuži nějak nesedí..Zkoušel už obleky od Koutného i od OP, ale pořád jsme nenašli to pravé..Asi to s ním bude horší než se mnou a šatama :-( Jinak se nám oběma líbí buď černý s jemným prouškem nebo takový šedo-černý taky s jemným prouškem..
Odpovědět
@petulkavt tak my jsme kopili u Koutnýho takovej tmavě šedej s leslým proužkem :-) dokonce mám udělali úpravu na míru zdarma :-) a ta cena, bala úžasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to musela všechno udělat ted, v červnu mám státnice tak na to nebude čas:-( Teď už jen vymýšlím blbinky, co ještě koupit aby bylo vše 100%. Pak už to bude jen o tom počasí, protože obřad máme venku:-( ale snad na nás sluníčko vykoukne aspoň na chvilku :-) oznámení už mám doma a je to boj ho nechat ve skříňce a nevytáhnout ho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: tak takový podobný (možná i stejný) taky zkoušel, a dokonce mu i seděl, ale bohužel tenhle měl na zádech vadu-zatrhnuté nitky - jakoby se o něj někdo opřel suchým zipem..A paní nám řekla, že v téhle velikosti mají jen ten jeden.. :-( Ale napadlo mě, že bychom se skoromužem vyrazili přímo do Prostějova - do jejich prodejny..že bychom si nějaký víkend udělali výlet za našima do Olmiku a cestou se tam "náhodou" zastavili.. ;-) Holky, budou mít vaše protějšky vestičku? Já nad tím pořád přemýšlím..vypadalo by to určo moc pěkně, ale aby se mi v tom vedru moc nezpotil.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, to jsem úplně ve skluzu, když to tu čtu....asi budeme muset trochu přidat.... :-)
Odpovědět
@petulkavt my jsme byli přímo v prostějově a tam teda mají výber celkem velkej a od všech čísle mají velikosti a když ne tak došívají takže se myslím že tam by jste to měli nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: tak to jsi mě hodně potěšila..tím pádem je rozhodnuto - ať se to Karlovi líbí nebo ne ;-) pojedeme do Prostějova..Můžu se zeptat na kolik vás ten oblek vyšel? A kupovali jste i vestičku?
Odpovědět
@petulkavt Oblek stál 3500 komlet i s úpravami na míru, prodlužovali nám rukávy a vyštíhlovali sáčko aby bylo víc na tělo, vestičky tam mají hezké, nic méně my chtěli čistě bílou a tu měli jen jednu a ta se nám moc nelíbila ale krémových tam měli dost i nějaké barevné.... :-)
Odpovědět
Ahojky holky..vidím že taky už ste v plným proudu příprav....my už máme taky oznámení,musely sme tak brzy kvuli známým co máme s Francie,Belgie...je úžasný dělala nám ho kamarádka fotografka,sem ráda protože tak sme platily jen tisk,takže 120 oznámení mě vyšlo asi na 1500 :-) ...ale rozdávat ho budem až tak dva,měsíc před svatbou...ted ještě řešíme kartičky ke stolu.jinka výzdobu budu dokupovat v dubnu,ted řeším šaty,budu si je objednávat na internetu takže zítra vyberu který a objednám :-) dodací lůhu ta je 2měs.takže radši s předstihem..a boty koupený mám...jinak si na toho 27.taky moc přeju krásně protože obřad máme venku,puvodně sme to měly mít o týden dřív ale kvuli některým lidem sme to musely o týden odložit...tak snad to vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si domluvila termín na focení boudoir.....doufám, že muže řádně překvapím :-) termín mám až v květnu, do té doby se snad psychicky připravím :-D plánujete je některá taky, máte zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@morwenna Ahoj já jdu taky v květnu,měla jsem jít už dneska,ale sletěla jsem ze schodů tak jsem se trochu vylepšila takže mám focení odložené. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poraďte mi, kde mám sehnat pěkné botičky na svatbu?! Obešla jsem v Brně snad všechny obuvi a bez úspěchu :-( Botičky co mám v albu jsem nakonec zavrhla. Dnes jsem je opět v obchodě zkoušela s trochu volnějšíma kalhotama a při chůzi se mi ta přeska zadrhávala o kalhoty..s takovou bych si zničila šaty a při mém štěstí přitom taky spadla..A to bych na své svatbě opravdu nerada..Chtěla jsem nějaké botičky na podpadku a balerínky si nechat až na přezutí..Ach jo!
Odpovědět
@petulkavt Ahojky tak to nevím já jsem si v Brně taky nevybrala, objenala jsem si přes Auko sice jsou super ale mám úzkou nohu tak mi vyjíždí, tak jsem byla taky na mrtvici že tady žádný takový podbný botky neseženu, chci totiž růžový :-) Nakonec jsem si dovezla z Londýna ale koukám pro botičkách pro mamku a je to teda děs a býda to ti povím teda :-) Nikde nic moc nemají ale ještě, podle mě ale ještě budou dostávat letní kolekce a tam by snad mohlo něco být :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka jj, taky čekám na letní kolekci. Doufám, že nějaké seženu a v nejhorším případě si za 200Kč půjčím botky v salonu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No asi mi nezbyde nic jiného než taky čekat co se ještě v obchodech objeví..Dneska jsem se docela vyděsila-pořád jsem si říkala,že do svatby je ještě půl roku, že je to plno času..a nějak jsem se přepočítala..ono je to už za 5 měsíců a né za 6 :-o Nechápu kam mi ten jeden měsíc zmizel..Asi bych měla s těma přípravama opravdu pohnout..
Odpovědět
Holky ono se to nezdá ale letí to jako voda za 5 měsíců z nás budou vdané paní :-D No já bych řekla že kromě oznámení máme už zařízené všechno, akorát teď spekulujeme spřítelem zda ještě trošku nepřeorganizovat náš plán, protože po obřadu jsme chtěli jít s rodiči ještě na oběd, aby alespoň něco bylo takové slavnostnější a je to hlavně kvůli prarodičům... Jenže teť premýšlíme jestli ten oběd nezrušíme aby jsme měli víc prostoru na společné fotky, protože je to děsně časově napreslí ve 13:00 máme obřad ten bude trvat cca hodinu, pak gratulace nějaké foto na oběd by jsme se dostali když dobře tak v 15:00 no a v 17:00 už máme nachystanou párty a tak toho prostoru kde by jsme se v klidu mohli jít fotit moc nezbývá..... :-( co myslíte holky, jak by jste to udělaly vy?? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: taky řešíme problém s focením..Chceme udělat pár fotek - jen nás dvou - ještě před obřadem. Máme to ale na 12:00 a s česáním a líčením bude to dopoledne opravdu náročný ..Vy to máte ve 13:00, tak to byste určitě stihli něco před obřadem nafotit. A po obřadu byste mohli udělat fotky skupinek a pak jít na oběd..Ale záleží na tom, jestli chceš nebo nechceš aby tě tvůj muž viděl před obřadem..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?