Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@leg Dortíky vypadají fakt krásně. Už jsi zdravá?A byla jsi už v salonu zkoušet šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,máme svatbu 26.8 můžu se přidat k vám :-)
Odpovědět
@pajami šatičky jsou moc krásný, mě si se rozhodně do vkusu trefila :-) jsou nádherné :-) @janca74 určitě vítám tě mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janca74 no jasně, vítáme tě.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami zdravá už jsem a na šatech jsem ještě nebyla. Na týden jedu do Varů k ségře, tak snad se mi podaří oběhnout něco tam. Jak jsem koukala, tak kolekce mají ty samý jako v Praze, ale ceny doufám levnější. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka my taky nakupujeme po částech a apoň nemáme žádný stres,že něco nestíháme a v klidu postupně všechno obstaráme.Pro prstýnky jsme si byli v lednu a taky mě přišlo,že se paní diví,že jdeme tak brzy.Ŕíkala ,že tam měli snoubence kteří chtěli prstýnky na svatbu která byla za 14 dní no tak to abych se nervovala aby se to stihlo a byli hotové tak to radši s předstihem ;-)
Odpovědět
já jaem taky pro si to podtupně zařizovat, rozloží se ty naklady na dekorace a pak to člověku nepřipadne jako tak obrovská částka, ketrá z toho vznikne, kdyby se to mělo nakupovat vše najednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme taky svatbu 27.8. a už se strašně těším!!! :-) Máme už skoro všechno zařízené, takže aspoň máme klídek. Akorát ještě prsteny objednat, ale předběžně už máme vybráno. Přítel mi sice říkal, že to strašně brzy zařizuji, ale myslím, že je to lepší, aspoň se nemusím stresovat, že by nebyl volný termín apod. A taky finančně jak si to člověk rozloží a postupně si to nakoupí, tak ho to finančně nezruinuje ;-) My máme ale také štěstí, protože nám naši platí hostinu, cukroví a dort, alkohol, takže to je více jak polovina útraty.
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že je nás tady čím dál víc a to je super.. díky moc holky za komentáře k šatům - je pravda že ty první mi i pocitově seděly nejvíc-nikde mi nic neklouzalo, nepadalo, nechybělo nebo nepřebývalo ;-) ..asi půjdu do nějakého takového typu štaů.. @pajami: ty šaty jsou nádherné..mě se na nich moc líbí ten korzet.. O víkendu jsem byla u babičky a domluvily jsme se že až budu mít vybrané šaty, tak mi k nim ušije pompadůrku a pro mou sestru-svědkyni taky..Abychom pěkně ladily..Moje šikovná babička nám taky vyrobí polštářek pod prstýnky..Prý nám na něj i něco vyšije..a do něj zašije prý i něco pro štěstí..Tak jsem moc zvědavá.. ;-)
Odpovědět
já teď reším šaty pro svědkyně, přítel chce aby měli stejné, jenže moje sestra je po porodu, tak ještě není uplně štíhlá jak by chtěla a přítelova sestra je zase hubeňourka, tak přemýšlím jak to mám vyřešit :-D
Odpovědět
A jak se na to tváří svědkyně, že budou mít stejně šaty? Ne každé sluší stejná barva a stejný střih šatů.
Odpovědět
@pajami no celkem s tím souhlasili šaty se jim budou nechávat šít tak mě teď napadlo že by mohli mít stejné nebo podobné látky ale každá jiný střih.... podle toho jak to navrhne návrhářka...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chanellka řekla bych,že to není špatný nápad aby měla třeba každá jiný střih,který jim bude sedět než aby měly stejné a třeba se v nich některá necítila
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt jé to je hezký,že Vám to babička takhle ušije a ten nápad s tím,že něco do polštářku zašije pro štěstí to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat Ahoj,taky to takhle zařizujeme všechno po částech aby to pak nebyla najednou pálka :-)
Odpovědět
@janca74 No snad se nám to nějak podaří zkloubit :-)
Odpovědět
já bych teda nechtěla mít s někým stejný šaty. Doufám, že mě to nikdy nepotká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dámy, zítra začíná tour de svatební salony, tak držte palce :-) Doufám, že malá nebude moc zlobit a tetička jí zvládne uhlídat. :-)
Odpovědět
@leg já jsem byla taky zkoušet satičky s neteřinkou a bylo to v pohodě :-) malá byla suprová byla z toho vyjevená, hold ženská se nezapře :-D Tak držím pěsti a přeji šťastný výběr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg tak držím palce ať najdeš ty pravé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :), taky to máme 27.8. v 13hod. na hradě Svojanov :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bayulka: vítej mezi námi srpnovými...Jak jste na tom s přípravama? @leg: hodně stěstí při hledání těch pravých šatů..Doufám, že se pak podělíš o dojmy a třeba i fotky.. ;-)
Odpovědět
@bayulka také tě vítám :-) Holky byli jsme v neděli s DJ se podívat na místo konání naší zahradní párty po obřadu a jak jsem z toho měla takový smíšený pocity ze začátku tak teď jsem z toh obyla nadšená asi jak je to jaro nebo já nevím :-D jen doufám že nebude pršet, i když je posezení pod pergolou, tak by to asi narušilo celý večírek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem dnes byla v prvním salonu a celkem jsem se těšila na šaty, které se mi líbili na netu. Stejný typ, na který mám zálusk v Adině (ale cena 8500 je dost). Šaty měli hned na prvním stojanu v přízemí a v patře se zkoušelo. Paní mi je hned přinesla, stáhla ze stojanu, já je zkusila a už se mi z nich nechtělo vylézt ;-) Zkusila jsem ještě jedny, ale ty mi neseděli a do dalších se mi ani nechtělo, protože chci bílé s nějakou barvou a těch tam moc neměli. fotit tam maj zakázáno, ale po dotazu nebyl problém. takže foto v blogu. :-) ještě se mrknu v jiných salonech, ale myslím, že mám vybráno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg pěkné, mě se nejvíc líbí ty první s tou černou aplikací, jednak na tobě vypadají úžasně, jednak se mi líbí barevné šaty :-) moc ti sluší :-)
Odpovědět
Holky tak mi dneska došla cenová nabídka na květiny a komplet to vyjde na 3.700 tak to jsem překvapená a nadšená zároveň :-) dnes to jdem zamluvit, jupíííííííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka super, a co všechno ta cena zahrnuje? ;-)
Odpovědět
Je tady nějaká nevěsta, co má svatbu v tomto termínu a ještě nezkoušela žádné šaty nebo jsem poslední? :-)
Odpovědět
@leg no je tam kdytka pro nevěstu, korsáž pro ženicha, květina do vlasů, náramky pro družičky a o něco větší náramky pro maminky, pak ikebana na stůl a dvě vazby na hřbitov :-) @jancip no to máš tedy nejvyší čas ;-)
Odpovědět
Ahoj holky jaké budou mít obleky Vaši ženichové? Nejdřív jsme přemýšleli o černém, ale pak mě napadlo, že v tmavém bude asi většina pánů tak aby ženich nesplýval tak jsme se rozhodli pro světlý. Už jsme byli v jednom salonu ženich si zkoušel tři a ani jeden nepadl tak to bude asi horší než se šatama pro nevěstu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?