Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@pajami já jsem ji dostala od přítele k narozeninám ale myslím že se to dá normálně půjčit na internetu je spostu odkazů, a nebo se zkusit zeptat v restauraci jestli mají možnost někde vypůjčit, většinou mají nasmlouvané nějaké dodavatele :-) já chci určitě jahody, ananas banán hrozny a meloun :-) je to prostě bomba :-)
Odpovědět
Holky už máte vymyšlené líčení? Chtěla bych na řasách perličky nemáte s tím někrerá zkušenost? Na zkoušky líčení jdu až v červnu/červenci, ale chtěla bych mít představu a rady co je dobrý a co ne :-)
Odpovědět
Ahojky já jsme měla chvilku řasy prodloužený a na nich jsem měla ty kamínky a vypadalo to super, ale nevím jestli to na vlastních řasách bude mít takovou životnost, jestli tam bude držet ten kamínek, ale myslím si že ten jeden den určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami ahoj, já jsem na jedný nevěstě viděla prodloužený řasy a super a na druhé prodloužené s kamínky a byl to děs běs. Jak na karneval. Myslím, že hlavně při svatbě platí že čím míň, tím líp. (hlavně u make-upu). Já osobně si teda řasy prodloužit nechám ale bez okras.
Odpovědět
Ahoj holky děkuju za názory. Já se poradím s kosmetičkou a uvidím, ale určo ty kamínky vyzkouším :-) . Včera jsem dostala info, že by do pátku měli přijít snubní prstýnky tak už se hrozně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska byla zkoušet šaty v ANO na Masaryčce a jsem teď nějak nerozhodná..Myslela jsem si, že vyzkouším pár šatů, abych věděla co mi sedí a pak že si nechám ušít šaty na míru v Madoře v Mikulově..ale ty co jsem dneska zkoušela mi perfektně padly a půjčovné bylo jen 5900,-...Ach jo,to je zase dilema! Půjčit nebo nechat ušít..
Odpovědět
podle mě ušít!jestli jsou dobří.můžeš je pak prodat, nebo si je schovat (jak jsme s holkama milovaly hrát si na princezny v svatebních šatech mé mamky!)ale z půjčovného ti nezůstane vůbec ale vůbec nic...
Odpovědět
Ahoj já si nechávám šaty ušít. Chci mít originální šaty a ne šaty, které má každá druhá nevěsta :-)
Odpovědět
Ahojky holk, já kdybych neměla už zapalcenou zálohu na půjčení, taky bych asi šatičky nechala ušít.... ;-)
Odpovědět
Tak se nám začíná rýsovat konečný návrh svatebního oznámení, dělá nám ho sestřenka a vypadá to zatím ne valmi dobré cestě :-) jupíííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka super :-) co tam budete mít? @petulkavt no, hlavně, aby ti sedly a líbili se ti - je pravda, že pokud si je necháš ušít, tak to vyjde skoro nastejno a zůstanou ti...
Odpovědět
Profilova fotka
mám úlovek :-) dnes jsem v Ikey koupila dvě "panenky" na auta - neboli dvě Ikea krysy :-D teď je ještě nějak vhodně upravit a vymyslet jak je tam přidělat
Odpovědět
Článek se načítá
@morwenna waw tak to jsi teda hodně odvázná :-D mít krysy na autě :-D ale fantazii se meze nekladou :-) nakonec jsem ustoupila a budeme mít oznámení s fotkou, což jsem moc nechtěla ale zatím to vypadá dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka no, ono to zase tak originální není, kdysi jsem to někde viděla a moc se mi to líbilo - bílá krysa bude mít závoj a černá krysa klobouček.....úplně původně jsme chtěli panenku - jako princeznu a draka s kloboučkem na ženichově, aby to ladilo do téma svatby, ale nesehnala jsem draka :-D
Odpovědět
Ahoj tak s těma krysama je to super nápad. S kamarádkou si říkáme krysičko (ani se neptejte jak to vzniklo :-) ) tak to by asi čučela kdybych měla na autě krysy :-)
Odpovědět
Jednou jsem viděla na autě velké plastové růžové prase a bylo ve svatebním a taky to vypadalo dobře. Někdo to mám dokonce vyfocený. :-)
Odpovědět
no tak to abych začala přemýšlet co ci dáme na auto my ale nic tak originálního mě nenapadá, tak asi zůstaneme u klasiky :-D Holky já jsem včera nakoupila krabice na vyslužky, původně jsme něchtěli žádný cukroví dělat ale echáme udělat jen výslužky pro rodinu, a na party budou pak jen koláčky a fontána a paní mě říká, vy budete mít svatbu už teď někdy že?? A já ji na to říkám no až v srpnu a vona a to už kupujete krabice na výsluky :-D Já nevím, jsem divná?? :-N
Odpovědět
Aspoň to budeš mít všechno připravené a budeš mít potom čas užívat předsvatební atmosféry. . Já teda nemám ještě nic. Vlastně jo. Na poště na mě čekají prstýnky :-) už se nemůžu dočkat jak se můj návrh panu Rybníčkovi povedl. Mám v květnu státníci takže všechno kolem svatby budu rešit až potom. Chtěla jsem koupit teď bublifuky, ale počkám třeba mě do té doby napadne něco jiného a lepšího než bublifuky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za rady ohledně šatů...Já byla hned jak jsme začali plánovat svtabu rozhodnutá, že si je nechám ušít,ale pak mi do toho začalo plno lidí "kecat" a já jsem čím dál míň rozhodná..Mám trochu strach, že se mi pak nepodaří šaty prodat a nerada bych aby jen tak ležely ve skříni..Bylo by fajn, kdyby pak šly třeba přešít a já bych je unosila i na plesy..Konečné rozhodnutí asi padne 2.dubna - chystám se na výlet do Madory do Mikulova.Uvidím jakou mi řeknou cenu za ušití a jestli by mi pak třeba šaty přešily.. Jinak my už máme rozhodnuto co bude na autech -ženich bude mít cylindr buď s bílou organzou a modrou růží nebo modrá organza a bílá růže..a ještě tam bude mít nataženy pruh té bílé a modré organzy. Já budu mít tu bílo-modrou organzu propletenou-na ní pár bílých růžiček a budu to mít do "véčka" zakončené velkou mašlí..Mamka mi radila abych si nechala na auti udělat ještě nějakou kytku, ale živá by asi moc dlouho nevydržela a umělotiny nemám moc ráda.. @morwenna: ty krysy bych ráda viděla..přijde mi to vážně neokoukaný a vtipný.. @chanellka: proč bys měla být divná?! Na mě koukala moje ségra jako na pošuka když jsem ji řekla, že už máme od půlky únory doma prstýnky..Radši zařizovat všechno v předstihu a s klidem než se pak stresovat že se nestíhá, nebo že se nedá na poslední chvíli něco sehnat..
Odpovědět
@petulkavt no přesně tak já to nakupuju všechno postupně pomenších částkách, tak abych měla do svatby všechno, tak se na mě ta paní dívala jako bych byla z Marzu :-D Musíš pak napsat jak si pochodila v madoře, jsem celkem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Před chvilkou jsem hodila do alba fotky ze středečního zkoušení šatů..kdyžtak tam holky koukněte a pls poraďte..
Odpovědět
Profilova fotka
I my máme svatbu v tento termín, budou to přesně dva roky co jsme spolu, aspon se to nastávajícímu bude lépe pamatovat, jak on říká, připravuju se o jednu kytku za rok :-D
Odpovědět
@petulkavt Tak mě se nejvíc líbíš v šatech č. 1. Ty ostatní mi připadají "obyčejné" jsi mladá a s tvojí postavou si můžeš dovolit cokoliv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mas krasnou postavicku, tak at to ty saty zvyrazni, kazdopadne s techto jsou c. 1 nejlepsi :-)
Odpovědět
taky myslím že jedničky jsou nejlepší :-) jak jsem již psala, nerušila bych tvůj krásný dekolt ramínky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt jak psaly holky, jedničky jsou skvělý...dělají ti super postavu, no teda spíš tvou super postavu zdůrazňují :-) ještě se mi hodně líbí č. 3...
Odpovědět
Protože nemám čas založit si album posílám šaty, které budu mít já. Nebudou úplně stejné, ale něco na ten způsob
Odpovědět
Trefila jsem se některé do vkusu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt ahojky, tak já souhlasím s 1. a ty 3 taky vypadají pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dneska jsme ochutnali zkušební dorty a vzhledově nádherný a chuťově pro nás tak akorát. :-) Sice trošku dražší, ale mám z toho dobrý pocit. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?