Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka J00 Jéé díky moc.. ten je kráásnej.. za 1500 si myslim, že je super :)
Odpovědět
Ahoj holky máte už vybrané účesy? Já pořád nějak nemůžu najít co by se mi líbilo
Odpovědět
@veru_m jsem ráda že se ti líbí, jestli si ho budeš objednávat, tak pak přidej info a foto jak se spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami no, nějak tak mám představu a uvidím, jak se s tím kadařnice popere :-D a taky co bude z mých vlasů reálné :-)
Odpovědět
Dobré ráno, já mám v ůčesu taky celkem jasno ale jsem zvědavá jak to dopadne, si myslím že přijdu ke kadeřnici na zkoušku a všechno bude jinak, stejně jako když jsem byla zkoušet šaty, chtěla jsem hladké a jednoduché a mám přesný opak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já byla minulý týden u kadeřnice co mě bude česat na svatbu a říkala mi,že záleží jaké si nakonec vyberu šaty..že tomu přizpůsobí účes..Chtěla jsem původně vlasy vyčesat a dát do nich i nějakou kytku..ale Renča (moje kadeřnice) mi jen tak zkusila narychlo udělat něco z rozpuštěných vlasů a musím přiznat, že to vypadalo vážně nádherně..Takže teď u mě vítězí rozpuštěné vlasy-trochu natočené a propletené a byla bych teda bez závoje..
Odpovědět
Ahoj tak to já bez závoje budu určitě. Už kvůli účesu. Pod závojem tak nevinikne a taky budu mít hodně zdobené šaty tak abych nebyla přeplácaná :-) . Dokonce asi nebudu mít ani žádný náhdrdelník jen náušnice.
Odpovědět
@pajami já taky budu bez řetízku na krku mám totiž obrovské náušnice :-D tak už to taky nechci překombinovat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj :) Tak já už se taky můžu přidat k tomuto datu :) A s přípravama jsem ještě dá se říct nezačala, tak doufám,že tu pochytím nějaké fígle, jak to co nejdříve dohnat :)
Odpovědět
Ahoj já jsem byla dneska u květinářky, je to super ženská hodně mi poradila a budu mít míchanou kytičku s růží, frésií a já nevím s čím vším možným ještě :-D ale prý stačí když udělám závaznou objednávku tak koncem června :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám :-) Liškův mlýn :-) ale neni to jednoduche udelat svatbu, ze? Uz ted mi z toho jde hlava kolem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barunka7 vítej mezi námi. :-) @petulkavt a k účesu a závoji. Jelikož mám střih vlasů podstřižené mikádo alá Victoria Backham a strašně mi odstávají uši, tak rozhodnutí od kadeřnice bylo jasné. :-) Nejprve do mě hustila variantu vyčesaný účes a když jsme to zkusili, tak sama řekla, že kvůli uším určitě ne, takže to necháme na "přefoukané" mikádo s max. jemnou korunkou. Spíš s ozdobeným drátkem :-))) Ale jinak bych chtěla strašně moc vyčesaný účes, ale holt vlasy na to nemám a prodlužovat se ji fakt nebudu. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pajami já nad závojem pořád váhám, nejdřív jsem ho vůbec nechtěla - myslela jsem si, že se stylem nehodí....pak jsem si pořídila krátký pod drdol, prý aby bylo poznat, že jsem nevěsta :-D ale nevím, jestli ho nakonec použiji.... ...jinak šperky už mám - budu mít "něco půjčeného" - rodinný šperk z granátů
Odpovědět
Profilova fotka
@harcovka ahoj, já si myslím, že času ještě relativně dost, taky zatím nioc moc nemáme... jinak holky, nevím,ak první vlaštovku kdo se mě ptal na fotky šatů, mám u sebe ve foto blogu..teda, když jsem se na tu ještě fotku potom podívala,. tak jsem z ní moc nadšená nebyla (ještě nemají šněrování a zarovnaný spodek, tak to vypadá lehce divně)....
Odpovědět
Ahoj já mám taky podstřižené mikádo ala Viktoria :-) , ale teď si to nechávám narůst a musím říct, že už mám nervy. Dlouhé vlasy mi vůbec nesluší tak nevím jak to vydržím do svatby, ale zase krátký vlasy na svatbu nechci. Přemýšlela jsem o vyčesaných vlasech, ale na to je asi budu mít krátké :-( . Jinak druhá varianta je vlasy rozpuštěné a do nich korunka, ale spíš to nějak vymyslím s tím drdolem a popř. s nějakým příčesem nebo tak něco.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami:Tak to jsme na tom podobně..řekla jsem si že si nechám do svatby trochu dorůst vlasy..ale zrovna dneska když mi to zase padalo do očí a pořádně to nešlo sepnout jsem měla chuť to zase zkrátit.. :-( Jinak dneska jsem hledala na netu nějaké obrázky co by se nám hodili na svatebko..O víkendu jsem se totiž konečně s přítelem dohodli jak chceme aby vypadalo..Krůček po krůčku se nám to začíná rýsovat..:-)
Odpovědět
Tak na oznamko mám zatím jen nápad. chci ho udělat z fotek. Teda spíš z jedné fotky černobílé až bude trochu času tak se vyfotíme a zkusíme tu fotku upravit a když tak se zajdeme nechat vyfotit někam do ateliéru. Už se mi šijí šaty tak jsem z toho trochu nervozní jak to dopadne a už se nám taky dělají prstýnky :-) . Jinak jak už jsem psala mám všechno zařízené jen možná s farářem bude problém, protože nechce pokřtít ani neteř, protože její rodiče nechodí do kostela. Tak nevím co nás čeká před svatbou aby nás vůbec oddal. No bez komplikací se to asi neobejde.
Odpovědět
@pajami my budeme mít asi zase jinej problém s farářem, nevím jestli bude uplně ochotný nám dovolit vlastního klavíristu, jasně že bych chtěla přchod nevěsty na varhany, to má svoje kouzlo ale pak jak si budeme dávat manželský slib a vyměňovat si prstýnky, bych chtěla aby to podbarvil klavír, nemůžu totiž ani vystát písničku já ti prstýnek dám ]-( Která je tak oblíbená :-)
Odpovědět
A nutí Vás farář chodit do kostela?
Odpovědět
@pajami no my jsme ho vlastně ještě neviděli :-D protože se budem brát v kostele v Brně ale do kostela chodíme jinam, z doslechu jsem sice slyšela že pan farář je super ale že si do obřadu nenechá moc kecat, tak jsem zvědavá.....
Odpovědět
Chodíte do kostela pravidelně?my vůbec a obávám se, že to s tím naším farářem neukecáme. I když teda bude svatba 250 km od naše bydliště tekže tam do kostela ani chodit nemůžeme. Ale když vidím, že nechce pokřtít neteř tak mám obavy. Přitom nemůže vědět jestli malá třeba nebude věřící. Máme to tak, že na přípravu budeme chodit v Praze a obřad bude na Moravě. Obávám se, že tady budeme chodit na přípravu a on nám pak řekne, že pokud nepřijdeme do kostela tak nás neoddá.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak to mate s hudbou na svatbe, budete mit kapelu nebo nejakou reprodukovanou?
Odpovědět
@pajami myslím si že je všechno o domluvě, já chodím do kostela, ne sice pravidelně ale docela často tak 1-2 za měsíc podle toho jak mi to vyjde, můj přítel do kostela nechodí ani nevěří v Boha, dělá to jen kvůli mě že jsem křesťanka a chci mít obřad v kostele.... S tím křetm to bude trošku patálie, když rodiče malé nejsou věřící, takhle to měla i moje kamaráda, farář jim nechtěl malou pokřtít, protože nebyli věřící a nechodili do kostela a jejich teď už 15ti letá dcera se nechala pokřtít sama protože začala chodit do náboženství a chtěla ke svatému přájmání... Oni to ti faráři neradi dělají když nejsou rodiče věřící, někteří dokonce vyžadují aby rodiče dítěte měli uzavřený církevní sňatek..... Je to opravdu různé....
Odpovědět
@barunka7 Ahoj Baru, my budeme mít na svatbě DJje, protože budeme mít jen zahradní párty a ne klasikou svatbu ale i tak si myslím že to je lepš když slyšíš písničky v originálním podání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barunka7 ahoj, my taky budeme mít DJ. v září měla svatbu švagrová a Dj byl super, donesl si komplet sestavu včetně karaoke a zahrál opravdu vše. Od Karla Gota až po Kabáty. Živá hudba je taky pěkná, ale k nám do sálu by se nevešla a určitě by vyšla mnohem dráž. :-)
Odpovědět
Holky, už jste nějak řešili objednání cukroví a dortů? Já přemýšlím že bych ani moc cukroví neobjednávala že se to bude v létě zbytečně rozpouštět když bude teplo, že objednáme jen koláče, a místo cukroví čokoládovou fontánu s ovocem..... Co myslíte??
Odpovědět
Ahoj to je dobrý nápad s tou fontánou a možná bych udělala místo cukroví spíš ovocné mísy a hodně melounu :-) i když nevím jestli ten náš termín bude zase takové teplo.přála bych si aby bylo :-) my máme klasickou svatbu takže cukroví mít budeme a zařizuje to pro mé hosty moje maminka a pro hosty ženicha jeho maminka. ani nevím jaké bude cukroví a kolik toho bude. Na dorty si uděláme ochutnávku na velikonoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka tak mi dorty budeme testovat příští týden. V sobotu mají svátek můj skoromanžel a skorotchán, tak jsem objednala 2 menší dorty na zkoušku od cukrářky, kde si chceme nechat udělat svatební. Uvidíme, jaký budou. No a s čokofontánou počítám na 100%. Miluju ovoce v čokoládě a vždy se po něm zapráší než po rozteklých koláčkách.
Odpovědět
Holky kde jste sehnali tu čokoládovou fontánku? Taky jsem o tom začala uvažovat :-)
Odpovědět
a jaké ovoce se k tomu hodí? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?