Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka ptala jsem se již vdaných kamarádek, říkaly, že stačí tak 2 měsíce...
Odpovědět
@morwenna tak super, z toho jsem měla trošku strach... ale dva měsíce to je v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky já mám další čáru přes rozpočet. Matrika Prahy 5 mi řekla, že obřady v sobotu nedělají!!!!! Vy jste s tím neměl problém?
Odpovědět
Profilova fotka
veru_m : tak obrad mame v Pavilonu v Havlíčkových Sadech a hostinu a následnou oslavu máme na Statku na stránce, výhoda je, že je tam i ubytování pro rodinu + velká zahrada, kdyby něktěří chtěli přespat např. ve stanu ( spíš ti mladší, ale reakce jsou nadšené.... nemusí nic platit: )) ten statek je: wwww.nastrance.com Jinak jsem se byla podívat ještě zde: http://www.villadreucici.eu/ a kdyby tady meli ubytko tak neváhám. Tady totiz nechteji nic za pronajem a pan majitel byl opravdu moc prijemny. Jaky mate vy vybrany??
Odpovědět
Profilova fotka
veru_m : jj já jsem chtěla obřad ve viničním altánu v Havlíčkových sadech, ale přesně.. soboty neoddávají, jen prý církevní sňatky. Takže to máme o kus dál v tom pavilonu.
Odpovědět
Profilova fotka
@slunecko123 Na strance jsme to právě chtěli také, ale je to plné ( tebou? :) Teďko je největší favorit www.greenclub.cz . Ja bych chtěla obřad v Sacre Coeur.. tam je to se sobotou v pohodě, ale problém je s tím, že matrika neoddává :( Asi to dopadně, tak že nás oddá unitář.. Sem sama zvědavá jak to dopadne.. Jinak ještě jsme zvažovali http://www.hoffmanuv-dvur.cz/ ale tam chtějí 30 000 za pronájem..
Odpovědět
Ahoj tak já po domluvě s floristou budu mít kaly. Tulipány by prý nevydrželi ani tři hodiny :-( a vybrala jsem si typ kytky do které se hodí kaly než růže. A pro maminky doporučil taky kaly, ale jinak uvázané. Není to blbý?Růže by byli asi vhodnější pro maminky.
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_m my to máme v Náměšti nad Oslavou na zámku a tam není problém...spíš tam mají v sobotu jednu svatbu za druhou :-D jenom po nás chtěli poplatek za obřad v sobotu - 1000 kč....
Odpovědět
Profilova fotka
veru_m jj, máme už to zamluvené, jinak ten greenclub se mi moc libil :) Na Sacre Coeur jsem koukala, ale jestli si to dobre pamatuji, tak chteli docela dost za obrad. Jinak, co to znamená, že Vás oddá unitář? Jeste jsem o tom neslysela....
Odpovědět
Profilova fotka
No teda, člověk odjede na chvilku na hory a po návratu se nestačí divit..docela mi trvalo než jsem si zpětně vše přečetla ;-) Jak jste psaly o pár stránek zpátky, tak chuť na vše se vykašlat jsem měla taky, ale stačilo odjed na hory-neslyšet ani slovo o přípravách na svatbu ani o ničem jiném..prostě úplně vypnout a užívat si sněhu a sluníčka a chuť plánovat a zařizovat se zase vrátila.. :-) Co se týče kytek, tak budu muset hledat něco jiného než jsem chtěla..Mé vysněné hortenzie totiž prý na konci srpna nekvetou :-( Nevíte co kromě hortenzii a růží je ještě modré? A kvete to v srpnu?
Odpovědět
@petulkavt jééé tak to mě mrzí ale jiné modré kytky mě nenapadají, snad jen chrpa ale to nevím jak by vypadalo ve svatební kytce asi moc dobře neee..... Já bych chtěla tupipány ale prý to v srpnu není taky moc dobrá volba tak to vypadá nejspíš na růže.... :-|
Odpovědět
Ahoj já chtěla taky tulipány, ale od floristy vím, že vydrží hezké tak tři hodiny v srpnu. V teple se začnou totiž otvírat ;-( . Jedině, že by nám svatební den propršel a byla by zima :-) . nakonec jsem se rozhodla pro kaly a pro maminky bílé růže.Florista mi nabízel i pro maminky kytku z kal, ale to mi přijde ujetý.
Odpovědět
Článek se načítá
Modré růže ve svatební kytici by byli dost dobré
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami tak zkus takový experiment. Někde jsem četla, že se bílá růže postaví do vody s inkoustem a ona zmodrá, ale nezkoušela jsem to a ani nevím, jak to pak vydrží. ;-) Třeba to je blbost :-)
Odpovědět
@leg i já jsem slyšela že to tak funguje, dokonce jsem i někde slyšela že pokud chceme aby tuliány vydrželi tak prý se nějak vydlabe ta dužina v tom stonku a do toho se nacpe vata nasáklá vodou, že takhle jde tulipány uderžet ale každému komu to řeknu na mě kouká s otevřenou pusou :-D tak nevím kde je chyba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vyzkoušej :-))) do svatby času dost
Odpovědět
@leg to máš pravdu :-) i když si někdy říkám už aby to bylo, jak se těším :-)
Odpovědět
Tak dneska mám potvrzen termín 27/8:) tak doufám, že je dost času vše hezky naplánovat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, začínám dělat vývazky. Dívala jsem se na návod, ale potřebovala bych spíš nějaký univerzální rozměry stužky. Nevíte někdo o něčem?
Odpovědět
@jarcag to já se nebudu poštět zásadně do velkých akcí :-D na tohle já jsem levá, vývazky bude dělat mamča, ale vím že jsem kupovali stužku dost úzkou tak 0,5 cm a satenovou, nám to doporučila paní na veletrhu, že se to prý z toho dobře dělá :-)
Odpovědět
Ahoj holky a co hudba na obřadu. Tohle jsem objevila v diskuzi o hudbě a je to úžasné http://www.youtube.com/watch?v=8Af372...
Odpovědět
@pajami krááásnéééé ;-) my budeme mít obřad v kostele tak už čekám na první setkání, až se uvidíme s farářem a začneme se domlouvat co a jak :-)
Odpovědět
Taky budeme mít obřad v kostele, ale ta hudba je úžásná :-)
Odpovědět
naprosto dokonalá, já mám kamaráda který s hraje krásně na violonchelo, tak by to byla bomba, kdyby nám to tam zahrál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: tak to je opravdu nádherna..jenže tohle mít na obřadu tak budu řvat jako malá..u nás zatím vede tohle: http://www.youtube.com/watch?v=DZAUBY... oba ten film zbožňujeme.. ;-) a je mi jasné že nějaká ta slzička stejně ukápne..
Odpovědět
@petulkavt tak to já bych zase řvala u toho tvýho :-D fakt krásný..... já jsem nad hudbou na obřad zatím nijak nepřemýšlela....
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt a co to je za film? Tu hudbu znám, jen nevím, kam jí mám zařadit. 8-) My si postupně píšeme songy, který bysme chtěli o svatební den slyšet, ať na některý potom nezapomeneme. Ale na první tanec jsme se jednoznačně shodli na tomto. http://www.youtube.com/watch?v=0g4lwX... To je prostě MÁ písnička a když jsem jí objevila v češtině, tak bylo rozhodnuto a překvapivě ten můj jí okamžitě schválil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg: je to ze Snídaně u Tiffanyho..s Audrey Hepburnovou..:-) Asi si to zítra zase pustím.. To vůbec není špatný nápad začít si psát postupně písničky..Já vás holky nemít, tak mě plno věcí ani nenapadne..Jinak na první tanec jsme ještě o ničem konkrétním nepřemýšleli. Záleží to hodně na skoromuži jak moc bude ochoten se "ploužit". Já bych ráda nějaký pěkný waltz a taky valčík, ale to mi asi neprojde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte kde sehnat španělský závoj - mantila či jak.. ? Dlouhy až na zem a čiště bílý?
Odpovědět
@veru_m já měla vyhlídnutý tento :-) http://www.svatebnizavoje.cz/product_... nakonec si závoj asi jen půjčím...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?