Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, Pavly, nadherne fotecky, je videt, ze jste byli opravdu stastni. x-) A urcite stale jste. :-) Pavlinko, vse jsem poslala, ozvali se mi jen z jedne firmy, ze bohuzel nikoho do administrativy ted nepotrebuji. Priletim 1.srpna vecer. Ale to Ty uz jsi myslim v Nemecku. Takze se uvidime nekdy na konci srpna nebo v zari. Skoro cely srpen budu na chate.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Zdravím jen v rychlosti. Bylo to neskutečné a nádherné. Myslela jsem, že mě už po těch devíti letech nemůže nic překvapit, a že já určitě brečet nebudu, ale dopadlo to přesně naopak. Slzy v očích jsem měla od prvního kroku. Pršelo nám několikrát, ale vůbec to nevadilo. Vyšlo to vždy úplně přesně. Napíšu víc do IP i se všemi úsměvnými historkami. bylo to fakt KRÁSNÉ x-) x-) x-) x-) x-) x-) a vdávala bych se každý den. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko moc moc gratuluji. Moc hezké fotky. Přeji do manželství moc moc štěstí a lásky.
Odpovědět
Profilova fotka
Leon a Pavlí, přeji vám moc moc moc štěstíčka a lásky do nového života!!! :-D Lucí, tobě vše nej k narozeninám !!! :-D A taky přeji vše nejlepší Lukýnovi(El.) k narozeninám :-D Uff, snad jsem na nikoho nezapomněla :-D
Odpovědět
Ahoj Holky!!! Pavlí a Leni přeji Vám do toho Novomanželského života jen to nej nej nej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-) i když jsem tu nebyla tak jsem na vás myslela,hlavně v pátek a v sobotu na naše nevěstinky x-) Leni a Pavly doufám,že vám vše krásně vyšlo,nestíhám ani dočítat,snad odpoledne,tak vám chci jen popřít vše nej nej nej do manželství,ať je mezi vámi stále tolik lásky a štěstí jako ve váš svatební den :-) a gratuluji k titulu mladá paní :-D x-) byli jsme na dovče a měli super počasí,takže koupání suprový,pak měl Luky narozky a slavili jsme je v pátek,počasí si sice docela hrálo,ale nakonec bylo hezky a vše krásně vyšlo x-) Luky je nadšený z motorky a tak ji vláčíme všude s sebou,skluzavku má zatím v pokoji,až bude zas teplo,tak ji dáme ven,ať si užije :-D jinak jsme furt venku,někde v poklusu :-D teď bude mít narozky zas brácha,pak mamka a její ségra,furt něco....doufám,že si krásně užíváte léto,že to těhulky zvládají a máte se fajn,snad brzy vše dočtu papa ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jen v rychlosti zdravim. Tesi me, ze se mezi nas prisly podivat Petulka a Lenicka. :-) Tez opozdene preji Lukaskovi vse nej... k 2. narozeninam. x-) Zitra tady jeste poklidim, at maji kluci na par dni vygruntovano. :-N Zabalim si pet svestek a ve stredu se uz budu jen tesit, jak pristanu v CR. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, tak pak dej hlavně vědět, jak jsi dojela, ať víme, že jsi v pořádku doma!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak chaos posledních dnů začíná trochu opadat, teplota mi leze dolů a pak zase stoupá ,takže zkusím maličko napsat o naší svatbě. V úvodu bych určitě chtěla zdůraznit,že krom jediného maléru a miláčkovo rozbité hlavy bych neměnila naprosto nic, vše se dalo zvládnout a hlavně svatba se nám nad očekávání povedla!!! A to doslova. Přála jsem si,aby byl krásný raut, přála jsem si,aby se pařilo až do rána,ale že se to vše uskuteční,to jsem nečekala!!!!!! Prostě až na ty nepříjemnosti to bylo naprosto dokonalé – všechno a přípravy se 1000x vyplatili a právě bych řekla,že i to bylo super k překonání nečekaných průšvihů,vědělo se přesně,co bude následovat a šlapalo to dál výborně i na vzdory osudu...... Musím přiznat,že ráno jsem byla šíleně dojatá cestou ke kadeřnici-no nedivte se, spát jsem šla asi v půl 2, dařilo se mi jen klimbat a v půl 4 jsem už byla umytá vykoupaná a řádila jsem po bytě a dodělávala vše,co nešlo pro nečekané překážky zvládnout dřív....Stihla jsem vše,i v půl 6 vyzdobit vchod a vyrazila jsem na 6 k té kadeřnici. Dojalo mě,že vše organizuju-do posledního detailu,ale vlastně nevím,co mám sama dělat!!! Přemýšlela jsem,jestli to mám být vůbec já,kdo si tam jde sednout......NO naštěstí to pak povolilo a začalo krášlení.Chvílema jsem si nebyla výsledkem moc jistá,ale kadeřnice trpělivě poslouchala,co a jak chci připevnit-až se to podařilo dokonale! Domů mě pak sama odvezla. Tam na mě čekala fotografka a vizážistka a přišly nervíky podruhé – tolik pozornosti nemám ráda, pomohl panáček jablíček, vzápětí doběhl i kameraman a nervy nepovolovaly-ale už to šlo....Do doby,než si pro mě jel miláček. Když dorazil,byla jsem právě v koupelně a tak jsem křičela,ať počká,že uteču do haly-v koupelně se mi fakt první setkání uskutečnit nechtělo.To byl asi největší strach, najednou mi došlo, že já se sama sobě líbím,ale co on?? Měl slzy v očích-dopadlo to dobře!!! A donesl mi i kaly-které být neměly (v noci volala květinářka,že nedorazili,tak jsme se domlouvali jen na fréziích).Bylo to super a jeli jsme se fotit. To byla fakt oáza klidu!!!! Sice pozornost neustávala,stále 2 foťáky, jedna kamera a řidič,ale užívali jsme si to maximálně!!! Krásně 2 hodiny!!!! Vřele doporučuju, byli jsme jen my dva! Pak mě vyhodili před vchodem (to bylo docela dobrý,šla jsem od auta do vchodu sama-bylo to naopak a děsně jsem se tomu smála a přemýšlela,jestli mě vůbec pustí dál?)a pokračovali k miláčkovo rodičům,kde se shromažďovala jeho půlka....U nás už bylo taky rušno-chtěla jsem rychle poklízet,přišel mi tam děsný bordel a všichni se tomu tlemili-já fakt automaticky brala koště a jela...no vzali mi ho a říkali,že je to OK,stejně si myslím opak.No a pak jsme čekali na danou dobu potřebnou k odjezdu, vše klapalo, budík zvonil poprvé-připomenul mi prstýnky, už byly připravené a podruhé-to se mělo vyhazovat hosty z bytu- i to probíhalo super.Pak jedna nepříjemnost o které víte....trochu se to vše tedy najednou zamotalo. Čekala jsem na miláčka doma, když si pro mě přijel,tak jsme si dost pobrečeli a nakonec vyšli ven,kde na nás čekali-úsměv byl v tu dobu dost těžký....Cestou na obřad jsem v aute bulela, protože byl miláček tak nešťastný a já mu nemohla pomoc, uvědomovala jsem si,že jedu na obřad a tak,ale bylo to zlý..... Na místě jsme byli včas. Pomalu naháněli hosty na seřazení-tady trochu selhala matrikářka,která stále čekala,až to provedeme sami-tak jsem se toho ujala a ještě dostala málem vynadáno-nechápali,že není kdo jiný by to udělal.....no a sama jsem si odmávala začátek obřadu. Vyšlo to super-Kámoška,co hudbu pouštěla jela výborně,už věděla,co dělat,takže dál to šlo bezchybně.Já si utřela slzu zoufalství a šla na věc.jak jsem napsala někde, mělo to jedinou pozitivní věc , neskutečně jsem vedle sebe vnímala miláčka,mačkali jsme se,abychom to vydrželi a byli tam pro sebe jen my dva-sice to mělo být jinak,ale emočně jsme si to víc prožít snad nemohli!!!! Gratulace byli taky dojemné, já celou dobu bojovala se závojem,zrovna foukalo tak,že to nebylo ani možný-pak to ustalo!!!! Rýžovaná se povedla taky na jedničku.Pak dostal miláček kouli, možná bych jindy přemýšlela a chtěla ho potrápit,ale teď jsem ho šla honem vysvobodit,aby neměl další trápení. Přeřezala jsem zámek snad i rychle! Focení pak bylo stále ve znamení smutku a zděšení,takže se poněkud zkrátilo,což mě asi jediné vadí,ale nedalo se nic dělat... Při odjezdu se zjistilo,že jedno auto nejede a tak se šlo odtahnout, v tom zmatku vyndavala ségra věci z auta a přirazila tam hlavu miláčkovi-pořádná rána a hodně krve...bylo to na šití.Zachránila nás moje maminka-jako zdravotní sestřička zastavila krvácení a udělala náplastí mašličkové stehy a mohlo se jet na hostinu.Tam jsme už upozorňovali na smůlu a ať si připraví hasičáky-protože chybí už jen požár. Později se naštěstí ukázala varování jako zbytečná. Sál byl krásně vyzdobený. Bylo to super, nechali jsme přinést pití a čekalo se, protože se stále řešila nehoda....pak postupně s přestávkami a odbíháním samotného ženich byl proslov, předkrm,polévka i hlavní jídlo – ten můj brácha sice taky pořád lítal a nestihl ani oběd,ale při polévce tam zrovna byl a kladivem nám rozmlátil lžíci a jedli jsme lopatou....já chtěla jen vodu-tak jsem měla smůlu! No a pak konečně přišel první novomanželský tanec, po kterém se to vše urovnalo a žádné nové karamboly už nebyly (ikdyž kamarádce,která místo na svatbu pádila dát rozloučení babičce, babička nakonec opravdu zemřela-mě to raději řekli až ráno). Zavřela jsem oči a nechala se unášet hudbou-mě léčí a bylo tomu i tady- za hodinu jsem vymazala špatné myšlenky a odložila je na další den a soustředila se jen na to,že jsem nevěsta!!! Užívala jsem si to maximálně!!!A párty to byla neskutečná!!! Jelo se prostě v kuse až do rána do 5! Bavil se snad opravdu každý – pak už i miláček, dokazují to fotky i video- no bomba!!! Lidi se vyřádili v bazénu a na trampolíně, no smáli jsme se neuvěřitelně! Musela jsem poznávat manžela podle pozadí – a našla jsem ho!!!!, měli jsme dvě krásná sóla-ve snu se vdávám asi v 10 a přesně o půlnoci i cindy – vše podle plánů a ve 12 jsme se s tím dnem rozloučili s bombovým ohňostrojem (v tu dobu asi všem zatuhlo kvůli tomu požáru,ale vyšlo to),taky jsem tam měla vystoupení učitelek – no super super super!!!!!!!!!!! Fakt už jinak nemám co napsat,než super.Ráno jsme snídali venku a u venkovního baru byla rautová obří snídaně-no paráda...a když jsme dojídali-začalo krápat- jinak počasí až na vítr nám tolik dopřálo!!! Vše ostatní bylo prostě naprosto dokonalé. Více vám určitě povím osobně ;-) PS.nestihala jsem poprat,takze vsem vse NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ a marketko-tvoje zpravicka je bomba - hlidej se!!!!
Odpovědět
Ahoj holky, Marti, urcite dam vedet. Pavly, krasne jsi to popsala, utiram slzicky. Market, vse nejlepsi k narozeninam, hlavne hodne zdravi, stesti a lasky a at je mrnousek zdravy. Uz musim zase letet. Pa, pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, no podle vaší svatby by se mohla natočit komedie :-D Ale je fajn, že vše nakonec dopadlo dobře :-D !!! Markét, taky přeji vše nej !!! :-o
Odpovědět
ahoj holky! Nemam vubec cas, ale musim Vam oznamit bajecnou novinku! Tadysek uz je na svete!!! x-) x-) x-) x-) Narodil se dneska 2.8. v 0,20 hod. v Motole, meri 48 cm a vazi 3360 g. :-) Maminka s tatinkem z neho maji obrovskou radost. ;-) Tak to jsou skvele zpravicky poranu a ja zase mizim. Dneska toho mam hodne. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééééééé lentilko, to je super zprávička :-D . Hlavně i ta, že jsou oba v pořádku. Ozvu se později. ahoj všechny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJJJéééééééééééééééé :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak Lůce moc moc moc gratulujeme!!!!!!!!! :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
A těšíme se na fotečky!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy. ta první fotečka je náádhernáá!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, všechny zase po delší době zdravím :-) Gratuluji k narození Tadeáška a těším se na jeho první fotečky. mmmateska: děkuji, mi ji včera poslala ta naše fotografka :-) prý ještě něco vymyslí, tak se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ještě jednou :-D :-D :-D Myslela jsem, že vám před svým odjezdem stačím vylíčit svou svatbu, ale bohužel to budu muset nechat až po návratu ze svatební cesty. Asi za hodinu odjíždíme na romantickou noc do Jáchymova. Dostali jsme to jako svatební dar. Vířivá koupel se šampańským a večeře je samozřejmostí. 8-) 8-) . V pátek pak pojedeme ke kamarádovi do Harley hotelu u Sázavy a zůstaneme do neděle. A hodláme si to náležitě užít :-D :-D :-D. Výlety po okolí, sjíždění řeky na kánoích a tak. V neděli pak kino a dál se uvidí :-D Ale přihodím vám do alba ještě pár foteček. Mějte se krásně. ahoj šťastná a spokojená mladá paní x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Leon, to nebylo šampáňo, ale limča na to focení jo :-D ) Jsem hrozně moc zvědavá na fotky od fotografky, vypadá to úžasně :-D Zase jinej styl, prostě origoš!
Odpovědět
Ahoj holky moje, tak už se hlásím, že jsem v pořádku doletěla a dojela. Sice let měl hodinové zpoždění.. Dnes jsem byla na kosmetice a za chvíli mám sraz s kamarádkou. Tak to je super zprávička u Lucinky, moc a moc gratuluji k Tadeáškovi a ať jste zdraví a moc šťastní. :-) Můj brácha má dneska 30tiny. ;-) Leonka si určitě už užívá líbánky. x-) Mějte se krásně. Zatím pa, pa.
Odpovědět
Lucy, máte fakt krásne fotky! :-) Leonko, taky jsem zvedava na fotky - vypada to vazne moc zajimave. :-) Uzijte si svatebni cestu! :-) ;-) Veru, tak vitej doma! :-) Mimochodem - Tadeasek se pridal k vetsine - hodne z nas ma totiz narozeniny 2. v mesici (ja, Pavly, Kimby - myslim)... :-D Nechce trhat partu. A budu si to dobre pamatovat, protoze dneska ma narozky i moje svagrová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tadeášku-vše nej do života!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a maminka ať je brzy v pohodě a jste konečně doma!!!,myslím na vás!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nějak nestíhám, mám toho moc... Takže gratulace všem, kdo měli narozeniny a svátek... Dále Pavly mooooc gratulujeme k svatbičce, přejeme hodně štěstíčka, lásky a spokojenosti a hlavně dlouhé manželství a hodně dětí ;-) :-D Zprávička o Tadýskovi je skvělá, je to kus chlapa :-D a mooooc jim gratuluju a je supr, že jsou oba v pořádku. Ať dělá rodičům jen a jen samou radost ;-) Tak a zase pádím... Mějte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, veru-super,ze jsi cela doma!!! desne se tesim na srazik ja se loucim,rano vyrazime na svatebku!!!!!!!! pak se hned nahlasim zatim pa pa pa,mam vas rada x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že to vše odjiždí na svatebku..jen já pořád nic :-D Dnes se rozhodne, zda manža dostane vízum a v září vyrazíme na svatebku na měsíc do USA... :-o Držte pěsti, paaaaa Zdravím cestovatelku zpět v ČR :-)
Odpovědět
Ahoj holky, děkuji za přivítání. :-) Tak Pavlínka je už na cestě na svatební cestu. Nové mladé paní, fotky máte opravdu krásné. x-) Lenti, kimby má narozky 1. října. ;-) ... Kdyby se Lukáškovi chtělo dříve na svět, tak přeji bezproblémový porod a ať jste oba v pořádku a šťastní. Lucy, držím pěsti, aby vám to vízum vyšlo. Já zítra odjíždím na dovolenou. Tak se tu dlouho neukážu, takže kdyby se konal srazík, tak na mě myslete a napište mi IP. Možná se u tety v práci dostanu na chviličku na netík.¨ Opatrujte se. Myslím na vás. Pa, pa.
Odpovědět
No holky, ja se tady asi taky nejaky cas neukazu... manzel ma ted 14 dni dovolenou, tak to se na PC nedostanu, i kdybychom byli doma. Ale zatim to vypada, ze doma nebudeme... Uvidim co mi rekne dr. ve ct na kontrole a asi bych na tyden jela se segrou k sestrence k Liberci. Takze bych se tu ukazala az nekdy po 20. srpnu. :-) Tak jak to tak vidim, tak asi dame nasi diskuzi prazdniny... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hlásím příjezd z dovolené (snad plodné ;-) ) Všem novým mladým paním a mamince Tadeáška gratuluju, potom se víc rozepíšu, teď musíme po příbuzných, pa
Odpovědět
Ahoj holky, můžete mi některá poradit obchod v Praze s figurkami na dort (malé, legrační). Radši bych je viděla naživo než kupovat přes net... a dobré papírnictví - pro výběr krabiček a obálek. díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Terindo-bohužel v Praze moc obchodů neznám, tak Ti v tomto neporadím Zdravím Verču-naší dopisovatelku z ciziny-toho času zpět doma :-D Jinak všem, kteří mají narozeniny přeju spoustu zdraví ,lásky a spokojenosti. ostatní o naší úžasné svatbě do IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?