Menu Forum

Chomutov a okolí!

5. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
    V Žatci, Region Louny
 Jéé Luci, to tak hrozně rychle uteklo .... když jsme byly na srazíku, tak Tadeášek ještě nebyl skoro vidět a teď už půjde za chvilku na svět emoticon To je pěkný!
Já si dělala dneska testík, ale zase nic emoticon
Ani se nedivím, že se Pavly a Leonka tak připravují a těší emoticon tak jen držím palečky, aby bylo i nadále sluníčko emoticon
Veru a ty dobře doleť domů!!! emoticon
24. črc 2007 v 09:46  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
Registrovala se 22. července 2007 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 9. července 2008
    Lesna u Chomutova, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
Registrovala se 22. července 2007 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 9. července 2008
    Lesna u Chomutova, Region Chomutov
 Ahoj vsichni
tak to jsem netusila ze narazim na netu na holky z Chomutova.Ja jsem se tamn sice narodila i vyrustala ale uz nejakych 13 let tam nebydlim.Ja se odstehovala ale moji drazi rodicove tam porad bydli mozna i potkam nekoho kdo chodil na 14 Zs.Halo halo je tam nekdo emoticon
24. črc 2007 v 19:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikia
Registrovala se 28. září 2006 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků.
  • Svatba byla 28. dubna 2007
    V Košťanech, Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
kikia
 Ahoj holky napsala jsem román ale celé mi to spadlo,ted už musím zase letět...jsem ráda že jste všichni v pořádku a vše klape tak jak má....Já jdu s novinou,je to teda novina zatím jen o jednom centimetru,ale udělala obrovskou radost...čekáme miminko.jsem na začátku,v šestém týdnu.Zadělali jsme v Turecku tak doufáme že vše dobře dopadne.Tak držte palečky.Ted už vážně musím ale musela jsem Vám to napsat.Dávejte na sebe pozor....
24. črc 2007 ve 20:10  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
Registrovala se 26. července 2006 na beremese.cz. Přidala 531 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
Registrovala se 26. července 2006 na beremese.cz. Přidala 531 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
verkaberka, vitej!
Market, emoticon emoticon emoticon to je tak kraaaasnaaaa zpravicka!!!! emoticon Hlavne, aby jste byly/byli v poradku. Ja mam z toho uplne husi kuzi a velikou radost. emoticon emoticon emoticon
Marti, no, snad odletim a doletim. Doufam, ze na letisti nebo po ceste nejsou zaplavy.
24. črc 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 verkaberka vííítej!!! emoticon
Merkét. jéééééééééé jak já ti závidim!!! No to je krásnýýýý!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
25. črc 2007 v 09:08  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Lucinkám to tak rychle uteklo, za chvilku budou kolíbat mimíšky, tak aspoň budeme mít na čas další bříškatou mezi sebou emoticon
25. črc 2007 v 09:18  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
Registrovala se 23. února 2006 na beremese.cz. Přidala 477 příspěvků.
  • Svatba byla 16. září 2006
    V obřadní síni kadaňského hradu, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Ahoj holky!
Market, tak to obrovska gratulka emoticon Ted Ti sice bude pripadat, ze se to vse strasne vlece a ze se snad nedockas ani konce kritickeho obdobi (12.tt), ale ver mi, ze nakonec to vsechno tak silene rychle utece, ze se ani nenadejes a budes na konci emoticon Teda aspon tak to bylo u me. Stale jsem se tesila, kdy uz budu za 12.tt a ted uz jsem v nejakem 33.tt a ani nevim jak emoticon Uteklo to silene rychle...
25. črc 2007 v 09:39  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Luci, tak tomu věřím, člověk si nejdřív zvyká, pak se těší na bříško a pak už mám pupek jak balon a chce už chovat mimi viď emoticon
25. črc 2007 v 10:09  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilo (33 r.)
Registrovala se 19. září 2006 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Chomutov.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Zahrada Františkánského kláštera v Kadani, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
vilo (33 r.)
Registrovala se 19. září 2006 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Chomutov.
    Zahrada Františkánského kláštera v Kadani, Region Chomutov
 Markét gratuluju k mimi, my jedeme zadělávat dneska na dovolenou do Chorvatska emoticon Vracíme se někdy 3.8., a protože tu nebudu tak všem nevěstám přeju, aby všechno vyšlo tak jak má emoticon pa pa
25. črc 2007 v 16:15  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leonka
Registrovala se 28. července 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Region Louny.
  • Svatba byla 28. července 2007
    U nás doma na zahradě, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
leonka
Registrovala se 28. července 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Region Louny.
  • Svatba byla 28. července 2007
    U nás doma na zahradě, Region Louny
 ahoj holky.
jen v rychlosti vás zdravím. Chodím vždy ráno na hoďku do práce a pak běžím péct a dodělávat cukroví. večer padnu do postele a ráno zas nanovo. Ale už se to blíží ke konci.
Zatím žádná velká nervozita nehrozí. Já jsem v pohodě, jen ty lidi okolo blbnou. emoticon emoticon
Kdybych už se sem nedostala, myslete na mě v sobotu.
Pavlí já na tebe budu myslet zítra emoticon emoticon
Markét-moc blahopřeju k miminku a držím palečky, aby to dobře dopadlo.
26. črc 2007 v 07:42  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Pavlinko, tak at se vam ten zitrejsi den D vydari presne podle vasich predstav a at vam sviti slunicko. emoticon
Koukam, ze v cizine se docela dari "zadelavat" na mimi. emoticon Takze Leni, at se v Chorvatsku zadari. emoticon
Lenko, Ty to s tim pecenim neprehanej. emoticon
Zitra odpoledne se tu ukazu.
26. črc 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
asterix
Registrovala se 14. května 2007 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
    Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
asterix
Registrovala se 14. května 2007 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
    Region Louny
 Markétce gratuluju a držím pěsti ať to všechno dobře dopadne.
No - Leonko a Pavly, máte to za pár (teď už hodin) emoticon Takže myslim na vás, vzhledem k mnohaměsíční přípravě na beremese.cz to zvládnete levou zadní! Už se těšim na fotečky.
Veru, díky za pochválení fotek. Doufám, že záplavy tě minuly a cesta domů bude v pohodě.

Mějte se všechny fajn!
26. črc 2007 v 16:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikia
fotoportrét
fotoportrét
kikia
 Ahoj-všem děkuji za gratulace,je to krásné a mám z toho husí kůži když to čtu...fakt krásný.Jinak Lucí přesně jak si napsala tak se cítím..už se nemohu dočkat až se přehopnu za kritickou hranici a budu mít tak trochu klid....Jinak se cítím dobře,až na ty prsa emoticon
Jinak Pavly do zítřku mnoho štěstí,vše vyjde o to nemám strach,vykroč pravou a nezapomen se usmívat,protože ti to moc sluší.těším se na fotečky.Tak zítra držím palečky a myslím na tebe.
26. črc 2007 ve 20:42  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 21. července 2006
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahoj holky,
Teda Markétko, to je naprosto úžasná zpráva. Moc ti gratuluju a přeju ti pohodových 9 měsíců těšení na miminko emoticon Ono je to vážně přesně tak, jak psala Lucka - ten začátek se se vleče, pořád se čeká na nějaké výsledky a ten konec šíleně utíká. Připadá mi to jako včera, když jsem byla v nějakém 20. týdnu a už jsem 39. a Tádíkovi se k nám zatím nechce emoticon Nebude to dlouho trvat a všechny, co tu jsme se sejdeme na koníkovi emoticon

Holky nevěsty - užijte si ten svůj den jen a jen podle svých představ a jak psala Markétka - úsměv na tvář a vykročit pravou. Budu na vás strašně moc myslet emoticon
26. črc 2007 ve 21:59  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Ahoj holky!
Dneska se jdu podívat na Pavlinky svatbu, takze te tady nic prat nebudu - to ji reknu osobne. emoticon
Ale vzhledem k tomu, ze nevim, jak se sem dostanu, chtela bych poprat Lence-Leonce vse nej do manzelstvi, krasnou svatbu a jen krasne a pohodove dny v manzelstvi. emoticon Leni, moc na Tebe myslim a uz nepec! emoticon
Luci, teda! Ty uz se vazne blizis do finise! To nam to uteklo, vid? Ja si teda jeste doufam par tydnu pockam, ale uz je to jen chvilicka a budeme mit ty nase bobisku u sebe! emoticon Vcera jsme byli na ultrazvuku, tak miminko uz vazi 1854 gr. emoticon
27. črc 2007 v 10:11  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
 Ahojky,
Pavly - tfuj, tfuj, tfuj a jak jsme včera říkaly - úsměv a hlavně vykročit pravou emoticon A zítra Leonka...to to frčí emoticon

Lucí - no jo už jenom chvilinka a kluci budou tady emoticon Jsem už na hlídání u našich, na monitor jezdím do Motola tak třikrát do týdne, protože už mám málo plodovky a kontrakce zatím téměř nulové. Ale Tadýskovi se prý podle výsledků monitoru daří dobře - minulý týden jsem byla na ultrazvuku a odhad byl 3200-3300g, ale moc tomu nevěřím, protože skoro každý, s kým jsem o těch odhadech mluvila, měl pak miminko tak o 500g menší, tak uvidíme emoticon A pokud jde o mojí váhu, tak jsem nakonec+11-12kg podle toho jak se vyspím emoticon zhruba od května mi to už skákalo jenom kilo nahoru kilo dolů.
27. črc 2007 v 11:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Luci, tak hlavne, ze se Tadyskovi dari dobre. emoticon To jsem teda zvedava, kolik bude vazit pri porodu. Taky jsem slysela, ze to byva min nez doktori rikaji. Vahu mas naprosto idealni! Ja jsem pribrala asi 8 kg, takze pokud nezacnu nejak blaznive moc pribirat, tak to taky vidim na tech 12 kg - coz si myslim, ze je uplne idealni. Jsem si porad rikala, ze bych chtela pribrat tak 12 kg, tak jsem zvedava, jak me moje telo poslechne emoticon
27. črc 2007 v 11:18  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Leon by už měla odpočívat, aby byla odpočatá na den D!
Pavly, tak se dneska ale má emoticon

Luk, tak vám držím moc moc palečky emoticon
Mě psala dneska kámoška, že v 9hod ráno porodila malýho Adámka emoticon Tak už bych ho hned šla pomazlit !!! emoticon
27. črc 2007 v 11:29  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
 Luci, já si myslím, že taky nijak drasticky nepřibereš (fakt to mám všechno v bříšku a něco málo po těle, ale třeba ruce mám pořád jako smrťák, až to k tomu bříšku vypadá směšně) - někdo sice říká, že nejvíc přibral ten poslední měsíc, ale jiný zase spíš hubne nebo aspoň nepřibírá - já mám naprosto stejné těhotenství, jak moje mamča se mnou - fakt jak přes kopírák - téměř i s termínem porodu Tádík má 8/8 a druhý je změněný na 10/8 a já se měla narodit 13/8, nakonec jsem se rozhodla vyloupnout ještě v červenci...kéž už by se mu taky chtělo emoticon

Marti - koukala jsem, že už si se zařadila taky mezi snažilky...tak hlavně klídek, protože miminko si vás dřív nebo později najde emoticon
27. črc 2007 ve 12:57  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Luci noo, zařadila, ale je to nějaký divný ... teď nepřišla MS a jen špinim a přesto dvě čárky nikde emoticon
27. črc 2007 ve 14:30  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
 Marti - to neřeš, neupínej se k tomu...ono se to řekne, ale hůř udělá, viď emoticon Koukala jsem, že budeš mít novou práci, tak bych se ani nedivila, že to přijde přesně ve chvíli, kdy tam nastoupíš, protože budeš myslet na něco jiného než na miminko emoticon
Po kolika dnech od vynechání jsi testovala?
27. črc 2007 v 15:25  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Luci, já vim, nesmí se to řešit, ze začátku jsem to opravdu neřešila, ale teď už snad nemyslím na nic jinýho!
Do nový práce nastupuju 1.9., to je právě taky na prd, nechci se vzdát boje o mimi a taky mi je hloupý někam nastoupit, když vim, že chceme mimi, ale na pracák vážně nechci. taky bych tam mohla být rok, než se něco povede. Proto taky řešim to, co se bude dít, když budu v nový práci a přijde mimi, aby mě hned nevyhodili ve zkušební době, ikdyž budu třeba na rizikovym. Ale jinak se budu snažit vydržet v práci co nejdýl, aby i byly nějaký penízky.
Měla jsem to mít 21. a 1. test jsem si dělala 24. a druhej dneska ráno a oba nic emoticon
27. črc 2007 v 15:41  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
tak Pavlinka je uz vdana pani!!! emoticon Drive jsem se sem opravdu nedostala. Takze Pavli, vse nej... do manzelstvi, at jste oba moc stastni a brzy k vam prileti cap nebo vrana. emoticon
Luk, tedy Tobe se ten termin uz kvapem blizi!!! Hlavne, at je vse v poradku.
Len, tedy to je uz velkej kluk! emoticon
Marti, myslim, ze to je jeste brzy, mela by jsi testovat snad az po tydnu od vynechani. Myslim. emoticon Hlavne, at se brzy zadari. emoticon
A ja zase letim, silham hlady. Pa, pa.
27. črc 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
 Jestli to aspoň trochu půjde, tak se teď zkus zaměřit spíš na to, že nastupuješ do nový práce...třeba trošinku oblbneš psychiku a mimčo si vás spíš najde, jenže mě se to radí emoticon Taky naprosto chápu, že nechceš nastoupit na nový místo a za měsíc jim říct, že za pár měsíců končíš...Ale nechala bych to na přírodě, buď to vyjde hned nebo za pár měsíců. Na druhou stranu oni taky přece musejí počítat s tím, že když jsi čerstvě vdaná, mladá, že rodinu asi chtít budeš.
27. črc 2007 v 17:29  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 ahoj holky! Opravdu jsem tu jen na skok... driv jsem se sem nedostala a zase padim - na pizzu s kolegynemi z prace. emoticon
Takze: Pavlinka je opravdu mlada pani. Byla jsem se podivat na obradu. Svatba byla moc krasna, krasne prostredi, krasne pocasi, nevesta jako princezna. Meli stejnou pani oddavajici jako my. emoticon
Marti, nechci Ti brat iluze, ale zpozdeni jeste nemusi znamenat tehotenstvi. emoticon Jeste rok po vysazeni HA maji holky problemy s pravidelnosti cyklu. Ja to nastesti mela presny na den, takze jsem byla zklamani usetrena, ale to jen, aby ses neupinala k tomu, ze MS nedorazila. emoticon Na druhou stranu se obcas stane, ze se // opravdu ukazou az treba po tydnu. I mne to gynekolog radil... emoticon Jenze ja tak nejak podvedome tusila, ze jsem tehotna, takze jsem testovala driv. emoticon Ja chapu, ze tyhle pitomy reci "Nesmis na to myslet" jsou fakt k nicemu, ale pokud se nechces trapit nebo se brzy zblaznit, snaz se trochu myslet na neco jineho a na tom, ze se nedari videt i to pozitivni. emoticon Ja treba mela radost i kdyz prisla MS, protoze jsem tim padem vedela, ze telo funguje a tolik let HA na nem nezanechalo nasledky. emoticon Uzivala jsem si to, ze nejsem tehu a stale planovala (uz treba letosni dovolenou), zacala cvicit a chystala jsem se zhubnout. emoticon Proste je nejdulezitejsi - neupinat se na to, ze bych mohla otehotnet. Ja si proste nejak rekla, ze to stejne treba rok nepujde, zajedeme si na dovcu a pak to zacneme resit s lekari. emoticon A rozhodne ted neres to, ze mas od zari novou praci a jestli do te doby budes tehotna nebo ne! emoticon Takovej je proste zivot a jestli to vyjde, kdyz nastoupis do nove prace, tak to tak asi melo byt. emoticon Musis se naucit hledat na vsem vzdy to pozitivni!
Jsem se rozepsala a ted koukam, kolik uz je hodin! emoticon Musim letet!
27. črc 2007 v 17:56  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Lenko, tak at se vam dnesni den vydari, at vas stale slunce provazi na spolecne ceste zivotem. Hodne lasky, stesti a zadne nerviky, ze nic nestihnete. Napekla jsi toho dost, tak at to svatebcane zbasti. emoticon emoticon
Lucinko, Tobe k dnesnim narozeninam preji v prve rade, aby byl Tadeasek zdravy jako ripa. Pak jen Tobe preji, at i Ty jsi zdrava, taky hodne stesti, lasky, a at Ti Tadysek dela jen a jen radost. emoticon
28. črc 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
tak jsem vypatrala Pavlinku v tematu 27.7.2007, tak tam neco malo napsala. emoticon
Pavli, gratuluji Vam, mlada pani!!! emoticon emoticon Tesime se, az nam prevypravis vas svatebni den. emoticon A brzy dodej svatebni albicko. emoticon
28. črc 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Jejej, Lenko, tez i Tobe gralujuji k titulu mlada pani!!! emoticon emoticon
28. črc 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
 holky,tak jen asi 9 na ukazku,vic nestiham!!!! emoticon
29. črc 2007 v 00:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Region Most
 Ahojte holky,
Pavlínko, ať jsem dělala cokoli, nepodařilo se mi vyměnit denní, abych se mohla přijít podívat, moc mě to mrzí, ale strašně jsem na tebe myslela, na počasí,na tvé pocity, věřím, že ačkoli jsi nakousla v popisku něco o tom, že vznikly komplikace, že prostě ten váš den byl nezapomenutelný. Ještě jednou se ti omlouvám, moc jsem tam chtěla.Ale musím ti to napsat, byla jsi prostě kouzelná, krásný úsměv, šaty, květina...super!
K tomu všemu přibyl obrovský problém, který mne hodně trápí a nedá spát, více vám ale napíši do IP.
Leničko, i Tobě, bohužel dodatečně, dříve jsem na pc prostě nemohla, vše nejlepší, nejkrásnější do manželství, říkala jsem si v sobotu, jak to u vás na zahrádce žije, jak to zvládáte, tak hlavně věřím, že vše v pořádku a vy si necháte krásný úsměv na tváři po celý zbytek života. Budu se moc těšit na fotečky a povídání co a jak.
Verčo, jak ty? Co u tebe nového? Kdy stěhuješ, kdy přijedeš? Poslala jsi to?
Lucí a Lucí, těhulky, jsem moc ráda, že jste i vaše mimi v pořádku, že se chlapákům daří a také jim vyřiďte, ať už brzy přijdou, těším se na ně emoticon
Martí neboj, brzy budeš mít obrovské břicho a jiné starosti, ono to přijde emoticon My začínáme po novém roce, tak potom budu mluvit stejně, neboj emoticon Ať se ti v nové práci líbí a víš co? Věřím tomu, že jako i zákon schválnosti, nastoupíš a otěhotníš emoticon
Markétko, tebe už zlobí tělíčko nyní? Tedy ten centimetrový hrášek bude určitě krásný raubíř emoticon
Moc ráda bych vás viděla, moc se budu těšit na srpen...Pa
29. črc 2007 v 09:27  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš