Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taktez preji vse nej k svatku fotecky jsou pekne jsem rada,ze je luci v poradku i miminko.....jinak se urcite budu tesit ;-) myslim na lukajdu,taky se ji to uz blizi!!!!!! jak na tom asi jsou........
Odpovědět
Ahoj holky, prisla jsem Marketce taky poprat vse nej k svatku. Hlavne hodne stesticka, zdravicka a uz jen vesele dny. Luci, mas krasne fotky, moc vam to slusi. x-) Luci, jsem rada, ze jsi Ty i miminko v poradku. Mejte se krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Markét dodatečně vše nejlepší k svátku...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dneska byla nakupovat, koupila jsem si naramek, co jsem dostala kupon od Mikeyho a taky jsem vlitla do jineho obchodu a koupila jsem si kosili. Jsem si rikala, ze bude super na pohovory a doma jsem si ji vyzkousela a ma docela dost velky vystrih, takze bude super akorat tak na leto. :-) Sesla jsem se s kamoskou a s Mirou a sedli jsme si na plaz a dali zmrzlinu. Pak jsem s Mirou byla jeste na pivu. Luci, jak si uzivas prvni den materske dovolene? A kde je Janca se svat. fotkami? =-) Asi uz odjela na libanky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak po delší odmlce(všichni asi víte proč )jsem zase tu.Předem se moc omlouvám všem nevěstám kterým jsem nepopřála tady na diskuzi k jejich velkému dnu,ale polepším se do albíček...už jsem na ně koukala a jsou naprosto úžasné,jedna hezčí nevěsta než druhá!!!Ba ne všechny jste za princezny obstali :o)))Opravdu krása... Tak a jak psala Vilo taky závidím budoucím nevěstám,je to opravdu krásný den a já už ho mám za sebou tak se alespon budu těšit tady s vámi.Jak jsem četla a že jsem četla dlouho,samozřejmě si houby pamatuji,tak Vám přípravy jdou od ruky a vše je skoro hotové,tak ted už jen to počasí a bude to paráda...Nervozita nikde a to je taky super,zbytečné nervy at zůstanou za vraty,rok plánování a pak ještě nervy na pochodu,nenene jen si pěkně užívat :o))) Těhulkám se taky daří,miminka rostou...takže všechno ok ...Holky a kdy má Lukajda termín ??abych na ní mohla myslet??!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak něco o mě-Černé dny jsou už snad za námi a doufám že ted na nás bude svítit jen sluníčko :o)))Bylo to opravdu hrozné a bolí to do dnes....ale trochu z jiného soudku...Všem moc děkuji za gratulace k mému svátku,je hezké že si takhle vzpomenete :-) Jinak já už jsem po dovolené!!!Odjeli jsme na poslední chvíli do Turecka a jsem z toho unešená dodnes.Měli jsme všeho habaděj,jídla,tepla,vody ,alkoholu,deset metrů od břehu nám plavaly Karety obrovské,tak jsme je chodili špízlovat no prostě paráda.Přijela jsem opálená a jsem doma 14 dní a jsem jak když jsem odjížděla,nejraději bych zase někam odlétla :-D Ted zase chodím nonstop do prace a máme zase normální koloběh života :-| Taky už to budou tři měsíce co jsem vdaná a já nemám vylítané doklady,no hrůza,doufám že nebudu platit nějakou pokutu..?Sarinka je v pohodě,ale že by se po kastraci zklidnila to se říctz nedá....Manžel je miláček...tak zatím vše klape tak jak má tak se snad nic zlého už dít nebude.Ještě mimi a bude 100% spokojenost,ale to by toho chtěl najednou asi moc...tak uvidíme.Tak zatím se mějte fajn a já zase příjdu...Pa pa markéta
Odpovědět
Ahoj holky! Veru, ja jeste nejsem na materske... zatim si do 8.8. cerpam dovolenou a az toho osmeho mam nastup na MD. :-) Takze ted vlastne jen dovolenkuju. :-D V patek jsme objednali postylku a vsechny ty veci do ni, tak uz ty nejvetsi veci mame. :-D Ted uz jen par drobnosti (kosmetiku, pliny, hyg. potreby pro me) a mame vsechno. Jeste me ceka vsechny vecicky vyprat a vyzehlit. :-p Tak do toho se mi vubec nechce. Vcera jsem vyprala aspon pliny... :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Market, jsem rada, ze jsi se tu opet ukazala a je vse v poradku. Kdy ma Lucka termin Ti poslu do IP, pokud me uz len.tilka nepredbehla. ;-) Luci, tak ja jsem Ti z dovolene udelala rovnou materskou dovolenou. :-D To je super, ze uz mate postylku, tedy je jeste na ceste k vam. :-) Tobe se to uz taky blizi. Jo, jo, pamatuju si, jak jsi hlasila, ze jsi tehule a sup, za chvili uz z Tebe bude maminka. A z lukajdy taky. x-) To to leti!!! A neco pro zasmani: Vcera jsem se vykoupala a rikam Mikeymu, ze ma pradlo venku na snure, jestli ho nechce dat dovnitr. Ze ja uz jsem v pyzamu. A on, ze prset nebude. Ve 3/4 na sest rano hrom jak blazen a do pul minuty hrozny slejvak. Hned jsem si vzpomnela na to pradlo. Opravdu neprselo, primo lilo. :-D Ale visi to pradlo porad. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Tak už to mám za pár (12 dní) a začínám být pěkně nervózní, jestli máme zařízeno všechno. Ale ještě je 14 dní čas, tak to docela jde. Ale musím říct, že se strašně těším x-) x-) . Zuřivě peču-už mám 12 druhů a ještě tak 8 jich budu dělat. Jde to docela pohodově :-D . Ještě pečou i ostatní, tak snad toho bude dost. Už mám i potisklé krabičky na výslužky. Všechno vám to vyfotím, asi až budu dělat výslužky(nakonec jich bude asi 80 8-( ) Jinak Markét dodatečně vše nejlepší k svátku. A Lucí(Lentilko) těším se na tebe v srpnu v Krásňáku. Doufám, že něco domluvíme :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Marti, preji Ti k svatku vse nej..., hlavne at se Ti splni vsechna tajna prani a at mate brzy mimiska na ceste k vam. :-) Lenko, tak uz to mas jen za 11 dni. Tedy myslim, ze na Vanoce uz pect nebudes. Urcite vam toho jeste hodne zbyde. Jsi sikulka, na vyrobky se uz tesim v albicku a nezapomen taky vyfotit vysluzku. At se pokochame Tvym vytvorem. Ty paraky dorazily dneska i k nam.
Odpovědět
Ahoj holky! To byla doba, nez jsem se sem prokousala! :-( Marti, taky se pripojuju k Verce a preju vse nej k svátku! Leni, taky doufám, ze neco domluvíme! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak vás všechny po delší době zdravím už jako mladá paní. Měla jsem dovolenou bez přístupu k internetu - vůbec to není špatný :-) Od včera jsem sice v práci, ale vůbec se nemůžu dostat na poslední stránky našeho tématu, takže jsem ještě ani nedočetla poslední 2 týdny... Jinak svatba proběhla v pohodě, ženich byl nervózní jak sáňky v létě :-) . Jen jsme byli pořád ve skluzu a ne všechno stihli (např. odpolední focení v parku...). Jak budu mít chvíli, hodím vám sem pár fotek. Zatím ahoj a přežijte vedra :-( Jana
Odpovědět
Článek se načítá
Fotky jsou tam! Ahojda Jana
Odpovědět
Ahoj Jani, koukam, ze svatbicka se vydarila. Nervozila vubec nebyla videt. A tedy, jsi holka sikovna, ze jsi se sama vyskrabala do kamionu. :-) Tady dneska bylo jak na aprila. Rano slunicko, pak prselo, zase slunicko, zase prselo a zase slunicko a asi bude v noci opet prset. Samozrejme, ze mi zmoklo pradlo, protoze jsem zrovna byla nalozena ve vane. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vás jen pozdravit, dneska už je venku aspoň trošku "dýchatelno" jupí! Děkuji moc za přání k svátku :-D A Jani fotečky máte krásný :-D, tak aby i takový bylo vaše manželství a život!!! Jinak mám už novou práci (nastupuju v září ), ale spíš bych teda to mimi, no ale zatím bohužel :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, no tak zase po nějakém tom čásku tady... Nějak to nezvládám asi to bude tím, že je léto ]-( Nevěstinky a jak pokračují přípravy? :-) Tak se mějte zase pelášim...
Odpovědět
Profilova fotka
Já tak koukám, že víc lidí tady nestíhá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. teda poslední týden se sem dostat, to je teda oříšek. Ale koukám, že nejsem asi jediná, komu to nefunguje 8-( takže marti-také vše nejlepší k svátku. Štěstíčko, zdravíčko, lásku - vždyť víš :-D Jani - tobě blahopřeji k tomu "prý" šťastnému kroku :-D (za týden Ti povím x-) :-D , jestli je šťastný) a přeji vám, aby jste byli šťastní a spokojení a aby vám to v manželství moc a moc klapalo. Jinak u nás se stále nic neděje. Nikdo nic nechystá, pouze občas si řekneme, že bychom měli začít nějak plánovat. Občas někde domluvíme nějaký deštníky či lavice a tak. Prostě klídek, pohoda. Pouze ségra plaší, jak to všechno zvládneme a jak se sem všichni vejdeme (bude nás podle hrubých odhadů asi 120 :-D :-D ). Já stále pomalu peču a říkám si, že bych měla i uklízet, ale když doma je nedýchatelno. Tak času dost. Ale zítra mám rozlučku se svobodou x-) . To jsem na to zvědavá 8-) . Hodlám to pořádně roztočit. x-) Pokud to přežiju ve zdraví, dám vám do albíčka nějaký fotečky.
Odpovědět
Leni, koukam, ze u Vas plasi segra se svatbou a u nas porad plasila s pripravou pro maleho. :-D chudak byla porad na svestku, ze nemame jeste objednanou postylku, ze bychom meli uz mit vsechno nakoupeny atd. atd. :-D Ted uz mam doma klidek, protoze krome toho uklidu uz mam skoro vsechno ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Lenko, tak at se rozlucka se svobodou vydari, na fotky se tesime. x-) Koukam, ze Pavly urcite nestiha, uz se ji to taky pekne krati!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,dneska jsem si privstala,ale ono mi uz pomalu ani nejde spat dyl....zacinaji asi pracovat nerviky-ne nic vazneho,jen je tu fakt finale.... Stale desne zlobi net,takze kdyz se sem dostanu,vetsinou jen stihnu rychle podat info na 27.7.,takze kdyztak tam se dozvite o me vic....ted jsem tam casteji,protoze tam to mame za par vsechny.... Jinak zatim bych rekla,ze to jde docela podle planu,zacim mit pocit,ze se to nejak rysuje....vse zatim vypada zarizene, rozdavam pomalu ukoly a zacina se mi to pekne napojovat,aby to slapalo....Chybi mi ted takove ty pro me taky dulezite vychytavky-jako vyzdoby bytu, presne vypalit pisnicky,ktere budou hrat po obrade a tak....neni to uz nic,na cem by to stalo,ale chtela bych mit vse-jak my rikame "fcajku" Pro vasi informaci-mame objednano 500ks minizakusku, asi 14 druhu curkovi po nekolika varkach, bude se delat 2500 kolacku pristi stredu, krabicky na vysluzky mam poskladane a ozdobene,chybi jen nalepit pro koho jsou-to jsem vcera tiskla a je to taky uz snad pripavene, mam nastrihane pruhy na auta,nasrihane masle na anteny, kruh na dvere u nevesty, mam uz presne domluvene kyticky, pred obradem mi to tam super kvetinarka s kamaradkou nazdobi, mam odzkousenou vez primo na miste cinu-hralo to super!!!snad to pak chudak holka prezije (myslim hrat tak nahlas)-to si vyzkousela primo kamaradka,ktera to pak bude mit na povel, taky jsme si misto cinu prohledli s mamkou a jejim manzelem-abychom se pripravili na to,ze 3 moje babicky a dedeckove se tam spatne budou dostavat-velke zdravotni problemy-takze jsme vcera brali plan jak a kam je usadime...., mam domluvenou schuzku s nevestou,co se vdava predemnou-abychom se taky domluvili-budeme mit vyzdobu spolecnou,byla jsem na schuzce s DJem,fakt ma snad vsechny pisnicky-takze bomba, poslala jsem fotografce predstavu o tom,co a kde chceme fotit, nakonec jsem se rozhodla a jedu galaxinou a ne espasem (tomu stale zlobi prevodovka ;-( ), uz mam meliry-fakt hodne slaboucke a nenapadne,krasne prirozene,presila jsem si vcera zavoj a konecne drzi tak,jak chci.............. no a tak dal...... za chvili se jdu koupat a jedu si do mostu vyzkouset saty-nechci pak ve stredu zjistit,ze mi nejsou,nebo nejsou takove..... pak chci koupit koberec a najit nejakou kosmeticku-nevim kam jit?????!!!!! vecer pak chceme jet do varu koupit milackovi jeste i kosili s kratkym rukave a ponozky na den D... no a zitra jdeme na festak a rano snad stihneme i nakup piti k nam domu, v pondeli jdeme domlouvat jidlo (to je zatim jedina moje nocni mura-nelibi se mi moc jejich pristup ]-( )no a pak nehtiky a tak dal...vsak vite.... Tak jsem vam to ted rozepsala,abyste si nemyslely,ze vas nemam rada a nemyslim na vas...opak je pravdou,ale proste nejde poradne net a nemam cas tu vysedavat a cekat,az to pusti.....pak si vas snad i stihnu docist...doufam,ze se mate dobre!!!! Zatim ahojky- silena nevesta :-D x-)
Odpovědět
Teda Pavli, tomu říkám smršť :-D Ale znám to, ten týden před svatbou - to byl rozjetej vlak, neustálej boj proti času, vše rozplánováno na minuty a neskutečná honička :-) Buď v klidu, všechno zvládneš. A když náhodou ne, tak nakonec zjistíš, že to stejně nikdo nepoznal ani to nikomu nechybělo ... Holky mějte se, jdu dělat. Pa Jana
Odpovědět
Ahoj holky, tak mi to spadlo a to uz jsem byla nakonci, tak znovu. Pavly, je super, ze jsi se ukazala. Vsak my vime, ze litas z ukolu do ukolu. Jen, at se vse podari. ;-) Ja mam jednu perlu. ]-( Dnes rano Rus kolem 8 odesel a do dvou minut Lilly mela prujem, takze jsem vstala a sla uklidit koberec. Pak v desti jsem sla s pejsky ven, a do toho sileny slejvak. Prijdu domu a rikam si, tady to je nejak moc slyset, ze leje. No, dosplham se nahoru ke klukum a Rus tam mel otevrene okno. Mikey je v Londyne. Takze jsem susila zaluzie, pocitac, kreslo, koberec, atd. Na klavesnici jsem si vzala fen. :-N Do toho jsem psala Yael, ze neprijdu, ze uklizim spoust u nas. Ona mi volala, ze ma narozeniny, ze chtela delat party venku, ale ze kdyz je tak hnusne, tak ze tedy doma, jestli bych mohla prijit na par hodin. Tak jsem tedy prisla, uklidila a ona mi dala dokonce vic penez, asi za tu ochotu, ze jsem nakonec dorazila. Po ceste domu jsem si koupila listek na autobus na letiste. A ted jsem chtela jit s pejsky ven,jen co vam to dopisu a uz zase prsi. ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, jen vas zdravim. Dlouho tu nebyla El a Petule, asi maji dovolenou. :-) Holky, uz jen 10 dni!!! Ja mam takovouuuu radooooost!!! Uz budu v CR. :-D Jen uz ted mam nervy, jak pojedu v autobuse na zastavku smer letiste. To bude peklo. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Tak mám za sebou poslední svobodnej víkend. S holkama jsme si to užili, jen jsme zapomněli foťák. Koupily mi na oživení sexuálního života, takovej malej vibrátor :-D :-D . Tedy dva. Každej jinej. Chtěla jsem přijít v noci domů a strčit ho Alešovi pod peřinu. To by ale nemusel přežít, jak by se lekl. :-D :-D Jinak tady stále vše v pohodě. Pořád vše odkládám, že to stačí ve středu a ve čtvrtek. prostě klídek, pohoda x-) . Jen trochu uklízím, aby to bylo připraveno. Ale mám zážitek ze soboty. Sedím doma a odpočívám po velkém úklidu. Najednou někdo zvoní. tak jdu dolu ke dveřím a tam stojí známý Alešovo rodičů, kteří jsou taky pozváni. A oni mi říkal: Jsme tu dobře na tu svatbu? A já. Jste, ale o týden dřív :-D :-D :-D :-D . Oni se blbě podívali na pozvánku a přijeli se svatebním darem . Paní se tak styděla, že ani nešli na kafe. Ale nasmáli jsme se :-D :-D :-D . Prý to zkusí příští týden znovu :-D :-D To je vše. Mějte se. Jdu dělat popisky na výslužky.
Odpovědět
Ahoj Lenko, super, ze se rozlucka vydarila, skoda jen, ze jste zapomnely fotak. Dostala jsi prima darecek. :-D Se znamymi se to tedy povedlo, tak si to vyzkouseli a pristi tyden to bude naostro. :-D Nedavno jsem cetla neco podobneho: http://www.novinky.cz/koktejl/muz-pri...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak se zase na rychlo hlasim, leonko-tak to se neboj,nejsi sama, me se nestalo toto,ale rano v patek v 9 mi vola fotografka-ze je na svetlech- domlouvali jsme se,ze kolem 9 prijede a o svetelne krizovatky ji navedu-no a ha ha ja cumela jako blazen, vydesila me,ze jsem se zapomnela vdavat!!!!!ale nastesti se to vysvetlilo,spletla se a misto - dvacateho sedmeho sedmy-si napsala dvacateho sedmy-sedmeho ji nejka vypadlo.no je mi ji lito,ma to k nam pekny kus cesty -a byla presna!!!!! to smekam,tak snad na nas nezanevre a ted v patek to snad dopadne uz na cisto vyborne jinak leni-krasnej darek!!!!! holky se na tebe teda pripravily!!!! no a u nas je to naopak-ja chci mit vse hotove,a pak treba chodit po navstevach-takze ted vrcholi pripravy vseho svatebniho-mam pripravene stuhy na auta, ozdoby do bytu,rozpocitane vyvazky do bytu, vyprane kosile a tak-jen vse vyzehlit a rozvozit...a od zitra uklid - mam vse predgruntovane,tkaze takovy ten klasicky hloubkovy,ale uz pro me pohodovy.... ja mam zase rada vse dopredu,ale uz jsem tu mockrat psala,ze je to mojema migrenama-nikdy nevim,kdy me zaskoci,takze musim byt vzdy pripravena s predstihem..... a jak odedneska vysazuju HA,tak se muze stat,ze se mrcha ukaze-ted ji mam normlane-konec prasku a ted se bojim toho prechodu hladiny-snad telo tyden nic nepozna :-D no nic,jdu dat vanu a vyrazim-musim dojednat kvetiny,mam rande s nevestou pred nama-mame stejnou vyzdobu, mame sraz kvuli hostine a jeste musim na dopravak a tak dal.... takze zatim pa a jinak jsem docela v soku - za 3!!!!! nemuzu tomu verit, chyta me strach :-| takovej divnej,neumim ho popsat myslim na vas na vsechny,pristi tyden uz snad budu mit i cas!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se po šíleně dlouhé době, ale vůbec jsem nestíhala a teď jsem neměla delší dobu přístup k netu. To ale neznamená, že jsem si na vás nevzpomněla x-) Vilo - byla jsi naprosto nádherná nevěsta - dokonalá princezna ;-) Přeju vám oběma moc a moc štěstí. Pavly a Leonka už také finišují - budu na vás myslet - určitě vám všechno klapne tak jak má. Nejdůležitější je to, abyste si užili svatební den vy. Je to jen a jen váš velký den. Vždycky se najde někdo, kdo by něco udělal jinak...tak si ten den užívejte :-) My jsme oba s Tadeáškem v pořádku - srdíčko se neustále lepší x-) První termín jsem měla už minulý týden 19/7 - ale ten není prý nijak přesný - to byl termín podle pohybů. Další mám 8/8, ale upřímně pokud by to přišlo teď hned, tak bych se vůbec nezlobila ;-) Tašku do porodnice mám už dávno sbalenou, ale s Tadeáškem to vůbec nic nedělá - už se na něj neskutečně těším :-)
Odpovědět
Ahoj holky! zdravim vas v rychlosti... manzel odesel do prace, tak mam na chvili PC pro sebe. :-D Dneska jsem byla s Pavly na kratkem kaficku a bylo to uzasne! :-D Opravdu to ma za par, ani mi to predtim nejak neprislo... az ted, kdyz jsme se o tom bavily. Luci, o Tobe jsme se zrovna dneska s Pavly bavily - ze mi das vedet, az bude Tadysek na svete. :-) Jsem moc rada, ze jste v poradku a uz se tesim, az se Tadysek rozhodne vykouknout. Ja uz mam do terminu jen necele 2 mesice. Leti to jako blazen! :-) Vcera manzel smontoval postylku, tak se na ni chodim do loznice koukat. :-D Jeste potrebuju uklidit, vyprat a vyzehlit malemu veci (mam zatim jen pliny a povleceni) a dokoupit nejake hygienicke veci pro maleho, pro me a pak jeste nejake drobnosti do porodnice pro me :-) Vcera jsme delali (resp. manzel delal) nove terarko pro Oskarka, tak ma misto "garsonky" "vilu" - je totiz obrovsky! :-D Uz jsem tyden doma a zatim mi to ani neprislo... zatim je porad co delat. Jen me nebavi porad vymyslet co varit :-D Veru, tak Ty uz se taky chystas na cestu domu. :-) Leonce se to krati jako Pavly. Holky, moc na Vas myslim a trochu zavidim. Ty pripravy jsou kouzelny. Pak je po svatbe a clovek jakoby nemel najednou co delat. :-D Tak se mejte krasne, ja jdu zehlit. Mam tam plny kosik pradla a plny balkon mokreho... :-( Ale potrebuju se toho co nejdriv zbavit, abych se vrhla na vecicky pro maleho. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, chvilku tu nejsem a najednou takove romany. :-D Ale jen piste, piste, at je co cist. :-D Pavly, tak uz jen 3 dny!!! x-) Jsi jako ja. Ja taky vsechno musim mit dopredu nachystane, jinak bych se pak nervovala, jestli to stihnu. Dnes jsem sla k doktorovi pro antikoncepci a uz jsem koukala na hodinky, abych tam byla vcas. Lucinko (luk), jsem moc rada, ze je u vas vse v poradku. Za chvili uz bude Tadeasek na svete. Super, ze se to se srdickem lepsi. Lenko (leonko) uz jen 4 dny!!! x-) Lucinko (len), pak nam musis poreferovat, jaka byla Pavlinky svatba, buh vi, kdy ta se sem mezi nas dostane. :-) Tak "Lukasek" ma novou postylku a Oskarek taky. :-D Vcera jsem koukla na zacatek diskuse a tam jsi psala, ze ma Oskarek 25g. :-D Hledala jsem totiz, kde jsi byla na nehtech ve Skolni. Ale mamka si vzpomnela na ten nazev, ja tam totiz chci na kosmetiku...Zkus nejakou inspiraci na www.recepty.cz nebo na www.nadoma.cz ... Prece po svatbe se vetsinou planuje miminko, porad je co delat. ;-) Zehleni Ti nezavidim, ja uz mam vyzehleno. Dnes jsem ani neprala, cely den prsi a prsi a prsi. ]-( U vas vedra, tady zaplavy. A ja to mam za 9 dni!!! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?