Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Jsem zpet, cim ze ho Leni stouchas? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nejspíš nohou :-D
Odpovědět
jo,jo, to bude nejspis ono. Dekuji. :-D Jsem si to nejak nedomyslela, no, uz jsem prepracovana a hladova. Mam uklizeny byt, a jak jsem si vytrela v kuchyni, tak jsem si nemohla udelat jidlo. Ale uz u vas papam. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni jeste me napadlo,smelo se ve frantiskanu hazet ryzi??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) není zač, teď už zase poletim, tak pa
Odpovědět
Jinak musim dodat, ze pani fotografka neni jen sikovna, ale i rychla. ;-) Za 2 pracovni dny mas uz fotky u sebe, tomu rikam profik. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi smělo, ale my jsme na to zapoměli, nejlepší by to bylo na konci, když ti všichni pogratulujou postaví se podél cestičky a ty kolem nich procházíš, tak pak by to asi šlo ;-)
Odpovědět
Pavli, je lepsi se primo zeptat na matrice, protoze jsem nekde cetla, ze to je na nekterych mistech zakazane. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
leni,tak to mam vymyslene-prave to popisuju neveste na 27.7. :-D me napadlo,jestli to nevis, jinak se prave budu ptat matriky,abych mohla vcas nekoho zaukolovat.....mam pripadne nahradni reseni,ale to taky budu muset pripadne overovat.....
Odpovědět
Holky, ja se loucim, nejak me to sem ted nechtelo ani pustit. Jdu sebrat pradlo, vypada to, ze bude opet prset a pujdu s pejsky ven. Krasne odpoledne!
Odpovědět
Profilova fotka
no to je pravda! My čekali 14 dní a kámoška, co měla svatbu jako ty, taky ještě fotečky nemá ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,nemůžu nějak dospat,včera jsme si s Pepčou zaplatili last minute na Kypru. Dneska ve 12h odlétáme:-)už se těším!pak určitě přidám pár foteček! Jinak Leni,koukala sjsem se na vaše profi fotečky a jsou ÚŽASNÉ!!!!!To my jsme tak šikovného fotografa neměli:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky. Leni fotky jsou úžasný a moc vám to tam sluší. Kdepak jsou ostatní nevěsty. My chceme fotečky i od nich. Jinak mám svatební horečku. Pavla mě nakazila, prý už to máme za pár :-D , pak mi odřekl kuchař-nedostane dovolenou, ale už jsem to vyřešila. Jinak peču, peču a peču 8-) 8-) Dnes budeme domlouvat jídelníček a ostatní. mmmatesko-o fotce v novinách mi říkali. Ta fotka je stará půl roku a už jednou v novinách byla. Přemýšlím, že je zažaluju :-D :-D -neměli můj souhlas s opětovným zvěřejněním :-D :-D . Ale myslím, že Hyňda to nefotil. Byl to nějakej vlasatej kluk :-D :-p Mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
Leon zase to s tim pečením moc nepřeháněj, oni lidičky zase tolik jíst nebudou .... :-p Jo jo, já se doma s H. bavila a říkal mi to, že je to už stará fotka, ale fotil to manžílek :-D ale vlasatej teda nikdy nebyl :-D si asi kvůli tobě vzal paruku, aby jsi ho nepoznala :-D Vilo a co dělá miminko Phoebe?
Odpovědět
Ahojky, Evi, tak at se Kypr vydari a mate krasne pocasi. Leni, taky bych si neco upekla, ale nejak nestiham. Za chvili letim pryc, za kamoskou. Leni (vilo) zmenila fotecku v pasu. x-) Mejte se krasne. Pa, pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Leni, mas nadherneeee fotecky. Moc gratuluji. Ja na nase jeste cekam, ale zitra by to melo byt :-) Tak urcite ukazu....
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no na tvoje fotečky se taky hrozně moooc těšíme!!!! Takže pak hned šupky do albíčka!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsme si včera byli pro oddací list a zažádat o občanku :-) dneska jsme se sešli s fotografkou a mám doma už všechny fotky a albu, které jsme dostali jako dárek (to album je přesně stejné jako jsme si chtěla objednat :-) s fotkama jsme moc spokojení, byla rychlá a taky kupodivu levná, prostě jsme moc ráda, že si nás tenkrát našla, hodně nevěst už se mě na ní ptalo tak rozdávám kontakty jako divá :-) Lucí už se moc těším na fotky, jsme zvědavá jak to vypadalo v obřadce, určitě ti tam nefučel tak vítr jako nám venku ;-) (paní matrikářka mi říkala, že ten den ulétl závoj úplně každé :-)) Phoebe nám pěkně roste, je strašně hodná a už vydrží i venku sama, postavili jsme jí s Pepčou takovou "malou" boudičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky leni,fotecky mate fakt super,snad je budeme mit take...... se zavojem to teda musela byt sranda,jsem zvedava,jestli me taky poleti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pavlí, děkuju, určitě je budete mít krásný, jsi nádherná holka tak prostě musí být krásný ;-) určitě budeš jako princezna, už se moc těšim až budeš mít taky fotečky závoj mi ani nepřipomínej :-) byl to pěkně blbej nápad, myslela jsme si, že budu aspoň jeden den princezna se všim všudy, ale když mi to pak rvalo tu hlavu tak jsem si pěkně nadávala :-| Kdybych se vdávala znovu tak určitě bez závoje, ale určitě venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no o tom,ze venku jsem presvedcena i ted,ikdyz vim,ze nam muze prset...vim,ze bych neunesla zadnou mistnost....navzdory pocasi.... a na zavoj jsem vzedava,mama taky tak dlouhy-jak vis a taky ho proste chci....jen ja ho budu mit pripevneny sponkama-drzi nepopsatelne lip nez hrebinek-ikdyz taham...jen stale nedrzi tvar,takze furt premyslim,ja to dodelat :-| normalne ti zavidim,ze to uz mas za sebou....fakt, se na to tesim
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí pršet nebude neboj ;-) a já závidím tobě, že to máš teprve před sebou :-) je to krásný zážitek. S tím závojem ti asi moc neporadím :-( já jsme ho moc neřešila a na poslední chvíli jsme se rozmýšlela jestli si ho vezmu, dokonce jsem měla objednaný kratší, ale ten nestihl dojít :-( nějak to vymyslíte, jsi přeci šikovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad to vymyslim,....doufam, hlavne zalezi na kadernici..... jo a pejsek je nadhernej,ukazovala jsem ji i milackovi, chtela bych jednou presne takove mimi,tak jsem mu to musela ukazat,ze nekdo ho uz ma,...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no jestli na pejska nebudete pospíchat tak do 2 let budeme mít určitě miminka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my pospichat nebudeme ani po 2 letech-ale az budeme mit barak.to muze byt za 2, 5 i 10 let....ale uricte chci presne takoveho,uz asi 3 roky to rikam,jeste v nejhorsim bych "retryvra"-pise se to tak???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny... vilo, máte moc krásné fotečky... ;-) A jak je jako mladé paní?
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji Markétce vše nejlepší k svátku :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Pavlí, takže já se na obřadu na 99,9 % ukážu. :-) Byli jsme včera u Dr. a vše v pořádku... x-) Tak mi spadl kámen ze srdce. Den před Tvojí svatbou jdeme ještě na ultrazvuk... těším se, až malého zase uvidím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem přidala nějaké fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, já vím, hned jsem se kochala tou krásou :-D Jsou vážně úžasný!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?