Červenec 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Myslím, že už je na čase založit i červenec 2011. Plánujete taky na červenec?
Odpovědět
Profilova fotka
@aluska1982 Jedna slečna na 18 dětí je málo. Záleží tedy ale i na tom, co od ní očekáváte - jestli se dětem budou věnovat i rodiče, jestli má ta slečna děti bavit nebo nad nimi jen mít dohled atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Tak kromě té jedné slečny tam budou i dcera svědka (17), neteř (16) a synovec (17) a ty ochotně nabídli svou pomoc, takže tam naše chůva nebude sama......a hlavně pochybuji, že by děti zůstali stále jen s nimi...určitě budou utíkat k nám :-) Chůva tam má fungovat hlavně jako dohled, aby se jim něco nestalo......hostina bude v restauraci uprostřed lesa, takže tam nemají ani kam utéct, takže jde spíš o odřená kolínka ......možná slečna ani nebude nakonec potřeba a zvládneme to, ale jistota je jistota ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aluska1982 Tak to bych si s tím starosti nedělala, společně to zvládnou s přehledem. Připravte tedy malou lékárničku...
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Ta už připravená je :-D Snad nebude potřeba.....Děti tam budou od obřadu (v 11 hod.) asi do 17 - 18 hodin, pak se rozvezou .......někam :-) Pro naše dětičky máme zajištěné hlídání a kupodivu to nebyl vůbec problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aluska1982 No, tak máš všechno vyřešené a s tímhle už si určitě nemusíš dělat starosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova teorie je zvládlá......tak teď už jen, aby praxe také dopadla dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aluska1982 To je jasný, že to dopadne dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestapetulka Ahoj, my máme naplánováno na 30.července a dnes jsem byla už na zkoušce šatů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 29. července, už máme skoro všechno zařízené. V červnu mě čeká zkouška líčení a účesu, šaty už mám koupené doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera1054 taky mame termin 30.7. :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@ravilma a v kolik?My v 10.15h
Odpovědět
Profilova fotka
@radunda Tak to ja jsem asi ostuda...teprve šaty vybírám viz album a prstýnky budem dnes obědnávat a přáníčka s oznámením/pozvánky taky nemáme.Na pozvánky k hostine jsem z druhé strany chtěla ještě natisknou nějakou stručnou vtipnou větnu o darech, že bych raději finance.Neznáš nějakou?Tady májí holky vše dlouhé :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vera1054 Já bych se svatbou taky neplašila nějak moc dopředu, kdyby měly volné termíny v místě kde se chceme vzít, takže nakonec to máme v pátek a první volný termín byl právě toho 29.7. a to jsem tam volala v půlce ledna 2011. To už člověku nedá aby něco nevybíral, nakonec jsme ráda, aspoň to máme pěkně v klidu. My jsme zatím netiskli na pozvánky nic, těch pár co už jsme rozdali tak se všichni ptali co budeme chtít jako svatební dar a my jsme řekli že nic nemají kupovat, takže budou dávat peníze. Zkus ty veršíky trochu zjednodušit, např: potěší nás příspěvěk v jakékoliv výši, který náš rozpočet na domácnost (líbánky) zvýší.... to si myslím, že by šlo a mohlo by se to tam vejít.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi zlato to je super věta :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my máme 22. července. Dneska jdeme vybírat prstýnky - moc se těším. Včera jsem si byla zkusit šaty - paní v půjčovně mi je objednávala, protože se mi šíleně líbily, ale měli pouze malé. Vzala o číslo větší, ale přijde mi, že mi přes boky moc nesedí. Jenže ona je už koupila (kvůli mně), tak mi je blbé si je nevzít :-(.. no nevím, možná kdybych něco shodila - byly by mi lépe.. fakt nevím.. Zálohu na zámek jdeme zaplatit zítra. Pomalu se nám to blíží, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radunda Ty jsi zlato to je super věta
Odpovědět
Profilova fotka
@vera1054 Ooooh tak to budete mit brzke rano :-) My az v 14h!
Odpovědět
Profilova fotka
@petinkas nechej si je upravit! Ja neznam nevestu, ktere by saty sedeli na 100%. Vetsinou se saty upravuji na miru, ne? Teda ja bydlim v Anglii, ale to je asi vsude stejne? :-)
Odpovědět
Ahojky svadba 23.7. a uz sa nam to pomalicky blizi :-p ako tu citam prispevky tak nevidim velmi vela Slecien s podobnym terminom kde su? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maciatko248 My máme 30.7.2011 :-)
Odpovědět
@ravilma Tak jsem se ještě domluvila s mamkou, že mi je zkusí jinak sešněrovat, tak uvidíme..
Odpovědět
@maciatko248 My 22., ale přijde mi, že to utíká šíleně rychle. Včera jsme si objednali prstýnky a dneska jdeme zaplatit poplatek na zámek.. už aby byl červenec :-).
Odpovědět
@petinkas @vera1054 hm neviem neviem ci este cervenec chcem :-D kupujeme prave domcek takze prve stahovacka a potom nech uz je kludne aj cervenec a nech si to krasne uzijeme za krasneho pocasicka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maciatko248 My máme taky 23. 7.
Odpovědět
Svatbu máme naplánovanou na 7. 7. Přesně za měsíc, juchů :-) Proběhne na Peruci pod Oldřichovým dubem.
Odpovědět
Profilova fotka
@maciatko248 ahojky, mam stejny termin ;-) maji byt tropicka vedra, tak jsem na to zvedava... uz se nam to pekne blizi a ja mam jeste hodne dlouhy seznam co udelat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik_ Taky máme stejný termín. Tos mě vyděsila s těma tropickýma vedrama! To se asi v těch šatech upeču! :-o A kde už jsi našla takhle dlouhodobou předpověď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maciatko248 Tady je jedna se stejným termínem! :-D
Odpovědět
@lucik_ @iwee17 @pet23 jej torpicke teploty? jemine ja chcem piect zakusky a torty sama to aby som fakt objednala zmrzlinarske auto na uskladnenie :-p a asi aj zmenila saty mne v nich bude asi hodne teplo uf klima v restike neni no to bude sranda asi sa nevesta prezlecie uz hned po obrade :D no mozno sa budem modlit aby aspon v Libereci sprchlo na hodinku :-D inak Holky uteka nam to neuveritelne rychlo, mi sme sa tento vikend vratili z predsvadobnej dovolenky z chorvatska bolo tam uzasne teplucko a krasne sa nam striedalo pocasicko hodinku prsalo a inak nadherne teplo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@iwee17 no moje mamka to nekde zjistovala... :-N ale podle toho jak uz je ted v cervnu tomu docela verim 8-) hrozne to leti, ale porad nemam vsechno zarizeni, jeste mam dlouhej seznam toho co mi chybi a asi z toho brzo zesilim :-. @maciatko248 taky bych jela nekam na dovcu, aby se zrelaxovala, ale s prckem to nejde. a hlavne tech penez co stoji svatba...na dovolenou neni narok 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?