Červenec 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Myslím, že už je na čase založit i červenec 2011. Plánujete taky na červenec?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky, děkuji, ale asi jsem to špatně napsala.vím kde budu nechávat dělat dorty, jen jsem tam ještě nebyla schopná zajít a objednat :-) . Budu to nechávat dělat v Tuchlovicích cukrárna panenka jestli víš kde to je. A fotografa budu řešit dneska,snad bude mít ještě 16. 7. volný termín, chci fotoateliér Paviva. Děkuji, jsi hodný.
Odpovědět
Profilova fotka
@lennisek http://www.beremese.cz/diskuse/tema/k... A kde se vdáváš na Kladně?
Odpovědět
v zámecké zahradě? a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@lennisek Obřad i hostinu budu mít na La Parku.
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri my zvažovali březen 2011 a v listopadu na matrice nic netušili, protože nové představenstvo ještě neschválilo termíny :-/ ale tak jsme zvolili červen :-P
Odpovědět
@lostakova v La Parku je to prý hezký.Známá tam měla minulý rok hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki holky, tak také máme svatbu 16.7. 2011 :-) velmi oblíbený termín i tady u Nás, jsem strašně ráda, že jsem narazila na tyhle stránky a nejsem na všecko sama :-) koukám, že se berou lidi i v odpoledních hodinách jako je 15 hodin nebo 16 :00 vauuu., přemýšlíme o tom . Že z obřadu půjdeme přímo do sálu a začneme rovnou třeba gulášem, pitím, hudbou a rautem :-P
Odpovědět
Profilova fotka
@evule156: my máme obřad v 15 hod.pak hostinu s rodinou a party až v sobotu. Ale v pátek alespoň budeme mít na všechno dost času.
Odpovědět
Profilova fotka
@evule156 Taky jsme chtěli obřad co nejpozději, ale to u nás v sobotu nejde - z matriky přijedou nejpozději na 13h a na náš datum prý je nejpozději možné 12h. Podotýkám že paní matrikářka je příjemná jak osina v p........ Takže jme bohužel neuspěli...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki Malino, japato můžete mít obřad až v 15 hodin,? u Nás to nejde, na zámku, prý jen možno za 1000 kč nekde venku,ale to nám musí ještě schvalovat, a co když bude pršet?? To nás pak neddají vůbec, pokud prý nebudeme mít zajištěný přístřešek :(
Odpovědět
Profilova fotka
@evule156 @malinna To je úplně jasný - vdává se přece v pátek! U nás na matrice taky oddávají pátky odpoledne a soboty dopoledne... A jelikož chci svatbu v sobotu, aby se mi už tak seškrtaný seznam hostů ještě nezmenšil o ty, kteří by v pátek nemohli, musela jsem se spokojit s pravým polednem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eileenk @evule @malinna Na každém úřadě si mohou stanovit oddací dny a hodiny tak, jak chtějí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my jsme vybrali 1.července hned na první nakouknutí do kalendáře :o) na matrice jsme ještě nebyli, máme to jen zamluvené, ale chystáme se tam dokonce března.Svatba je v pátek v 10:30 hod, bereme se mimo místo bydliště a poplatek je 1000Kč ale nevim jestli za oba nebo za každého ? :o( Uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@denda.d Poplatek je za svatbu, tj. za oba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova To je fajn, aspoň že tak :o) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, obřad máme v pátek a v těch 15 hod.jsme poslední. obřad je na radnici, ale i v sobotu je to možné do 15hod,pokud není jiná akce.
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna Zřejmě lidu přátelštější úřad a matrika než ta naše..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk : tak jsou tam fajn lidi. Ale hlavně Liberec je velké město, takže by tu nešlo oddávat jen třeba 1 den dopoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, když to tak čtu, tak jsem za tu Housku ráda :-) Volala jsem kastelánovi na začátku ledna, a on a jaké datum a čas? A já řekla 15.7. v 11:00 a on - dobře, píšu si :-)))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Hola, červencové nevěsty, pomalu se nám ten letní měsíc blíží....jak přípravy? Já stále nemám dořešen svatební dort a ženich oblečení. Taky se nám ještě nepodařilo sehnat na 100% dva řidiče na večer. Příští týden mám dovču, tak snad to už konečně zařídím...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk My ještě nemáme pár věcí, ale myslím, že je ještě docela dost času.
Odpovědět
Profilova fotka
@pet23 No mě zbývá měsíc a půl, tak bych ráda měla do konce května vše důležité zamluveno, abych se mohla soustředit na příjemnější věci, zkoušky líčení a účesu, možná návštěvy solárka a tak podobně... Prostě nenechat důležité věci na poslední chvíli. Taky mám v červnu v práci nějaké školení a přesčasy, takže budu mít i míň času.
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Já naopak zbývající věci odkládám na druhou polovinu června, kdy už budu mít po státnicích. To důležité je už zařízeno a u ostatního mi stejně bylo řečeno, že je lepší to řešit až tak měsíc před svatbou (květiny, jídlo na hostině, schůzka s fotografkou, koláčky a sladké...)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jak budete mit vyzdobene svatebni auta?
Odpovědět
Profilova fotka
@pusi25 My žádná auta mít nebudeme. Všichni se sejdeme až v hotelu, kde zůstaneme celý den. Vše máme na jednom místě.
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Já už mám zkoušku účesu za sebou, líčit se budu sama. Zbývá nám koupit prstýnky (vybrané máme, ale nechce se nám je kupovat u podivných snědších pánů s cizím přízvukem,jenže nikde jinde kromě 2 obchodů, kde jsou podobní prodejci a na netu, jsme je neviděli. Z netu máme taky trochu strach.), nechat ušít oblek - už víme kde, jsme víceméně domluveni. Pak ještě vytisknout obaly na čokoládky a čoko zabalit, udělat svatební noviny - to až přelom červen/červenec. A ještě bych ráda sehnala šaty na převlečení.
Odpovědět
Profilova fotka
@pusi25 Já budu auta zdobit decentně - ženichovo jen velké V z bílé organzy na kapotě, vepředu s mašlí, nevěstino taky s V, jen z široké bílé srdíčkové stuhy a uprostřed srdíčko z proutí a břečťanu (na přísavkách), to mi udělá floristka spolu s kyticemi. Na auta svatebčanů mám připravenou 4-5cm bílou stuhu, ze které se uvážou velké mašle kolem zrcátek a hotovo. Snad to ani nezabere moc času, což je účel ;-) Bude to opravdu skromné zdobení. @pet23 ....šaty na převlečení stále váhám zda nějaké shánět, ráda bych vydržela až do večera ve svatebních. Ale budeme pouštět lampiony štěstí, tak se trochu bojím, aby mi na ně z toho nekápl vosk a nezničil je... No ještě uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@pet23 Spousta zlatníků ti prstýnky vyrobí na zakázku a třeba by to vyšlo i levněji. Šaty na převlečení taky ještě nemám. Ještě chci projít v červnu obchody, jestli nenarazím na něco pohodového.
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Já bych šaty na převlečení docela chtěla - nějaké letní, které využiju i na běžné nošení. Myslím, že do večera budu ve svatebních, ale pak se asi ráda převléknu. Určitě na tancování budou nějaké letní šaty pohodlnější a i tak celkově, ty moje mají hodně bohatou sukni, tak budu asi trošku objemná a nemotorná:-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?