Červenec 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Myslím, že už je na čase založit i červenec 2011. Plánujete taky na červenec?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny. S přítelem budeme svoje 16.7.2011. Na Valentýna jseme poprvé k farářovi na posezení. Sice jsem ateista, přítel věřící, ale nechodí do kostela, ale i tak chceme svatbu v kostele, protože to je takové slavnostnější. Nebojíte se července trochu? Já mám obavy z toho, že při obřadu chcípneme vedrem, ale za to večer se při ohýnku bude krásně sedět
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s A já se pořád nějak nemůžu rozhodnout, co s tím naším oznámením. Přítel mi v tomhle nechal úplně volnou ruku, protože ví, že já jsem spíš pro nějakou klasiku - ne přímo motivy hrdliček, prstýnků nebo srdíček, ale taky ne medvídci nebo jiná "vtipná moderní" oznámení. Vaše je tak nějak uprostřed, je mi to vcelku blízké, ale nevím, kdo by si s tím u nás dal takovou práci. Přítel říkal, že něco zkusí, ale myslím, že nakonec to dopadne tak, že něco objednáme. To vaše ale musím vážně ještě jednou pochválit.
Odpovědět
Profilova fotka
@bukac Vedra bych se ani tolik nebála, s tím všichni v červenci počítáme. Horší by to bylo, kdyby mělo třeba týden v kuse pršet - to by se z mojí zahradní svatby taky mohla stát svatba na blátě :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Děkujeme moc, určitě něco krásného vymyslíte. My máme taky obřad na zahradě, takže kdyby pršelo jako loni v červenci (hezky byl jen první týden, co jsem měla dovolenou :-D ), tak by mě asi trefilo!!! Takže se modlím za to vedro ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bukac 16.07. taky svatbička, jen ať je vedro, aspoň pak budou hezčí fotečky. Já mám sice hostinu vevnitř. Jelikož mám silnou alergii a astma,tak nemůžu chodit po trávě :-( Musíme doufat a hezké počasíčko bude :-) A jelikož to máte v kostele,tak tam horko asi nebude. Jen je horší, že tam ten obřad strašně dlouho trvá, tak aby se nezatočila hlavička....
Odpovědět
Profilova fotka
hodně jsem přemýšlela o září, protože loni bylo krásně. Ale byl jeden víkend, kdy měla svatbu známá a ten celý propršel. Jediný víkend za celé září! Říkala jsem si, že v červenci je největší pravděpodobnost, že bude pěkně, protože v srpnu už je vetšinou nic moc počasí. Tak snad to vyjde a pršet nebude a vedro přežijem ;-)
Odpovědět
máme taky 16.7.11, snad bude hezky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska dorazila objednaná oznámení! Radost mám velikou, jsou krásný. Až je rozešlu, dám fotku i do albíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme v Diplomatu objednali prstýnky, koupili podvazek, pompadůrku a kytičky na vývazky x-) Už se to začíná rýsovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy omlouvám se, že Vám nakukuju do diskuze ;-) na FB jsem se dočetla, že se uvolnil termín skvělé dvojici Eva Palkovičová (foto) a Leoš Brabec (kamera), tak pokud někdo sháníte, může Vám to třeba pomoci v hledání ;-) x-) termín je 23.7.2011
Odpovědět
Profilova fotka
Budete mít punčochy?
Odpovědět
jasnačka :-) alespoň na obřad, focení a první tanec... myslím, že pokud bude pod sukní horko, tak svlečené punčochy to stejně moc nezachrání
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@misula.g Zajímavej názor :-) Takhle jsem neuvažovala...
Odpovědět
@lostakova :-) přijde mi, že punčochy k čančání nevěsty prostě patří; já mám navíc na nohách dosti viditelné žíly, tak punčochy mi udělají hezčí nožky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevestinky.. taky chystame svatbicku v cervenci 2.7 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já si chci taky sehnat samodržící punčošky..neumím si to bez nich v botičkách představit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Určitě ano, nevydržím v botách bez nich. Jen jsem si říkala, že si koupím jako variantu na velké vedro podkolenky (podvazek beztak ukazovat nechci, takže by to nemuselo vadit), dělají teď spoustu krásných zdobených. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda zatim nijak puncosky neresim. .. sice je budu mit koupeny ale uvidime podle pocasi.. pac ja na boso v lodickach a jinych botkach zvykla jsem.. takze mi to problem delat nebude.. ale pokud budou hlasit 30tky tak je urcite mit nebudu..
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g @misaci @eileenk @luciebx Já ještě nemám zvolené botky, ale já jsem určitě pro pohodlí, takže pro nějaké balerínky nebo něco podobného. Navíc na mojí zahradní svatbě se v podpatkách moc dobře chodit nebude. Takže já punčošky nutně do botek potřebovat nebudu (protože lodičky u mě opravdu nehrozí), ale taky se mi líbí varianta pěkného spodního prádla s podvazkama a punčoškama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Už jsem u některých nevěst na fotkách podkolenky viděla a nic proti tomu nemám a když je to ke všemu ještě stylový, je to super. Osobně ale moc nevidím rozdíl mezi podkolenkama a punčochama do půli stehen - myslím, co se týká tepla. To mi takový punčošky připadají víc ženské. Ale ty podkolenky jsou zas víc originální.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova @luciebx To já budu mít botky dvoje, jelikož v lodičkách sice docela často chodím, ale stejně v nich dlouho nevydržím - takže balerínky nebo něco podobného bude v záloze ;-) Jen nechci vidět, jak budu v salonu ladit délku šatů tak nějak uprostřed... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Dvoje botky jsou fajn nápad, ale levnější varianta je mít už ty první botky pohodlný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova To každopádně souhlas, jenže já vím že je unosím oboje, bílé lodičky na podpadku na obřad a začátek hostiny mám už cca dva roky (nosím je v létě k sukním) a teď si jen dokoupím něco nižšího, co pak taky využiju normálně v létě 8-) V podstatě dobrá výmluva, proč si koupit další boty! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Normálně bych se nebránila koupit si taky další botky a udělat to přesně jako ty, ale protože téměř celou svatbu budu platit sama, tak už koukám po těch levnějších variantách...
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova To Tě chápu, u nás se dobrovolně s velkou částí peněz angažuje moje mamka - naštěstí. Já nechci šetřit na sobě (šaty, účes atd.) a snažím se vymyslet ušetření jinde - oznámení jsme vymysleli sami, kamarád zběhlý v grafických programech to trochu upravil a v copyshopu to necháme vytisknout na lepší papír, taky nezveme tety, strýčky a tak, sladké co do množství omezíme (v červenci na to beztak nebude mít nikdo chuť), prstýnky máme z chirurgické oceli... Věřím že se zadaří moc nerozhazovat!
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Já vůbec nechci šetřit na svatbě jako takové. Mám své představy a nechci z nich ustupovat, protože by mě to pak mrzelo. Všechno mám tak, jak chci, jen se snažím hledat třeba nižší cenu (ale ne zas na úkor kvality).
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova jasný, to je jen a jen na tobě, aby ses cítila dobře ;-) není to žádná povinnost mít punčošky!!!..a já dělám přesně co ty- mít vše, co si přeju, za nejlepší cenu- a jak píšeš- ne na úkor kvality....když člověk začně brzo s přípravami, tak se to i pěkně daří, nemusí pak něco narychlo kupovat za jakkoukoliv cenu jen proto, že to potřebuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bukac i my vybrali červenec, protože je největší prabvděpodobnost, že bude hezky..i když je pravda, že ten loňský se vymykal :-| ..a radši vedro než déšť ;-)
Odpovědět
Přidávám se na svatbu 16.7. (obřad kostel sv. Vojtěcha, hostina Penzion Jezerka-oboje v Otrokovicích) :-)
Odpovědět
Ahojky budoucí nevěsty, my také máme termín 16. 7. 2011 ve 12h na Kladně. Máme už skoro všechno zařízené, kromě dortů a fotografa také ještě nemáme na 100%.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?