Červenec 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Myslím, že už je na čase založit i červenec 2011. Plánujete taky na červenec?
Odpovědět
Profilova fotka
@barulda tak to bychom byly 2 svatbu máme zamluvenou na 16.07.2011 ve 12:00 chtěla jsem časově dýl, ale už byl obsazený termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holčiny je leden a svatbu máme 16.07. ve 12:00 na zámku v Hořovicích. Radím začněte už vše objednávat, foto, hostinu, atd. jelikož jsem začala opravdu hned na začátku ledna a už toho bylo dosti vyfouklé před nosem. asi 3 fotogafové mě odmítli, že už je obsazeno. Ale naštěstí už mám vše objednané. Už jen kytičku, oznámení, prstýnky a cukroví, tak doufám,že to bude mít normální průběh, protože snoubenec a ostatní si pro mě pojede 25 km,tak doufám,že to vše stihneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fucipe Ahojky, tak máme svatbu ve stejný den i obřad na stejnou hodinu :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s tak to je paráda :-) tak doufám,že to zvládneme na jedničku a budeme nejhezčí princezny, jak jinak :-) :-) :-) no a jak vám jdou přípravy, nevím jestli nejsem nějak pozadu :-) máš už šatičky ? já mám bílé s dlouhou,ale dlouhou vlečkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak to je paráda tak doufám,že to zvládneme na jedničku a budeme nejhezčí princezny, jak jinak no a jak vám jdou přípravy, nevím jestli nejsem nějak pozadu máš už šatičky ? já mám bílé s dlouhou,ale dlouhou vlečkou
Odpovědět
Profilova fotka
@fucipe určitě budeme :-) ;-) My už máme vše důležité zařízeno, ted čekáme na prstýnky, pomalu rozdáváme oznámení, šatky mám v albíčku, taky mám bílé a taky s vlečkou :-) Teď vybírám hudbu na obřad, máme ho v zahradě, tak jsem na to zvědavá, co vybereme. Jinak se chystám s kamarádkou 12.2. na svatební veletrh do Přerova, snad načerpám nějakou inspiraci na dekorace a něco pěkného nakoupím. No a to už budeme mít snad opravdu všechno hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s ahojky no paráda, tak to jsi o něco napřed :-) já už mám šaty, hudbu, kameru+foto,hostinu, ale co fakt eště nemáme,tak jsou prstýnky a pozvánky-já jsem myslela,že je asi rozešlu,tak 2-3 měsíce před svatbou, nebo myslíš, že už je to pozdě? Já mám hostinu v Hořovicích na ranči u koní,tak doufám,že bude hezké počasí, abychom měli i hezké fotečky :-) jsem i ale vybrala. Příjmení teď mám Fučilová,takže fučím :-) a pak budu Rozsévačová,tak pro změnu budu rozsévat :-) no je leden a už jsem z toho na palici, mooooc se těším, tak chci aby to už bylo, hlavně ty šatičky mít na sobě :-) já jezdím na svatební den na zámek na Dobříš,ale to je až v květnu,tak se pojedu kochat. Ale to doufám,že už bude vše hotovo a bez nervů Máš už objednanou kytku, nebo je eště brzo ?
Odpovědět
Profilova fotka
@smarty : no my budeme mít trochu netradiční svatbu-dvoudenní. takže první den obřad a svatební oběd jen s rodinou (bude to ale až večer)a další den večerní party pro kamarády. tak asi bude lepší ta 14 hod,ještě se musíme cca hodinu přesunout na chatu.
Odpovědět
Ahoj nevesty,jsem tady nova a nestiham :-) Mame termin svatby 9.7.2011, tak jsem myslela,ze casu dost. Ale koukam,ze ani ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarimisa: neboj, některé moc šílí. myslím, že teď je ideální začít promýšlet, jak to vše bude..
Odpovědět
Profilova fotka
@sarimisa Ahoj, ja jsem byla jedna z tech co vzdycky rikali, ze nechape proc ty zensky kvuli tomu svatebnimu planovani tak brzo sili ;-). Myslim si, ze ale pokud planujes svatbu ze zahranici (bydlime v Anglii), tak kvuli tomu papirovani je dobre mit trochu predstihu. Navic ja si chci svatbu uzit v klidu a pohode a nevysilovat na posledni chvili, ze mi neco chybi. Docela si to planovani uzivam. Zadny stres. Vyzkousim to a to a nejsem v casove tisni. Je to i docela dobry unik od hektickeho pracovniho dne nebo zdravotnich problemu :-). Proste kazdy jak uzna za vhodne.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu v 9. července 2011 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My teda zařizujeme a plánujeme vše od loňského června. A to jsme museli už přesunovat termín, protože bylo vše obsazeno......Jsem radši, když mám na vše čas, hlavně kvůli těm financím je to lepší, že toho nená potom tolik najdenou. Takto postupně to pak míň bolí :-D :-D @fucipe Na kytku jsem se byla ptát, ale paní říkala, že stačí max 3 týdny před svatbou. Mám si vytisknout obrázek, co by se mi líbilo a pak se dohodneme podle toho na ceně a na výzdobě atd....Taky chtěla fotku ve svatebních šatech, aby k tomu kytici navázala :-) @malinna kdybych začala promýšlet až teď, tak nebudu mít nic z toho, co jsem si loni zarezervovala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s : tak přemýšlet právě jde už dříve, ale plno věcí jde zařídit až půl roku před svatbou, u nás např.termín.je jasný, že důležité věci, pokud jdou, je dobré mít s větším předstihem, ale některé drobnosti se mi nemusí rok válet doma.
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna Tak drobnosti jsou jasné ;-) Já myslím spíš místo, fotograf, kamera, hudba, hostina, šaty a takové docela zásadní věci ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s : Tak samozřejmě pokud jde místo již rezervovat, tak je to super! JInak fotografa máme kamaráda, kameru neřešíme a šaty si nechávám šít, takže trochu starostí odpadlo..
Odpovědět
Profilova fotka
16.7. jinak si připadám trošku jako blázinek. nemáme nic kromě zamluveného obřadu a fotografa a zhruba vyhlídnuté šaty. to bych měla asi hnout zadkem co??
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna My jsme právě kvůli místu museli termín přesouvat. V červnu jsme volali a vše bylo na 11.6. obsazeno, takže jsme prostě termín posunuli o měsíc dál. Museli jsme skloubit fotografa, kapelu, kameru mít nebudeme, ale mrzelo mě to dost, že člověk to zařizuje rok dopředu a stejně to nevyšlo jak jsme si původně plánovali :-( Ale tak nedá se, třeba bude v červenci hezčí počasí :-) :-) @cenicienta18 Tak to máme stejný datum :-) Tak to hlavní máš a teď už to půjde samo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s : Tak je pravda, že 11.6. je tenhle rok žádaný termín.ale já mám taky svatbu v červenci a věřím, že bude hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna To je, přímo davové šílenství :-D :-D Tak budem doufat v krásné počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s : taky si říkám, proč všichni musí mít toto datum. No pro mě je určitě lepší až léto, už jsou prázdniny, takže mi pomůže mamka učitelka a třeba se stihnu i trochu opálit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 no já už mám hotovo skoro vše, už mám i oznámení :-) a nemůžu se vynadívat, svatba taky 16.07.11 ve 12:00 :-) to bude náš den D :-) Už jen tu kytku a sehnat nějakou šikovnou kadeřnici a máme vše jo a PRSTÝNKY eště nemáme :-( ale už máme vyhlídnutý. Já na přemýšlení moc času "neměla" byla jsem požádána o ruku na Štědrý den a vůbec jsem to nečekala :-) Jinak toto datum máme proto, jelikož je to přesně mezi mýma a snoubencovo narozeninama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fucipe tak toje dobrý :-) my máme taky ve 12:00, 18.7. budeme mít dva roky výročí co jsme se seznámili. Zásnubák jsem měla na stroměčku a pod stromečkem velkou krabici, která obsahovala jen papír s žádostí :-) nicméně jsme se dohodli už dřív, cca v září a to datum jsme směřovali schválně k výročí chození abychom to měli najednou. a číslo 18 je moje pač mám 18 tého narozeniny, ale ledna a 16 tého si bude zase pamatovat Mára pač má 16 tého narozeniny, ale dubna. Nicméně zjištuju jakej jsem nezmar obzvlášt když nebudeme mít restauraci ale grilčo na naši zahradě a vše musíme přichystat sami. Chjo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme taky 16.7. a taky ve 12 hodin :-D :-D Oznámení už máme poslané a prstýnky už máme doma v krabičce :-) Teď nakupuju výzdoby a dekorace a bude to z krku :-) My máme výročí 25.7. a budeme spolu 9 let, 26.7. jsem byla loni požádaná o ruku, tak tu svatbu budeme mít aspoň týden před :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s @cenicienta18 @fucipe Taky to máme naplánované na 16.7. ;-) na 13h. Zjišťuju, že jsem taky nějak pozadu, ale věřím, že to po svatebním veletrhu, který je za týden v Diplomatu, aspoň trochu doženu. Nemám ani oznámení, ani prstýnky, ani výzdobu a dekoraci, ani DJ...
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 @verisek.s @lostakova já jsem si oznámení objednala přes internet, vyšlo to i levněji než normálně :-) http://www.svatebni-oznameni-pamas.cz... přesně toto oznámení máme :-) akorát jména Petra a David :-) jsou tady docela dobré nápady na této stránce, tak třeba nějaká inspirace :-) @lostakova obřad jsem taky chtěla mít až ve 13 hod, ale už byl termín obsazený. Přítel, teda snoubenec :-) pojede pro mě 25km, tak potřebujeme hooodně času :-) a prstýnky, které budeme mít, teda doufám :-) mám ve fotoblogu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fucipe My jsme si oznáení dělali sami, taky ho mám v albu, a tisk nás vyšel se vším všudy i kartičkami na oběd a párty na 600,- Kč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo koukala jsem hezké :-) ale takové mi neprošlo, tak máme želvičky, jen doufám, že se o tu jednu želvičku rozrosteme,ale bohužel už přes rok nevychází úmělé :-( tak by to byl hezký svatební dar :-) @verisek.s cena moc hezká, nás to pro 50 lidí se vším všudy vyšlo na 2 555,-
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Ty oznámení máte krásný moc, moc, moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Jéé, děkujeme moc. Já jsem právě z toho byla na nervy, nemohla jsem nic pořádného najít, všude samé srdíčka, motýlci, mašličky, prstýnky, kytičky...no nic, co by se nám líbilo. Pak jsem našla oznámení kreslené s tímto textem, co tam máme a nevěsta a ženich drželi provaz a byla tam bouda a na ní jméno psa. Tak mě napadlo to vyfotit, jen místo boudy s naším opravdovým hafanem :-) Našla jsem tu krásnou šablonu s fotkama a už to jelo :-) Nechali jsme se vyfotit, přítel celé oznámení udělal dle předlohy v Photoshopu a bylo vymalováno :-) Musím přiznat, že největší úspěch na oznámení sklízí naše fenka :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?