Červenec 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Myslím, že už je na čase založit i červenec 2011. Plánujete taky na červenec?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já dneska volala na matriku, zapsala si mě, ale mám přijít až dva měsíce předem se domluvit. Taky jsem sehnala fotografa, v telefonu moc milý mladý kluk, fotky má nádherné, tak se těším. Včera jsem potvrdila termín hostiny, takže to nejdůležitější mám zařízeno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, připojuji se k vám s červencouvou svatbou :-) Od včerejška máme zamluvený termín a restauraci, tak jsem moc šťastná :-) Člověk by nevěřil, kolik málo termínů je na některých matrikách k dispozici ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem ještě zapoměla dodat, že svatbu máme 9.7. 2011. Úplně prvotně jsem ji chtěla 11.6. 2011, ale restaurace, kde to chceme mít měla už jenom jeden jediný volný termín na sobotu, tak jsme ho hned vzali. Ani mě nenapadlo, že bych měla začít už rok dopředu, ale naštěstí to dobře dopadlo a mám to přesně tam, kde jsem chtěla... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus2011: tak to jsme na tom stejně, tenhle termín jsme chtěli taky, ale bohužel nevyšel kvůli místu hostiny. Nakonec máme hostinu i obřad na jednom místě :-) :-) Jinak jsem byla předevčírem na zkoušce šatů a mám vybráno, nechám to uležet a půjdu zamluvit :-) Domluveno máme tedy obřad, hostinu, kapelu, fotografa, máme zamluveno cukroví, udělané vývazky, svatební noviny, plánuju dekorace, příští týden jdu k dekoratérce domluvit se na svatební kytičku a sbírámě věci do tomboly :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: fíha ty už si teda ale daleko :-) . My máme jen ten zámek a hostinu zarezervovaný. Fotografa a kameramana budu řešit asi dýl. Hodně nervů mě stálo zarezevování termínu a hostiny. Všude měli plno nebo ještě na matrice neměli termíny... No po 14. dnech jsme objevili jedno úžasné místo na hostinu, tam nám řekli, že mají jediný volný termín 9.7. 2011 a já jsem rozhodně o tohle místo nechtěla přijít. Obřad by šel i tam, kde máme hostinu (když tak bychom to měli jako rezervní místo), ale nakonec jsme ještě objevili kousek od místa hostiny Chvalský zámek, moc se nám líbil, tak jsem zavolala na matriku, potvrdila termín a do restauračky jsem pak taky zavolala, že to bereme :-) No ale je to děs sehnat místo. A to je svatba téměř za 10 měsíců. Jinak šaty si nechám šít a na ten zbytek je snad ještě trochu čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Radus: Co se týká fotografa, nelenila bych. Fotografku jsme urvali téměř rok předem a už teď má všechny termíny plné :-o Nikdy by mne nenapadlo, že je třeba většinu věcí zařídit s ročním předstihem :-|
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám na termín 9.7.2011 =)
Odpovědět
Profilova fotka
renfri: Tak už mám taky zarezervovanýho fotografa. Naštěstí měl na náš termín ještě volno :-) Říkal, že většinou už kolem Vánoc mají všechny termíny plné. Ještě tam musím jít příští týden zaplatit zálohu 30 % z ceny. Ale ještě před 14. dny jsem neměla nic a dneska mám v podstatě zařízených 40% věcí :) ral: aaaa stejný termínek jako já :)
Odpovědět
radus2011: koukám, že už toho máš hodně zařízeného, já ještě nezačala... přítel má na všechno spoustu času.
Odpovědět
Profilova fotka
ral: bohužel ono toho času už zase tolik není. To poznáš za chvíli, všechny dobrý místa jsou už buď pryč nebo na matrikách ještě nemají termíny. Ale jsem ráda, že mám to nejhorší za sebou. Svatebka si budu dělat sama, takže to je snad v pohodě
Odpovědět
Do jakých barevných tónů chystáte Vaši svatbu a jakou budete mít výzdobu auta nevěsty a ženicha? My budeme mít asi svatbu v tónech bílá - zelená - lila nebo bílá - zelená - bordó. Výzdobu aut ještě řeším, zda něco tradičního nebo zda něco moderního. Budete mít tu výzdobu auta nevěsty a ženicha svoji, či půjčenou?
Odpovědět
Profilova fotka
Já chystám svatbu do bílo - bordó. Na auto ženicha chci asi klobouk a na auto nevěsty takové srdce z proutí jak mám v albu nebo jednoduchou stuhu s růžičkama.
Odpovědět
Článek se načítá
radus2011: dneska jsem psala třem fotografům tak uvidím. S přítelem jsme se shodli na místě obřadu, teď ještě jestli budou mít volno. kupid6: my budeme mít pravděpodobně bílá-lila.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít bílo-fialovou svatbičku :-) A výzdobu na auto si budu dělat sama, dám klasické bílé stuhy, to moc řešit nebudu, přijde mi to zbytečná investice ;-) ;-) My máme obřad i hostinu na jednom místě, takže pojedeme jen cestu "tam" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám fotografa :) Svatba bude bílo vínová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kupid: Krémová/bordó :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer nevesty, pridavam se k vam :-) svatbu budeme mit 9.7.2011 a zacala jsem planovat ani nevim kdy :-D my teda fotografa, hostinu a saty uzh mame, ted jen ten obrad doladit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunecinecko: Ahojky, máme ve stejný den :) Taky jsme zařizovali nejprve hostinu, protože nám dali jediný volný termín a obřad počkal, ale naštěstí už máme i ten :). Už mám naštěstí i fotografa a pomalu jdu zařizovat u švadlenky šatičky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj přidávám se :) svatba bude 2.7.2011, zatím máme předběžně místo a dneska potvrdíme fotografa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, i já se přidávám už týden máme termín 9.7.2011, budeme se brát na Hněvíně v Mostě....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se přidávám k červenci, a to konkrétně k 29.7.2011 :-)
Odpovědět
koukam, ze se nam to tady pekne rozsrusta :-N vitejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
renfri: Můžu se Tě zeptat, neměla jsi náhodou na ten původní datum zarezervovanou Zuzku Scharf? :-)
Odpovědět
holky, my nebudeme mit resenou svatbu do nejakyho konkretniho barevnyho odstinu ci kombinace.. jelikoz ji budeme mit ve stylu provance/vintage :-) a ani nebudeme resit vyzdobu aut, jelikoz budeme mit vse na jednom miste vcetne obradu i ubytovani - takze vsichni pozvani dostanou mj. i mapku a prijedou rovnou na misto
Odpovědět
Profilova fotka
Smarty: jj, měla :-) Teď ji máme na ten nový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
akorát mi totiž v tomto týdnu psala, že se termín uvolnil, tak zavžuji, zda ji, nebo hanku skácelovou...
Odpovědět
Profilova fotka
Smarty: Tak to asi nebude uvolnění po nás, pouštěli jsme tento termín téměř před dvěma měsíci a už byl po nás i obsazen :) Já bych tedy nepřemýšlela... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renfri: Díky moc, ono to u nás hodně záleží na rozpočtu... Takže to musím zvážit i finančně. A kde svatbu plánujete? :-)
Odpovědět
asi sem nepatrim :-D tak se mejte a hezke pripravy svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Smarty: Mě záleží na rozpočtu hodně, jelikož nastávající je ještě student :) Ale na svatebních fotografiích se šetřit nesmí (nemělo by) podle mého názoru - vzdyť to bude jediná vzpomínka, která bude jako jediná "fyzicky" hmatatelná po celý život :) Raději bych oželela kus žvance než pěkné fotky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?